Dat lijkt altijd zo tot de ademnood fase inzet.quote:Op woensdag 4 maart 2020 21:24 schreef Metalfreak het volgende:
Daarnaast blijken de symptomen behoorlijk mee te vallen.
Zou echt belachelijk zijn als dat nodig blijkt te zijn omdat Vindicat zonodig op skivakantie moestquote:Op woensdag 4 maart 2020 21:34 schreef HoldOnTight het volgende:
Oh ja, en, ik geeft het de RIVM ter overweging of het misschien een idee is om in ieder geval de RUG te sluiten voordat dat een grote virusexplosie wordt met 30K studenten, 7K internationale studenten en 6K (fte) staf.
Nee man, de GGD heeft negatief geadviseerd. Echt, dat mensen dit gedrag goedpraten.quote:Op woensdag 4 maart 2020 21:20 schreef nostra het volgende:
Heerlijk altijd, met de kennis van nu beslissingen van toen beoordelen. En niet alleen dat, vooral ook de mensen zelf veroordelen.
Mensen die relaxen en op vakantie gaanquote:Op woensdag 4 maart 2020 22:16 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nee man, de GGD heeft negatief geadviseerd. Echt, dat mensen dit gedrag goedpraten.
Daar gaat het toch helemaal niet om? Echt, als je alleen maar met zulke stromannen kan discussiëren, kom dan niet hier. Dit is echt kansloos.quote:Op woensdag 4 maart 2020 22:18 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Mensen die relaxen en op vakantie gaan
Daar gaat het niet om. Dit is een ander virus waar geen griepprik tegen bestaat en je nul weerstand tegen hebt opgebouwd als oud persoon.quote:Op woensdag 4 maart 2020 19:08 schreef Collide het volgende:
[..]
Diezelfde opa kan ook dood gaan wanneer hij de eerst volgende keer griep krijgt. Moeten we daarvoor ook voor altijd binnen blijven?
quote:GGD neemt maatregelen voor terugkeer van 900 in Italië skiënde Vindicat-leden
De GGD Groningen stelt een plan op voor de terugkeer van ruim negenhonderd studenten van corps Vindicat die momenteel in Noord-Italië aan het skiën zijn. De groep besloot zondag toch op vakantie te gaan, ondanks de snelle verspreiding van het coronavirus in Italië.
Skitrip Vindicat leidt tot verontwaardiging en Kamervragen
De skitrip van de leden van Vindicat leidde de afgelopen dagen op sociale media tot veel verontwaardiging en kritiek. De naam van de Groningse studentenclub was woensdag zelfs trending op Twitter. Vindicat was woensdagavond niet bereikbaar voor commentaar.
Nee, zij gaan op vakantie, wij krijgen de tering.quote:Op woensdag 4 maart 2020 22:26 schreef GS-Raw het volgende:
Maar het gaat hierbij om Vindicat, dus; laat ze lekker de tering krijgen. Walgelijk volk.
Mee eens. Laten we testen. Maar stel dat de helft besmet is, wat doen we dan? Ze ergens opsluiten? Thuisquarantaine? Wedden dat er lui tussen zitten die dat 'griepje' allemaal maar onzin vinden en er toch uitpiepen naar de kroeg of naar de uni? Die 'wat een onzin' mentaliteit zie we ook hier maar al te vaak.quote:Op woensdag 4 maart 2020 22:08 schreef erkel het volgende:
Laten we het nou eerst even afwachten zeg. Pas als er één daadwerkelijk besmet is, mag je gaan zeuren. Tot nu toe is er nog geen enkele aanwijzing dat er iemand ziek ik. Er zijn genoeg mensen (lees: bijna iedereen) uit Italië teruggekeerd zonder besmet te zijn, alleen hoor je daar niets over natuurlijk.
Een voordeel is dan weer dat ze maar op een plek zitten in Italië en waarschijnlijk veel met elkaar zullen omgaan. Het is geen groep die door half Italië trekt en zo de kans vergroot dat het het oploopt. Als ze de mazzel hebben in een dorp te zitten waar geen besmettingen zijn, dan zullen de gelederen wel gesloten blijven. Maar ja... Eén infectie...quote:Op woensdag 4 maart 2020 23:13 schreef HoldOnTight het volgende:
[..]
Mee eens. Laten we testen. Maar stel dat de helft besmet is, wat doen we dan? Ze ergens opsluiten? Thuisquarantaine? Wedden dat er lui tussen zitten die dat 'griepje' allemaal maar onzin vinden en er toch uitpiepen naar de kroeg of naar de uni? Die 'wat een onzin' mentaliteit zie we ook hier maar al te vaak.
Ik vrees eigenlijk dat ze allemaal besmet zijn. Die virus is zo'n efficiente besmetter en een groep van socialiserende, zoekende, neukende, vliegtuigdelende studenten is zo'n beetje de beste groeimarkt die het zich maar kan wensen. Do not underestimate Corona.
De pappies en de mammies zullen wel betalen .....quote:Op woensdag 4 maart 2020 23:55 schreef capricia het volgende:
Dus er moeten 900 vindicatters getest worden omdat ze zelf dit risico aan gaan?
Volgens mij zijn er helemaal nog geen 900 NLers getest tot nu toe.
Ik hoop dat ze zelf mogen betalen. Zeker als ze na het negatief reisadvies daar nog blijven.
Ik vind het vooral egoïstisch en dom. Ze kunnen veel kwetsbare mensen aansteken. En ons systeem overbelasten.
Om wat?
Ach stel je niet aan. Het is niet verboden daarheen te rijzen en bovendien stelt die virusje niks voor. Zelfs de griep is nog dodelijkerquote:Op woensdag 4 maart 2020 23:55 schreef capricia het volgende:
Dus er moeten 900 vindicatters getest worden omdat ze zelf dit risico aan gaan?
Volgens mij zijn er helemaal nog geen 900 NLers getest tot nu toe.
Ik hoop dat ze zelf mogen betalen. Zeker als ze na het negatief reisadvies daar nog blijven.
Ik vind het vooral egoïstisch en dom. Ze kunnen veel kwetsbare mensen aansteken. En ons systeem overbelasten.
Om wat?
Oh dan bussen aanhouden voor Venlo. Iedere student eerst controleren voor ze verder mogen. Uiteraard door slechts 1 arts en assistent.quote:Op woensdag 4 maart 2020 19:09 schreef Collide het volgende:
[..]
Ik denk dat ze met de bus komen. Lijkt me sterk dat ze 3 vliegtuigen gecharterd hebben.
eens!quote:Op woensdag 4 maart 2020 18:49 schreef Cesare-Borgia het volgende:
In een normaal land worden die in quarantaine gezet een paar weken bij terugkomst.
In Nederland wordt dat natuurlijk geadviseerd want je kan niemand dwingen.
Die zitten dezelfde avond nog in de kroeg/mcdonalds.
We doen in Nederland gelukkig niet aan reisverboden. (Althans die debiele terroristenwet even daargelaten) neemt niet weg dat je gewoon een megasukkel bent als je een negatief reisadvies negeert.quote:Op donderdag 5 maart 2020 00:31 schreef wollah het volgende:
[..]
Ach stel je niet aan. Het is niet verboden daarheen te rijzen en bovendien stelt die virusje niks voor. Zelfs de griep is nog dodelijker
Next please.....
Het RIVM positief. Dus ja.quote:Op woensdag 4 maart 2020 22:16 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nee man, de GGD heeft negatief geadviseerd. Echt, dat mensen dit gedrag goedpraten.
Hoewel ik het met je eens ben dat de paniek overdreven is is ben ik benieuwd hoe jij beredeneert dat 3,5% minder is dan 0,1%.quote:Op woensdag 4 maart 2020 19:28 schreef wollah het volgende:
Wat een helden![]()
Heerlijk paniekzaaierij van alle achterlijke debielen negeren. Een virusje terwijl zelfs de normale griep nog dodelijker is
nou....quote:Op donderdag 5 maart 2020 01:01 schreef wollah het volgende:
[..]
Onzin. Deze reizen voor 900 man zijn wss al maanden van te voren geboekt. Beetje onzin om dat allemaal te annuleren (met bijkomende kosten) voor een onzinnig, gehypt en ongevaarlijk vurisje
Daarom snap ik deze studenten volledig
Ja en mensen die gaan werken met een loopneus executeren.quote:Op donderdag 5 maart 2020 07:32 schreef RedFever007 het volgende:
Tsja.....
Hier hoor je inderdaad iets van maar Ton en Ria die met de kinderen in de Volvo naar Italië gaan hoor je niemand over
Je zou mensen die toch naar het buitenland gaan reizen en terugkomen met Corona gewoon fors moeten bestraffen. Dan wordt de motivatie om lekker wel te gAan een stuk minder gok ik zo.
Toegang naar Nederland weigeren, straks steken ze ons aan en kunnen wij met 39 graden koorts heel de dag ons huis gaan poetsen.quote:Op woensdag 4 maart 2020 23:55 schreef capricia het volgende:
Dus er moeten 900 vindicatters getest worden omdat ze zelf dit risico aan gaan?
Volgens mij zijn er helemaal nog geen 900 NLers getest tot nu toe.
Ik hoop dat ze zelf mogen betalen. Zeker als ze na het negatief reisadvies daar nog blijven.
Ik vind het vooral egoïstisch en dom. Ze kunnen veel kwetsbare mensen aansteken. En ons systeem overbelasten.
Om wat?
Knor gespot.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:05 schreef Ringo het volgende:
Die lui zijn sowieso altijd schor van het brallen en die knalrode koortskoppen zijn van de drank en het goedkope vlees dat er dagelijks doorgaat.
Levensgevaarlijke meute, ik zeg preventief elimineren.
Om dom te zuipen en te neukenquote:Op woensdag 4 maart 2020 23:55 schreef capricia het volgende:
Dus er moeten 900 vindicatters getest worden omdat ze zelf dit risico aan gaan?
Volgens mij zijn er helemaal nog geen 900 NLers getest tot nu toe.
Ik hoop dat ze zelf mogen betalen. Zeker als ze na het negatief reisadvies daar nog blijven.
Ik vind het vooral egoïstisch en dom. Ze kunnen veel kwetsbare mensen aansteken. En ons systeem overbelasten.
Om wat?
die worden daar al ziekquote:Op donderdag 5 maart 2020 07:58 schreef -river- het volgende:
[..]
Toegang naar Nederland weigeren, straks steken ze ons aan en kunnen wij met 39 graden koorts heel de dag ons huis gaan poetsen.
We bieden ze gewoon een cruise aan, aansluitend op de ski-vakantie!quote:Op donderdag 5 maart 2020 07:58 schreef -river- het volgende:
[..]
Toegang naar Nederland weigeren, straks steken ze ons aan en kunnen wij met 39 graden koorts heel de dag ons huis gaan poetsen.
Cruiseschip.quote:Op donderdag 5 maart 2020 10:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
In een loods pleuren, preventief.
Of ze weigeren toe te laten in Nederland en later evacueren.
En op Rottumerplaat aanmeren.quote:
Geen probleem, Danny heeft het corona anti virus software allang over het forum heen gehaald.quote:Op donderdag 5 maart 2020 12:14 schreef Captain_Ghost het volgende:
Ik weet zeker dat er paar Vindcat leden deze topic lachend lezen.
Hopelijk is zijn anti virus goed bijgehouden.. Vaak is het monsterd na de maaltijd..quote:Op donderdag 5 maart 2020 12:20 schreef -river- het volgende:
[..]
Geen probleem, Danny heeft het corona anti virus software allang over het forum heen gehaald.
Deze was mosterd bij de maaltijd dus ik vertrouw er wel op.quote:Op donderdag 5 maart 2020 12:40 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Hopelijk is zijn anti virus goed bijgehouden.. Vaak is het monsterd na de maaltijd..
Dat klopt dus niet wat je zegt, in absolute getallen heb je gelijk maar naar ratio niet. 0,1% overlijdt aan griep, tot 3% aan corona. Als zij er voor gaan zorgen dat er meer kwetsbaren komen te overlijden en voor een explosieve groei van het virus zorgen....dat is goed te praten?quote:Op donderdag 5 maart 2020 00:31 schreef wollah het volgende:
[..]
Ach stel je niet aan. Het is niet verboden daarheen te rijzen en bovendien stelt die virusje niks voor. Zelfs de griep is nog dodelijker
Next please.....
Tja het is niet verboden om daar heen te reizen en bovendien is alles wss al maanden geleden geboekt en geregeld. Om dan maar thuis te blijven en je vakantie vergallen voor een gehypt virusje waar misschien een paar bejaarden aan sterven zou ik ook nooit doenquote:Op donderdag 5 maart 2020 13:00 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Dat klopt dus niet wat je zegt, in absolute getallen heb je gelijk maar naar ratio niet. 0,1% overlijdt aan griep, tot 3% aan corona. Als zij er voor gaan zorgen dat er meer kwetsbaren komen te overlijden en voor een explosieve groei van het virus zorgen....dat is goed te praten?
Daarbij zijn mensen wel voor griep ingeënt, niet voor corona. Dit is moedwillig een bepaalde risico nemen, kan zo maar jouw vader of moeder zijn die daardoor komt te overlijden bijvoorbeeld.
Een bij elkaar geclusterde groep van 900 man met lage hygiëne standaarden (ik ken het, ben zelf ook student geweest), vind ik een veel hoger risico en dus een bom in vergelijking met Ton en Ria. Maar uiteraard, iedereen daar kan een virusje meenemen.quote:Op donderdag 5 maart 2020 07:32 schreef RedFever007 het volgende:
Tsja.....
Hier hoor je inderdaad iets van maar Ton en Ria die met de kinderen in de Volvo naar Italië gaan hoor je niemand over
Je zou mensen die toch naar het buitenland gaan reizen en terugkomen met Corona gewoon fors moeten bestraffen. Dan wordt de motivatie om lekker wel te gAan een stuk minder gok ik zo.
Die zijn lekker naar Gstaad geweest i.p.v. per veetransport naar Pauperthal.quote:Op donderdag 5 maart 2020 12:14 schreef Captain_Ghost het volgende:
Ik weet zeker dat er paar Vindcat leden deze topic lachend lezen.
Het zal maar je vader, moeder of opa en oma zijn. Daarbij is er nog weinig bekend over dit virus, dus voorzichtigheid is geboden, er is ook nog geen medicijn. Daarbij mag je je wel wat meer solidair opstellen voor de zwakkere in de samenleving. Of is dat heel gek?quote:Op donderdag 5 maart 2020 13:04 schreef wollah het volgende:
[..]
Tja het is niet verboden om daar heen te reizen en bovendien is alles wss al maanden geleden geboekt en geregeld. Om dan maar thuis te blijven en je vakantie vergallen voor een gehypt virusje waar misschien een paar bejaarden aan sterven zou ik ook nooit doen
En voor de bejaarden die je wel kent? Geen grootouders of ouders op leeftijd? Andere vrienden/kennissen in een risicogroep? Of zou je bv daar dan 2-3 weken geen fysiek contact mee hebben?quote:Op donderdag 5 maart 2020 13:14 schreef wollah het volgende:
[..]
Ik zou niet mijn hele vakantie laten verneuken voor een paar bejaarden die ik niet ken, nee.
Hij is gewoon een trol die over heel het forum stoer wilt overkomenquote:Op donderdag 5 maart 2020 13:47 schreef probeer het volgende:
[..]
En voor de bejaarden die je wel kent? Geen grootouders of ouders op leeftijd?
Nouja, eh, los van dat vind ik zijn punt nog ergens best relevant. In hoeverre is het een sociale plicht om grote groepen te mijden.quote:Op donderdag 5 maart 2020 13:49 schreef -river- het volgende:
[..]
Hij is gewoon een trol die over heel het forum stoer wilt overkomen
De mijne ook, paar maanden geleden was ik de gezondheid zelf en nu loop ik al maanden ziekenhuis in en uit om uit te vinden wat ik heb. Ook al ben ik jong, ik denk dat corona mij nu geen goed zal doen. Als ik dan lees dat andere schijt eraan hebben dan denk ik waarom....quote:Op donderdag 5 maart 2020 13:54 schreef probeer het volgende:
[..]
Nouja, eh, los van dat vind ik zijn punt nog ergens best relevant. In hoeverre is het een sociale plicht om grote groepen te mijden.
En eerlijk gezegd ... Mijn houding komt ook voornamelijk voort uit egoïsme en niet uit solidariteit. Mijn eigen besmetting zou ik niet eens zo erg vinden. Ik neem mijn maatregelen voornamelijk om het risico te vermijden dat ik mijn ouders of vrienden in de risicogroep aan steek. Daar gaan mijn zorgen over. Niet echt om bejaarden die ik niet ken.
quote:De 900 leden van de Groningse studentenvereniging Vindicat komen morgen al terug van een skivakantie in het Italiaanse Sestriere, dat in het uitbraakgebied ligt van het coronavirus.
Dat hebben diverse bronnen bevestigd aan RTL Nieuws. De studenten waren eigenlijk van plan om pas zaterdag naar huis te gaan, maar stappen nu morgenmiddag om 14.30 uur in de bus en komen een dag later in Groningen aan.
Zekere voor het onzekere
"Hoewel er geen medische aanleiding voor is of reden voor zorgen willen wij het zekere voor het onzekere nemen", staat in een verklaring van Vindicat. "Dit met name voor de gemoedstoestand van leden en verwanten."
De studentenvereniging meldt dat zij 'in constant overleg is over de voorzorgsmaatregelen bij terugkomst'. De leden worden daarover per mail geïnformeerd.
Niet veel beter natuurlijk. Maar wat wel positief is dat GGD er bovenop zit. Er gebeurt iets en dat is OK.quote:
1 gesloopt Hotel en ze komen het land niet uitquote:10-09-17
Studenten Vindicat slopen Gronings Sushirestaurant
Een paar honderd leden van studentenvereniging Vindicat hebben vorige week zondag flink huisgehouden in een Sushirestaurant in Groningen. Er zijn vernielingen aangericht, er is geplunderd en het personeel zou zijn lastiggevallen.
Ze worden eerst gecheckt door de GGD. Die mensen hebben toch verder niks te doen ...quote:Op donderdag 5 maart 2020 18:03 schreef Ringo het volgende:
Nu gaan die aardappelkelen dus eerder terug zodat ze een paar dagen extra de tijd hebben om thuisblijvers te besmetten?
Wat een asovolkje is het ook weer.
quote:Op donderdag 5 maart 2020 22:31 schreef merdobach het volgende:
Nieuwe leden laten besmetten als ontgroening. Zeker dat die nieuwe leden dat doen.
Je plaatje doet ut niequote:Op donderdag 5 maart 2020 17:19 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
Hoeveel zouden er op zo'n ding gepropt kunnen worden?
Klinkt als een geweldig plan. Vraag me alleen wel af hoe ze er komen, vind het ook zielig als daar weer mensen voor geofferd moeten worden, zoals al die buschauffeurs morgenquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |