quote:Doden bij schietpartijen in shishalounges Hanau, Duitsland.
HANAU - Bij twee schietpartijen in het Duitse Hanau zijn meerdere doden en gewonden gevallen. In twee shishalounges zouden schoten zijn gelost. Hoeveel slachtoffers er zijn gevallen, is nog niet bekend.
Volgens Duitse media zouden de schutters bij de eerste schietpartij zijn gevlucht en later in een andere shishalounge wederom het vuur hebben geopend. De politie is een grote zoektocht naar de schutters gestart.
Volgens Duitse media zouden de schutters bij de eerste schietpartij zijn gevlucht en later in een andere shishalounge wederom het vuur hebben geopend. De politie is een grote zoektocht naar de schutters gestart.
De eerste schietpartij zou plaats hebben gevonden op het Kurt-Schumacher-Platz. Daarvandaan zouden de schutters de wijk Kesselstadt in gevlucht zijn en vanuit de auto nogmaals hebben geschoten.
https://www.telegraaf.nl/(...)alounges-duits-hanau
twitter:mouarfmouarf1 twitterde op donderdag 20-02-2020 om 00:04:51Première vidéo sur place à #Hanau #Allemagne https://t.co/91aN315KbJ reageer retweet
twitter:SkyNews twitterde op donderdag 20-02-2020 om 00:15:34Germany: Eight people shot dead at shisha bar, according to reports https://t.co/yxtXdHa8td reageer retweet
In Rotterdam doen ze niet zo moeilijk als ze shishalounges dicht willen hebben. Daar gebruiken ze gewoon de tabaksregels om ongewenste shishazaken dicht te krijgen:quote:Op donderdag 20 februari 2020 00:18 schreef Scarface88 het volgende:
Kunnen ze die shishalounges niet gewoon verbieden? Duitsland heeft het ook voor elkaar gekregen motorclubs en motorclubhuizen te verbieden.. Of gaan ze weer met twee maten meten? Eigenlijk weet ik het antwoord al.
En wietshops mogen welquote:Op donderdag 20 februari 2020 00:21 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
In Rotterdam doen ze niet zo moeilijk als ze shishalounges dicht willen hebben. Daar gebruiken ze gewoon de tabaksregels om ongewenste shishazaken dicht te krijgen:
NWS / Rotterdam gebruikt tabakswet om ongewenste shishalounges te sluiten
Hopelijk volgen er meer. Het is een broeihaard van criminaliteit.quote:Op donderdag 20 februari 2020 00:21 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
In Rotterdam doen ze niet zo moeilijk als ze shishalounges dicht willen hebben. Daar gebruiken ze gewoon de tabaksregels om ongewenste shishazaken dicht te krijgen:
NWS / Rotterdam gebruikt tabakswet om ongewenste shishalounges te sluiten
In wietshops mag je niet roken.quote:
Niet rokenquote:Op donderdag 20 februari 2020 00:28 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
In wietshops mag je niet roken.
Maar de tabakswet is natuurlijk gewoon een middel om shishatenten gesloten te krijgen omdat ze gebruikt worden om geld wit te wissen, drugs te dealen en allerlei andere vormen van criminaliteit. Jarenlang lukte het niet om op andere manieren zulke zaken te weren en nu lukt het met de tabakswetgeving wel makkelijk.
Halsema zal deze methode wel nooit gaan gebruiken vanwege ethnisch profileren, maar in Rotterdam doen ze daar niet zo moeilijk over.
Het is niet verboden om te roken of om aan een shishapijp te lurken, maar wel als dat in een openbare horecatent gedaan word. Als jij een coffeeshop of kroeg kent waar binnen gerookt mag worden dan hebben ze gewoon geluk dat er nog geen controleur langs geweest is.quote:Op donderdag 20 februari 2020 00:31 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Niet rokenEcht wel, staat er volledig blauw, maakt mij niet uit. Maar het is nogal hypocriet om roken en shisha te verbieden maar wiet te legaliseren, toch?
Lang leve de lol hoor, wmb, maar dan alles legaal.
Roken is verboden vanaf 1 Februari dacht ik in alle openbare ruimtes dus ook kroegen met rookruimtes (apart) . Maar mijn punt is dat ze wiet willen legaliseren (hulde hoor, gaat criminaliteit tegen of misschien ook wel niet ;D) terwijl je nergens meer mag roken. De ironiequote:Op donderdag 20 februari 2020 00:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het is niet verboden om te roken of om aan een shishapijp te lurken, maar wel als dat in een openbare horecatent gedaan word. Als jij een coffeeshop of kroeg kent waar binnen gerookt mag worden dan hebben ze gewoon geluk dat er nog geen controleur langs geweest is.
Shishalounges krijgen tegenwoordig sneller en vaker een controleur langs omdat die ongewenst zijn.
Je verwacht het nietquote:Op donderdag 20 februari 2020 00:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Shishalounges krijgen tegenwoordig sneller en vaker een controleur langs omdat die ongewenst zijn.
Blijkbaar heeft hij de inzittenden van die Mercedes voor de shishatent ook neergeschotenquote:Op donderdag 20 februari 2020 01:02 schreef boekenplank. het volgende:
Inmiddels iemand opgepakt
https://m.bild.de/news/20(...)9822.bildMobile.html
terroristische aanslag???????quote:Op donderdag 20 februari 2020 05:21 schreef crystal_meth het volgende:
11 doden, waaronder de vermoedelijke dader.
Geen idee. Men had dankzij getuigen de vluchtauto teruggevonden (of het adres van de eigenaar, dunno), in de woning daar vond men nog 2 doden, één ervan de vermoedelijke dader. Moord+zelfmoord?quote:Op donderdag 20 februari 2020 05:26 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
terroristische aanslag???????
quote:Die Polizei bestätigte gegenüber WELT, dass es sich nach aktuellen Erkenntnissen nur um einen Täter handelt. Zeugenaussagen zu einem flüchtenden Fahrzeug führten die Polizei am Donnerstagmorgen zu einer Wohnanschrift im Stadtteil Hanau/Kesselstadt. Die Beamten hätten das Wohnhaus weiträumig abgesperrt. Im Wohnhaus fanden die Polizisten zwei weitere Leichen, eine davon sei nach Polizeiangaben der mutmaßliche Täter.
Of iets in de familiale/relationele sfeer.quote:Op donderdag 20 februari 2020 06:18 schreef Twiitch het volgende:
Aanslag op twee doelwitten waar van bekend is dat er vooral mensen zitten van een bepaalde afkomst en dan thuis zelfmoord plegen. Ik zet m'n centen op een extreemrechtse wappie.
Daar zat ik ook aan te denken. En het klinkt niet bepaald willekeurig plus de zelfmoord.quote:Op donderdag 20 februari 2020 06:26 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Of iets in de familiale/relationele sfeer.
Tien (en daarnaast de dader).quote:
Plus heb ik het vermoeden dat als dit uit de rechts-extremistische hoek zou komen we dat allang hadden vernomen.quote:Op donderdag 20 februari 2020 06:33 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Daar zat ik ook aan te denken. En het klinkt niet bepaald willekeurig plus de zelfmoord.
Ja het maakt niet uit welke hoek de dader/s kwamen wat zorgelijk dat we dit soort dingen steeds meer meemakenquote:Op donderdag 20 februari 2020 07:05 schreef asco het volgende:
[..]
Plus heb ik het vermoeden dat als dit uit de rechts-extremistische hoek zou komen we dat allang hadden vernomen.
Maar we gaan het horen.
Trieste dag weer voor een hoop mensen in elk geval.
Ja tuurlijk in de populistche onderbuik.quote:Op donderdag 20 februari 2020 07:09 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Ja het maakt niet uit welke hoek de dader/s kwamen wat zorgelijk dat we dit soort dingen steeds meer voorkomen
Blijkbaar heeft men de vader van de dader uit het huis gehaald, dan vraag ik me af wie de tweede dode was, z'n moeder?quote:Nach BILD-Informationen hinterließ der mutmaßliche Täter ein Bekenner-Schreiben und ein Bekenner-Video.
quote:Um 3.02 Uhr erschüttert ein lauter Knall eine Straße in Hanau. Zeugenhinweise führten die Ermittler zu einem Reihenhaus. Das SEK sprengt die Tür und stürmt das Gebäude. Schreie: „Kommen Sie raus“ und „Wo ist ihr Sohn?“
Nach dem Einsatz erfährt BILD aus Ermittlerkreisen, dass der mutmaßliche Täter tot ist. Aus dem Haus wird der Vater des Verdächtigen geführt. Das Auto des mutmaßlichen Täters wird in der Nacht von Spezialisten auf Sprengfallen untersucht. In dem Fahrzeug sollen sich Munition, Magazine und ein Holster befinden. Der Mann besitze einen Jagdschein, erfuhr BILD aus Polizeikreisen. Nach ersten Informationen soll es sich um einen Deutschen handeln.
Waarom quote je mij? Ik reageer op iemand die praat over Amsterdam.quote:Op donderdag 20 februari 2020 08:07 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Duitser met verwarde opvattingen?
Volgens de krant Bild gaat het om een Duitser en was hij in het bezit van een jachtvergunning. In zijn auto zouden munitie en magazijnen zijn gevonden.
Ook zou de man de verantwoordelijkheid voor zijn daad hebben opgeëist in een achtergelaten brief en een video. Volgens Bild uit de man daarin "verwarde opvattingen", waarvan vele met een rechts-radicale inslag. De politie heeft dit alles niet bevestigd.
Dat hoor je mij nergens zeggen en dat zegt niemand volgens mij.quote:Op donderdag 20 februari 2020 08:06 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee je moet ze overhoop schieten, dat is okay. Of waarom denk je anders dat dit de plek is voor deze discussie?
Ik had inderdaad ook meer het idee dat ik in een Arabisch land was. Wij leken daar ook de enige Europeanen te zijn. Echt bizar om te zien.quote:Op donderdag 20 februari 2020 08:02 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Dat valt mij in Duitsland wel vaker op, maar in Nederland zie je dat ook steeds meer. Mijn vriendin moest laatst naar Amsterdam Osdorp voor haar werk en die zei tegen mij: 'Het leek wel alsof ik in 1 of andere achterbuurt van Casablanca liep.'Er waren werkelijk waar alleen maar hoofddoekjes en Marokkaanse en Turkse winkeltjes te zien. Een heel unheimlich gevoel kreeg ze er van.
Zijn ook allemaal van die verpauperde buurten. Die winkeltjes zijn veelal frontjes om geld wit te wassen.quote:Op donderdag 20 februari 2020 08:02 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Dat valt mij in Duitsland wel vaker op, maar in Nederland zie je dat ook steeds meer. Mijn vriendin moest laatst naar Amsterdam Osdorp voor haar werk en die zei tegen mij: 'Het leek wel alsof ik in 1 of andere achterbuurt van Casablanca liep.'Er waren werkelijk waar alleen maar hoofddoekjes en Marokkaanse en Turkse winkeltjes te zien. Een heel unheimlich gevoel kreeg ze er van.
Ik reageerde ook niet op jou, jij zat niet te miepen over dat je het okay moet vinden anders ben je een nazi in een topic over mogelijkerwijs een nazi die ze overhoop geschoten heeft.quote:Op donderdag 20 februari 2020 08:09 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Dat hoor je mij nergens zeggen en dat zegt niemand volgens mij.Rare conclusies trek jij weer.
Dat klopt zeker in het geval van Osdorp, zit tegen het hopeloze aan: https://www.trouw.nl/nieu(...)dam-osdorp~b80003ec/quote:Op donderdag 20 februari 2020 08:13 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zijn ook allemaal van die verpauperde buurten. Die winkeltjes zijn veelal frontjes om geld wit te wassen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |