Er genezen ook mensen he... in totaal 80% alleen al zonder een ziekenhuisopname... dus dat blijven optellen van besmettingen is een beetje loos.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:04 schreef Jor_Dii het volgende:
2500 - 3000 - 3600 - 4400 - 5300 - 6400 - 7700 besmettingen over een week als we deze gemiddelde groei van 20% vasthouden..???
in werkelijkheid dan al 100.000 besmettingen?
Dat komt omdat er voornamelijk rednecks op deze beste man hebben gestemd, omdat zij met zijn domheid konden identificeren. Ook was die engnek van een Hillary uiteraard de best mogelijke tegenkandidaat voor Trump.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:04 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Maar wel president en multi miljonair, dus wie is nou slim
Mooi al die grafieken waarvan niemand weet of er iets van klopt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:00 schreef Ryan3 het volgende:
Ze moeten hem een plaatje laten zien, denk ik:
[ afbeelding ]
quote:
Kutwijf moet gewoon haar religieuze smoelwerk houden.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:37 schreef Coco. het volgende:
[..]
schreeuw niet zo
(ook al heb je gelijk)
Let je wel op?quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:05 schreef Nattekat het volgende:
Goed, we hebben nu al twee poppetjes gehad die echt geen idee hebben wat ze nou daadwerkelijk willen, twee poppetjes die het onderwerp niet begrepen hebben, een schreeuwert en iemand die ongeacht de gevolgen of het effect het hele land dicht wil gooien. Topdebat.
Ze testen nu toch alleen nog maar de gevallen die al voor ziekenhuisopname in aanmerking komen?quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:04 schreef Jor_Dii het volgende:
2500 - 3000 - 3600 - 4400 - 5300 - 6400 - 7700 besmettingen over een week als we deze gemiddelde groei van 20% vasthouden..???
in werkelijkheid dan al 100.000 besmettingen?
Volgens mij gewoon de huidige exponentiële curve waar we voorlopig nog in zitten..quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:05 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Er genezen ook mensen he... in totaal 80% alleen al zonder een ziekenhuisopname... dus dat blijven optellen van besmettingen is een beetje loos.
Met z'n grote bril.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:05 schreef Harlekien het volgende:
Hypotheek versoepeling komt de huisjesmelker wel uit
Zou het ook gewoon kunnen dat ze Trump als man van het volk zien en hij het goed doet als president? En omdat hij gewoon slim is? Maar waarschijnlijk past dat niet in jouw straatje.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:05 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Dat komt omdat er voornamelijk rednecks op deze beste man hebben gestemd, omdat zij met zijn domheid konden identificeren. Ook was die engnek van een Hillary uiteraard de best mogelijke tegenkandidaat voor Trump.
Ja omdat ze vertrouwen dat mensen wel binnen blijven als ze besmet zijn. Handig, als de helft alleen milde symptomen krijgt en even zakje appels gaat halen in de supermarkt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:06 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Ze testen nu toch alleen nog maar de gevallen die al voor ziekenhuisopname in aanmerking komen?
Misschien moet jij je gewoon een keertje iets minder als een schreeuwtokkie voordoen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:06 schreef Red_85 het volgende:
[..]
[..]
Kutwijf moet gewoon haar religieuze smoelwerk houden.
Al die carriers op schiphol nu, zijn straks van levensbelang om onze medicijnen, medicamenten en levensmiddelen te vervoeren.
Grote passagiersvliegtuigen hebben ook een groot vrachtruim onder de stoelen, en dat ruim is keihard nodig.
Ik word een beetje moe van die Italianen die overal hun mening geven. Dat land was al ver voor Corona een puinhoop.quote:
Ben benieuwd naar het antwoord van Rutte. Normaal gesproken ben ik totaal geen fan van hem, maar ik vind zijn scenario het meest realistisch.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:05 schreef Nattekat het volgende:
Goed, we hebben nu al twee poppetjes gehad die echt geen idee hebben wat ze nou daadwerkelijk willen, twee poppetjes die het onderwerp niet begrepen hebben, een schreeuwert en iemand die ongeacht de gevolgen of het effect het hele land dicht wil gooien. Topdebat.
Als dit werkelijk zo is, dan moeten we dat doen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:00 schreef Ryan3 het volgende:
Ze moeten hem een plaatje laten zien, denk ik:
[ afbeelding ]
Zulke managers zijn geestesziek en zouden bij voorbaat naar de ggz gestuurd moeten worden.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:00 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Bazin van mijn vriendin heeft iedereen proberen te verplichten naar kantoor te blijven komen.
"NIETS AAN DE HAND! Kijk naar mij. Ik ga morgen (maandag) op reis naar Maleisië en ik maak me toch ook niet zo druk?
20 uur na geland te zijn zat ze alweer op het vliegtuig terug omdat het aantal besmettingen daar in rap tempo opliep en er een ban op vliegverkeer naar Maleisië ingesteld gaat worden
Deze Corona crisis biedt mooie kansen om allerlei mooie plannetjes die je er anders nooit door zou krijgen, nu toch uitgevoerd te krijgen.quote:
Dat is dan hoe je het wilt lezen. Groepsimmuniteit is geen medicijn noch vaccin dat het virus bestrijdt en doet uitdoven. Het is vooral een middel zodat je druk op de zorg kan en zal worden gespreid. Misschien moeten ze een andere term verzinnen die deze lading beter dekt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:00 schreef _I het volgende:
[..]
Nee, groepsimmuniteit bestaat niet in deze vorm.
We moeten gewoon accepteren dat het er is, kwetsbare mensen beschermen en zorgen dat we niet teveel mensen tegelijk ziek hebben.
Maar dat verhaal van groepsimmuniteit is een farce.
Optie 2 doen we ook.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:08 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Als dit werkelijk zo is, dan moeten we dat doen.
Optie 2 groen. Lockdown komt later op je af als een boemerang.
Tja, verwacht morgen ook 50+ doden erbij. Precies in lijn der verwachting.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:05 schreef butz0rs het volgende:
Krol, die is bang zijn hele achterban te verliezen
Rutte gaat niks zeggen, behalve dat hij vertrouwt op het advies van het RIVM. Het RIVM is immers onfeilbaar, dus daar kunnen we best ons leven van af laten hangen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 16:07 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar het antwoord van Rutte. Normaal gesproken ben ik totaal geen fan van hem, maar ik vind zijn scenario het meest realistisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |