Ik klaag niet, maar vind wel dat je als ZZPer een buffer moet aanhouden die groter is dan een werknemer met een modaal salaris.quote:Op woensdag 8 april 2020 14:56 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Des te minder reden om te klagen dan jan modaal die krap zit nu.
Buffer hebben is ondernemen 101. Nee niemand zag dit aankomen, zelfs ondernemers niet maar je kan ook een auto ongeluk krijgen en een buffer nodig hebben, dus weinig excuus, uitzonderingen daar gelaten.
Ik zal vanavond in een topic een voorrekenen waarom al te voorzichtige gezonde mensen juist levens kosten.quote:Op woensdag 8 april 2020 14:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nee, ook gezonde mensen moeten voorzichtig zijn. Even voor de zekerheid, straks denken mensen dat dit serieus is.
Dat is inderdaad jammer. Denk geef even een tip.quote:Op woensdag 8 april 2020 14:58 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Een tuin die gebouwd is voor een bepaald soort bloemen kun je niet zomaar aanpassen naar een andere teelt.
En de teelt waar ik in zit is een éénjarige teelt, dus de planten voor maart 2021 staan al gepoot.
Waar, maar wel een beetje cru.quote:
In dezelfde categorie zie ik over een jaar of 20-30 nog wel een enorm probleem ontstaan voor mensen die nu geen pensioen opbouwen (of omdat werkgever dit niet regelt zoals bij veel startups het geval is, of omdat ze ondernemer zijn)quote:Op woensdag 8 april 2020 14:53 schreef skrn het volgende:
[..]
Precies, in loondienst moet je heel wat afstaan.
Als ZZP moet je dat zelf regelen.
Sorry, ik moest lachenquote:Op woensdag 8 april 2020 14:58 schreef LXIV het volgende:
[..]
Begrafenissen en crematies zijn ook top voor de omzet natuurlijk!
quote:
quote:
Ja ok maar ik was eigenlijk serieusquote:
Oh, ik zag juist onderzoeken dat het wel zo is. Nja, meer UV straling en hogere luchtvochtigheid iig.quote:Op woensdag 8 april 2020 14:28 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dat is al wetenschappelijk onderzocht en ontkracht.
Edit: Uiteraard, bel met je huisarts..quote:Op woensdag 8 april 2020 15:07 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Heb al 4-5 weken last van allerlei symptomen die elkaar afwisselen zoals keelpijn, hoofdpijn, vermoeidheid, verkouden, buikpijn, maagpijn... maar de grote drie (koorts, droge hoest en moeilijke ademhaling/druk op de borst) blijven almaar uit. Dan moet ik concluderen geen corona maar het duurt allemaal zo lang dat ik er een beetje para van wordt
Bel anders de huisarts even.quote:Op woensdag 8 april 2020 15:07 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Heb al 4-5 weken last van allerlei symptomen die elkaar afwisselen zoals keelpijn, hoofdpijn, vermoeidheid, verkouden, buikpijn, maagpijn... maar de grote drie (koorts, droge hoest en moeilijke ademhaling/druk op de borst) blijven almaar uit. Dan moet ik concluderen geen corona maar het duurt allemaal zo lang dat ik er een beetje para van wordt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hallo iedereen ik kom eens kijken in deze crisistijd omdat er veel informatie op deze geweldige site te vinden is.
Heeft geen nut denk ik. Die houden af totdat het echt escaleert met die drie belangrijkste symptomen. Nu kan ik het advies wel raden: blijf thuis.quote:
Ahh, joy 🥳quote:Op woensdag 8 april 2020 15:00 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik zal vanavond in een topic een voorrekenen waarom al te voorzichtige gezonde mensen juist levens kosten.
Nou, nee. Zie de spoiler. Het kan net zo goed iets heel anders zijn.quote:Op woensdag 8 april 2020 15:10 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Heeft geen nut denk ik. Die houden af totdat het echt escaleert met die drie belangrijkste symptomen. Nu kan ik het advies wel raden: blijf thuis.
quote:Op woensdag 8 april 2020 15:15 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nou, nee. Zie de spoiler. Het kan net zo goed iets heel anders zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Inderdaad daarom spoilerHallo iedereen ik kom eens kijken in deze crisistijd omdat er veel informatie op deze geweldige site te vinden is.
Als iedereen besmetting zou vermijden, dan zouden de aantallen snel zakken tot een niveau waar je heel wat maatregelen kan opheffen en de verspreiding met contact tracing onder controle kan houden. Maar als het gedrag van "gezonde mensen" dat onmogelijk maakt kan het nog meer dan een jaar duren.quote:Op woensdag 8 april 2020 15:00 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik zal vanavond in een topic een voorrekenen waarom al te voorzichtige gezonde mensen juist levens kosten.
Collega's, die in die het heuvelland wonen, klagen al jaren steen en been over de enorme aantallen motorrijders en wielrenners tijdens weekenden. Groot gelijk dat men dat gebied afsluit. Na de coronacrisis zou men op zondagen bijvoorbeeld prima motorrijverboden in kunnen gaan stellen, net als in de Eiffel.quote:Op woensdag 8 april 2020 13:58 schreef Red_85 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)n-vier-dagen-op-slot
Slim zeg.
Nu gaat zeker iedereen naar de meubelboulevard elkaar aansteken.
Dit verzin je toch niet?
Iedere keer weer een stapje verder om de vrijheden af te nemen totdat er helemaal niets meer over is.
En wederom geen einddatum. 'ja misschien, maar we kijken nog wel even'.
Zo werkt de WW helaas niet, als je die niet direct aanvraagt dan krijg je hem later ook niet meer.quote:Op woensdag 8 april 2020 15:16 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
Eerst je eigen vermogen/inkomen gebruiken, pas als je onder de 10000 euro zakt, mag je je handje ophouden.
Dat is voor de bijstand zo. De WW heb je zelf opgebouwd.quote:Op woensdag 8 april 2020 15:16 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
Eerst je eigen vermogen/inkomen gebruiken, pas als je onder de 10000 euro zakt, mag je je handje ophouden.
Ze lullen langs elkaar heen, want ze willen informatie voor andere doelen.quote:Op woensdag 8 april 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Die Azarkan praat even gigantisch dom. De manier die Baudet voorstelt is ook de manier die het RIVM gebruikt, steekproefgewijs.
Maar dat gaat echt niet gebeuren. En al zou dat zelfs lukken in Nederland, dan hoeft er nadat de grenzen weer open gaan maar 1 iemand met Corona binnen te lopen en het begint weer opnieuw. Groepsimmuniteit is de enige duurzame oplossing. En daarvoor moeten gezonde mensen Corona krijgen.quote:Op woensdag 8 april 2020 15:19 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Als iedereen besmetting zou vermijden, dan zouden de aantallen snel zakken tot een niveau waar je heel wat maatregelen kan opheffen en de verspreiding met contact tracing onder controle kan houden. Maar als het gedrag van "gezonde mensen" dat onmogelijk maakt kan het nog meer dan een jaar duren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |