Niemand weet of, De Maya's 2020 bedoeldequote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:50 schreef Minimunt het volgende:
Wat nu als de Maya's 2012 hebben vergist met 2020.
Wat nu als die man in Ruinerwold hierop vooruit zag en helaas heeft gefaald zijn community op te richten.
Dat halve Engelse taalgebruik van hemquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:50 schreef Scrummie2.1 het volgende:
twitter:sjoerddendaas twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 17:43:37China kondigt de ‘maatregelen’ af als ‘noodzakelijke tegenreactie’ nav aankondiging Washington om plafond in te stellen tav journalisten Chinese staatsmedia op Amerikaans grondgebied, registratie als ‘foreign agents’ reageer retweet
twitter:sjoerddendaas twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 17:46:04To be clear: het gaat om journalisten met Amerikaanse nationaliteit. Peking dreigt verder: als VS verdere acties onderneemt, zal China met nieuwe tegenmaatregelen komen. reageer retweet
Vraag me af wat er gebeurd als het virus de Zlatan weet te vinden.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:51 schreef DavidTwente het volgende:
Covid besmette Chuck Norris. Nu moet het virus twee weken in quarantaine.
Ja ik stap af van fiets terwijl ik pizza's bezorg en dan kom ik hopelijk op social mediaquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:51 schreef bitterbal het volgende:
gaan jullie klappen voor de zorg vanaaf?
Ik vind het wat overdreven
quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:51 schreef bitterbal het volgende:
gaan jullie klappen voor de zorg vanaaf?
Ik vind het wat overdreven
Je moet vooraf betaalt hebben, dus ov of e-ticket.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:48 schreef LTVDK het volgende:
Zag net een bus langsrijden, uiteraard vol met linten bij de chauffeur en 'achterin instappen' bordjes. Maar als je in de bus een ritkaartje wilt kopen moet je die pinnen bij een pinautomaat die bij de chauffeur staat. Hoe regelen ze dat nu?
American en Pig is dat niet een beetje het zelfde ...quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:48 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Misschien hadden we de varkensgriep ook de American Pig Flu moeten noemen.
@GGMM en ik houden dan ons hart vastquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:52 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vraag me af wat er gebeurd als het virus de Zlatan weet te vinden.
Ik heb vanmiddag de zuster van het ETZ die belde om een controleafspraak af te zeggen succes en sterkte gewenst, maar ga niet als een of andere downie lopen klappen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:51 schreef bitterbal het volgende:
gaan jullie klappen voor de zorg vanaaf?
Ik vind het wat overdreven
Rutte heeft herhaaldelijk persconferenties gedaan waar hij vragen beantwoordde. Verschil is verder dat je geen reet hebt aan de antwoorden van Trump.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:52 schreef HeatWave het volgende:
Je kan zeggen wat je wil, maar Trump is al weer een tijd bezig met het beantwoorden van vragen van de pers etc, Rutte komt zonder publiek 5 in beeld en dat was het dan.
@GGMM en ik kiezen alleen nog maar voor zo'n e-ticket. Veel makkelijker.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:53 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Je moet vooraf betaalt hebben, dus ov of e-ticket.
Neuh, ik ga een beetje als een debiel gaan staan klappen in mijn eentje.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:51 schreef bitterbal het volgende:
gaan jullie klappen voor de zorg vanaaf?
Ik vind het wat overdreven
De Spaanse griep kwam officieel uit Amerikaquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:48 schreef RAVW het volgende:
[..]
dat krijg je als de je een staatshoofd heb in de VS die zegt dat het een Chinese griep is
wel begrijpelijk dat je dan als land geen potte kijkers meer wil hebben .. van het land wat je zo beschuldigt
quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:53 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik heb vanmiddag de zuster van het ETZ die belde om een controleafspraak af te zeggen succes en sterkte gewenst, maar ga niet als een of andere downie lopen klappen.
De Maya kalender is rond en kent geen begin en einde.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:52 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Niemand weet of, De Maya's 2020 bedoelde
Niemand weet of, De man gelijk had
Niemand weet waarom, De dag weer nacht word
Maar ik weet, dat ik van je houd
Het is weer Amerika zelf schouderklopjes geven..quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:52 schreef HeatWave het volgende:
Je kan zeggen wat je wil, maar Trump is al weer een tijd bezig met het beantwoorden van vragen van de pers etc, Rutte komt zonder publiek 5 in beeld en dat was het dan.
Het virus maakt de Zlatan niet ziek, de Zlatan maakt het virus ziek.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:53 schreef onlogisch het volgende:
[..]
@:GGMM en ik houden dan ons hart vast
Wel benieuwd waar men nu massaal gaat rondhangenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:52 schreef Kyran het volgende:
Goede zet van IKEA, respect. Als overheid het niet doet dan de winkels zelf maar. Hopen dat de bouwmarkten volgen.
komen ze terug van hun werk om daarna op het balkon te gaan staan en te klappenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef Bosbeetle het volgende:
Nederland is toch de kampioen in spontane acties na te doen..![]()
Winkelstraten, bouwmarkten..quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wel benieuwd waar men nu massaal gaat rondhangen
Dit had ik al verwacht omdat ze vrijdag omriepen dat de trein zouden rijden t/m maandag... dus vandaag verdere restricties...quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef bitterbal het volgende:
ad
17:52
De NS maakt vandaag of woensdagmorgen bekend dat het vanaf komend weekend een groot deel van de treinen gaat schrappen. Dat meldt het Parool. Vanwege alle maatregelen rond het coronavirus zijn de treinen grotendeels leeg.
Misschien komen @onlogisch en @GGMM dan ook wel langs!quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:53 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Neuh, ik ga een beetje als een debiel gaan staan klappen in mijn eentje.
Straks wordt ik nog opgehaald, met zo'n strakke witte jas.
Wat een slecht idee zeg, positief zijn over de mensen die keihard werken, ORANGEMANBAD!quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:54 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Het is weer Amerika zelf schouderklopjes geven..
Denemarken en Oostenrijk doen of hebben het ook gedaan.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef Bosbeetle het volgende:
Nederland is toch de kampioen in spontane acties na te doen..![]()
Rutte geeft ook 1x een toespraak in plaats van een perscoquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:52 schreef HeatWave het volgende:
Je kan zeggen wat je wil, maar Trump is al weer een tijd bezig met het beantwoorden van vragen van de pers etc, Rutte komt zonder publiek 5 in beeld en dat was het dan.
In het park. Vooral Alberto.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wel benieuwd waar men nu massaal gaat rondhangen
Dat afgrijselijk Amsterdamse gezang ook uit die raampjes.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef Bosbeetle het volgende:
Nederland is toch de kampioen in spontane acties na te doen..![]()
Tuincentra, bouwmarkten, meubelboulevards, winkelcentra.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wel benieuwd waar men nu massaal gaat rondhangen
Ja, en het dan als nieuws zo gaan opgeilen alsof het van ons is.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef Bosbeetle het volgende:
Nederland is toch de kampioen in spontane acties na te doen..![]()
Beter dan in gezang uit te barsten toch?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef bitterbal het volgende:
[..]
komen ze terug van hun werk om daarna op het balkon te gaan staan en te klappen
ja das waarquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:57 schreef quirina het volgende:
[..]
Beter dan in gezang uit te barsten toch?
Daar was weinig Amsterdams aan hoorquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:56 schreef D_A het volgende:
[..]
Dat afgrijselijk Amsterdamse gezang ook uit die raampjes.
Helaas is het werkelijkheid dat hele gezinnen nu bij de bouwmarkten te vinden zijn.quote:
quote:Bovenstaande betekent ook dat we iedereen vragen wat zaken in acht te nemen als je naar onze winkels komt. We kunnen elkaar allemaal helpen om het voor iedereen zo plezierig mogelijk te maken
Kom zoveel mogelijk alleen naar de bouwmarkt. Het is nu even geen sociaal uitje, Laat je (klus-) partner en kinderen zoveel mogelijk thuis;
De keukenhof ohnee die is dicht...quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wel benieuwd waar men nu massaal gaat rondhangen
Die mensen snappen het niet helemaal, maar Amsterdammers snappen wel meer niet dus ze is is weinig te verwijten.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:56 schreef D_A het volgende:
[..]
Dat afgrijselijk Amsterdamse gezang ook uit die raampjes.
Met dit soort kuddegedrag wordt het haast begrijpelijk dat ze vol inzetten op kudde-immuniteit.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef Bosbeetle het volgende:
Nederland is toch de kampioen in spontane acties na te doen..![]()
Klopt maar met de kennis van toen weinig aan te doen. Een virus kon men destijds niet eens zien laat staan daartegen wat doen. Een virus is vele malen kleiner dan een bacterie. En gezien de oorlog ging dat voor.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:54 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
De Spaanse griep kwam officieel uit Amerika
De jeugd vanmiddag in de Lidl. Lawaaierig en niet afstandhoudend. Personeel erop aangesproken en die zeiden er niks van.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wel benieuwd waar men nu massaal gaat rondhangen
"Daar aan de Amsterdamse grachten"quote:
quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:58 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De bewoners van het Duitse Big Brother huis krijgen zo te horen dat de wereld veranderd is. Die hebben nu nog geen idee.
Shoppen is dat zowieso even niet meer. Kappen en ga alleen als je wat nodig hebt.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:57 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Helaas is het werkelijkheid dat hele gezinnen nu bij de bouwmarkten te vinden zijn.
Karwei heeft hier al een regel voor bedacht, andere bouwmarkten zullen wel volgen neem ik aan:
[..]
Een keer prima, maar elke persco van hem is hetzelfde "we're great, this person is great, we're the best, this company is great, there's no one gonna be better than Donald Trump....". Heb liever iemand die een paar minuten duidelijk is, dan iemand die een uur staat te zwammen en eigenlijk nog niks zegt waar je iets aan hebt.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Wat een slecht idee zeg, positief zijn over de mensen die keihard werken, ORANGEMANBAD!
Trump is een leider die wat heeft gepresteerd in zn leven. Rutte meer een meeloper, die wil je niet hebben in dit soort situaties.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:56 schreef Chia het volgende:
[..]
Rutte geeft ook 1x een toespraak in plaats van een perscosjonge jonge.
Het word live uitgezonden als je daarin geïnteresseerd bentquote:
En ze krijgen van ons een zoen?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:59 schreef quirina het volgende:
Ziekenhuis ooooh ziekenhuis jij bent de kampieeeeooooooeeeeen.
Wij houden van onze zorgerrrrrrs voor hun daden en hun doen 🎵
Rutte be like, praat veel, zegt weinig.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:59 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Een keer prima, maar elke persco van hem is hetzelfde "we're great, this person is great, we're the best, this company is great, there's no one gonna be better than Donald Trump....". Heb liever iemand die een paar minuten duidelijk is, dan iemand die een uur staat te zwammen en eigenlijk nog niks zegt waar je iets aan hebt.
Ik heb dat echt niet afgekeken.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:56 schreef D_A het volgende:
[..]
Dat afgrijselijk Amsterdamse gezang ook uit die raampjes.
Dat is op zich wel weer interessant om hun reactie te zienquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:58 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De bewoners van het Duitse Big Brother huis krijgen zo te horen dat de wereld veranderd is. Die hebben nu nog geen idee.
is dat ergens live te volgen .... want ze weten wel dat er een "griepje "is dat corona heet maar inderdaad ze zijn nog niet van op de hoogte dat de wereld bijna helemaal in lockdown zit , behalve NL en UKquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:58 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De bewoners van het Duitse Big Brother huis krijgen zo te horen dat de wereld veranderd is. Die hebben nu nog geen idee.
Wo?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het word live uitgezonden als je daarin geïnteresseerd bent
quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:59 schreef spectrumanalyser het volgende:
ik heb het vermoeden dat men massaal over strand gaat lopen, of door het bos.
tussen de middag ik een grote groep gezinnen die gezellig een rondje gingen lopen met z'n allen. buurtjes uit de straat.
Daarom is het eerste deel kort en zakelijk, daarna is het idd meer vragen beantwoorden en dit soort dingen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:59 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Een keer prima, maar elke persco van hem is hetzelfde "we're great, this person is great, we're the best, this company is great, there's no one gonna be better than Donald Trump....". Heb liever iemand die een paar minuten duidelijk is, dan iemand die een uur staat te zwammen en eigenlijk nog niks zegt waar je iets aan hebt.
Stiekem wel, maar ook wel erg.... smakeloos..ofzo.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:00 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat is op zich wel weer interessant om hun reactie te zien
Supermarkten, bouwmarkten e.d. moeten gewoon als maatregel kinderen niet toelaten. Kinderen zitten overal met hun vingers aan.quote:
Ik ben soms smakeloos, kom ik gewoon voor uitquote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Stiekem wel, maar ook wel erg.... smakeloos..ofzo.
Monkey Town genotquote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wel benieuwd waar men nu massaal gaat rondhangen
quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:00 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat is op zich wel weer interessant om hun reactie te zien
Zeker. Even googelen...quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:00 schreef RAVW het volgende:
[..]
is dat ergens live te volgen .... want ze weten wel dat er een "griepje "is dat corona heet maar inderdaad ze zijn nog niet van op de hoogte dat de wereld bijna helemaal in lockdown zit , behalve NL en UK
Ik klap toch ook niet voor de postbodequote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:01 schreef VeX- het volgende:
Klappen voor de zorg.![]()
Wat een onzin weer. Die mensen doen gewoon hun werk. Niks meer, niks minder. Ik doe niet mee aan dat circus.
En dat liedjes zingen bij de gracht is ook van zo'n gemaakte nepheid, walgelijk.
Ik weet niet eens hoeveel persconferenties er met Rutte waren afgelopen week, maar in mijn beleving waren dat er meer dan voldoende.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:59 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Trump is een leider die wat heeft gepresteerd in zn leven. Rutte meer een meeloper, die wil je niet hebben in dit soort situaties.
Monkey Down.quote:
Hmm gewoon zou ik het niet noemen. Zeker in Italie en ZK waar je ziet dat zusters blaren op hun gezicht hebben van mondkapjes dragen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:01 schreef VeX- het volgende:
Klappen voor de zorg.![]()
Wat een onzin weer. Die mensen doen gewoon hun werk. Niks meer, niks minder. Ik doe niet mee aan dat circus.
En dat liedjes zingen bij de gracht is ook van zo'n gemaakte nepheid, walgelijk.
Klappen als je vliegtuig land.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:01 schreef VeX- het volgende:
Klappen voor de zorg.![]()
Wat een onzin weer. Die mensen doen gewoon hun werk. Niks meer, niks minder. Ik doe niet mee aan dat circus.
En dat liedjes zingen bij de gracht is ook van zo'n gemaakte nepheid, walgelijk.
voor de appie natuurlijk.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wel benieuwd waar men nu massaal gaat rondhangen
Trump en zijn team staan er al bijna 1,5 uur.......onafgebroken.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:02 schreef Chia het volgende:
[..]
Ik weet niet eens hoeveel persconferenties er met Rutte waren afgelopen week, maar in mijn beleving waren dat er meer dan voldoende.En dan ook nog een aantal zonder hem. Nou wat een schande zeg.
Soms, als die een blauwe envelop brengt, of van het CJIB, kan ie wel klappen krijgenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:02 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Ik klap toch ook niet voor de postbode
Doet een beetje denken aan die vioolkrassende grachtengordel koters op koningsdagquote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:01 schreef VeX- het volgende:
Klappen voor de zorg.![]()
Wat een onzin weer. Die mensen doen gewoon hun werk. Niks meer, niks minder. Ik doe niet mee aan dat circus.
En dat liedjes zingen bij de gracht is ook van zo'n gemaakte nepheid, walgelijk.
Ik heb de memo gemist dat het een wedstrijd is. En wat onverantwoord om daar met een heel team zonder 2 m afstand te gaan staan.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Trump en zijn team staan er al bijna 1,5 uur.......onafgebroken.
Was hier niet ook een keer iets schokkends tijdens big brother wat de bewoners toen op tv mochten kijken? Hangt me iets van bij...quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:58 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De bewoners van het Duitse Big Brother huis krijgen zo te horen dat de wereld veranderd is. Die hebben nu nog geen idee.
Dat zijn niet de besmettingshaarden, het zijn de plekken waar de mensen bij elkaar komen binnen. Die verzorgen voor de verspreiding. Kroegen met carnaval, scholen, algemene ruimtes bejaardenhuizen, wachtkamers en ga zo maar door. Niet in de frisse buitenlucht, nee je moet niet met 100 op een kluitje gaan staan, je zelf helemaal opsluiten in je huis en een zombie worden heeft niemand wat aan.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:59 schreef spectrumanalyser het volgende:
ik heb het vermoeden dat men massaal over strand gaat lopen, of door het bos.
tussen de middag ik een grote groep gezinnen die gezellig een rondje gingen lopen met z'n allen. buurtjes uit de straat.
En wel meer dan die memoquote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:03 schreef Chia het volgende:
[..]
Ik heb de memo gemist dat het een wedstrijd is.
11 september?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:04 schreef Gia het volgende:
[..]
Was hier niet ook een keer iets schokkends tijdens big brother wat de bewoners toen op tv mochten kijken? Hangt me iets van bij...
Extreme maatregelen: volledige lockdown, waardoor het virus zich niet kan verspreiden: men is maar een beperkte periode besmettelijk, als je dan iedereen in huis opsluit, dan kunnen gezinsleden wel besmet raken, maar eens ze allemaal de ziekte hebben doorgemaakt is het voorbij.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:00 schreef Ixnay het volgende:
Nog steeds verbaas ik me waarom de situatie in China volledig onder controle lijkt te zijn.
Er komen nauwelijks nog gevallen bij. En bijna geen doden.
Het grootste deel daar is nooit besmet geweest en er lopen nog genoeg zieke mensen rond die het niet weten.
Wat is daar aan de hand? Iedereen focust zich op Europa, begrijpelijk. Maar hoe kan het zo zijn dat het leed daar geleden is en men verder kan met de orde van de dag. Of is dat niet zo?
Link?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Trump en zijn team staan er al bijna 1,5 uur.......onafgebroken.
9:11 toch?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:04 schreef Gia het volgende:
[..]
Was hier niet ook een keer iets schokkends tijdens big brother wat de bewoners toen op tv mochten kijken? Hangt me iets van bij...
Wtc 9-11quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:04 schreef Gia het volgende:
[..]
Was hier niet ook een keer iets schokkends tijdens big brother wat de bewoners toen op tv mochten kijken? Hangt me iets van bij...
Het is voor ons in de zorg wel echt een stuk heftiger en meer aanpoten hoor.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:01 schreef VeX- het volgende:
Klappen voor de zorg.![]()
Wat een onzin weer. Die mensen doen gewoon hun werk. Niks meer, niks minder. Ik doe niet mee aan dat circus.
En dat liedjes zingen bij de gracht is ook van zo'n gemaakte nepheid, walgelijk.
Het is op Sat1 te zien.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:02 schreef voetbalmanager2 het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)na-tot-vanavond.html
Volgens mij zijn daar nog steeds allerlei maatregelen. De ergste uitbraken lijken idd onder controle als alle cijfers kloppen. Ze zullen nu wel aan het zoeken zijn hoever ze de teugels kunnen laten vieren.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 18:00 schreef Ixnay het volgende:
Nog steeds verbaas ik me waarom de situatie in China volledig onder controle lijkt te zijn.
Er komen nauwelijks nog gevallen bij. En bijna geen doden.
Het grootste deel daar is nooit besmet geweest en er lopen nog genoeg zieke mensen rond die het niet weten.
Wat is daar aan de hand? Iedereen focust zich op Europa, begrijpelijk. Maar hoe kan het zo zijn dat het leed daar geleden is en men verder kan met de orde van de dag. Of is dat niet zo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |