Nou wat jullie er van vonden? Bv dat die druppeltjes via de luchtsystemen in bejaardentehuizen rond kunnen gaanquote:
Nice, nu kan ik die tekst copy pasten in mijn browserquote:Op zondag 19 april 2020 18:26 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Hoe lui kun je zijn... google op "op1 gemist".
Het is een groter probleem dat je daar door alles en iedereen vaak gelijk omhelst wordt / gezoend. Als je dat al 70 jaar doet, is het heel moeilijk omschakelen.quote:Op zondag 19 april 2020 18:26 schreef Jane het volgende:
Kan me nog herinneren dat in dit topic in maart steeds werd gemeld dat het zulk lekker weer was in Milaan en dat iedereen lekker z'n gang ging op straat. En dat dat zo goed was. Niks aan de hand, kinderen in de speeltuin enzo.
Het resultaat lijkt me inmiddels duidelijk.
Nee. Max 3.quote:Op zondag 19 april 2020 18:25 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Als ze daarbij afstand houden mag dat.
Nou ik denk dat de Popo toch wel onderscheid maakt of je op een flat woont waar je niet kunt BBQen of je in een rijtjeshuis woont met een tuin??quote:Op zondag 19 april 2020 18:26 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
In dat item politie te motor en in auto’s die er tussendoor reden en omriepen om naar huis te gaan. Als je dan alsnog boetes uit moet delen weet je genoeg..
Waarom zouden ze?quote:Op zondag 19 april 2020 18:30 schreef Oekelele het volgende:
[..]
Nou ik denk dat de Popo toch wel onderscheid maakt of je op een flat woont waar je niet kunt BBQen of je in een rijtjeshuis woont met een tuin??
Wat is je punt nou?quote:Op zondag 19 april 2020 18:30 schreef Oekelele het volgende:
[..]
Nou ik denk dat de Popo toch wel onderscheid maakt of je op een flat woont waar je niet kunt BBQen of je in een rijtjeshuis woont met een tuin??
Weet ik veel, ik heb een grote tuin. Dus ik hoef niet in een volgescheten park (hondenpoep) te zitten.quote:
Dit is de grootst mogelijke onzin dat je kunt typen. In een gemiddelde sportschool heb je 30-40 man tegelijkertijd aan het werk. Die door de inspanning vaak aan het hijgen of kuchen zijn.quote:Op zondag 19 april 2020 18:13 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Sportscholen kunnen relatief makkelijk voldoen aan de 1,5 meter afstand. Binnen een kapperszaak is dat gezien de werkzaamheden per definitie onmogelijk. Tel daarbij de gezondheidswinst op en ik vind vrij makkelijk te beredeneren waarom de sportscholen open gooien meer prioriteit heeft dan een kapperszaak.
Ik zie de kapperszaken alleen maar open gaan met de benodigde beschermingsmiddelen, die er dus niet genoeg zijn.
Italië bewijst juist dat het tijdig ingrijpen 10x belangrijker is dan het verschil tussen onze "intelligente lockdown" en hun strenge lockdown.quote:Op zondag 19 april 2020 18:26 schreef Jane het volgende:
Kan me nog herinneren dat in dit topic in maart steeds werd gemeld dat het zulk lekker weer was in Milaan en dat iedereen lekker z'n gang ging op straat. En dat dat zo goed was. Niks aan de hand, kinderen in de speeltuin enzo.
Het resultaat lijkt me inmiddels duidelijk.
Er kunnen ongetwijfeld druppeltjes rondgaan. De vraag is of het er genoeg zijn om besmet door te raken.quote:Op zondag 19 april 2020 18:27 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Nou wat jullie er van vonden? Bv dat die druppeltjes via de luchtsystemen in bejaardentehuizen rond kunnen gaan
quote:Ook Maurice de Hond heeft kritiek op het overheidsbeleid. Hij vindt dat er te weinig wordt gekeken naar het belang van de economie. “Ik ben zelf doctorandus sociale geografie en weet hoe ik wetenschappelijk werk moet lezen. Wat ik vooral merk als ik het RIVM en virologen hoor, is dat ze het vooral druk hebben. Volgens mij vergeten ze hierdoor de meest actuele informatie tot zich te nemen. Ik kijk elke dag naar de ontwikkelingen van twintig tot dertig landen en lees ook de meest recente studies. Het lijkt alsof ik actuelere kennis heb dan het Outbreak Management Team.”
hahahahaquote:Op zondag 19 april 2020 18:13 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Sportscholen kunnen relatief makkelijk voldoen aan de 1,5 meter afstand. Binnen een kapperszaak is dat gezien de werkzaamheden per definitie onmogelijk. Tel daarbij de gezondheidswinst op en ik vind vrij makkelijk te beredeneren waarom de sportscholen open gooien meer prioriteit heeft dan een kapperszaak.
Ik zie de kapperszaken alleen maar open gaan met de benodigde beschermingsmiddelen, die er dus niet genoeg zijn.
Want er zijn mensen die het zweet van hun voorganger met hun eigen handdoek afvegen? In welke sportscholen kom jij?quote:Op zondag 19 april 2020 18:33 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Dit is de grootst mogelijke onzin dat je kunt typen. In een gemiddelde sportschool heb je 30-40 man tegelijkertijd aan het werk. Die door de inspanning vaak aan het hijgen of kuchen zijn.
Hierdoor zul je per definitie virusdeeltjes de lucht in krijgen van mensen die niet eens weten dat ze besmet zijn. Tel daarbij op dat in veel sportscholen de ventilatie niet goed is en je constant in een droge lucht loopt. Mensen die aan het sporten zijn hebben niet eens door hoevaak ze met hun handdoekjes en vingers aan hun gezicht zitten.
Super onhygiënisch ook om vervolgens met die handdoek apparaten schoon te vegen voordat je er gebruik van maakt. wat nog regelmatig gebeurt in een sportschool. Het zou een fiasco worden mocht men serieus zo achterlijk zijn om met jouw beredenering mee te gaan. Ga er maar vanuit dat de sportscholen nog lang niet open gaan.
Ik pak even dit eruit, omdat de rest alleen maar persoonlijke platitudes bevat.quote:Op zondag 19 april 2020 18:33 schreef MisterJ.Lo het volgende:
In een gemiddelde sportschool heb je 30-40 man tegelijkertijd aan het werk.
Volgens mij moet je eens goed in die spiegel gaan kijken mafklapper. Dat jij een vagina tussen je benen hebt zitten hoef je niet van de daken te gillen. Maar hou die kul voor je Harrie, los van het gegeven dat je er voor betaald hebt om een zij te worden.quote:Op zondag 19 april 2020 18:20 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Je hebt het wel tegen J.lo hè, wat moet zij zonder kapper enzo doen dan?
Oh diva is het weer die tijd van de maand? Je zal wel balen hè dat de parade is afgelast. Nou die komt vast wel weer terug hoor.quote:Op zondag 19 april 2020 18:36 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Volgens mij moet je eens goed in die spiegel gaan kijken mafklapper. Dat jij een vagina tussen je benen hebt zitten hoef je niet van de daken te gillen. Maar hou die kul voor je Harrie, los van het gegeven dat je er voor betaald hebt om een zij te worden.
Volgens mij moet je minder hormonen gaan slikken. Je visie lijkt er door aangetast te zijn. Of je hebt nooit een sportschool van binnen gezien. Of denk je dat die handdoeken op de grond gelegd wordenquote:Op zondag 19 april 2020 18:36 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Want er zijn mensen die het zweet van hun voorganger met hun eigen handdoek afvegen? In welke sportscholen kom jij?
Sorry hoor maar in elke sportschool waar ik kom heb je desinfectiebusjes met doekjes. Ja zelfs bij Basic Fit.quote:Op zondag 19 april 2020 18:38 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Volgens mij moet je minder hormonen gaan slikken. Je visie lijkt er door aangetast te zijn. Of je hebt nooit een sportschool van binnen gezien. Of denk je dat die handdoeken op de grond gelegd worden.
Die parade is voor jou in het leven geroepen. Jij bent de enige hier die een zij is. Al dan niet biologisch. Maar je kunt niet alles hebben hè Harina.quote:Op zondag 19 april 2020 18:38 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Oh diva is het weer die tijd van de maand? Je zal wel balen hè dat de parade is afgelast. Nou die komt vast wel weer terug hoor.
Voorlopig zullen beiden inderdaad nog wel dicht blijven. Ik heb de sportschool als voorbeeld genoemd, omdat die laatst bij Op1 langskwam. Als je ziet hoe goed ze er daar mee bezig zijn heb ik er vertrouwen in dat die branche met wat goede wil vrij veilig kan functioneren.quote:Op zondag 19 april 2020 18:37 schreef Jed1Gam het volgende:
Ik zie de risicogroep niet zo vaak in de sportschool, wel vaker bij de kapper trouwens.
Je kan natuurlijk beide dichthouden omdat het geen prioriteit is.![]()
Nee hoor.... virus loop je op door o.a. contacten van besmete materialen, en in de lucht rondhangende miniscule (vocht)druppeltjes. De kapper doet verder meer dan alleen afknippen.quote:Op zondag 19 april 2020 18:18 schreef ludovico het volgende:
[..]
De kapster is effectief de enige die écht mensen kan besmetten.
Dus ook hier geldt, oudjes andere behandeling dan de niet risico groepen
En niemand die het gebruikt. Nu ineens wel zeker? En wie gaat daar op letten? Zo'n 21 jarig kutje dat niks gedaan heeft aan haar opleiding die daar zit omdat ze iets moet doen om de huur te betalen. Die is alleen maar bezig met haar telefoon.quote:Op zondag 19 april 2020 18:39 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Sorry hoor maar in elke sportschool waar ik kom heb je desinfectiebusjes met doekjes. Ja zelfs bij Basic Fit.
Ja want die kutjes bij de AH studeren allemaal geneeskunde.quote:Op zondag 19 april 2020 18:42 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
En niemand die het gebruikt. Nu ineens wel zeker? En wie gaat daar op letten? Zo'n 21 jarig kutje dat niks gedaan heeft aan haar opleiding die daar zit omdat ze iets moet doen om de huur te betalen. Die is alleen maar bezig met haar telefoon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |