Angela probeert het huwelijk nietig te laten verklaren.quote:Op vrijdag 16 augustus 2024 03:01 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Volgens mij is Angela een dierenarts assistant, of was ze dat in ieder geval. Maar Angela en Michael zijn inmiddels wel uit elkaar.....goh.....
Dat was in eerste deel Tell All. Ik kijk via Discovery+, daar staat nu deel 2 in de lijst. Volgens mij loopt het wel gelijk met de zender.quote:Op vrijdag 16 augustus 2024 08:14 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Is dat al uitgezonden in Nederland op TLC?
TLC loopt volgens mij een week achter.quote:Op vrijdag 16 augustus 2024 13:19 schreef Mylene het volgende:
[..]
Dat was in eerste deel Tell All. Ik kijk via Discovery+, daar staat nu deel 2 in de lijst. Volgens mij loopt het wel gelijk met de zender.
Unexpected is trouwens ook leuk. Een kopie van Teen Mom.
Goede vraag, kennelijk had hij toch enige verwachting van Liz door na zijn intrede in de villa geëmotioneerd te zeggen dat hij haar mistte. Zij werd dat vervolgens ook tot onbegrip van Jasmin, dat Liz zijn walgelijke tranen afveegde. Toen Liz Jason introduceerde werd hij vals. Het kwam erop neer dat ze een afgelikte boterham was en dat de relatie geen stand zou houden. Ik las dat Liz en Jason nog steeds bij elkaar zijn. Hij had totaal niet verwacht dat ze een ander zou krijgen, en de arrogantie ja, dat ze misschien wel bij hem zou terugkomen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 20:24 schreef Ixia het volgende:
Heb aflevering 2 van de Tell All gezien en ik vind het naar om te zien hoe Angela zich gedraagt richting Michael. En dat productie er gewoon met de neus bovenop staat en het gewoon wordt gefilmd.. De rollen zouden omgedraaid moeten zijn en we hadden de beelden niet gezien.
Verder snap ik de arrogantie van Big Ed niet dat hij zo vol van zichzelf is. Ik weet nog ooit dat er zo’n meisje in de Filipijnen leefde waar hij mee had. Ze leefde in enorme armoede, sliep op de grond en douchte letterlijk tussen de ratten. Hij zou weleens haar uitweg kunnen zijn geweest. Maar zelfs zij heeft hem afgewezen. Waar komt zijn arrogantie toch vandaan?
Zal me er eens in verdiepen. Zaten ook sister wives te kijken, maar dat was dan weer een andere man dan uit die andere sister wives serie. Blijkbaar is dat wel de OG of zo want daar zijn echt al heel veel seizoenen vanquote:Op zaterdag 19 oktober 2024 23:43 schreef Mylene het volgende:
Forbidden Love is erg leuk. Stelletjes van verschillende geloven. Erg goed gemaakt. Volgens mij van dezelfde makers als 90 Days.
Pinkstergemeente en Islam en hij gaat zich mogelijk dan mogelijk bekeren tot de Islam. Terwijl zijn familie haar probeert te bekeren.
Katholiek en Orthodox Joods en zij moet dan Joods worden. Zo zal zich moeten bedekken met een pruik, zoals een moslima met hoofddoek.
Amish en Engels.
Katholiek, uit conservatief gedeelte VS, is getrouwd met een moslim wat voor de nodige strubbelingen zorgt.
Love During Lockup is ook vermakelijk.
Verder heb je 90 Days Fiancé, Before en The Other Way.
Unexpected is ook leuk, zeg maar kids die op jonge leeftijd ouders worden. Inmiddels ook alweer 6 seizoen.
Stuk sympathieker.quote:Op zondag 24 november 2024 19:45 schreef Mylene het volgende:
Statler doet de thee spillen.
Bekijk deze YouTube-video
Ik kijk deze ook (hbo) maar ben al wat verder in het seizoen. Zij komt echt totaal gestoord over. Interpreteert alles wat Chidi zegt negatief. Valt zo geen normaal gesprek mee te voeren.quote:Op zondag 5 januari 2025 09:16 schreef Michellee het volgende:
Ik ben before the 90 days aan het kijken, die vrouw die met Chidi is. Wat een trainwreck. Okay dat zijn ze allemaal, maar zij is echt koekoek. Ze is ook alleen maar gek op Chidi, omdat hij haar niet kan zien, en haar niet kan afwijzen om haar uiterlijk.
Op HBO is inmiddels ook het derde seizoen van 90 Days Fiancé UK te zien. Ik vond het tegenvallen. Die gast van I love you chicken deed ook weer mee. Echt vreselijk.quote:Op zondag 5 januari 2025 17:17 schreef DutchBlend het volgende:
[..]
Ik kijk deze ook (hbo) maar ben al wat verder in het seizoen. Zij komt echt totaal gestoord over. Interpreteert alles wat Chidi zegt negatief. Valt zo geen normaal gesprek mee te voeren.
Wel een leuk seizoen verder vind ik, met veel variatie. 'The other way' zijn we halverwege het seizoen afgehaakt. Vonden we saai/irritant. Binnenkort nog wel even de tell all kijken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |