Mooi. En dan 4 maart: BAMquote:Op vrijdag 21 februari 2020 22:43 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik denk dat inderdaad niet onze reputatie of de artiest oorzaak zijn maar het feit dat een organiserend land de laatste tijd nooit goed scoort erg weinig vertrouwen geeft.
Ik kan het me bijna niet voorstellenquote:
Oh, ik ben dus niet de enigequote:Op vrijdag 21 februari 2020 22:52 schreef Greys het volgende:
Ik snap na zestien keer lezen nog steeds niks van backen en layen en daar baal ik vanWant als ik elk jaar weer op Unibet moet gaan wachten is er al niks meer aan, tegen die tijd is er niks meer te verdienen.
Zondag ga ik er nog één keer uitgebreid voor zitten om het te begrijpen. Als ik het hele gebeuren van bitcoin, blockchain, private keys etc destijds onder de knie heb kunnen krijgen zou dit ook moeten lukken zóu je zeggen.
Ja. En ook nog het voordeel van de semi mist.quote:Op vrijdag 21 februari 2020 23:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik kan het me bijna niet voorstellendenk dat je lied wel echt extreem goed moet zijn wil je tegenwoordig als gastland winnen.
Maar top 5 of 10 zou al geweldig zijn
Ik heb geen account. Staat er nog iets interessants in wat betreft de inzending?quote:Op zaterdag 22 februari 2020 17:02 schreef Mlita het volgende:
Groot artikel in AD vandaag
https://www.ad.nl/show/he(...)r-suriname~ac687842/
quote:Op zaterdag 22 februari 2020 18:40 schreef grazz het volgende:
[..]
Ik heb geen account. Staat er nog iets interessants in wat betreft de inzending?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dag
Mooi artikelquote:Op zaterdag 22 februari 2020 17:02 schreef Mlita het volgende:
Groot artikel in AD vandaag
https://www.ad.nl/show/he(...)r-suriname~ac687842/
quote:Op zaterdag 22 februari 2020 18:59 schreef Peter het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024
Maar dit hadden we toch ook ooit al eerder gezien mét bewegende beelden? Of waar hebben we dat al gezien dat zij daarheen ging? Met die oma en dat eten enzo, toch?quote:Op zaterdag 22 februari 2020 23:14 schreef Mlita het volgende:
Weinig nieuws, mooie verhalen vanuit Suriname en hoe hij daar muziek maakte en droomde om een groot artiest te worden. Hij heeft er veel voor over gehad om naar NL te komen (benefietconcerten, zijn schilderijen verkopen etc.). Leuke foto’s uit de privé collectie van zijn ouders.
Datum bekendmaking lied wil zijn manager niet zeggen.
Nee, dat was de NOS. Dit voegt ook verder niks toe, maar ze is toch lekker even naar Suriname geweest, onze nieuwbakken Eurovisie-reporterquote:Op zaterdag 22 februari 2020 23:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar dit hadden we toch ook ooit al eerder gezien mét bewegende beelden? Of waar hebben we dat al gezien dat zij daarheen ging? Met die oma en dat eten enzo, toch?
Ah oké. Maar daar ging het dus idd over allemaal dezelfde dingen. Schilderijen verkopen enzo. Dus het kwam me allemaal zo bekend voor.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 23:35 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Nee, dat was de NOS. Dit voegt ook verder niks toe, maar ze is toch lekker even naar Suriname geweest, onze nieuwbakken Eurovisie-reporter
Die oma was bij DWDD, trouwens.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 23:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Ah oké. Maar daar ging het dus idd over allemaal dezelfde dingen. Schilderijen verkopen enzo. Dus het kwam me allemaal zo bekend voor.
Maar idd, de mevrouw die roept 'Eurovisie is mijn muziek niet' is toch even leuk op reis geweest.
Ja! Maar ook in de beelden van Nina Jurna ging het geloof ik over oma, zij reisde toen idd ook al naar Suriname voor de roots van Jeangu. Dus AD verhaal voegt idd weinig toe imho.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 23:42 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Die oma was bij DWDD, trouwens.
Als het nummer echtgoed is, dan stijgen we wel weer.quote:Op zondag 23 februari 2020 10:32 schreef Mlita het volgende:
Jeangu lijkt vergeten te worden in al het NF geweld en gehype van Duitsland, Ierland en nu UK. Bij de odds 21ste geloof ik. Geen nieuws, ook nog geen bevestigde releasedatum. Geen leaks, hij is nergens gespot voor video opnames.
Ik verwacht wel echt een goed lied. Gaan we verrassen over twee weken en dan een bommetje droppen of had er meer gehyped moeten worden. Maar hypen schept verwachtingen (zie FR)...Ik ben in dubio
De hype rond Duncan was (behalve enkele leaks) ook zowat 0, tot de daadwerkelijke release. We houden hoop!quote:Op zondag 23 februari 2020 10:32 schreef Mlita het volgende:
Jeangu lijkt vergeten te worden in al het NF geweld en gehype van Duitsland, Ierland en nu UK. Bij de odds 21ste geloof ik. Geen nieuws, ook nog geen bevestigde releasedatum. Geen leaks, hij is nergens gespot voor video opnames.
Ik verwacht wel echt een goed lied. Gaan we verrassen over twee weken en dan een bommetje droppen of had er meer gehyped moeten worden. Maar hypen schept verwachtingen (zie FR)...Ik ben in dubio
Maar Duncan stond rond deze tijd wel een stuk hoger bij de wedkantoren dacht ik?quote:Op zondag 23 februari 2020 10:44 schreef Cee het volgende:
[..]
De hype rond Duncan was (behalve enkele leaks) ook zowat 0, tot de daadwerkelijke release. We houden hoop!
De hype maakt niks uit. Het gaat om het nummer. Dat hij laag staat in de odds zegt ook niet alles (Australië staat bv. veel te hoog) maar wel dat men er weinig van verwacht. Dan kan het alleen maar meevallenquote:Op zondag 23 februari 2020 10:32 schreef Mlita het volgende:
Jeangu lijkt vergeten te worden in al het NF geweld en gehype van Duitsland, Ierland en nu UK. Bij de odds 21ste geloof ik. Geen nieuws, ook nog geen bevestigde releasedatum. Geen leaks, hij is nergens gespot voor video opnames.
Ik verwacht wel echt een goed lied. Gaan we verrassen over twee weken en dan een bommetje droppen of had er meer gehyped moeten worden. Maar hypen schept verwachtingen (zie FR)...Ik ben in dubio
De paar nummers die je toen van Duncan kon beluisteren waren wel meer middle of the road dan Jeangu.quote:Op zondag 23 februari 2020 11:29 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Maar Duncan stond rond deze tijd wel een stuk hoger bij de wedkantoren dacht ik?
Vorig jaar was er geen enorme hype, maar gonsden er toch wel de nodige geruchten rond dat Nederland een heel bijzondere inzending ging hebben. Hoewel dat dit jaar ook prima kan, zou je dan nog wel enige insider trading verwachten op de huidige odds. Een 25e plaats voor een direct qualifier van wie het lied nog niet bekend is, is immers wel heel laag.quote:Op zondag 23 februari 2020 10:44 schreef Cee het volgende:
[..]
De hype rond Duncan was (behalve enkele leaks) ook zowat 0, tot de daadwerkelijke release. We houden hoop!
Op welke site/wedkantoor is dat? Want op Eurovision World stond Nederland net op 20 en nu op 19quote:Op zondag 23 februari 2020 17:30 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Een 25e plaats voor een direct qualifier van wie het lied nog niet bekend is, is immers wel heel laag.
Gewoon op Betfair. Overigens is dat geen officiële ranking, maar gewoon even geschat op basis van de verschillende landenmarkten. Op basis van de laatst verhandelde prijs kan het wel een paar plekken schelen.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:37 schreef Nashipeer het volgende:
[..]
Op welke site/wedkantoor is dat? Want op Eurovision World stond Nederland net op 20 en nu op 19
quote:Hij stuurde ons dit najaar een song en die was zo overrompelend, dat we meteen dachten: dit moet 'm worden voor 2020. Als je iets uit je ziel laat zien, wat echt is, of het nou dance of rustig is dat maakt niet uit, dan komt het aan en verovert het de harten of geesten of gevoelens van de televoters en jury. Het is daarmee niet per se een ballad, maar Jeangu neemt wel zijn ziel en persoonlijkheid mee in wat hij zingt en staat voor wat hij wil.”
Macrooy speelt niet op safe, zegt Maas. ,,Het is een heel onderscheidend nummer, een uitgesproken bijdrage, die heel erg raakt. Daar kun je van houden of niet.” (ad.nl)
twitter:Country_Knoop twitterde op zondag 23-02-2020 om 16:11:47In 1975 werd het 1e #kievitsei recordvroeg gevonden en won Nederland vervolgens het #SongfestivalDat record werd gebroken in 2019, en Nederland won het andermaal.Wil Jeangu Macrooy een kans hebben op #ESC2020, dan zal vóór 28 februari het 1e #kievitsei gevonden moeten worden! reageer retweet
Nou degenen die vrij hebben (En zin hebben) zoeken maarrrrr😂quote:Op maandag 24 februari 2020 01:28 schreef grazz het volgende:
Duimen maar....twitter:Country_Knoop twitterde op zondag 23-02-2020 om 16:11:47In 1975 werd het 1e #kievitsei recordvroeg gevonden en won Nederland vervolgens het #SongfestivalDat record werd gebroken in 2019, en Nederland won het andermaal.Wil Jeangu Macrooy een kans hebben op #ESC2020, dan zal vóór 28 februari het 1e #kievitsei gevonden moeten worden! reageer retweet
Oké hierdoor word ik wel meteen weer heel nieuwsgierigquote:Op maandag 24 februari 2020 01:21 schreef grazz het volgende:
Al eerder gepost, maar laten we de spanning weer wat opvoeren
[..]
Kijk, hier hebben we wat aan!quote:Op maandag 24 februari 2020 01:28 schreef grazz het volgende:
Duimen maar....twitter:Country_Knoop twitterde op zondag 23-02-2020 om 16:11:47In 1975 werd het 1e #kievitsei recordvroeg gevonden en won Nederland vervolgens het #SongfestivalDat record werd gebroken in 2019, en Nederland won het andermaal.Wil Jeangu Macrooy een kans hebben op #ESC2020, dan zal vóór 28 februari het 1e #kievitsei gevonden moeten worden! reageer retweet
Zwitserlandquote:Op maandag 24 februari 2020 13:28 schreef Mlita het volgende:
Geen enkel land heeft een bekendmaking op 4 maart toch? Oostenrijk is 5 maart. Dat zou dus op zich een mooie datum zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |