O god de incels worden wakker.quote:
Kan net zo goed zijn 2de account zijnquote:
Fumble en een INT, als dit je niet op het puntje van je stoel zet weet ik het ook niet meer.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:51 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Kan net zo goed zijn 2de account zijn
Zegt wel genoeg over de wedstrijd dat we zo met randzaken bezig zijn
zolang ze niet tegelijk reageren dan wel....quote:Op maandag 3 februari 2020 02:51 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Kan net zo goed zijn 2de account zijn
Zegt wel genoeg over de wedstrijd dat we zo met randzaken bezig zijn
Is gewoon inschatten of je denkt dat je meer dan 25y kan teruglopen of niet bij een kick off.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:50 schreef RudyL het volgende:
Ik snap nog een dingetje niet goed, als ik een return (aftrap of hoe heet het) zie die gevangen wordt zonder fair catch ze er niet veel mee opschieten.
Accepteren ze het minimale verlies tov de normale start positie e hopen ze op meer? Aangezien ik zovaak veel minder meters zie dat ik denk wees blij met fair catch..
Rawr!quote:Op maandag 3 februari 2020 02:51 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Nee joh, gewoon een kloon van @:Kyran
Altijd al een arrogante franchise geweest in tijden dat het goed gaat.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:50 schreef Kyran het volgende:
Ik weet niet wat het is, maar ik vind de 49ers echt een kut team. Weet niet of ik ze arrogant vind of gewoon een stelletje kwallen... Maar iets trekt me niet.
Nu ja, maar tot nu toe vond ik het een beetje tegenvallen.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:52 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Fumble en een INT, als dit je niet op het puntje van je stoel zet weet ik het ook niet meer.
Ik ben niet van plan er meer van te luisteren, dus het kan me ernstig weinig schelen verder ookquote:Op maandag 3 februari 2020 02:52 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Ik heb vernomen dat dat dus 'Bad Bunny' was. Wie dat is? Geen flauw idee.
Was jij ooit een mod?quote:Op maandag 3 februari 2020 02:51 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Nee joh, gewoon een kloon van @:Kyran
Ook dat constante taunten vandaag, super irritantquote:Op maandag 3 februari 2020 02:53 schreef PirE het volgende:
[..]
Altijd al een arrogante franchise geweest in tijden dat het goed gaat.
Maar bedoel meer Wat zijn de cijfers. Denk dat het namelijk minder is dan 20 yards gemiddeldquote:Op maandag 3 februari 2020 02:52 schreef Kyran het volgende:
[..]
Is gewoon inschatten of je denkt dat je meer dan 25y kan teruglopen of niet bij een kick off.
Ja denk het ook, maar je doet het voor die paar keer dat het luktquote:Op maandag 3 februari 2020 02:53 schreef RudyL het volgende:
[..]
Maar bedoel meer Wat zijn de cijfers. Denk dat het namelijk minder is dan 20 yards gemiddeld
Ligt een beetje aan de regio. Zo gun ik het KC fans ook meer.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:53 schreef PirE het volgende:
[..]
Altijd al een arrogante franchise geweest in tijden dat het goed gaat.
Daar irriteer ik mij eigenlijk bij elk team wel aan.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:53 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ook dat constante taunten vandaag, super irritant
quote:Op maandag 3 februari 2020 02:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben niet van plan er meer van te luisteren, dus het kan me ernstig weinig schelen verder ook
Hoort er een beetje bij, maar niet iedere freaking play.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:55 schreef aeque het volgende:
[..]
Daar irriteer ik mij eigenlijk bij elk team wel aan.
Nee, nooit. Misschien ken je me vanuit het topic over de Kerstpakkettenactie? Vast niet van mijn eigen topic over het kolven van moedermelk.quote:
daar hoef je dit jaar niet bang voor te zijn, wat de golden state betreftquote:Op maandag 3 februari 2020 02:54 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ligt een beetje aan de regio. Zo gun ik het KC fans ook meer.
Beetje als Cleveland tegen Golden State in NBA: fans uit de Bay Area zijn gewoon niet supersympathiek.
Laten heerlijk spelen ja.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:56 schreef MrBanaan1 het volgende:
Idd wat de commentator nu zegt. Weinig flags en ref actie vandaag. Lekker wel.
Nee, lekker geïmplodeerd dat team onder de eigen starpower.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:57 schreef Attitude het volgende:
[..]
daar hoef je dit jaar niet bang voor te zijn, wat de golden state betreft
Dus Kyran zit lekker aan de mama melk vanavond?quote:Op maandag 3 februari 2020 02:57 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Nee, nooit. Misschien ken je me vanuit het topic over de Kerstpakkettenactie? Vast niet van mijn eigen topic over het kolven van moedermelk.#cheers
quote:Op maandag 3 februari 2020 02:57 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Nee, nooit. Misschien ken je me vanuit het topic over de Kerstpakkettenactie? Vast niet van mijn eigen topic over het kolven van moedermelk.
Misschien vond ie het zo lekker dat hij dit forum vergatquote:Op maandag 3 februari 2020 02:58 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Dus Kyran zit lekker aan de mama melk vanavond?
Dat is beter dan pappa melk.quote:Op maandag 3 februari 2020 02:58 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Dus Kyran zit lekker aan de mama melk vanavond?
En verder ook goede calls. Dat is at en toe ook wel anders.quote:
twitter:PeopleRuin twitterde op maandag 03-02-2020 om 02:47:01Heinz Ketchup just spent millions of dollars on a Super Bowl ad to remind everyone that they’re the only option when you’re looking for ketchup. reageer retweet
quote:Op maandag 3 februari 2020 03:02 schreef PirE het volgende:
Rare commercial dit, een gast die praat met een onzichtbaar persoon.
als ik nog goed weet van playoff was dat de kc vooral eerste helft goed waren en de sf juist in tweede helft dus....quote:Op maandag 3 februari 2020 03:01 schreef Breidniet het volgende:
De 49ers zitten wel beter in de wedstrijd nu, tijd voor Mahomes om er wat aan te doen.
Was het maar een Dodoquote:Op maandag 3 februari 2020 03:07 schreef Rafeiro het volgende:
Godver 1 van mn vogels begint geluid te maken. Maar hij hoort nog te slapen.
Stomme dodo........
Iig zou die geen geluid maken!quote:Op maandag 3 februari 2020 03:10 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Die zou een mooi beetje knaken waard zijn
Sinds Falcons-Pats doe ik niet meer aan dit soort uitsprakenquote:Op maandag 3 februari 2020 03:13 schreef superniger het volgende:
Dit is klaar. Felicitaties aan de 49ers.
Lijkt er wel op, maar er zijn gekkere dingen gebeurd.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:13 schreef superniger het volgende:
Dit is klaar. Felicitaties aan de 49ers.
49ers hebben meer kwaliteit dan de Texans en Titans, als ze nu een TD maken dan gaat het lastig worden.quote:
Staat nogal wat druk op en heel de pers verwachtte dat de Chiefs wel even over de 49ers gingen heen lopen..quote:Op maandag 3 februari 2020 03:16 schreef RudyL het volgende:
Waarom zat Mahomes te zeiken bij zijn laatste run? Die gast komt arroganter over dan geheel 49ers vind ik
Hij is nog jong he. Staat veel druk op.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:16 schreef RudyL het volgende:
Waarom zat Mahomes te zeiken bij zijn laatste run? Die gast komt arroganter over dan geheel 49ers vind ik
Ja het hele seizoen is niemand onder de indruk van de 49ers. Ze doen het vrijwel iedere week en met een team wowquote:Op maandag 3 februari 2020 03:18 schreef Breidniet het volgende:
[..]
Staat nogal wat druk op en heel de pers verwachtte dat de Chiefs wel even over de 49ers gingen heen lopen..
Zeker, dat vind ik ook zo mooi aan deze sport.quote:Op maandag 3 februari 2020 03:20 schreef ForzaMilan het volgende:
9:47 en 3 time outs. Kan nog makkelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |