Welke deskundige zei dat?quote:Op maandag 16 maart 2020 19:11 schreef Minimunt het volgende:
Sorry maar de deskundige zeiden ook dat het virus niet in nederland zou komen.
quote:Op maandag 16 maart 2020 19:12 schreef KingRadler het volgende:
Sterven of Imuun worden je hebt geen keuze
quote:Op maandag 16 maart 2020 19:09 schreef joyvke het volgende:
Waarom werkt het in China dan wel, om het land op lockdown te gooien waarbij geen of nauwelijks nieuwe gevallen bijkomen....
We gaan dus de kant op van Engeland, bij voorbaat er vanuit gaan dat iedereen ziek gaat worden of een groot deel?
twitter:jenniferatntd twitterde op maandag 16-03-2020 om 18:52:44#Fangcang hospitals closed? Another one was built on the outskirts of #Wuhan. It can host 4000 people. Highest level of security. No one can escape.
Seems #CCP wants to “transfer” “problems” out of town and has the city center “back to normal” asap. #COVID19 #coronavirus https://t.co/wUvNBnsyrX reageer retweet
quote:Op maandag 16 maart 2020 19:12 schreef Zorro het volgende:
Over een jaar al die mensen uit lockdown landen nog steeds voorzichtig om niet besmet te worden, terwijl Nederlanders overal als een baas immuun rondwandelen
twitter:anadoluagency twitterde op maandag 16-03-2020 om 19:12:44#BREAKING UK coronavirus death toll climbs to 53, says Health Secretary Matt Hancock reageer retweet
Ja die blijven een jaar lang in lockdownquote:Op maandag 16 maart 2020 19:13 schreef Jor_Dii het volgende:
Dus de andere landen met hun lockdown zullen economisch volledig kapot gaan.. is dat de strekking?
Nee die houden het volgens rutte niet lang genoeg dicht voor maximaal effect.quote:Op maandag 16 maart 2020 19:13 schreef Jor_Dii het volgende:
Dus de andere landen met hun lockdown zullen economisch volledig kapot gaan.. is dat de strekking?
Als tattoos niet voor tokkies zouden zijn, dan zou ik na deze crisis een Rutte-tattoo nemen.quote:Op maandag 16 maart 2020 19:10 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja, doe alles even uit de losse pols als er 5,2 miljoen mensen naar je kijken.
* onlogisch mompelt iets over de beste stuur lui die aan wal staan.Mark Rutte
Daar komt het wel op neer ja, lijkt me een lastige uitspraak om te moeten verkondigen.quote:Op maandag 16 maart 2020 19:12 schreef KingRadler het volgende:
Sterven of Imuun worden je hebt geen keuze
Je vindt de huidige situatie geen lock down? Hij gaat niet de grens een jaar dichtgooien inderdaad, lijkt me realistisch.quote:Op maandag 16 maart 2020 19:14 schreef cherrycoke het volgende:
Iedereen gaat op lockdown behalve nederland, wij hebben dan ook de beste experts ter wereld die het beter weten dan de rest van de wereld
Hoe zit het dan volgens jou?quote:Op maandag 16 maart 2020 19:14 schreef Fer het volgende:
Het paasei lijkt het nog niet echt te snappen
Hij was niet eerlijk, hij staat door weken zo niet maanden van bestuurlijk falen/inactie nu met zijn rug tegen de muur en presenteert zijn enige optie als een zelfverkozen koers. Dat is het niet.quote:Op maandag 16 maart 2020 19:11 schreef Cronometer het volgende:
Rutte nog nooit zo eerlijk gezien, bijzonder voor een VVD-er.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |