SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doden in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Richtlijnen in dit topic:
-niet lollig proberen te doen
-bij nieuws graag een bron
-off topic kan zonder opgaaf van reden verwijderd worden. Hier is het Slow Chat topic: COR / [En Don SC #1] HATSJOE
5g![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Nou, kut met peren dus, als jij dit nu zegt zegt dat wel wat .....quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:48 schreef Arts-assistent het volgende:
Ik ben bang. Geen code oranje, geen code rood. Code zwart. Gitzwart. De gezondheidszorg en de maatschappij hebben zich niet kunnen wapenen tegen wat komen gaat. We zien elk land met de dag escaleren, maar zijn te angstig om maatregelen te nemen. Ik denk dat zowel de gezondheidszorg (met name de ziekenhuizen met atm weinig exposure) en de politiek te reactief zijn i.p.v. proactief.![]()
Vanaf morgen treedt het uitdovingsmechanisme in werkingquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:31 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja, maar ik zou het ook heel fijn vinden als ik weet wanneer.![]()
![]()
Nederland is dan ook enorm dichtbevolkt, klein en intern verweven. Precies om die redenen hadden autoriteiten deze dreiging juist vele malen serieuzer moeten nemen dan in veel andere landen in plaats van stout te zitten duimen draaien.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:47 schreef Minimunt het volgende:
Ik begin bijna te geloven dat 50% van ons het virus al heeft.![]()
Misschien is dat het ook wel, een griepje..quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:48 schreef Kyran het volgende:
[..]
Was het maar waar, want dan was het inderdaad maar een griepje en vallen aantal doden en IC opnamen mee.
Een nieuwe versie waardoor iedereen in paniek raakt![]()
Dat Denemarken gedoe staat ook nergens anders.In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Stopt aardappelhoofd weer of heb ik de verkeerde link?“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”![]()
Het mag nu duidelijk zijn dat je geen reet hebt aan de EU als land, die gasten zijn er alleen om te innenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:47 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Hele EU weinig van gezien, normaal staan ze vooraan te schreeuwen dat meer EU de oplossing is.![]()
Op dit moment is het ieder land voor zichzelf in de EU![]()
![]()
Het is nu hier in Brabant al code rood.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:49 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nou, kut met peren dus, als jij dit nu zegt zegt dat wel wat .....Het is pas echt crisis als het bier op is.![]()
stoptquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:50 schreef Stoorzendert het volgende:
Stopt aardappelhoofd weer of heb ik de verkeerde link?![]()
Kan gewoon werken ja, heeft geen verschijnselen.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:36 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Zo één van het soort dat van de stoute knappe koppen van het RIVM niet meer zou mogen dus?![]()
![]()
Nijmegen vrij druk van wat ik heb begrepen.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:50 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Hoe druk zou het zijn in de steden? Qua uitgaanspubliek?"He was there to do his duty, and he did it — he never let a buddy down in combat, in France, Holland, or Germany — but he never volunteered for anything and he spurned promotion."![]()
In België zijn alle kroegen afgeladen ivm de sluiting vanaf morgen, maar dit was juist niet de bedoeling en is precies wat er gaat gebeuren als Rutte hetzelfde hier doorvoertquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:50 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Hoe druk zou het zijn in de steden? Qua uitgaanspubliek?Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Fack als zelfs jij het zegt. Wat kunnen wij als burgers het beste doen? Naast quarantaine etcquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:48 schreef Arts-assistent het volgende:
Ik ben bang. Geen code oranje, geen code rood. Code zwart. Gitzwart. De gezondheidszorg en de maatschappij hebben zich niet kunnen wapenen tegen wat komen gaat. We zien elk land met de dag escaleren, maar zijn te angstig om maatregelen te nemen. Ik denk dat zowel de gezondheidszorg (met name de ziekenhuizen met atm weinig exposure) en de politiek te reactief zijn i.p.v. proactief.And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function![]()
Waarom had jij ons dit niet kunnen zeggen dan? Jij ziet toch ook bijna dagelijks een ziekenhuis van binnen?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:49 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nou, kut met peren dus, als jij dit nu zegt zegt dat wel wat .....![]()
25 miljard, noem het maar niksquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:50 schreef chipitovandenbroek het volgende:
[..]
Het mag nu duidelijk zijn dat je geen reet hebt aan de EU als land, die gasten zijn er alleen om te innen![]()
Op dit moment is het ieder land voor zichzelf in de EU
https://www.nporadio1.nl/(...)gsfonds-tegen-corona![]()
Dat is 't ook.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:50 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Misschien is dat het ook wel, een griepje..
Een nieuwe versie waardoor iedereen in paniek raakt
T'is echter meer vergelijkbaar met een normale neusverkoudheid dan met de griep, qua samenstelling van't virus dan.
En inderdaad; een nieuwe versie. Het lichaam kent dat niet. Als je dan al een beetje zwak bent....
Eet maar eens keutel als je dat daarvoor nog nooit eerder gedaan hebt![]()
het is erg normaal om bang te zijn in deze onzekere tijden, enige wat we kunnen doen is onszelf in quarantaine plaatsenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:49 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nou, kut met peren dus, als jij dit nu zegt zegt dat wel wat .....![]()
Vanwaar deze abrupte conclusie?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:48 schreef Arts-assistent het volgende:
Ik ben bang. Geen code oranje, geen code rood. Code zwart. Gitzwart. De gezondheidszorg en de maatschappij hebben zich niet kunnen wapenen tegen wat komen gaat. We zien elk land met de dag escaleren, maar zijn te angstig om maatregelen te nemen. Ik denk dat zowel de gezondheidszorg (met name de ziekenhuizen met atm weinig exposure) en de politiek te reactief zijn i.p.v. proactief.![]()
![]()
Dat moet je ook niet aankondigen. Gewoon 's ochtends melden dat ze die avond niet meer open gaan.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:51 schreef Fukushima het volgende:
[..]
In België zijn alle kroegen afgeladen ivm de sluiting vanaf morgen, maar dit was juist niet de bedoeling en is precies wat er gaat gebeuren als Rutte hetzelfde hier doorvoert![]()
Wat een clown was dat bij Jinek aan tafel.
Ik ga me ook columnist noemen, dan mag je lekker ongefundeerd van allerlei onzin roepen en verkondigen alsof je mening een feit is.N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen![]()
Zo min mogelijk sociale contacten onderhouden de komende wekenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:51 schreef Revanches het volgende:
[..]
Fack als zelfs jij het zegt. Wat kunnen wij als burgers het beste doen?
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Uh, lees je mijn posts wel eens? Ik schreeuw al weken dat het fout gaat. Bij ons in het ziekenhuis is het nog relatief rustig, vooral aan het voorbereiden. Verder sta ik niet aan het front, maar werk op de radiotherapie.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:51 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Waarom had jij ons dit niet kunnen zeggen dan? Jij ziet toch ook bijna dagelijks een ziekenhuis van binnen?![]()
Ik hoorde ze inmiddels al praten over Code Zwartquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:51 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Het is nu hier in Brabant al code rood.
Triage al in deze fase in Nederland belachelijk![]()
![]()
Hopen dat je gezond bent en blijft en mocht je wel een beroep moeten doen op zorg, heel hard hopen dat die op één of andere manier nog voor je beschikbaar zal zijn.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:51 schreef Revanches het volgende:
[..]
Fack als zelfs jij het zegt. Wat kunnen wij als burgers het beste doen?![]()
nee, is het niet en daar is een ander topic voorquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:50 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Misschien is dat het ook wel, een griepje..
Een nieuwe versie waardoor iedereen in paniek raakt![]()
In Belgie zit men ook veel meer in de kroeg dan hierquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:51 schreef Fukushima het volgende:
[..]
In België zijn alle kroegen afgeladen ivm de sluiting vanaf morgen, maar dit was juist niet de bedoeling en is precies wat er gaat gebeuren als Rutte hetzelfde hier doorvoert![]()
#250
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Welke clown?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:52 schreef nils7 het volgende:
Wat een clown was dat bij Jinek aan tafel.
Ik ga me ook columnist noemen, dan mag je lekker ongefundeerd van allerlei onzin roepen en verkondigen alsof je mening een feit is.![]()
Een andere factor is dat een virus - dat haar drager doet overlijden - alleen kan voortleven/overleven mits het een aantal mogelijke dragers heeft.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:44 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Dan zullen mensen snel dood gaan en het virus kan zich dan minder verspreiden dus dooft het ook uit
Kan mij een verhaal herinneren van bv mazelen (meldingsplichtig en ooit erg dodelijk) dat d8 alleen kan voortbestaan in gemeenshappen van een paar honderduizend.
In kleinere gemeenschappen gaat het virus simpelweg dood omdat het sneller zijn dragers ombrengt dan dat het zich via/daarmee kan verspreiden."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
hoezo niet?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:53 schreef THEFXR het volgende:
[..]
nee, is het niet en daar is een ander topic voor![]()
https://en.wikipedia.org/(...)_pandemic_in_Denmark
zegt iets heel anders mbt Denemarken en cijfersIn this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.![]()
Binnen blijven en na een paar weken isbhet uitgedoofd. Jonge mensen hoeven zich over het algemeen weinig zorgen te maken, voor ouderen en voor mensen in de gezondheidszorg is het minder makkelijk.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:51 schreef Revanches het volgende:
[..]
Fack als zelfs jij het zegt. Wat kunnen wij als burgers het beste doen?![]()
Ja ik begrijp dat ook niet. Ze zagen toch wat er in noord Italië gebeurde met die lockdownquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:52 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Dat moet je ook niet aankondigen. Gewoon 's ochtends melden dat ze die avond niet meer open gaan.Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Net discussie met mijn vader die denkt dat deze hysterie over een maandje wel is overgewaaid en alles inclusief de handel weer normaal zal zijn.
Vind het lastig om te discussiëren met mensen die zo laconiek zijn maar ondertussen krijg ik ook het gevoel (en verwijt) alsof ik aan het overdrijven ben. Ik verwacht echt totale gekte over 2-3 weken namelijk. Hopelijk heb ik ongelijk.
PS: Is extra vitamine pillen etc nog raadzaam?![]()
Geen idee. Kan ook zijn dat ze gewoon meer testen hebben uitgevoerd.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:47 schreef Kyran het volgende:
Test Denemarken veel meer ... of wat hebben ze daar gedaan? Laks beleid ook?
Ik hecht geen waarde meer aan het aantal besmettingen, want het daadwerkelijke aantal zul je toch niet weten.
Je kunt beter kijken naar het aantal doden:
https://www.volkskrant.nl(...)-frankrijk~bf872ca5/![]()
Griep is ook een virus.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:53 schreef THEFXR het volgende:
[..]
nee, is het niet en daar is een ander topic voor
Net als deze ziekte.
Dat hij die vergelijking hier vrijblijvend maakt hoeft nog niet te betekenen dat hij maar naar het is-het-griep-topic verband moet worden.![]()
best weinig voor de hele EUquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:52 schreef Hexagon het volgende:
[..]
25 miljard, noem het maar niks
https://www.nporadio1.nl/(...)gsfonds-tegen-corona![]()
Ab Osterhaus slaapt volgens mij in de studio van Op1.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:40 schreef Kyran het volgende:
Britt Dekker maakt gewoon even RIVM belachelijk in twee seconden![]()
![]()
op donderdag aankondigen dat het vanaf zaterdag is, is misschien ook niet handig. Beter per direct, of op een doordeweekse dag ofzo, maar geen vrije vrijdagavond ertussenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:51 schreef Fukushima het volgende:
[..]
In België zijn alle kroegen afgeladen ivm de sluiting vanaf morgen, maar dit was juist niet de bedoeling en is precies wat er gaat gebeuren als Rutte hetzelfde hier doorvoert![]()
Vitamine C en D.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:54 schreef JortKelder het volgende:
Net discussie met mijn vader die denkt dat deze hysterie over een maandje wel is overgewaaid en alles inclusief de handel weer normaal zal zijn.
Vind het lastig om te discussiëren met mensen die zo laconiek zijn maar ondertussen krijg ik ook het gevoel (en verwijt) alsof ik aan het overdrijven ben. Ik verwacht echt totale gekte over 2-3 weken namelijk. Hopelijk heb ik ongelijk.
PS: Is extra vitamine pillen etc nog raadzaam?Het is pas echt crisis als het bier op is.![]()
Gekke vraag.... maar nu je dit roept..... zijn virussen gevoelig voor die straling of kunnen ze zo (MRI? of zo) gedetecteerd worden ?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:52 schreef Kyran het volgende:
[..]
Uh, lees je mijn posts wel eens? Ik schreeuw al weken dat het fout gaat. Bij ons in het ziekenhuis is het nog relatief rustig, vooral aan het voorbereiden. Verder sta ik niet aan het front, maar werk op de radiotherapie."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Spanje +20 graden.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:40 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Nee, omdat bij warmte virussen zich minder snel verspreiden.![]()
![]()
Dat vind ik dicht genoeg op het front om jouw indruk even zwaar te laten wegen als die van een arts-assistent, of iemand die hier claimt dat te zijn. Sterker nog, ik denk dat je ook als toevallige bezoeker van een gemiddeld ziekenhuis al snel kunt opmerken dat er verrekt weinig bewustzijn van de immense dreiging is.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:52 schreef Kyran het volgende:
[..]
Uh, lees je mijn posts wel eens? Ik schreeuw al weken dat het fout gaat. Bij ons in het ziekenhuis is het nog relatief rustig, vooral aan het voorbereiden. Verder sta ik niet aan het front, maar werk op de radiotherapie.![]()
Zojuist besloten in overleg met mijn vrouw om mezelf maandag ziek te melden. Mijn vrouw is 38 weken zwanger en ik wil de bevalling niet missen door deze (eventuele) ziekte!.... Het bedrijf waar ik werk doet vrij weinig (ik kom uit Branbant en werk aan de rand in Limburg), buiten een paar flyers ophangen dat je je handen moet wassen... Jullie mening?“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”![]()
twitter:LegionHoops twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 23:15:14BREAKING: An elementary school student who received an autograph from Rudy Gobert in his game in Boston has tested positive for coronavirus, via NBC.
It’s uncertain if the virus was transmitted during the exchange. reageer retweet"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.![]()
Ha:
Ohio official was 'guesstimating' statement that 100,000 people have coronavirus
https://thehill.com/homen(...)t-100000-people-haveare we infinite or am I alone![]()
Geen idee, dat is wat ik 'een expert' hoorde zeggen.quote:|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Doe ik uiteraard. Heb je ook dat bericht gelezen over het aantal jonge mensen in de IC ? Ergens in Brabant was dat.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:53 schreef Arts-assistent het volgende:
[..]
Binnen blijven en na een paar weken isbhet uitgedoofd. Jonge mensen hoeven zich over het algemeen weinig zorgen te maken, voor ouderen en voor mensen in de gezondheidszorg is het minder makkelijk.And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
Forum Opties Forumhop: Hop naar: