Want jij weet dat ie geneukt heeft?quote:Op dinsdag 25 februari 2020 09:03 schreef mokkiemok het volgende:
Als je fit genoeg bent om te neuqen, ben je fit genoeg om te spelen! Neres er ook gewoon bij donderdag.
Wordt vader. Dus ik heb een vermoedenquote:Op dinsdag 25 februari 2020 09:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Want jij weet dat ie geneukt heeft?
Touchequote:Op dinsdag 25 februari 2020 09:30 schreef SaskiaR het volgende:
Ja een maand of 4 geleden... misschien was dat wel de laatste keer
Ah okquote:Op dinsdag 25 februari 2020 09:28 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Wordt vader. Dus ik heb een vermoeden
Ziyech was gewoon fit hoor, maar zat in London. Een half fitte promes is beter dan een fitte Babel.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 10:11 schreef Simmertje het volgende:
Toch wel lastige beslissing om een net (niet) fitte Ziyech en Promes op te stellen aankomende donderdag. Die wedstrijd van zondag is eigenlijk 10x belangijker met oog op volgend seizoen.
Starten met ziyech en promes, mocht je met de rust achter staan en ze zijn wel op. Kan je altijd nog wisselenquote:Op dinsdag 25 februari 2020 10:22 schreef Zocalo het volgende:
Als je de eerste helft scoort kan het nog leuk worden met het publiek erachter de tweede helft. Als het verantwoord is zou ik hem laten starten, al is het voor een helft.
Vraag is of hij ook in Londen had gezeten als hij inzetbaar was geweest. Ik denk het niet.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 10:15 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Ziyech was gewoon fit hoor, maar zat in London. Een half fitte promes is beter dan een fitte Babel.
ik heb daar geen foto of ander bewijs van gezien en dat is toch wel opzienbarend in deze social media tijdquote:Op dinsdag 25 februari 2020 10:15 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Ziyech was gewoon fit hoor, maar zat in London.
Genoeg rust na donderdag.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:44 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb er eigenlijk al geen vertrouwen in dat we de 0 houden, dus 4 keer scoren zie ik met deze vorm niet gebeuren... alles op de competitie!
ja dat is kut maar in de armoede league krijg je wat je toekomtquote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:09 schreef Dale__Cooper het volgende:
Een Griekse kaartentrekker als scheids. Had liever een Engelsman of Duitser gehad.
Is ook onzinquote:Op dinsdag 25 februari 2020 11:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik heb daar geen foto of ander bewijs van gezien en dat is toch wel opzienbarend in deze social media tijd
Zou het wat uitmaken?quote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:09 schreef Dale__Cooper het volgende:
Een Griekse kaartentrekker als scheids. Had liever een Engelsman of Duitser gehad.
Grotere kans op rood voor Getafe.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:09 schreef Dale__Cooper het volgende:
Een Griekse kaartentrekker als scheids. Had liever een Engelsman of Duitser gehad.
Daarna AZ thuis, Utrecht en Heerenveen uit.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 12:44 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb er eigenlijk al geen vertrouwen in dat we de 0 houden, dus 4 keer scoren zie ik met deze vorm niet gebeuren... alles op de competitie!
Hoe is dat een nadeel tegen een tegenstander die graag schopt?quote:Op dinsdag 25 februari 2020 13:09 schreef Dale__Cooper het volgende:
Een Griekse kaartentrekker als scheids. Had liever een Engelsman of Duitser gehad.
Ben wel benieuwd of v.d. Sar weer gaat roepen dat het lieverdjes zijn.quote:Ajax moet rekening houden met een nieuwe straf van de UEFA. De Europese voetbalbond is een onderzoek gestart naar aanleiding van de misdragingen van fans in de uitwedstrijd tegen Getafe van vorige week donderdag. Tijdens het met 2-0 verloren duel werd er onder meer een aansteker gegooid naar Getafe-spits Deyverson. Op 26 maart krijgt Ajax te horen of het gestraft wordt.
De supporters van Ajax lieten zich uitlokken door Deyverson, nadat hij de 1-0 had gemaakt in de 37ste minuut. Hij provoceerde voor het uitvak, waarna de spits werd geraakt door een aansteker. De waarnemers van de UEFA hebben gerapporeerd dat er tijdens het duel met voorwerpen is gegooid. Daarnaast zijn ook stoelen kapotgemaakt in het uitvak. Ajax heeft zes dagen de tijd om te reageren op de aantijgingen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |