Ik vrees het ook. En hij doet dat al 7 jaar begreep ik?quote:Op zaterdag 28 maart 2020 11:14 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dat is gewoon weer een Caesar, alleen dit keer is er geen Maria, vrees ik.
Sommige mensen willen nu eenmaal opgelicht en/of bedrogen worden...quote:Op vrijdag 27 maart 2020 21:41 schreef Lavenderr het volgende:
Ik begrijp gewoon niet dat iemand hier in kan trappen. Echt niet. Je kunt toch op je klompen aanvoelen dat dit niet klopt?
Blijkbaar..quote:Op zondag 29 maart 2020 12:07 schreef Nine. het volgende:
[..]
Sommige mensen willen nu eenmaal opgelicht en/of bedrogen worden...
Sommige mensen vertrouwen anderen gewoon op hun woord.quote:Op zondag 29 maart 2020 12:07 schreef Nine. het volgende:
[..]
Sommige mensen willen nu eenmaal opgelicht en/of bedrogen worden...
Als je jezelf al 7 jaar aan het lijntje laat houden vraag je er gewoon om...quote:Op zondag 29 maart 2020 12:31 schreef Leandra het volgende:
Sommige mensen vertrouwen anderen gewoon op hun woord.
Hoewel dit wel heel goedgelovig is.
Heeft hij wel geprobeerd, zij moest hem geld sturen voor zijn reis naar de VS. Maar ze pakte het gelukkig slim aan en zei dat ze wel naar hem toe kwam.quote:
Oh ja klopt inderdaad! Ik hoop trouwens dat ze wel gaat en hem vindt. Ben heel benieuwd wie het is.quote:Op maandag 30 maart 2020 13:54 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Heeft hij wel geprobeerd, zij moest hem geld sturen voor zijn reis naar de VS. Maar ze pakte het gelukkig slim aan en zei dat ze wel naar hem toe kwam.
Ik kan me haast niet voorstellen dat dit echt is. Zeven jaar betalen voor een chat en dan nog meer als je wil videobellenquote:Op zondag 29 maart 2020 12:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Sommige mensen vertrouwen anderen gewoon op hun woord.
Hoewel dit wel heel goedgelovig is.
Oh jawel hoor. Ken wel mensen die toen ze student waren deze job als ‘chat operator’ deden. Dagelijks met verschillende alter ego’s deze gesprekken voeren. En altijd als het op afspreken afkwam met last minute excuus aankomen en dan weer paar maanden doorgaan en herhalen. Mensen betaalde dan 75 cent per begint waarvan 25 naar de chatter ging. Was makkelijk verdienen.quote:Op maandag 30 maart 2020 14:14 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh ja klopt inderdaad! Ik hoop trouwens dat ze wel gaat en hem vindt. Ben heel benieuwd wie het is.
[..]
Ik kan me haast niet voorstellen dat dit echt is. Zeven jaar betalen voor een chat en dan nog meer als je wil videobellenSerieus, dat gelooft toch niemand? En daar komt nog bij dat zij bij 3 afspraken opeens had afgezegd.
Ik verwoordde het een beetje verkeerd denk ik, ik bedoelde dat HIJ dat gelooft, dat zij alleen via de website kan chatten en videobellen. Als ze een computer heeft kan het ook gewoon via skype of een of ander chatprogramma wat gratis is.quote:Op maandag 30 maart 2020 14:40 schreef RipCity het volgende:
[..]
Oh jawel hoor. Ken wel mensen die toen ze student waren deze job als ‘chat operator’ deden. Dagelijks met verschillende alter ego’s deze gesprekken voeren. En altijd als het op afspreken afkwam met last minute excuus aankomen en dan weer paar maanden doorgaan en herhalen. Mensen betaalde dan 75 cent per begint waarvan 25 naar de chatter ging. Was makkelijk verdienen.
Dat gebeurd nu ook nog overal ter wereld. Genoeg suckers (helaas).
Drugshandel toch? Meen me te herinneren dat dat in een eerdere uitzending gezegd is.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 21:26 schreef Leandra het volgende:
Waar zou die baardmans uit Knoxville voor in de bak hebben gezeten?
Oh, hij heet Geoffrey.
Ik had het waarom gemist, en idd, die tattoos... maar dat vind ik al snel niet fraai.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 14:59 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Drugshandel toch? Meen me te herinneren dat dat in een eerdere uitzending gezegd is.
Vreselijke tattoo's heeft die man, zou ik echt op afknappen. Vooral die rond zijn tepels.
Maar hoewel die mannen die daarin trappen wel erg naief zijn, heb ik soms nog wel met ze te doen, zeker toen die daar op het station stond ergens in het midden van de Oekraine of zo.quote:Op maandag 30 maart 2020 15:42 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik verwoordde het een beetje verkeerd denk ik, ik bedoelde dat HIJ dat gelooft, dat zij alleen via de website kan chatten en videobellen. Als ze een computer heeft kan het ook gewoon via skype of een of ander chatprogramma wat gratis is.
Over zo een chatsite heb ik weleens een documentaire gezien, daar zitten gewoon huismoedertjes en zo
Bijna al die mannen in dit programma zijn zo. Vrouwen ook trouwens, misschien iets minder, die zijn niet zo gauw geneigd om geld te sturen heb ik het idee.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 15:47 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Maar hoewel die mannen die daarin trappen wel erg naief zijn, heb ik soms nog wel met ze te doen, zeker toen die daar op het station stond ergens in het midden van de Oekraine of zo.
Of die gozer die 40.000 ? dollar had overgemaakt, en zij kwam maar niet naar Mexico ? Die was ook wel sneu
Vrouwen doen dat net zo goed hoor.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 15:52 schreef Karina het volgende:
Bijna al die mannen in dit programma zijn zo. Vrouwen ook trouwens, misschien iets minder, die zijn niet zo gauw geneigd om geld te sturen heb ik het idee.
Hij laat 't toe, dus natuurlijk grijpt ze naar het geld. Deze gast heeft geen backbone, of naja geen neckbone.quote:Op zondag 29 maart 2020 16:54 schreef Gruj0 het volgende:
Haha, hoe die meid het geld uit Ed zijn portemonnee pakt. Zie je gelijk hoe laat het is.
En Ed die direct een 23 jarige wil neuken.Groot gelijk dat zijn dochter niks meer met hem te maken wil hebben.
Back or neckbone, het is gewoon errug lomp om met je tengels in iemand andersmans portemonnee te zitten….quote:Op woensdag 1 april 2020 01:19 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Hij laat 't toe, dus natuurlijk grijpt ze naar het geld. Deze gast heeft geen backbone, of naja geen neckbone.
Hij hield 'em praktisch voor haar open en zei eerst ook nog dat ie niet wist wat wat was en gaf in houding aan dat zij het moest doen. Hij hield zijn portemonnee open van 'pak maar'. Dusja, wat verwacht je.quote:Op woensdag 1 april 2020 05:49 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Back or neckbone, het is gewoon errug lomp om met je tengels in iemand andersmans portemonnee te zitten….
Ik snap het wel, maar vind het toch onbeleefd om zo huppakee het geld eruit te halen. Overigens weer niet zo slim om in die buurt je portemonnee zo open en bloot te presenteren, er lopen daar nogal wat mensen met minder goede bedoelingenquote:Op woensdag 1 april 2020 10:03 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Hij hield 'em praktisch voor haar open en zei eerst ook nog dat ie niet wist wat wat was en gaf in houding aan dat zij het moest doen. Hij hield zijn portemonnee open van 'pak maar'. Dusja, wat verwacht je.
Ah, Coronasluiting. Logisch ook wel.quote:Op donderdag 2 april 2020 08:50 schreef bloempjuh het volgende:
https://soapdirt.com/tlc-(...)ew-episodes-filming/ Het daadwerkelijke 'nieuws'-bericht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |