Lego Masters over paar weken op tv, worden al paar weken reclame gemaakt en om deelnemers gevraagd op lego forums. maar je dient aantal weken beschikbaar te zijn dus niet velen kunnen dat.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:26 schreef Breidniet het volgende:
The Masked Singer en Lego Masters, in de VS weten ze ook niet meer wat ze nu weer moeten verzinnen, binnenkort bij SBS of RTL
Masked Singers is al te zien op RTL4quote:Op maandag 3 februari 2020 03:26 schreef Breidniet het volgende:
The Masked Singer en Lego Masters, in de VS weten ze ook niet meer wat ze nu weer moeten verzinnen, binnenkort bij SBS of RTL
Binnenkort?quote:Op maandag 3 februari 2020 03:26 schreef Breidniet het volgende:
The Masked Singer en Lego Masters, in de VS weten ze ook niet meer wat ze nu weer moeten verzinnen, binnenkort bij SBS of RTL
Maar goed dat ik nauwelijks nog TV kijk als dat de programma's zijnquote:Op maandag 3 februari 2020 03:27 schreef Attitude het volgende:
Lego
[..]
Lego Masters over paar weken op tv, worden al paar weken reclame gemaakt en om deelnemers gevraagd op lego forums. maar je dient aantal weken beschikbaar te zijn dus niet velen kunnen dat.
TV kijken moet je dan ook gewoon voor de series en sport doen en meer nietquote:Op maandag 3 februari 2020 03:28 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Maar goed dat ik nauwelijks nog TV kijk als dat de programma's zijn
Hij heeft de bal niet klemvast en die stuitert op de grond, ik denk dat het overruled gaat worden.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:29 schreef MrBanaan1 het volgende:
Ik had dit niet gechallenged. Lijkt me een catch.
tv kan ook wonderlijk medium zijn. ik bedoel, al jaren zie je half naakte vrouwen die vragen of je ze wil bellen. maar wat ik zo verwonderlijk vind is dat ze geen spat lijken te veranderen...quote:Op maandag 3 februari 2020 03:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
TV kijken moet je dan ook gewoon voor de series en sport doen en meer niet
En als je dan belt klinken ze ineens heel anders.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:31 schreef Attitude het volgende:
[..]
tv kan ook wonderlijk medium zijn. ik bedoel, al jaren zie je half naakte vrouwen die vragen of je ze wil bellen. maar wat ik zo verwonderlijk vind is dat ze geen spat lijken te veranderen...
Told ya.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:20 schreef ForzaMilan het volgende:
9:47 en 3 time outs. Kan nog makkelijk.
quote:Op maandag 3 februari 2020 03:32 schreef aeque het volgende:
[..]
En als je dan belt klinken ze ineens heel anders.
Samuel imhoquote:
Tijd zatquote:
Sterktequote:Op maandag 3 februari 2020 03:36 schreef Kyran het volgende:
Een vrouw hebben die YES roept na een Chiefs touchdown.
<3
Een vrouw vinden die met je mee kijkt naar een niche sport in Nederlandquote:Op maandag 3 februari 2020 03:36 schreef Kyran het volgende:
Een vrouw hebben die YES roept na een Chiefs touchdown.
<3
Of die meekijkt én een niche sport beoefentquote:Op maandag 3 februari 2020 03:37 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Een vrouw vinden die met je mee kijkt naar een niche sport in Nederland
een vrouw hebben die de regels ook begrijpt....quote:Op maandag 3 februari 2020 03:36 schreef Kyran het volgende:
Een vrouw hebben die YES roept na een Chiefs touchdown.
<3
quote:Op maandag 3 februari 2020 03:35 schreef PirE het volgende:
denk dat de beslissing valt tijdens de downtime
Heb ik op Fox ook niet. Maakt me niet zo veel uit haha.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:54 schreef ViviRAWRS het volgende:
Godver, onze streams kappen er steeds mee (inclusief de officiële Gamepass waar we voor betaald hebben), nu dus maar BBC, geen Amerikaanse reclames.
gebeurt wel vaker , ook tijdens de nba. lijkt erop dat ze het programmeren en vooraf niet kunnen inschatten dat het zoveel uitloopt of dergelijksquote:Op maandag 3 februari 2020 03:54 schreef ViviRAWRS het volgende:
Godver, onze streams kappen er steeds mee (inclusief de officiële Gamepass waar we voor betaald hebben), nu dus maar BBC, geen Amerikaanse reclames.
Zal van deze drive afhangen, mocht SF een TD maken dan is er nauwelijks nog tijd voor KC.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:54 schreef MrBanaan1 het volgende:
Maargoed het kan ook net zo goed dat SF terug komt
Pas bij 0:04 op de klok.quote:
2 safety'squote:Op maandag 3 februari 2020 03:56 schreef Attitude het volgende:
is nu 4 pt verschil dus een OT kan niet meer...
Maar het loopt (nog?) helemaal niet uitquote:Op maandag 3 februari 2020 03:55 schreef Attitude het volgende:
[..]
gebeurt wel vaker , ook tijdens de nba. lijkt erop dat ze het programmeren en vooraf niet kunnen inschatten dat het zoveel uitloopt of dergelijks
Te snel een TD van SF en dan een FG van KC.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:56 schreef Attitude het volgende:
is nu 4 pt verschil dus een OT kan niet meer...
Het is een mod, doorgestoken kaart zeg ik je!quote:Op maandag 3 februari 2020 03:56 schreef Attitude het volgende:
als het zo blijft is kyran de winnaar van de quiz, gok ik.
Het is allemaal de schuld van de Rabobankquote:Op maandag 3 februari 2020 03:58 schreef aeque het volgende:
[..]
Het is een mod, doorgestoken kaart zeg ik je!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |