Ik doe voornamelijk zorgprofessionals, huisartsen/tandartsen/apothekers, die hebben het smoordruk. Maar ook iemand die vloeren verkoopt/legt, een bedrijf dat ketels/elektra installeert en een creatief ontwerp bureau. Ik heb alleen een noodoproep van de vloerboer gekregen.quote:Op zondag 15 maart 2020 22:31 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Komen jouw opdrachtgevers al in de problemen?
Zo heb ik er ook wel eens uitgezien als de x bijna op wasquote:
Jinek is aan het hamsteren.quote:Op zondag 15 maart 2020 22:36 schreef superniger het volgende:
Diva Jinek heeft geen uitzending vandaag.
quote:
ff wat pils halen nu het nog kanquote:
Dat komt door het COR forumgedeeltequote:Op zondag 15 maart 2020 22:38 schreef Oostblokkert het volgende:
De fok!servers hebben ook last van een virus zo te zien.
Wel fijn dat je veel klanten uit de publieke sector hebt...dan valt het tenminste niet helemaal stil.quote:Op zondag 15 maart 2020 22:36 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ik doe voornamelijk zorgprofessionals, huisartsen/tandartsen/apothekers, die hebben het smoordruk. Maar ook iemand die vloeren verkoopt/legt, een bedrijf dat ketels/elektra installeert en een creatief ontwerp bureau. Ik heb alleen een noodoproep van de vloerboer gekregen.
Daar waar grotendeels pure aids wordt gedropt. Ughquote:
Zelf heb ik geen problemen met de cashflow, ik spreek november/december altijd tarief+diensten voor het jaar daarop af en dat factureer ik dat maandelijks. Ik blijf lekker door factureren en automatisch incasseren de 1e van de maand.quote:Op zondag 15 maart 2020 22:39 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Wel fijn dat je veel klanten uit de publieke sector hebt...dan valt het tenminste niet helemaal stil.
Ja, die was weer lekker hypocriet bezig.quote:Op zondag 15 maart 2020 22:41 schreef superniger het volgende:
Hopelijk slopen ze Klaver.
Walgelijke draaier.
Yasserquote:Op zondag 15 maart 2020 22:41 schreef superniger het volgende:
Hopelijk slopen ze Klaver.
Walgelijke draaier.
voortschrijdend inzicht jongens!quote:Op zondag 15 maart 2020 22:42 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ja, die was weer lekker hypocriet bezig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |