Is ook de laatste wedstrijd waarbij je met je sterkste 11 stondquote:Op maandag 24 februari 2020 09:00 schreef Fargo het volgende:
[..]
Ja, uit bij Chelsea was wel de laatste grote wedstrijd waarin we onszelf hebben getoond. In de eredivisie daarna hooguit een handvol imponerende potjes, maar over het algemeen werd het niveau snel een stuk lager. En nog steeds drie punten voor, maak me nog niet echt zorgen. Maar dat komt meer omdat Ziyech en Promes weer dicht bij een terugkeer zijn. Was dat niet het geval, dan had ik het nog moeten zien.
Het antwoord op teveel spelers die het niveau niet hebben is niet nog meer spelers opstellen die het niveau (nog) niet hebben.quote:Op maandag 24 februari 2020 10:00 schreef TheVulture het volgende:
Misschien Sontje doorschuiven, op de rechtsbuiten kun je zo'n frivole speler wel uitproberen, en dan Tadic gewoon in de spits... en Donny op de 10-positie is eigenlijk ook wel een must.
Je moet zoveel mogelijk belangrijke spelers op hun beste positie gaan zetten, dat is voor Tadic overduidelijk de spitspositie en voor Donny de 10-positie, Martinez als verdedigende middenvelder.quote:Op maandag 24 februari 2020 10:15 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Het antwoord op teveel spelers die het niveau niet hebben is niet nog meer spelers opstellen die het niveau (nog) niet hebben.
Babel is ervaren en heeft voldoende wedstrijden linksbuiten gespeeld om daar uit de voeten te kunnen. Dan doe je Babel - Tadic - Ziyechquote:Op maandag 24 februari 2020 10:20 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je moet zoveel mogelijk belangrijke spelers op hun beste positie gaan zetten, dat is voor Tadic overduidelijk de spitspositie en voor Donny de 10-positie, Martinez als verdedigende middenvelder.
Eigenlijk is voor Babel de spitspositie ook de beste positie ipv linksbuiten
Ik ging er nog even vanuit dat Ziyech donderdag niet speelt... maar dat zou wel de beste voorhoede voor nu zijn ja... en hopelijk is Promes weer heel snel terug, dit zijn cruciale weken waarin je je hele seizoen kunt verkloten...quote:Op maandag 24 februari 2020 10:28 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Babel is ervaren en heeft voldoende wedstrijden linksbuiten gespeeld om daar uit de voeten te kunnen. Dan doe je Babel - Tadic - Ziyech
Het is wel echt hopen op een paar hele goede aankopen momenteel ja, want de jeugd is te matig en de huidige selectie heeft (zeker zonder Ziyech) enorm aan creativiteit ingeboet. Eigenlijk heb je momenteel gewoon een Frank de Boer-elftal met spelers als Babel, Schuurs, Gravenbergh etc.quote:Op maandag 24 februari 2020 10:05 schreef -XOR- het volgende:
Gewoon de rit uitzitten, niet al te gekke dingen doen, hopen dat het iets beter gaat worden waardoor je misschien wat jeugd (unuvar, gravenberch) wat meer ervaring op eredivisieniveau kunt laten opdoen en ondertussen een plan de campagne bedenken voor volgend seizoen.
Dat Babel ervaren is doet er helemaal niet toe, het is een mokerslechte speler.quote:Op maandag 24 februari 2020 10:28 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Babel is ervaren en heeft voldoende wedstrijden linksbuiten gespeeld om daar uit de voeten te kunnen. Dan doe je Babel - Tadic - Ziyech
Babel is vooral een matige speler, maar Hansen, zoals gesuggereerd werd, was al nerveus genoeg toen er nog geen druk op stond, die kun je nu in deze fase niet opstellen, en zeker niet als rechtsbuiten.quote:Op maandag 24 februari 2020 10:44 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Dat Babel ervaren is doet er helemaal niet toe, het is een mokerslechte speler.
Dat kan heel goed. Slechter dan nu wordt het toch niet.quote:Op maandag 24 februari 2020 10:46 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Babel is vooral een matige speler, maar Hansen, zoals gesuggereerd werd, was al nerveus genoeg toen er nog geen druk op stond, die kun je nu in deze fase niet opstellen, en zeker niet als rechtsbuiten.
waarom Babel wel dan? Zakt ook volledig door de ondergrens en verkloot elke aanval over links. Wat maakt die ervaring dan uit?quote:Op maandag 24 februari 2020 10:46 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Babel is vooral een matige speler, maar Hansen, zoals gesuggereerd werd, was al nerveus genoeg toen er nog geen druk op stond, die kun je nu in deze fase niet opstellen, en zeker niet als rechtsbuiten.
Omdat Babel hiervoor is gehaald en Ajax wel wist welk niveau ze binnenhaalden. Hij is inderdaad uit vorm, maar het is nu ook weer niet dat het de allerslechtste aanvaller is die Ajax het afgelopen decennium heeft gehad, het zal op een gegeven moment wel beter met hem gaan. Een speler als Hansen, die er overduidelijk nog niet klaar voor is zal het veel slechter doen en die vermoord je dan ook nog bijna.quote:Op maandag 24 februari 2020 10:56 schreef TAV74 het volgende:
[..]
waarom Babel wel dan? Zakt ook volledig door de ondergrens en verkloot elke aanval over links. Wat maakt die ervaring dan uit?
mokerslecht is overdreven, hij speelt nu mokerslecht, wat hij vooral verkeerd doet is dat hij maar in de bal komt terwijl Ajax juist diepgang mistquote:Op maandag 24 februari 2020 10:44 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Dat Babel ervaren is doet er helemaal niet toe, het is een mokerslechte speler.
Ik kijk er niet van op als Ziyech weer op 10 opgesteld wordt en Van de Beek weer verprutst wordt als zes. Waardoor Tadic op rechts moet blijven.quote:
Ik geloof niet dat hij gehaald is om vanaf 1 dag in de basis te beginnen. Ik denk dat Ajax er meer rekening mee had gehouden dat hij eenzelfde soort rol als Huntelaar zou hebben; in een paar wedstrijden meespelen vanaf minuut 70. Dat past ook een stuk beter bij het niveau dat hij de laatste tijd laat zien.quote:Op maandag 24 februari 2020 11:05 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Omdat Babel hiervoor is gehaald en Ajax wel wist welk niveau ze binnenhaalden. Hij is inderdaad uit vorm, maar het is nu ook weer niet dat het de allerslechtste aanvaller is die Ajax het afgelopen decennium heeft gehad, het zal op een gegeven moment wel beter met hem gaan. Een speler als Hansen, die er overduidelijk nog niet klaar voor is zal het veel slechter doen en die vermoord je dan ook nog bijna.
Maar wat TheVulture zegt, Tadic - Traore- Ziyech zou ook kunnen.
Wat kan Babel precies goed dan?quote:Op maandag 24 februari 2020 11:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
mokerslecht is overdreven, hij speelt nu mokerslecht, wat hij vooral verkeerd doet is dat hij maar in de bal komt terwijl Ajax juist diepgang mist
z'n haar vervenquote:Op maandag 24 februari 2020 11:58 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Wat kan Babel precies goed dan?
Rappen.quote:Op maandag 24 februari 2020 11:58 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Wat kan Babel precies goed dan?
Daarin is hij ongeveer even goed als in afstandschoten.quote:
Ihattaren is een leuke speler voor de toekomst maar je ziet bij PSV dat hij ook het verschil (nog) niet maakt en dan nog even de vraag of hij en PSV geïnteresseerd zouden zijn in een verkoop.quote:Op maandag 24 februari 2020 12:32 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Overmars heeft een paar slechte aankopen gedaan dit seizoen en had moeten ingrijpen tijdens de wintersport. Ihattaren kopen had bijvoorbeeld flink gescheeld. Huntelaar is helaas niet meer basis-waardig en Babel heb ik nog niets goeds zien doen.
Valt niet zoveel aan te doen als coach als EN je beste spelers ontbreken EN de spelers die het vervolgens voor je moeten doen een enorme vormdip hebben.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:00 schreef Vjenne12345 het volgende:
Er klopt toch ook iets niet met de tactiek van Ten Hag? Wat dat betreft valt hij misschien wel een beetje door de mand. Wanneer de beste 11 er niet staan draait het direct voor geen meter.
Hij blijft vasthouden aan het systeem zonder het een beetje aan te passen op de spelers. Eigenlijk doe je min of meer hetzelfde als vorig jaar qua spelopvatting alleen nu zonder de verbinding van Frenkie en Schone. Daar komt het huidige middenveld op geen enkele manier in de buurt.
Van die lekkere paniek aankopen omdat er een aantal spelers geblesseerd zijn. Winteraankopen werken niet.quote:Op maandag 24 februari 2020 12:32 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Overmars heeft een paar slechte aankopen gedaan dit seizoen en had moeten ingrijpen tijdens de wintersport. Ihattaren kopen had bijvoorbeeld flink gescheeld. Huntelaar is helaas niet meer basis-waardig en Babel heb ik nog niets goeds zien doen.
Waarbij het ook niet helpt dat je beste centrale verdediger eerst lange tijd afwezig was en sinds z'n terugkeer ook niet op het gewenste niveau zit. Als Blind weer z'n niveau van voor Valencia-thuis gaat halen, wordt het voor Schuurs ook wel een stuk makkelijker voetballen.quote:Op maandag 24 februari 2020 10:42 schreef Simmertje het volgende:
En Veltman misschien toch wel wat belangrijker dan men had verwacht (inclusief mijzelf). Dacht dat een Schuurs wel klaar er voor was, maar was toch een stuk stabieler met juffrouw Veltman.
ik heb er weinig hoop op maar niets te verliezenquote:Op maandag 24 februari 2020 13:53 schreef Simmertje het volgende:
Wel een cruciale week of het echt doorzet in een dikke crisis. Vlieg je er donderdag uit en verlies je zondag dan is het wel echt drama.
Heb vreemd genoeg een goed gevoel over donderdag, wie weet een turning point.
Hoe kom je aan dat vertrouwen?quote:Op maandag 24 februari 2020 13:53 schreef Simmertje het volgende:
Wel een cruciale week of het echt doorzet in een dikke crisis. Vlieg je er donderdag uit en verlies je zondag dan is het wel echt drama.
Heb vreemd genoeg een goed gevoel over donderdag, wie weet een turning point.
als je Neres en of Promes zou kunnen opstellen had ik wel wat meer hoop gehad, nu moet je gewoon echt de mazzel hebben dat je voor de rust op 2-0 komt en wie weet wordt het dan nog watquote:Op maandag 24 februari 2020 14:05 schreef Simmertje het volgende:
Totaal nergens op gebaseerd, meer een gevoel. Misschien kun je het ook wel ijdele hoop noemen. Als we zondag in ieder geval maar winnen.
Hmm, nee. Donderdag word vrees ik zo'n avond die hoopvol begint tot Getafe een lullig doeltpunt maakt.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:53 schreef Simmertje het volgende:
Wel een cruciale week of het echt doorzet in een dikke crisis. Vlieg je er donderdag uit en verlies je zondag dan is het wel echt drama.
Heb vreemd genoeg een goed gevoel over donderdag, wie weet een turning point.
Een soort Ajax - Werder Bremen, uit toen met 3-0 verloren en thuis snel 1-0 maken om meteen de 1-1 tegen te krijgenquote:Op maandag 24 februari 2020 14:26 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Hmm, nee. Donderdag word vrees ik zo'n avond die hoopvol begint tot Getafe een lullig doeltpunt maakt.
Zondag zie ik het wel goedkomen als de pijn van Europese uitschakeling gaat leiden tot de ultieme drive om dan iig het kampioenschap wel binnen te halen.
We moeten wachten op Valentijn voor we echt iets kunnen zeggen, denk ikquote:Op maandag 24 februari 2020 16:17 schreef Dale__Cooper het volgende:
Orakel Jan van Halst is er niet zeker van dat Ajax de volgende ronde gaat halen.
Die durft.
twitter:ajaxlife twitterde op maandag 24-02-2020 om 17:14:22Passmaps: zoeken naar lichtpuntjes in nieuwe rampweek… #getaja #heraja https://t.co/aV8Oa7NVse https://t.co/iC6alOadtG reageer retweet
Hate to say....quote:Op maandag 24 februari 2020 10:42 schreef Simmertje het volgende:
En Veltman misschien toch wel wat belangrijker dan men had verwacht (inclusief mijzelf). Dacht dat een Schuurs wel klaar er voor was, maar was toch een stuk stabieler met juffrouw Veltman.
Positie van Huntelaarquote:Op maandag 24 februari 2020 17:34 schreef Tarado het volgende:
[ afbeelding ]twitter:ajaxlife twitterde op maandag 24-02-2020 om 17:14:22Passmaps: zoeken naar lichtpuntjes in nieuwe rampweek… #getaja #heraja https://t.co/aV8Oa7NVse https://t.co/iC6alOadtG reageer retweet
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
lolquote:Op maandag 24 februari 2020 18:31 schreef Kaneelstokje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Babel rot alsjeblieft weer op naar Turkije.
Dat zou al schelen, al reken ik erop dat ie max een half uur mee doet...quote:Op dinsdag 25 februari 2020 07:56 schreef Dale__Cooper het volgende:
Promes in principe fit voor donderdag.
Ik hoop het maat. Maar met de huidige vorm zou ik het al een wonder vinden als Ajax überhaupt een keer scoort.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 08:44 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Jullie gaan gewoon door. Even in de glazen bol gekeken en ik verwacht een snelle 1-0, een snelle 2-0, vervolgens gaat Getafe aanvallen en scoren jullie de 3-0 en 4-0.
Geen dank.
zeker al is het niet een speler die er meteen staat, heeft wat meer ritme nodig.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 08:38 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat zou al schelen, al reken ik erop dat ie max een half uur mee doet...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |