Klopt gewoon hoor. Maar als je bronnen hebt die dat anders zien deel ze gerust.quote:Op maandag 9 maart 2020 09:13 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
En dat allemaal met een straight face!![]()
![]()
Petje af hoor!
FFS het gaat om sprookjes en dit om een commerciele partij die een film maakt van een sprookje. Je weet wel, met allemaal elementen die echt niet kunnen, nooit bestaan hebben en nooit zullen bestaan.quote:Op maandag 9 maart 2020 09:02 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Het lag (en ligt) nogal gecompliceerd en er zijn aanwijzingen dat magie gekoppeld was aan homoseksuele praktijken (zie Edda) en mogelijk aan travestie. Vrouwen hadden andere magie als mannen. Wat christenen zo serieus namen dat er mensen om vermoord zijn.
En dan komt er zo'n zwarte fascist even vertellen dat magie genderloos is. Holocaust had niks met religie te maken zal dan ook wel in z'n repertoire zitten.
Moderne magie (al sinds de alchemie) is erg dualistisch, waarbij de god en de godin een prominente rol spelen, even als hun paren, en genderless is dat geenszins.
Ik denk dat het ook niet zozeer aan de meeste transgenders ligt.quote:Op maandag 9 maart 2020 09:10 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Dit heeft helemaal niks met transgenders etc. te maken, maar alles met sjw's die het prachtig vinden om macht over anderen uit te oefenen om hun denkbeelden door te drukken. Wat ook nog genoeg media-aandacht genereert voor een kapitalistisch product.
Het enige dat ze bereiken is dat transgenders nog meer uitgekotst worden omdat mensen als jij denken dat transgenders dit soort dingen willen en ook door laten voeren. En dat is dus niet zo. Transgenders zijn de minst genderloze mensen op Aarde.
't Is ook Amerika, hè. Daar is alles nep en een marketingtruc.quote:Op maandag 9 maart 2020 08:16 schreef Luckyseven het volgende:
In principe heb ik er niets tegen. Maar ik krijg wel steeds meer de indruk dat dit soort hyperprogressiviteit vaker als marketingstunt gebruikt word. Goedkope truc om aandacht in de media te krijgen.
Ik zeg ook niet dat het niet kloptquote:Op maandag 9 maart 2020 09:17 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Klopt gewoon hoor. Maar als je bronnen hebt die dat anders zien deel ze gerust.
Ja, en daarom mag zo'n debiel in de marketing- en promotiecampagne zich even een paar duizend jaar Europese cultuur toe-eigenen en verkrachten?quote:Op maandag 9 maart 2020 09:18 schreef miss_sly het volgende:
[..]
FFS het gaat om sprookjes en dit om een commerciele partij die een film maakt van een sprookje. Je weet wel, met allemaal elementen die echt niet kunnen, nooit bestaan hebben en nooit zullen bestaan.
Hij noemt "magic", niet "Disney magic". En Disney heeft dat sprookje niet verzonnen.quote:Op maandag 9 maart 2020 09:21 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het niet klopt![]()
Ik zeg: "En dat allemaal met een straight face!" Alsin, zo serieus ingaan op een opmerking over 'Disney magic'![]()
Disney Magic. Dat is de zoetsappige feelgood ellende die Disney Disney maakt, ze hebben het niet over een antropologische uiteenzetting van magie, gender en toverkracht door de eeuwen heen.
Jaja, prima jongen.quote:Op maandag 9 maart 2020 09:35 schreef Lunatiek het volgende:
Hij noemt "magic", niet "Disney magic". En Disney heeft dat sprookje niet verzonnen.
Jij bent duidelijk van de club "weg met ons". Boeit allemaal niet dat een of andere import-Amerikaan de boel belachelijk maakt waar je medemens voor is gestorven.quote:Op maandag 9 maart 2020 09:38 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Jaja, prima jongen.![]()
![]()
En dat klopt, in het originele sprookje zit ook beduidend minder, tot geen, magie.Ligt er een beetje aan welke 'origin story' je pakt.
quote:Op maandag 9 maart 2020 09:47 schreef Lunatiek het volgende:
Jij bent duidelijk van de club "weg met ons". Boeit allemaal niet dat een of andere import-Amerikaan de boel belachelijk maakt waar je medemens voor is gestorven.
Welke agenda precies? Om jou onzeker te maken?quote:Op maandag 9 maart 2020 09:19 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Ik denk dat het ook niet zozeer aan de meeste transgenders ligt.
En mensen die zich trans voelen en willen zijn so be it leven en laten leven.
Maar dat de politiek en de media die gebruikt voor hun agenda's (identiteitspolitiek) is schandalig en dan heb je inderdaad nog zo'n clubje sjw's die overal op tv bij talkshows ongevraagd hun politieke correcte mening staan te verkondigen![]()
Hollywood die erin meegaat en dan bij de awards volgend jaar weer mensen die daar staan te geilen ja we waren zo progressief en blablabla en iedereen klappen die daar zit terwijl het geen hond verder intreseert.
Maar hoe erg je er ook vanaf sluit je krijgt het altijd wel ergens mee
Zie mijn eerdere post.quote:Op maandag 9 maart 2020 09:50 schreef SicSicSics het volgende:
[..]En dat alles nog steeds met een straight face.
Goede conclusie ook. "Weg met ons! Want ik voel mij niet bedreigd door (een quite letterlijke) fairy godmother, die genderloos geprotretteerd wordt in het volgende zoetsappige Disney vehikel wat honderden miljoenen binnen gaat harken ondanks de kleine penis (of een algeheel gebrek eraan) van een klein groepje zuurpruimen. Weg met ons! Inderdaad."![]()
Mijn medemens is voor een heleboel dingen gestorven, ook voor dingen waar ik het niet mee eens ben.Specificeer u nader?
quote:Op maandag 9 maart 2020 09:59 schreef Lunatiek het volgende:
Het gaat niet om die ene halve zool, maar om het feit dat Europees cultuurgoed wordt vernietigt door een foute voorstelling van zaken. Als je zo in the picture uitspraken wilt doen over de (magische) achtergronden van een Europees stuk cultuurgoed, mag je wel wat meer verstand van zaken hebben.
Ik leef met je mee vriend. Dikke boks.quote:Het is niet voor niets dat menig buitenlander meent dat Europeanen geen diepzinnige cultuur hebben, en om dit soort culturele toe-eigening je schouders op te halen draagt daar zeer aan bij.
Hollywood kent veel meer van dat soort schandelijke miskleunen, maar als het om "witten" gaat moet dat allemaal maar kunnen.
Dat was al verkracht met de verchristelijking van die oudere verhalen.quote:Op maandag 9 maart 2020 09:34 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Ja, en daarom mag zo'n debiel in de marketing- en promotiecampagne zich even een paar duizend jaar Europese cultuur toe-eigenen en verkrachten?
Het gaat nog altijd om een sprookje uit de Europese cultuur met significante verwijzingen naar Europese heidense tradities, waaronder opvattingen over traditionele magie.
Als je zoiets met christelijke opvattingen/denkbeelden/sprookjes doet, Maria was een chinese genderless gay, dan staat ineens de wereld in brand. Wat geeft die figuur het recht een andere religie te schofferen (en bovendien een cultuur die de zijne niet is)?
Als hij nu gewoon zegt "in deze film is magie genderless", nou, oké dan, maar hij trekt het veel breder dan dat. En het zal wel weer een domme film zijn wat dat betreft, een genderless bijrolletje en nog steeds een witte vrouw van bovennatuurlijke schoonheid die een witte man van bovennatuurlijke schoonheid trouwt. Laat dat schoentje eens de obese broer van Assepoes passen, dan maak je pas een statement.
Veel D66-stemmers denken daar anders over. D66 heeft er een groot belang in om een vrouwelijke lijsttrekker te kiezen. Ook al telt Jetten voor een half wijf.quote:Op maandag 9 maart 2020 08:57 schreef Hexagon het volgende:
Ik zou niet weten waarom niet. De enige keer dat er tot nog toe een vrouw lijsttrekker was mocht ik nog niet stemmen.
quote:Vooral voor D66 kan een vrouw als lijsttrekker betekenis hebben: 24 procent van de mensen die op deze partij wil gaan stemmen, zegt naar een andere partij met een vrouwelijke lijsttrekker over te stappen als D66 weer een man bovenaan zet. VVD’ers hechten het minst van allen belang aan een vrouwelijke lijsttrekker.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)next/2020/03/03/#108
Je maakt je wel heel druk over zoiets onbenulligs.quote:Op maandag 9 maart 2020 07:09 schreef Scarface88 het volgende:
Gaan we weer heen. Waar is Disney mee bezig?
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 9 maart 2020 07:09 schreef Scarface88 het volgende:
Gaan we weer heen. Waar is Disney mee bezig?
[ afbeelding ]
Nee hoor, ze doen maar wat ze willen. Het is alleen "jammer" dat al die woke meuk ze MILJARDEN kost in opbrengsten.quote:Op maandag 9 maart 2020 10:55 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Goed topic dit. Al die onzekere boosmeneertjes weer gekwetst.
Fijn voor ze. Ik hoor tot de 76%.quote:Op maandag 9 maart 2020 12:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Veel D66-stemmers denken daar anders over. D66 heeft er een groot belang in om een vrouwelijke lijsttrekker te kiezen. Ook al telt Jetten voor een half wijf.
[..]
MILJARDEN ook.quote:Op maandag 9 maart 2020 12:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee hoor, ze doen maar wat ze willen. Het is alleen "jammer" dat al die woke meuk ze MILJARDEN kost in opbrengsten.
Charlie's Angels, Bird of Prey, Onwards, Doctor Woke, Batwahmen, Supergirl, Terminator Dark Fate en zo kan ik nog wel even doorgaan. Allemaal keihard WOKE!
En allemaal keihard BROKE, want niemand zit te wachten op die meuk.
Dus nee, ik ben zeker niet boos, beledigd etc, ik verkneukel me elke dag weer om bedrijven miljoenen te zien verliezen omdat het zonodig woke en divers "moet".
Ga zo door entertainment industie, ik geniet elke dag van jullie ondergang.
Doe even research voor je met jequote:Op maandag 9 maart 2020 12:32 schreef Hexagon het volgende:
[..]
MILJARDEN ook.![]()
Degenen die hier vooral zich over opwinden zijn onzekere volwassen mannen die toch alleen zijn en geen verdienmodel voor Disney zijn. En al die ophef is vooral gratis reclame.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |