SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doden in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Richtlijnen in dit topic:
-probeer niet lollig te doen
-bij nieuws graag een bron
-off topic kan zonder opgaaf van reden verwijderd worden. Hier is het Slow Chat topic: COR / [En Don SC #1] HATSJOE
-opruiende berichten zonder bewijs of normale bronnen, kunnen achterwege gelaten worden.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Gehoord op de zevende dag.quote:Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
Over het algemeen, uitzonderingen daargelaten, zijn grootouders van basisschoolkinderen tussen de 50 en 70. De sterftegevallen liggen toch in de hogere leeftijden.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:33 schreef Jojoke het volgende:
Als ze de scholen sluiten, moeten ze de ouders wel opdragen om de kinderen vooral niet naar opa en oma te brengen.
Niks mis met opa en oma voor de kinderen.![]()
Behalve dan die door jou genoemde uitzonderingen. Die hebben gewoon pech en kunnen de vinkentering corona krijgen.quote:
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Wij zitten nog met die grens van 100. Echt te gek voor woorden.quote:Oostenrijkers moeten zichzelf zoveel mogelijk isoleren en mogen niet met meer dan vier anderen samenkomen![]()
“Zo’n 6000 mensen hebben Corona virus in Nederland.”
Whaaat?
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs![]()
Terwijl andere landen bij 500 al in c complete lockdown gingen modderen wij hier lekker door.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs![]()
België:Gisteren 24 mensen in IC, nu 33. (of eergisteren 24, gisteren 33. de cijfers van vandaag horen we pas morgen)quote:Aantal ziekenhuisopnames stijgt duidelijk
Op zaterdag 14 maart testten 197 stalen positief voor Covid-19. Dat zijn er zoals verwacht opnieuw meer dan de dag voordien. De druk op de ziekenhuizen neemt merkbaar toe. Viroloog Steven Van Gucht spreekt van ‘een vrij snelle stijging’ van het aantal opnames.
Op 14 maart waren in totaal 163 bevestigde patiënten opgenomen in ziekenhuizen. 33 van hen verblijven op de afdeling intensieve zorgen. 23 patiënten hadden ademhalingsondersteuning nodig.
Dinsdag waren er nog maar een tiental patiënten gehospitaliseerd, en tot woensdag was er niemand opgenomen op intensive care, blijkt uit de cijfers van Sciensano, het Belgisch Instituut voor Volksgezondheid.
Van Gucht hoopt dat het aantal opnames zich na een week of later stabiliseert. Maar dat kan alleen als iedereen de genomen maatregelen ‘zo strikt en goed mogelijk’ naleeft. Dat sommigen het winkel- en horecaverbod willen ontlopen door in Nederland te gaan stappen, is ‘echt geen goed idee’.
‘De kans dat daar iemand rondloopt met het virus en andere personen gaat infecteren, is reëel. Zo krijg je een exponentiële groei van de infectieketting, die leidt tot extra hospitalities en een groter aantal mensen dat zal sterven. We moeten samen deze duivel klein krijgen.’
Vooral Vlamingen
Van de mensen die zaterdag positief testten, wonen er 137 in Vlaanderen, 28 in Wallonië en 27 in Brussel. Over de woonplaats van de overige 5 personen is geen duidelijkheid. Er vielen geen nieuwe sterfgevallen te betreuren. Dat meldt de FOD Volksgezondheid. Sinds de start van de pandemie werden in België 886 gevallen van infecties met het coronavirus ontdekt.
[ Bericht 1% gewijzigd door crystal_meth op 15-03-2020 11:55:45 ]are we infinite or am I alone![]()
Dat is 5 niet geteste mensen die wel Corona hebben op ieder geval dat wel bevestigd is. Verbaast me niksquote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs![]()
Alsof het aan die mensen ligt. Ze worden niet getest, het is niet dat ze zich niet laten testen.quote:Wel benadrukt het RIVM regelmatig dat het aantal zieken hoger zal liggen, omdat veel mensen slechts lichte griepverschijnselen krijgen van het virus en zich dus niet laten testen.
Wat mij betreft komen ze vanmiddag langs om mij te testen, weet ik direct waar ik aan toe ben.![]()
Ik vind dat nog laag voor zo’n dichtbevolkt land als Nederlandquote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs٩๏̯͡๏)۶![]()
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?![]()
Nee, men wil, om politieke redenen, de cijfers laag houdenquote:Op zondag 15 maart 2020 11:20 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wat een lijers, ze willen bewust meer besmettingen?![]()
Wc papier.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sfancta het volgende:
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?![]()
Dat zei ik gisteren al, als je uitgaat dat de 1000 bevestigde gevallen de 20% vertegenwoordigt die medische hulp zoeken (de zwaardere gevallen) dan kom je op 5000 totaal uit.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Lafoy het volgende:
[..]
Dat is 5 niet geteste mensen die wel Corona hebben op ieder geval dat wel bevestigd is. Verbaast me niks![]()
Toiletpapierquote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sfancta het volgende:
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?![]()
6000 die het hebben of hebben gehad. Voor zo'n dichtbevolkt land met 17 miljoen mensen vind ik dat nog erg meevallen.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs![]()
Playstation om de tijd te dodenquote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sfancta het volgende:
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
heywoodu
![]()
Van bijna dood tot olympiër:![]()
Maar dan weet je het, en dan?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Alsof het aan die mensen ligt. Ze worden niet getest, het is niet dat ze zich niet laten testen.
Wat mij betreft komen ze vanmiddag langs om mij te testen, weet ik direct waar ik aan toe ben.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval![]()
Ik ben wel mee eens om de scholen niet te sluiten en daarmee een geleidelijker spreiding op gang te zettenquote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviursFuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto![]()
En de economie nog een klein beetje op gang te houdenquote:Op zondag 15 maart 2020 11:52 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Ik ben wel mee eens om de scholen niet te sluiten en daarmee een geleidelijker spreiding op gang te zetten![]()
Dan blijf ik binnen. En als ik niks heb is het gewoon een verkoudheid en kan ik eventueel weer aan het werk. Heb ik ook bewijs tegenover bezorgde collega's dat ik ben getest.quote:![]()
wat is het nut daarvan?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sapstengel het volgende:
Wat mij betreft komen ze vanmiddag langs om mij te testen, weet ik direct waar ik aan toe ben.![]()
Waarvan het bekend is he .....quote:Op zondag 15 maart 2020 11:51 schreef kwiwi het volgende:
[..]
6000 die het hebben of hebben gehad. Voor zo'n dichtbevolkt land met 17 miljoen mensen vind ik dat nog erg meevallen.![]()
Met onze laksigheid gaat het makkelijk tegen de 50.000 aanlopen.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:51 schreef kwiwi het volgende:
[..]
6000 die het hebben of hebben gehad. Voor zo'n dichtbevolkt land met 17 miljoen mensen vind ik dat nog erg meevallen.![]()
Condooms.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sfancta het volgende:
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+![]()
Mijn vrouw werkt in de ouderenzorg, en daar gaan al geruchten dat de zomervakanties worden ingetrokken.![]()
Er zijn simpelweg niet genoeg testen.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:52 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Dan blijf ik binnen. En als ik niks heb is het gewoon een verkoudheid en kan ik eventueel weer aan het werk. Heb ik ook bewijs tegenover bezorgde collega's dat ik ben getest.
Dus laten we ook alleen mensen testen waarbij het nodig is.Wie dit leest is een lezer van dit![]()
Je hebt gelijkquote:Op zondag 15 maart 2020 11:53 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nee, niet waarvan het bekend is, dat zegt dat artikel juist.![]()
![]()
Ja, hoeven opa en oma enkel maar even een paar weken op de IC te loggenquote:Op zondag 15 maart 2020 11:45 schreef Gia het volgende:
[..]
Over het algemeen, uitzonderingen daargelaten, zijn grootouders van basisschoolkinderen tussen de 50 en 70. De sterftegevallen liggen toch in de hogere leeftijden.
Niks mis met opa en oma voor de kinderen.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
En dan wil je over een week weer een test, want dan ben je met veel meer mensen in aanraking gekomen en is de kans groter dat je het hebt. En twee weken later weer. En zo herhalen tot je een keer positief test. Iedereen moet gewoon binnen blijven en het aantal (positieve) testen is niet relevant. Er is een relevant getal en dat is het aantal IC bedden.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:52 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Dan blijf ik binnen. En als ik niks heb is het gewoon een verkoudheid en kan ik eventueel weer aan het werk. Heb ik ook bewijs tegenover bezorgde collega's dat ik ben getest.![]()
Er gaan heel veel geruchten en er is veel onrust, maar je kunt maar beter niet alles geloven wat er wordt gezegd.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:53 schreef Sfancta het volgende:
Mijn vrouw werkt in de ouderenzorg, en daar gaan al geruchten dat de zomervakanties worden ingetrokken.
Mijn ervaring is dat in de ouderenzorg sowieso niet de meest heldere lichten rondlopen.Wie dit leest is een lezer van dit![]()
Nee, op basis van wiskundige berekeningen. Staat in het artikel.quote:Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
quote:Op zondag 15 maart 2020 11:54 schreef riazop het volgende:
Oostenrijk verbiedt samenkomsten van meer dan 4 personen
bron
dat wordt een gedoe in sommige gezinnen![]()
wie is ons? Daar ben je zelf toch ook bijquote:Op zondag 15 maart 2020 11:53 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Met onze laksigheid gaat het makkelijk tegen de 50.000 aanlopen.![]()
Ja dat weet ik en is begrijpelijk.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:53 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Er zijn simpelweg niet genoeg testen.
Dus laten we ook alleen mensen testen waarbij het nodig is.
Maar dan moet de GGD het niet brengen als "mensen met milde symptomen laten zich niet testen".
Mensen met milde symptomen worden niet getest. Dat ligt niet aan die mensen, maar aan besluit van de GGD.![]()
Ik ga nog even lekker een rondje in de bossen wandelen voordat dat niet meer kan.N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen![]()
Je zal een gezin van 5 hebben.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:54 schreef riazop het volgende:
Oostenrijk verbiedt samenkomsten van meer dan 4 personen![]()
Via AD. Eindelijk eens wat maatregelen.quote:De Zeeuwse gemeente Sluis heeft na spoedberaad met de Middenstands Vereniging Sluis besloten dat alle winkels en horecabedrijven in de grensplaats vandaag gesloten blijven. Dat is volgens de ondernemers en burgemeester Marga Vermue nodig, omdat gisteren her en der "chaotische taferelen" ontstonden door de enorme toeloop van Belgen. In België zijn alle café's en restaurants al gesloten vanwege het coronavirus.Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+![]()
Paperclips?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sfancta het volgende:
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?I´m back.![]()
Dat werkt niet, ouders gaan hun kinderen om angst gewoon thuishouden. Dat zag je vorige week in Brabant al. Vrijdag kwam ongeveer de helft naar school.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:52 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Ik ben wel mee eens om de scholen niet te sluiten en daarmee een geleidelijker spreiding op gang te zettenCeterum censeo Turciam delendam esse.![]()
Gewoon niet samen naar de TV kijkenquote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
bron
dat wordt een gedoe in sommige gezinnen![]()
Ondertussen op Tweakers forum:
ben werkzaam aan Airside op Schiphol. Heb iemand die in (hoog in de keten) van de food en beverage op Schiphol zit.
Alle restaurants worden (voorlopig) niet meer bevoorraad. Er zou een (soort van) lockdown in gang gezet worden.
Ben benieuwd....![]()
https://www.derstandard.a(...)men?responsive=falsequote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
bron
dat wordt een gedoe in sommige gezinnen
Versammlungen werden künftig gänzlich untersagt, an keinem Ort sollen sich mehr als fünf Menschen auf einmal treffen. Spiel- und Sportplätze werden geschlossen.Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+![]()
Nu al? Jeetje .... nou de rest van Zeeland/Brabant nog ....quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Via AD. Eindelijk eens wat maatregelen.![]()
Hoezo verbaast je dit?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:49 schreef Newone82 het volgende:
“Zo’n 6000 mensen hebben Corona virus in Nederland.”
Whaaat?
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs![]()
Ik blijf thuis. Alleen 1/2 keer in de week boodschappen doen.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
wie is ons? Daar ben je zelf toch ook bij![]()
Hier in de supermarkt zitten de cassieres met blauwe handschoentjes aan. Van die medische. Je ziet het zweet onder zitten..... Worden ook niet verwisselend van klant na klant, en geld wordt er gewoon mee aangepaktWTF
![]()
Troika hier, troika daar .....quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Keuzes maken he, er zit altijd een mindere tussen![]()
Het lelijkste kind over de schutting naar de buren gooien.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Keuzes maken he, er zit altijd een mindere tussen![]()
Goed idee. Maar ook daar vind ik het weer bepaald niet uitnodigend voor nuquote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef nils7 het volgende:
Ik ga nog even lekker een rondje in de bossen wandelen voordat dat niet meer kan.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen![]()
ze gaan toch 1 vertrekhal dichtgooien?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Newone82 het volgende:
Ondertussen op Tweakers forum:
ben werkzaam aan Airside op Schiphol. Heb iemand die in (hoog in de keten) van de food en beverage op Schiphol zit.
Alle restaurants worden (voorlopig) niet meer bevoorraad. Er zou een (soort van) lockdown in gang gezet worden.
Ben benieuwd....![]()
quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Keuzes maken he, er zit altijd een mindere tussen![]()
![]()
Dat verhaal van die 16 jarige jongen op de IC is wel fascinerend. Het begon bij hem met hoofdpijn en misselijkheid aldus het AD.
Dat zijn bepaald niet twee verschijnselen die nu vaak genoemd worden volgens mij.It's nothing, returned Mrs Chick. It's merely change of weather. We must expect change.![]()
Die 6000 is niet bekend. We weten pas van 980 mensen dat ze corona hebben. Dat is net de strekking van het artikelquote:
Of heb jij het over die 17 miljoen inwoners?![]()
![]()
Daarvoor zoek je andere oplossingen. Als je als ouder van een jong kind zelf een ouder hebt in de risicogroepen, doe je daar je kind niet naartoe. Beetje zelf nadenken.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:45 schreef vosss het volgende:
Behalve dan die door jou genoemde uitzonderingen. Die hebben gewoon pech en kunnen de vinkentering corona krijgen.![]()
Ach ja, dan hebben we er volgende winter hopelijk minder last, men gaat er immers vanuit dat dit een terugkerend fenomeen zal zijn zoals de griep.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:53 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Met onze laksigheid gaat het makkelijk tegen de 50.000 aanlopen.Ceterum censeo Turciam delendam esse.![]()
Mijn zoontje weet dat ik hem slechts heb voor een eventuele zombie apocalypsquote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef -river- het volgende:
[..]
Het lelijkste kind over de schutting naar de buren gooien.![]()
quote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef Arts-assistent het volgende:
Wat zullen die gasten uit Ruinerworld nu balen he dat ze dit mee maken.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
tuurlijk johquote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Newone82 het volgende:
Ondertussen op Tweakers forum:
ben werkzaam aan Airside op Schiphol. Heb iemand die in (hoog in de keten) van de food en beverage op Schiphol zit.
Alle restaurants worden (voorlopig) niet meer bevoorraad. Er zou een (soort van) lockdown in gang gezet worden.
Ben benieuwd....![]()
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.![]()
Ze hadden gelijk!!!!quote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef Arts-assistent het volgende:
Wat zullen die gasten uit Ruinerworld nu balen he dat ze dit mee maken.
Wie dit leest is een lezer van dit![]()
Waarom zou dat niet meer kunnen?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef nils7 het volgende:
Ik ga nog even lekker een rondje in de bossen wandelen voordat dat niet meer kan.Ceterum censeo Turciam delendam esse.![]()
Hou even je kop erbij plz. Gewoon geld uitwisselen met handschoentjes aan is niks mis mee. Verwisselen na iedere klant is ook totale onzin. Het is de nuclear zombia apocalypse niet he.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef Sfancta het volgende:
Hier in de supermarkt zitten de cassieres met blauwe handschoentjes aan. Van die medische. Je ziet het zweet onder zitten..... Worden ook niet verwisselend van klant na klant, en geld wordt er gewoon mee aangepaktWTF
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen![]()
Ik las het ook, hoeveel soorten klachten/corona's zijn er wel nietquote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef XDo het volgende:
Dat verhaal van die 16 jarige jongen op de IC is wel fascinerend. Het begon bij hem met hoofdpijn en misselijkheid aldus het AD.
Dat zijn bepaald niet twee verschijnselen die nu vaak genoemd worden volgens mij.![]()
![]()
Ja dat met dat geld begrijp ik ook niet.. leg het neer en vermijd huid op huid contact, maar via het aanraken van geld kan je het ook oplopen..quote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef Sfancta het volgende:
Hier in de supermarkt zitten de cassieres met blauwe handschoentjes aan. Van die medische. Je ziet het zweet onder zitten..... Worden ook niet verwisselend van klant na klant, en geld wordt er gewoon mee aangepaktWTF
![]()
quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef maily het volgende:
[..]
Nu al? Jeetje .... nou de rest van Zeeland/Brabant nog ....![]()
Daarom is het onbeheersbaar. Men denkt dat alleen Brabant het probleem is![]()
Is iemand die al jaren op tweakers forum zit en vrij betrouwbaar is geweest tot nu toe met info.quote:![]()
Hebben ze in ieder geval grotere kans om zelf niet besmet te raken.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef Sfancta het volgende:
Hier in de supermarkt zitten de cassieres met blauwe handschoentjes aan. Van die medische. Je ziet het zweet onder zitten..... Worden ook niet verwisselend van klant na klant, en geld wordt er gewoon mee aangepaktWTF
![]()
Dat is bij jou zo. Zat mensen die het gewoon zien als een normale verkoudheid of griep; komt niet eens in ze op dat ze wellicht Corona hebben (gehad). Je hebt inderdaad mensen die koste wat het kost willen weten of hun verkoudheid eigenlijk Corona is (terwijl het geen verschil zou moeten maken, blijf gewoon binnen als je ziek bent...dat vind ik in normale tijden al irritant..mensen die gewoon ziek naar buiten gaan), en mensen die er gewoon vanuit gaan dat ze een griepje hebben en gewoon binnen blijven.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Alsof het aan die mensen ligt. Ze worden niet getest, het is niet dat ze zich niet laten testen.
Wat mij betreft komen ze vanmiddag langs om mij te testen, weet ik direct waar ik aan toe ben.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 15-03-2020 12:00:20 ]![]()
https://www.nhnieuws.nl/n(...)-langs-me-heengegaan
Je zou bijna jaloers worden op deze man. Wekenlang heerlijk in een bubbel geleefd.![]()
twitter:BorisJohnson twitterde op zondag 15-03-2020 om 11:08:22Latest NHS advice:
If you have: a new continuous cough OR a high temperature
You should stay at home for seven days.
Read the full guidance now: https://t.co/hmhS6y5caq https://t.co/v8oNM0UU2I reageer retweet![]()
Ik heb mijn dochter voor de boodschappen te doen.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:57 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Mijn zoontje weet dat ik hem slechts heb voor een eventuele zombie apocalyps![]()
Via geld is het extreem besmettelijkquote:Op zondag 15 maart 2020 11:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Hou even je kop erbij plz. Gewoon geld uitwisselen met handschoentjes aan is niks mis mee. Verwisselen na iedere klant is ook totale onzin. Het is de nuclear zombia apocalypse niet he.![]()
![]()
Hoofdpijn: 13.6% van gevallen, misselijkheid 5%quote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef XDo het volgende:
Dat verhaal van die 16 jarige jongen op de IC is wel fascinerend. Het begon bij hem met hoofdpijn en misselijkheid aldus het AD.
Dat zijn bepaald niet twee verschijnselen die nu vaak genoemd worden volgens mij.quote:fever (87.9%), dry cough (67.7%), fatigue (38.1%), sputum production (33.4%), shortness of breath (18.6%), sore throat (13.9%), headache (13.6%), myalgiaor arthralgia (14.8%), chills(11.4%), nausea or vomiting (5.0%), nasal congestion (4.8%), diarrhea (3.7%), and hemoptysis (0.9%), and conjunctival congestion (0.8%).are we infinite or am I alone![]()
Want elke keer als je griep krijgt zijn de symptomen hetzelfde? Is toch logisch...quote:Op zondag 15 maart 2020 11:58 schreef -river- het volgende:
[..]
Ik las het ook, hoeveel soorten klachten/corona's zijn er wel niet![]()
Dan hebben dr handschoenen dus ook geen meerwaarde meer over blote handen + handen wassen.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Hou even je kop erbij plz. Gewoon geld uitwisselen met handschoentjes aan is niks mis mee. Verwisselen na iedere klant is ook totale onzin. Het is de nuclear zombia apocalypse niet he.
Behalve mogelijk de constante herinnering dat je niet aan je gezicht mag zitten.![]()
Hahaquote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef Arts-assistent het volgende:
Wat zullen die gasten uit Ruinerworld nu balen he dat ze dit mee maken.ik zei toen al dat ze daar mooi zaten. Lekker zelfvoorzienend.
Wat betreft je vorige quote heb je inderdaad een punt. Straks krijg ik volgende week weer verkoudheid, moeten z me opnieuw weer testen. Makkelijkste is dan gewoon bij milde symptomen thuis blijven.![]()
Was hij wel echt positief getest?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:58 schreef -river- het volgende:
[..]
Ik las het ook, hoeveel soorten klachten/corona's zijn er wel nietWie dit leest is een lezer van dit![]()
Op dit moment is het iig zeer rustig in de supermarkt hier, en de schappen zijn redelijk gevuld. Hoorde de medewerkers onderling wel zeggen dat er geen vlees meer in de koelcel ligt achter.Alpha kenny one![]()
Lol, als iemand corona heeft lijkt mij dat wel.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Was hij wel echt positief getest?![]()
Volgens mij heeft hij corona gehad ....quote:Op zondag 15 maart 2020 11:58 schreef Kassamiep het volgende:
https://www.nhnieuws.nl/n(...)-langs-me-heengegaan
Je zou bijna jaloers worden op deze man. Wekenlang heerlijk in een bubbel geleefd.![]()
Ja, dat wel. Ik kan me niet voorstellen dat men van heinde en verre hier naar het bos komt echter.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:58 schreef maily het volgende:
[..]
Als straks iedereen dat gaat doen? Wordt het een beetje druk daar he ....Ceterum censeo Turciam delendam esse.![]()
Als een ziekte herkennen makkelijk was en slechts een rijtje van symptomen afvinken, dan was de arts allang vervangen door computers. Gelukkig (en helaas), ligt het niet zo simpel en heeft elke patiënt een eigen verhaal, lichaam en voorgeschiedenis.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:58 schreef -river- het volgende:
[..]
Ik las het ook, hoeveel soorten klachten/corona's zijn er wel niet![]()
Hier ook in het begin hoofdpijn, zo’n “voor de zekerheid een pannetje er bij” migraine achtige.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:56 schreef XDo het volgende:
Dat verhaal van die 16 jarige jongen op de IC is wel fascinerend. Het begon bij hem met hoofdpijn en misselijkheid aldus het AD.
Dat zijn bepaald niet twee verschijnselen die nu vaak genoemd worden volgens mij.
Pas na een wk kreeg ik van die kramp/steken in rug/zij/borst, wat mijn longen bleken te zijn.
Dus juist enorm herkenbaar.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 15-03-2020 12:01:24 ]![]()
en wc papier?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:59 schreef falling_away het volgende:
Op dit moment is het iig zeer rustig in de supermarkt hier, en de schappen zijn redelijk gevuld. Hoorde de medewerkers onderling wel zeggen dat er geen vlees meer in de koelcel ligt achter.Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.![]()
Heb via marktplaats gister diepvries opgehaald voor in de garage. Nog eentje erbij voor de zekerheid.![]()
Ik verwacht eigenlijk ook dat het daadwerkelijke aantal wel hoger ligt. Vind het nog vrij laag 'berekend'.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Ronald het volgende:
[..]
Ik vind dat nog laag voor zo’n dichtbevolkt land als NederlandWeisst![]()
quote:Op zondag 15 maart 2020 12:00 schreef Sfancta het volgende:
Heb via marktplaats gister diepvries opgehaald voor in de garage. Nog eentje erbij voor de zekerheid.![]()
![]()
quote:Op zondag 15 maart 2020 11:54 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Er gaan heel veel geruchten en er is veel onrust, maar je kunt maar beter niet alles geloven wat er wordt gezegd.
Mijn ervaring is dat in de ouderenzorg sowieso niet de meest heldere lichten rondlopen.![]()
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are![]()
Horeca moet ook gewoon dicht. Horecapersoneel voelt zich vaak bezwaard om ziek te melden weet ik uit eigen ervaring. Er moet per direct vervanging geregeld worden en je wilt je collega's niet laten vallen met een beetje keelpijn.
Veel blijven daarom met lichte klachten rondlopen. Niet echt verstandig.
Beetje restaurant heeft op drukke dagen in het weekend 15-20 man aan personeel rondlopen en rond de 1000 gasten."He was there to do his duty, and he did it — he never let a buddy down in combat, in France, Holland, or Germany — but he never volunteered for anything and he spurned promotion."![]()
Bron?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:54 schreef riazop het volgende:
Oostenrijk verbiedt samenkomsten van meer dan 4 personenOp zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
Hoezo koop je een diepvries om wc papier in te bewaren?quote:Op zondag 15 maart 2020 12:00 schreef Sfancta het volgende:
Heb via marktplaats gister diepvries opgehaald voor in de garage. Nog eentje erbij voor de zekerheid.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Juist dat maakt mij een beetje bang maar toch zie ik (uit ervaring) dat artsen wondermensen zijn en veel kunnen en weten.quote:Op zondag 15 maart 2020 12:00 schreef Arts-assistent het volgende:
[..]
Als een ziekte herkennen makkelijk was en slechts een rijtje van symptomen afvinken, dan was de arts allang vervangen door computers. Gelukkig (en helaas), ligt het niet zo simpel en heeft elke patiënt een eigen verhaal, lichaam en voorgeschiedenis.![]()
Dan zit je er naast want 5000 is geen 6000 en zijn veel van de kleine 1000 ook nog eens een groot veelte mensen met geen tot zeer weinig klachten.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:51 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Dat zei ik gisteren al, als je uitgaat dat de 1000 bevestigde gevallen de 20% vertegenwoordigt die medische hulp zoeken (de zwaardere gevallen) dan kom je op 5000 totaal uit."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Daar gaan de plunderaars nooit zoeken!quote:Op zondag 15 maart 2020 12:01 schreef vosss het volgende:
[..]
Hoezo koop je een diepvries om wc papier in te bewaren?![]()
Jeps.quote:Op zondag 15 maart 2020 12:01 schreef Pvt.Webster het volgende:
Horeca moet ook gewoon dicht. Horecapersoneel voelt zich vaak bezwaard om ziek te melden weet ik uit eigen ervaring. Er moet per direct vervanging geregeld moet worden en je wilt je collega's niet laten vallen met een beetje keelpijn.
Veel blijven daarom met lichte klachten rondlopen. Niet echt verstandig.
Beetje restaurant heeft op drukke dagen in het weekend 15-20 man aan personeel rondlopen en rond de 1000 gasten.![]()
Voor zulk soort berichten is een SC meer geschiktquote:Op zondag 15 maart 2020 12:00 schreef Sfancta het volgende:
Heb via marktplaats gister diepvries opgehaald voor in de garage. Nog eentje erbij voor de zekerheid.Weisst![]()
Krapperiger bij de rijst.quote:Op zondag 15 maart 2020 12:01 schreef vosss het volgende:
[..]
Hoezo koop je een diepvries om wc papier in te bewaren?![]()
Waarom zegt men niet dat je ook altijd je mobieltje moet schoonmaken met alcohol?
Iemand komt thuis en wast goed zijn/haar handen.
De telefoon gaat en men pakt die op en gaat lekker kletsen (met een mogelijke virusdrager tegen het oor en dichtbij de mond.
Mijn tip bij thuiskomst ook je telefoon goed schoonmaken!![]()
Waar staat dit?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:54 schreef riazop het volgende:
Oostenrijk verbiedt samenkomsten van meer dan 4 personen![]()
😂😂😂quote:Op zondag 15 maart 2020 12:00 schreef Sfancta het volgende:
Heb via marktplaats gister diepvries opgehaald voor in de garage. Nog eentje erbij voor de zekerheid.![]()
R.I.P. kleine Pjotr.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Keuzes maken he, er zit altijd een mindere tussen|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Versammlungen werden künftig gänzlich untersagt, an keinem Ort sollen sich mehr als fünf Menschen auf einmal treffen. Spiel- und Sportplätze werden geschlossen.quote:
https://www.derstandard.a(...)men?responsive=falseOp zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+![]()
Koele billetjes straks in de lentequote:Op zondag 15 maart 2020 12:01 schreef vosss het volgende:
[..]
Hoezo koop je een diepvries om wc papier in te bewaren?
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
quote:Op zondag 15 maart 2020 12:00 schreef Sfancta het volgende:
Heb via marktplaats gister diepvries opgehaald voor in de garage. Nog eentje erbij voor de zekerheid.Lekker bezig
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen![]()
Ja, die 0,03% komt bij mij ook niet erg 'betrouwbaar' over.quote:Op zondag 15 maart 2020 12:01 schreef erkel het volgende:
[..]
Ik verwacht eigenlijk ook dat het daadwerkelijke aantal wel hoger ligt. Vind het nog vrij laag 'berekend'.
1% zou ik nog veel te laag vinden.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
Jammer voor gezinnen met 5 in Oostenrijk...Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
Hier ook iets soortgelijks gehoord: een man wiens vrouw positief was en zelf ook positief was maar geen verschijnselen had mocht ook gewoon gaan werken. Hij moest het ook maar niet aan iemand vertellen en vooral geen contact opnemen met de media. Gelukkig heeft die man zich wél ziek gemeld en zitten ze in quarantaine.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:10 schreef Qarrad het volgende:
Even dat jullie het weten: mensen die positief getest worden krijgen letterlijk KUTadvies van de medici. Degene die ik ken die getest is kreeg letterlijk te horen dat de quarantaine achterhaald is en dat de rest van het gezin mocht gaan er staan waar het wil.
Die partner gaat dus nog steeds naar het werk...in een fastfoodrestaurant.
Dit is geen dom iemand verder, maar gaat af op wat haar verteld is.
Hun baby van 8 maanden is trouwens ook positief getest. Ze zijn geen van drieën ernstig ziek maar het gaat op en af, de ene dag gaat het wel aardig en de volgende dag weer een stuk minder goed.
Ik heb die 3 gevallen niet gezien op de Corona kaart van het RIMV.![]()
Het is vijf of meer. Niet vierquote:Op zondag 15 maart 2020 12:04 schreef banaantjeEE het volgende:
Jammer voor gezinnen met 5 in Oostenrijk....
Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+![]()
Hoewel off-topic:quote:Op zondag 15 maart 2020 11:55 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Keuzes maken he, er zit altijd een mindere tussen
Doet me denken aan "Dodenrit" van Drs. P.
edit: spuit 11 blijkbaar (weer)![]()
Thanksquote:Op zondag 15 maart 2020 12:03 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Versammlungen werden künftig gänzlich untersagt, an keinem Ort sollen sich mehr als fünf Menschen auf einmal treffen. Spiel- und Sportplätze werden geschlossen.
https://www.derstandard.a(...)men?responsive=false![]()
Ik maak regelmatig mijn telefoon schoon, met alcohol.quote:Op zondag 15 maart 2020 12:02 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
Waarom zegt men niet dat je ook altijd je mobieltje moet schoonmaken met alcohol?
Iemand komt thuis en wast goed zijn/haar handen.
De telefoon gaat en men pakt die op en gaat lekker kletsen (met een mogelijke virusdrager tegen het oor en dichtbij de mond.
Mijn tip bij thuiskomst ook je telefoon goed schoonmaken!
Elke dag tegen de middag ben ik goed aangeschoten *hikPerhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
Was niet te verwachten deze😜quote:Op zondag 15 maart 2020 12:05 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik maak regelmatig mijn telefoon schoon, met alcohol.
Elke dag tegen de middag ben ik goed aangeschoten *hik![]()
Of juist kleine Pjotr wel omdat hij verbannen werd en door dieren op is gevoed in het bos.quote:Op zondag 15 maart 2020 12:04 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Nadeel is dat ze uiteindelijk het geen van allen haalden...![]()
https://s.click.aliexpress.com/e/_dTVO2vp
Wtf je kunt dus gewoon Corona testkits kopen via AliExpress?? en als je er mondkapjes bij koopt extra korting![]()
![]()
In mijn gemeente is er ook 1 (officiële) besmetting, maar ook die komt niet op de kaart voor.quote:Op zondag 15 maart 2020 12:04 schreef proud_mami het volgende:
[..]
Hier ook iets soortgelijks gehoord: een man wiens vrouw positief was en zelf ook positief was maar geen verschijnselen had mocht ook gewoon gaan werken. Hij moest het ook maar niet aan iemand vertellen en vooral geen contact opnemen met de media. Gelukkig heeft die man zich wél ziek gemeld en zitten ze in quarantaine.
Hun baby van 8 maanden is trouwens ook positief getest. Ze zijn geen van drieën ernstig ziek maar het gaat op en af, de ene dag gaat het wel aardig en de volgende dag weer een stuk minder goed.
Ik heb die 3 gevallen niet gezien op de Corona kaart van het RIMV.Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
Je fietsstuur, autostuur/-dashboard, autodeurklinken .... sleutelbos!quote:Op zondag 15 maart 2020 12:02 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:
Waarom zegt men niet dat je ook altijd je mobieltje moet schoonmaken met alcohol?
Iemand komt thuis en wast goed zijn/haar handen.
De telefoon gaat en men pakt die op en gaat lekker kletsen (met een mogelijke virusdrager tegen het oor en dichtbij de mond.
Mijn tip bij thuiskomst ook je telefoon goed schoonmaken!![]()
Eeehmz….. ik heb ook 1 been een beetje korter. Ik mag toch hopen dat ik niet als eerste voor de wolven gegooid ga worden hier wel????quote:Op zondag 15 maart 2020 12:03 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Ah joh, je had al een korter beentje![]()
!!!!
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Jack Ma-Godquote:Op zondag 15 maart 2020 12:06 schreef Lafoy het volgende:
https://s.click.aliexpress.com/e/_dTVO2vp
Wtf je kunt dus gewoon Corona testkits kopen via AliExpress?? en als je er mondkapjes bij koopt extra korting
Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+![]()
Had hier nog een paar literflessen Isopropanol staan die ik gebruik voor het reinigen van elektronica, printplaten, lenzen van camera, etc. Dat blijkt ook op die ontsmettingsdoekjes te zitten, prima tegen virussen. Wel handig om te hebben. Kost ook geen drol per fles (5 voor ¤14,95 had ik er destijds).quote:Op zondag 15 maart 2020 12:05 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik maak regelmatig mijn telefoon schoon, met alcohol.
Elke dag tegen de middag ben ik goed aangeschoten *hik![]()
Je bent bepaald niet de enigequote:Op zondag 15 maart 2020 12:05 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Hoewel off-topic:
Doet me denken aan "Dodenrit" van Drs. P.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen![]()
Zal wel niet betrouwbaar zijn...quote:Op zondag 15 maart 2020 12:06 schreef Lafoy het volgende:
https://s.click.aliexpress.com/e/_dTVO2vp
Wtf je kunt dus gewoon Corona testkits kopen via AliExpress?? en als je er mondkapjes bij koopt extra kortingOp zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
Krijg je er een rol wc papier bij?quote:Op zondag 15 maart 2020 12:06 schreef Lafoy het volgende:
https://s.click.aliexpress.com/e/_dTVO2vp
Wtf je kunt dus gewoon Corona testkits kopen via AliExpress?? en als je er mondkapjes bij koopt extra korting![]()
Neenee, ze werden allemaal uit de Troika geslingerd. Niemand haalde Omsk.quote:Op zondag 15 maart 2020 12:06 schreef -river- het volgende:
[..]
Of juist kleine Pjotr wel omdat hij verbannen werd en door dieren op is gevoed in het bos.![]()
Eén voordeel, met jou zijn de wolven een stuk langer zoet dan met kleine Pjotrquote:Op zondag 15 maart 2020 12:07 schreef vosss het volgende:
[..]
Eeehmz….. ik heb ook 1 been een beetje korter. Ik mag toch hopen dat ik niet als eerste voor de wolven gegooid ga worden hier wel????![]()
!!!!
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen![]()
Als we zo doorgaan met nix doen wordt corona straks gewoon hollanditis genoemdquote:Op zondag 15 maart 2020 12:01 schreef Pvt.Webster het volgende:
Horeca moet ook gewoon dicht. Horecapersoneel voelt zich vaak bezwaard om ziek te melden weet ik uit eigen ervaring. Er moet per direct vervanging geregeld worden en je wilt je collega's niet laten vallen met een beetje keelpijn.
Veel blijven daarom met lichte klachten rondlopen. Niet echt verstandig.
Beetje restaurant heeft op drukke dagen in het weekend 15-20 man aan personeel rondlopen en rond de 1000 gasten.![]()
Neen hoor, je blijft mijn favo userquote:Op zondag 15 maart 2020 12:07 schreef vosss het volgende:
[..]
Eeehmz….. ik heb ook 1 been een beetje korter. Ik mag toch hopen dat ik niet als eerste voor de wolven gegooid ga worden hier wel????![]()
!!!!
![]()
![]()
KusjesOp zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
Spoiler.quote:Op zondag 15 maart 2020 12:04 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Nadeel is dat ze uiteindelijk het geen van allen haalden...|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Forum Opties Forumhop: Hop naar: