Autobild heeft een keer een test gedaan met 2 verschillende auto's. beide 5 sterren in de veiligheidstest. Deze met 50KMh met de rechterkoplamp tegen een ronde paal gegooid. Paal stond bij beide wagens tegen de bijrijdersstoel.quote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:28 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
vind het weer zeer apart dat ik niets gehoord heb, ik kan de plek bijna vanuit huis zien, ambu komt langs mijn huis en de lifeliner heb ik ook niet gehoord
Vind het zo sneu voor haar, zitten wij lekker te eten, zit zij misschien 500 meter verderop in haar uppiequote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:36 schreef minilot het volgende:
[..]
Nee nee! Iemands geen-partners-meebrengende neiging moet gekoesterd!
Sowieso roep ik al jaren dat ik het merkwaardig vind om je partner mee naar een fokmeet te nemen. Dus nee.quote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:36 schreef minilot het volgende:
[..]
Nee nee! Iemands geen-partners-meebrengende neiging moet gekoesterd!
Ze komt niks te kort. Er is altijd Hongaarse worst in huis.quote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:38 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Vind het zo sneu voor haar, zitten wij lekker te eten, zit zij misschien 500 meter verderop in haar uppie
Ik heb dat één keer gedaan en vond dat niet tof.quote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:39 schreef Kreator het volgende:
[..]
Sowieso roep ik al jaren dat ik het merkwaardig vind om je partner mee naar een fokmeet te nemen. Dus nee.
Nieuwe versie van au pair?quote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:39 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ze komt niks te kort. Er is altijd Hongaarse worst in huis.
En ze wacht natuurlijk op jou, de hoofdprijsquote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:39 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ze komt niks te kort. Er is altijd Hongaarse worst in huis.
quote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:01 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Parkeerkosten zijn voor mijn rekening hoor! (Die voor jouw auto, niet die van de rest)
quote:
Is dat ook ‘s avonds? Je kan ze meenemenquote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:22 schreef Aure het volgende:
Zou ook wel naar jullie meet willen, maarja ik ben die dag worstenbroodjes maken
Ik heb zojuist ontdekt dat Warcraft op Netflix staatben benieuwd.
Het is pas om 4 uurquote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:24 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Is dat ook ‘s avonds? Je kan ze meenemen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mwah. Valt tegenquote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:22 schreef Aure het volgende:
Ik heb zojuist ontdekt dat Warcraft op Netflix staatben benieuwd.
quote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:26 schreef Aure het volgende:
[..]
Het is pas om 4 uuren daarna doen we geloof ik nog iets.
Oh, ja, daar kan je niet makkelijk onderuit. Recept zien we wel graagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We have far more in common than that which devides us..
De Bosch AXT 25 TC. Een elektrische dus, 2500w. Zeer tevreden over. Natuurlijk echt iets iets anders dan zo'n bazenapparaat op benzine maar dit is in ons geval een goede keuze geweest.quote:
Dat. Of iets duurder onder de markt in de van heek garage. Of gratis bij p&r.quote:Op zaterdag 25 januari 2020 19:58 schreef Lonaa het volgende:
Nou, wb parkeren: ik kom dus nooit met de auto in de binnenstad. Dus ik weet al niet wat het kost en ook niet waar er meestal wel plek is. Je kan de Wenninkgaarde proberen. Z gaf nog het Espoortterrein en het Wilhelminaterrein aan.
Het makkelijkste is en blijft de Irenegarage, denk ik.
Voor ekte bazen apparaten staat een trekkerquote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:32 schreef Lucky_Strike het volgende:
Natuurlijk echt iets iets anders dan zo'n bazenapparaat op benzine maar dit is in ons geval een goede keuze geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |