Tja, lijkt me niet meer dan logisch. Je kan niet strenge regels willen en denken dat het met 2 weken over is.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:10 schreef Felixa het volgende:
Gouverneur van Ohio.twitter:CNNSotu twitterde op zondag 15-03-2020 om 14:34:11The odds are "this is going to go on a lot longer and it would not surprise me at all if schools did not open again this year,” Ohio @:GovMikeDeWine says about the long-term impact of the coronavirus. #CNNSOTU https://t.co/i0luWcQVzX reageer retweet
Het is nooit influenza geweest.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:11 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
toen was t nog een griepje bedoel je?
Stil maarquote:Op zondag 15 maart 2020 15:12 schreef xzaz het volgende:
[..]
De kans is NIHIL niet dat het nooit kan komen.
Vooral gebaseerd op normale gang van zaken en dus beperkte voorraden. Plus onderstaande.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:09 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Is eigenlijk bekend waarom? Korea maakte er namelijk zo duizenden bij. Hadden ze stoffen klaarliggen die wij niet hebben? Personeeltekort? Geen machines om te maken?
Voor het RIVM zal het vast wel iets zeggen, want zij hebben door leuke rekenmodellen voor. Voor ons zegt het alleen heel weinig. Dat is één van mijn grooste punten van kritiek.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:07 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Ja, zo is het eigenlijk al vanaf het begin. Als je niet iedereen test, dan zeggen de cijfers inderdaad niks.
Waar mondkapjes zeker bij helpt is dat je al die onzin die wordt uitgekraamd minder goed hoortquote:Op zondag 15 maart 2020 15:11 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Krijgen we dadelijk ook te horen dat mondkapjes toch kunnen helpen zeker?
Als de overheid geen maatregelen neemt, dan doen we het zelf wel.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:04 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nou die maatregelen gaan wel komen dus.
Bron: NOS liveblog
Alleen als je ze over je oren doet.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:13 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Waar mondkapjes zeker bij helpt is dat je al die onzin die wordt uitgekraamd minder goed hoort
Hier zal je nooit antwoord op krijgen, en terecht.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:14 schreef Felixa het volgende:
-hoeveel positief geteste mensen liggen er in welk ziekenhuis?
-hoeveel mensen met luchtwegklachten/longontsteking liggen er in welk ziekenhuis?
-IC-opnames positief geteste mensen per ziekenhuis?
-hoeveel IC-bedden nog beschikbaar per provincie?
-hoeveel mensen totaal getest?
-hoeveel mensen totaal gemeld bij GGD/huisarts maar niet getest?
-...
Vragen, vragen, vragen...
Voor nu toch wel een knappe beslissingquote:
ignorance is bliss?quote:Op zondag 15 maart 2020 15:15 schreef xzaz het volgende:
[..]
Hier zal je nooit antwoord op krijgen, en terecht.
Ik verwacht rond 5 uur netjes, en dan dat er geen extra maatregelen worden getroffen.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:12 schreef Jor_Dii het volgende:
Wanneer denken jullie dat de persco komt, rond 17-18u al of pas rond 20u?
Ah, bedankt! Ik hoorde al tijden de sarcastische opmerkingen dat de RIVM zei dat corona hier nooit kon komen omdat er geen directe vluchten uit Wuhan zijn, maar dit ging specifiek over Schiphol en eventuele maatregelen die daar genomen moest worden.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:11 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
https://www.nu.nl/binnenl(...)gen-coronavirus.html
hier
Heb jij een bron die het tegendeel zegt?
Niet?
mondje dicht dan verder en laat de grote mensen praten
Fuck. Dan volgen andere franchises ook.quote:
Is er ergens een bron over het aantal ziekenhuisopnames? Vorige week wilde het RIVM vooral transparant zijn, maar door niet meer te testen is de uitbraak aan de hand van aantal positief geteste personen eigenlijk niet meer te volgen. Wie wordt er nu getest? Mensen die echt ziek zijn? En verder niet?quote:Op zondag 15 maart 2020 15:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Dat is zo, maar opnamen (en later doden) lopen wel achter zeg maar. Dus het aantal cases is het eerste signaal wat je hebt.
Nee, het kaartje in de TS is op gemeente niveau en dat is prima informatie. De rest kan allemaal naar patient worden afgeleid en dat is informatie die ons niet aangaat.quote:
Gisteren en vandaag anderhalf uur ronde gemaakt door de bossen. Nog geen vijf mensen tegengekomen. Prima te doen met de huidige weersomstandigheden.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:16 schreef Pvt.Webster het volgende:
[..]
Fuck. Dan volgen andere franchises ook.
Nou, zelf maar iets bedenken dan. Beetje rondrennen 😄
twitter:XandervdWulp twitterde op zondag 15-03-2020 om 15:15:08Ministers hebben telefonisch al in crisissamenstelling vergaderd. Ministers Slob en Bruins zullen na overleg met onderwijsveld en gezondheidsexperts met nieuwe maatregelen naar buiten komen. Waarschijnlijk rond 16.30-17.00u. Verwachting: scholen morgen dicht. reageer retweet
Heb sportscholen sowieso nooit begrepen. Maar goed, ik heb makkelijk praten op vijf minuten fietsen van bos, duinen en strand.quote:
Alle code rood ziekenhuizen hebben het nijpend maar is momenteel nog wel te controleren. Maar de piek moet wel achterblijven nu anders hebben we straks alsnog een probleemquote:Op zondag 15 maart 2020 15:17 schreef Markesh het volgende:
Zojuist stuurde een vriendin een berichtje dat de situatie nog helemaal onder controle is op de IC's in tegenstelling wat de media zegt.
Dat weet ze vanuit haar "netwerk"
Ik kan dit moeilijk geloven als ik eerlijk ben.
Er zijn volgens mij toch echt wel ziekenhuizen waar het behoorlijk nijpend is nu
Fijn dat je het beter denkt te weten dan mensen die op de IC werken.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:17 schreef Markesh het volgende:
Zojuist stuurde een vriendin een berichtje dat de situatie nog helemaal onder controle is op de IC's in tegenstelling wat de media zegt.
Dat weet ze vanuit haar "netwerk"
Ik kan dit moeilijk geloven als ik eerlijk ben.
Er zijn volgens mij toch echt wel ziekenhuizen waar het behoorlijk nijpend is nu
Ligt er aan waar ze werkt. Gisteren werd op Gelderlander al gemeld dat er een patiënt vanuit Brabant naar Arnhem was verplaatst. Sommige ziekenhuizen in Brabant zitten dus wel echt aan hun grens.quote:Op zondag 15 maart 2020 15:17 schreef Markesh het volgende:
Zojuist stuurde een vriendin een berichtje dat de situatie nog helemaal onder controle is op de IC's in tegenstelling wat de media zegt.
Dat weet ze vanuit haar "netwerk"
Ik kan dit moeilijk geloven als ik eerlijk ben.
Er zijn volgens mij toch echt wel ziekenhuizen waar het behoorlijk nijpend is nu
Ik vind het een goede call, maar financieel natuurlijk weinig risico voor ze aangezien de abonnementen gewoon doorlopenquote:Op zondag 15 maart 2020 15:15 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Voor nu toch wel een knappe beslissing![]()
Nog even en de supermarkten vanaf de openingstijden aanpassen
Goh. Je verwacht het niet he..quote:Op zondag 15 maart 2020 15:18 schreef Netflixed het volgende:
twitter:XandervdWulp twitterde op zondag 15-03-2020 om 15:15:08Ministers hebben telefonisch al in crisissamenstelling vergaderd. Ministers Slob en Bruins zullen na overleg met onderwijsveld en gezondheidsexperts met nieuwe maatregelen naar buiten komen. Waarschijnlijk rond 16.30-17.00u. Verwachting: scholen morgen dicht. reageer retweet
twitter:stillgray twitterde op zondag 15-03-2020 om 09:05:30Chinese authorities are finally opening the sealed apartments. There are countless dead. https://t.co/eBGxoH60bN reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |