abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 16 januari 2020 @ 13:51:51 #1
392884 Sunri5e
Watch the sunrise
pi_191056994
quote:
Lars (12) is de ‘Greta Thunberg uit Nijmegen’: ‘Ik praat anderen niet na’

NIJMEGEN - Nog nooit stond er zo’n jonge spreker voor het Gelders provinciebestuur. Lars Westra (12) uit Nijmegen gaat het vandaag hebben over klimaat, jongeren en politiek. Gretha Thunberg is zijn grote voorbeeld.

Vorig jaar hield Lars Westra voor de Nijmeegse gemeenteraad al een pleidooi voor maatregelen tegen de opwarming van de planeet. Vandaag krijgt hij een kwartier spreektijd tijdens de open agenda van Gelderse Statendag.

Zelf geregeld. ,,Ik heb een mailtje gestuurd en toen mocht ik komen.” Lars Westra wil maar benadrukken dat zijn klimaatactivisme niet door zijn ouders wordt gestuurd. ,,Zij remmen me eerder af.”

'Dit komt uit hemzelf’
Natuurlijk heeft hij thuis iets meegekregen over milieu en klimaat, zijn vader heeft een adviesbureau in duurzaamheid. ,,Maar ik praat anderen niet na, ik sta 100 procent achter wat ik zeg.”

Of zoals zijn moeder het zegt: ,,Lars is een jongen die meer nodig heeft dan school en hobby's. Dit komt echt uit hemzelf.”

Als 9-jarige richtte hij een bedrijf op: Visie van Kinderen, een bureau dat met een frisse, jonge blik advies geeft aan bedrijven en instellingen. ,,Ik probeer de stem van kinderen te laten horen.” Gaandeweg is hij zich meer gaan richten op het klimaat.

Bewondering en weerstand
,,Omdat ik me realiseerde dat dit een groot probleem is. Hier moeten we echt werk van maken. Voor kinderen en jongeren is het nóg belangrijker want zij ondervinden straks de gevolgen van een veranderend klimaat.” Daarom houdt hij toespraken op evenementen als het Energiefestival in Eindhoven en de Kinderklimaattop in Limburg.

Net als de Zweedse activiste Greta Thunberg oogst hij bewondering maar ook weerstand. Zo noemt de Gelderse PVV-politica Marjolein Faber hem op Twitter ‘een naïef kind-klimaatsoldaatje’.

,,Ik hoop dat ze een vraag stelt”, reageert Lars Westra. ,,Verder probeer ik negatieve reacties zo veel mogelijk te laten voor wat ze zijn.”

Heldin
Ook in het provinciehuis gaat hij het hebben over maatregelen om de planeet te beschermen en de klimaatveranderingen een halt toe te roepen.

,,Ik snap dat het geld kost maar als we niets doen, wordt het alleen maar duurder om de klimaatproblemen op te lossen.”

Voor Lars Westra is Greta Thunberg een voorbeeld: ,,Ze is een heldin! En ze houdt zulke goede speeches.” Ook zijn doel is om de stem van zijn generatie te laten horen aan de wereldleiders. ,,Bijvoorbeeld de Europese Commissie of de Verenigde Naties. Dus ik moet goed Engels leren.”

Bron: https://www.gelderlander.(...)en-niet-na~a4ce1037/
quote:
HAHA! Papa van “klimaat-kindsoldaat” Lars heeft… Milieuadviesbureau. Oh, en Rob Jetten doet ook mee
Je verwacht het niet… of eigenlijk wél: de vader van de 12-jaar oude klimaatdrammer Lars blijkt een adviesbureau in duurzaamheid te hebben. Oh ja, meneer werkt onder meer met de provincie Gelderland en waterschap Aa en Maas aan onderwerpen als “Energietransitie” en dergelijke. Wat opmerkelijk dat juist zijn zoon geobsedeerd is met het klimaat, he?

GeenStijl bericht dat, hoewel Lars steevast aan journalisten vertelt dat zijn ouders hem zogenaamd afremmen, zijn vader het één en ander blijkt te verdienen aan het hele klimaatgedoe. De papa van Lars Westra heeft een adviesbureau “duurzaamheid & dergelijke.” De naam: JANURA. En wat blijkt? Dat bedrijfje werkt onder meer voor de provincie Gelderland. Dat is dus dezelfde provincie die gisteren toegesproken werd door Larsje en te horen kreeg dat het véél meer moet doen om de vernietiging van de aarde te voorkomen. Ofzo.

“De laatste jaren heb ik me vooral gericht op Energietransitie (duurzame energie), Biobased Economy (groene grondstoffen uit reststromen) en Circulaire economie,” aldus Jan Westra op LinkedIn. “Op papa’s twitterkanaal veel Thunberg, Timmerfrans en D’66,” aldus GeenStijl terecht.

En dan zijn we er nog niet. Uit onderzoek van Twitteraar Seven blijkt namelijk ook nog eens dat D66 bedrijfsvideo’s van Lars op hun kanaal host… “verborgen weggezet.” Oh, en als je denkt: nou, dit zal het dan wel zijn, kom je bedrogen uit. Lars speelde namelijk eerder ook al in D66-spotes. Ja, echt waar.

Seven komt tot de conclusie dat de Twitter-account van Larsie duidelijk door papa Jan gerund wordt, die zichzelf vervolgens continu retweet, half D66 regelmatig mentioned en, oh ja, ook nog eens flink fan is van Urgenda.

De reactie van Chris Aalbers op dit nieuws is behoorlijk lachwekkend. Volgens de FVD-hater / D66-propagandist betekent niets van dit alles dat “Lars is gestuurd” door papa. Welnee, “die vader is vast slimmer dan dat.”

Nou, Chris, dat durf ik te betwijfelen. Als deze meneer écht zo slim was had hij het allemaal wat verstopt. Maar nee, een paar twitteraars zoeken een een uurtje ofzo en voila, ze hebben genoeg informatie verzameld om te kunnen concluderen dat hij feitelijk de man achter de Lars-troon is.
Je verwacht het niet he......
  donderdag 16 januari 2020 @ 13:55:32 #2
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_191057041
quote:
zijn vader heeft een adviesbureau in duurzaamheid.
Hier word ik zo onpasselijk van, die hypocrisie.
  donderdag 16 januari 2020 @ 13:58:22 #3
193178 Ensiferum
Met zonder usericon
pi_191057072
Ik ben geschokt, geschokt zeg ik je. That this can in the Netherlands.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:02:16 #4
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_191057132
Het staat gewoon in het originele bericht, dat papa een adviesbureau heeft... Top ontdekking dus! "blijkt"... _O- Scherp hoor. :D
Van wie is dat tweede stukkie eigenlijk? Het hebben over 'klimaatdrammers', om vervolgens een tenekrommend stukkie te schrijven waar de betweterige arrogantie vanaf druipt. :')
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_191057181
Lees een hoop aannames en suggesties. Er worden lijntjes ingetrokken, waarna de auteur de zwarte gaten in het verhaal opvult met zijn eigen uitleg.

Lijkt mij twijfelachtige journalistiek. Al die weetjes zijn prima startpunten voor een nader onderzoek, maar nu is de auteur het verhaal vooral zelf aan het inkleuren.

Hassan Bahara werd om minder de grond ingestampt op dit forum toen hij een stuk schreef over Eva Vlaardingerbroek en zich grotendeels baseerde op haar eigen woorden.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_191057187
Zelfs zonder link naar de bron kun je gokken dat het tweede nieuwsbericht van de dagelijkse standaard komt.

Dat is niet erg, maar serieus nemen hoeft dan ook niet meer.
pi_191057210
Fijn, een 12-jarige bashen als jezelf serieus nemende PVV-politica.
Naïef, noemt ze hem...halloooooo, dat jochie is twaalf.
Laat Lars Lekker Lobby-en voor t milieu!
pi_191057270
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:05 schreef KoosVogels het volgende:
Lees een hoop aannames en suggesties. Er worden lijntjes ingetrokken, waarna de auteur de zwarte gaten in het verhaal opvult met zijn eigen uitleg.

Lijkt mij twijfelachtige journalistiek. Al die weetjes zijn prima startpunten voor een nader onderzoek, maar nu is de auteur het verhaal vooral zelf aan het inkleuren.

Hassan Bahara werd om minder de grond ingestampt op dit forum toen hij een stuk schreef over Eva Vlaardingerbroek en zich grotendeels baseerde op haar eigen woorden.
Doen alle media dat niet tegenwoordig ?
pi_191057279
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 13:58 schreef Ensiferum het volgende:
That this can in the Netherlands.
We zitten hier niet op de universiteit.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:15:08 #10
486544 RealistAtheist
Realistische Atheist
pi_191057307
quote:
6s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:02 schreef SicSicSics het volgende:
Het staat gewoon in het originele bericht, dat papa een adviesbureau heeft... Top ontdekking dus! "blijkt"... _O- Scherp hoor. :D
Van wie is dat tweede stukkie eigenlijk? Het hebben over 'klimaatdrammers', om vervolgens een tenekrommend stukkie te schrijven waar de betweterige arrogantie vanaf druipt. :')
Vooropgesteld dat ik voor energietransitie e.d. ben vind ik het toch wel wat dubieus dat zoonlief zich als een soort Gretha 2.0 presenteert en ook zo naar voren geschoven wordt, terwijl papa daar met zijn bureau daar flink de vruchten van kan plukken. Beetje twijfelachtig. Ik krijg een beetje het gevoel dat papa het hardste zit te klappen en te joelen bij zijn zoons speech in het provinciehuis.
pi_191057310
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:07 schreef Kanaroe het volgende:
Fijn, een 12-jarige bashen als jezelf serieus nemende PVV-politica.
Naïef, noemt ze hem...halloooooo, dat jochie is twaalf.
Laat Lars Lekker Lobby-en voor t milieu!
Een 12 jarige bashen is niet zo leuk inderdaad, maar dit soort kinderen hoeven wat mij betreft ook niet ineens bloedserieus genomen te worden.
٩๏̯͡๏)۶
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:18:19 #12
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_191057353
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:15 schreef RealistAtheist het volgende:
Vooropgesteld dat ik voor energietransitie e.d. ben vind ik het toch wel wat dubieus dat zoonlief zich als een soort Gretha 2.0 presenteert en ook zo naar voren geschoven wordt, terwijl papa daar met zijn bureau daar flink de vruchten van kan plukken. Beetje twijfelachtig.
En daarom moet je heel hautain een 12 jarige jongen affakkelen? Grote jongen ben je dan hoor. :D
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:19:26 #13
486544 RealistAtheist
Realistische Atheist
pi_191057369
quote:
14s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:18 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

En daarom moet je heel hautain een 12 jarige jongen affakkelen? Grote jongen ben je dan hoor. :D
Waar zeg ik dat? :?
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:24:06 #14
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_191057448
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:19 schreef RealistAtheist het volgende:
Waar zeg ik dat? :?
_O-
Ik zal je punt wel even gemist hebben dan. ;)
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_191057455
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:15 schreef Ronald het volgende:

[..]

Een 12 jarige bashen is niet zo leuk inderdaad, maar dit soort kinderen hoeven wat mij betreft ook niet ineens bloedserieus genomen te worden.
Doet iemand dat dan?

Laat zo'n jongen lekker inspreken bij een Statenvergadering. Heb ook zat vaak gezien dat jonge leden van een voetbal- of hockeyvereniging naar voren worden geschoven om tijdens een raadsvergadering een pleidooi te houden voor een nieuw speelveld. Daar doet ook niemand moeilijk over (en terecht).
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  PR/Manusje van alles donderdag 16 januari 2020 @ 14:28:25 #16
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_191057507
KIJK LARS WAT DIE GRETA DOET GAAN WIJ OOK DOEN.

Maar pap ik wil voetballen.

JIJ MOET HET KLIMAAT REDDEN.
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:31:02 #17
65846 Bocaj
"It Is What It Is."
pi_191057555
En zo verdienen we allemaal aan het klimaat! ;) (Mark Rutte zal blij met pappie en zoon zijn!)
(Pappa met eigen klimaatbedrijf, schuift zijn bloedje naar voren voor eigen gewin.)

~Mocht ik er (weer) eens naast zitten, feel free to correct me.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:32:31 #18
148813 Vader_Aardbei
Stem JA21 in maart!
pi_191057584
Oh dat is die Lars met die vader die zakken vol geld verdient met een klimaat-adviesbedrijfje.

Follow the money, he.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:34:03 #19
148813 Vader_Aardbei
Stem JA21 in maart!
pi_191057607
quote:
14s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:18 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

En daarom moet je heel hautain een 12 jarige jongen affakkelen? Grote jongen ben je dan hoor. :D
We weten allemaal wat er gebeurt als die jongen een MAGA petje zou dragen, of een andere niet-progressieve mening zou uitdragen. Zouden behoorlijk wat fakkels ontstoken worden door mensen die nu zogenaamd verontwaardigd zijn.
pi_191057681
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:34 schreef Vader_Aardbei het volgende:

[..]

We weten allemaal wat er gebeurt als die jongen een MAGA petje zou dragen, of een andere niet-progressieve mening zou uitdragen. Zouden behoorlijk wat fakkels ontstoken worden door mensen die nu zogenaamd verontwaardigd zijn.
Dus dan is het prima om deze jongen af te zeiken? Omdat bepaalde figuren hetzelfde zouden doen bij een MAGA-petje dragend kereltje?

Wat is dat nou voor argument? Ik vind dat je beide kids met rust moest laten. Dus ook die hypothetische 12-jarige MAGA-knaap.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_191057716
quote:
10s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
KIJK LARS WAT DIE GRETA DOET GAAN WIJ OOK DOEN.

Maar pap ik wil voetballen.

JIJ MOET HET KLIMAAT REDDEN.
... Dat is goed voor mijn adviesbureau!!!!
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_191057738
Kinderen misbruiken is kansloos, zelfs al is je zaak goed. Als je als vader je 12 jarige in de vuurlinie zet ben je niet goed snik. Al zou dit waarschijnlijk geen viral verhaal geworden zijn zonder toevoeging van de PVV.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:44:20 #23
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_191057759
Een 12 jarig kind moet je gewoon met rust laten. Zowel zijn eigen pa met z'n adviesbureau als die PVV haviken.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_191057763
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:41 schreef Red_85 het volgende:

[..]

... Dat is goed voor mijn adviesbureau!!!!
Geloof je nou echt niet dat een 9 jarige spontaan een adviesbureau start en dat 3 jaar volhoudt?
pi_191057780
Dat mannetje heeft geen jeugd, triest
U MAD?
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:46:51 #26
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_191057797
Och gut Nederlandse Greta. Zodra je kritiek hebt worden je de oren gewassen dat je moet gaan schamen want hoe durf je het is een kind.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:46:56 #27
486544 RealistAtheist
Realistische Atheist
pi_191057799
quote:
6s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:24 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

_O-
Ik zal je punt wel even gemist hebben dan. ;)
Dat ik het nogal dubieus vind, betekent niet dat ik gelijk dat ventje af ga fakkelen hè. Dat verzin je erbij.

Ik krijg alleen een beetje onderstaande gevoel erbij:

quote:
10s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
KIJK LARS WAT DIE GRETA DOET GAAN WIJ OOK DOEN.

Maar pap ik wil voetballen.

JIJ MOET HET KLIMAAT REDDEN.
En geloof me ik ken genoeg van dit soort mensen die allerlei "adviesbureautjes" hebben. Veel gladder dan die lui krijg je ze bijna niet.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:47:02 #28
65846 Bocaj
"It Is What It Is."
pi_191057801
https://janura.nl (Sinds 1993 actief op het raakvlak van duurzaamheid en innovatie.)
quote:
Mijn verhaal
Janura is een anagram van Arjuna.
Arjuna staat in de Bhagavad Gita symbool voor de mens op aarde die niet altijd weet wat te doen in lastige situaties. In mijn logo vind je een voor mij inspirerende scene uit de Bhagavad Gita terug. We zien Arjuna en Krishna samen op het strijdtoneel waar ze op het punt staan de strijd aan te gaan voor de goede zaak. Arjuna twijfelt aan die strijd, omdat ook bloed van zijn verwanten zal gaan vloeien. Wat is wijsheid: handelen of niet handelen? Er ontstaat een dialoog waarbij Krishna de zin van het leven en de betekenis van de strijd openbaart. Neem je verantwoordelijkheid en loop niet weg van moeilijke keuzes is één van zijn boodschappen. Juist door de strijd aan te gaan; in jezelf en in de buitenwereld, kun je ontwikkeling en verandering tot stand brengen. En dat is precies wat ik met mijn bedrijf wil doen: mensen en organisaties ondersteunen in hun ontwikkeling, de gevestigde orde in beweging krijgen en bijdragen aan transformaties en transitie. Zo voer ik een positieve strijd voor een duurzame groei.
Eigenlijk wel een leuk liedje... :@

[ Bericht 2% gewijzigd door Bocaj op 16-01-2020 14:53:18 ]
pi_191057812
Wel knap hoor. Met je 9 jaar afreizen naar de dichtstbijzijnde KvK en daar je bedrijf registreren, je BSN en bankrekeningnummer koppelen. Vervolgens je omzetbelasting aangifte elk kwartaal invullen enzo. En dan als 9-jarige buiten je school om (groep 5/6/7?) nog tijd voor acquisitie, opstellen offertes en facturen enzo. Toen ik 9 was was ik daar nog helemaal niet mee bezig, maar ik zal wel achter hebben gelopen dan ofzo.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 16-01-2020 14:50:06 ]
pi_191057848
quote:
Nog nooit zoveel zweverige, nietszeggende bagger in 1 alinea gelezen.
pi_191057851
Wat is die Marjolein Faber een ontzagwekkende tokkie zeg. Dan moet je echt tegen het zwakzinnige aanzitten als je een kind zo aanvalt.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:52:02 #32
65846 Bocaj
"It Is What It Is."
pi_191057882
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:49 schreef The_End het volgende:
Wat is die Marjolein Faber een ontzagwekkende tokkie zeg. Dan moet je echt tegen het zwakzinnige aanzitten als je een kind zo aanvalt.
Helaas spoort zij inderdaad niet... (Ook niet goed voor de PVV lijkt mij!)
pi_191057891
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:49 schreef The_End het volgende:
Wat is die Marjolein Faber een ontzagwekkende tokkie zeg. Dan moet je echt tegen het zwakzinnige aanzitten als je een kind zo aanvalt.
Die vader en dat jochie willen toch zelf dat hij meedraait in de grotemensenwereld? Dan kun je verwachten dat je ook tegengas of een mening krijgt als een volwassene.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:53:57 #34
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191057917
Dat joch hoort buiten gewoon te ravotten :(
pi_191057923
Ons aller Gerrit Hiemstra, je weet wel, de NOS-weerman die regelmatig bij elk buitje weet te melden dat dit echt het gevolg is van de klimaatverandering door mensen veroorzaakt, is ook oprichter van Weather Impact. Een club die adviseert bij de aanpak van klimaatverandering en die daar dus best wel een aardig zakcentje mee zal verdienen.

En zo zijn er in de wereld wel duizenden of misschien wel tienduizenden Gerrit Hiemstra's die er primair belang bij hebben de klimaatverandering zo desastreus mogelijk voor te stellen om er vooral zelf financieel beter van te worden.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:55:30 #36
392884 Sunri5e
Watch the sunrise
pi_191057946
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:49 schreef The_End het volgende:
Wat is die Marjolein Faber een ontzagwekkende tokkie zeg. Dan moet je echt tegen het zwakzinnige aanzitten als je een kind zo aanvalt.
Dat had ze idd niet zo moeten doen. Ze had die vader aan moeten spreken in deze bewoording.
  donderdag 16 januari 2020 @ 14:56:46 #37
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191057968
En daarnaast heeft dat knulletje gewoon een pak rammel nodig,

want er is helemaal niks aan de hand met ons klimaat :+

Het is nog nooit zo lekker warm geweest >:O

NWS / 2019 op één na warmste jaar
pi_191058019
Waarom moet het toch altijd zo extremistisch? Het is of super-perfect-geweldig of totale haatbashing.

Kan die jongen niet gewoon lekker wat proberen voor het klimaatprobleem en kunnen politici niet eens gewoon hun kop houden en aan het werk gaan. Stukken beter voor iedereen.
Roses are red
Violets are blue
Wololo Wololo
Now violets are red too
pi_191058075
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:15 schreef RealistAtheist het volgende:

[..]

Vooropgesteld dat ik voor energietransitie e.d. ben vind ik het toch wel wat dubieus dat zoonlief zich als een soort Gretha 2.0 presenteert en ook zo naar voren geschoven wordt, terwijl papa daar met zijn bureau daar flink de vruchten van kan plukken. Beetje twijfelachtig. Ik krijg een beetje het gevoel dat papa het hardste zit te klappen en te joelen bij zijn zoons speech in het provinciehuis.
Vanuit integriteit had papa inderdaad moeten zeggen: ‘niet bij een klant’, of ‘dan schuif ik deze klant door aan een conculega’.
  donderdag 16 januari 2020 @ 15:20:31 #40
65846 Bocaj
"It Is What It Is."
pi_191058303
Pappa Westra https://twitter.com/janwestra68

Sodeju zeg, het is nogal een twitteraar... Én D66-er natuurlijk. ;)

Fcuk, ik zit nog steeds met dat Krishna liedje in mijn hoofd! }:|
  donderdag 16 januari 2020 @ 15:33:37 #41
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_191058463
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:47 schreef Silven het volgende:
Wel knap hoor. Met je 9 jaar afreizen naar de dichtstbijzijnde KvK en daar je bedrijf registreren, je BSN en bankrekeningnummer koppelen. Vervolgens je omzetbelasting aangifte elk kwartaal invullen enzo. En dan als 9-jarige buiten je school om (groep 5/6/7?) nog tijd voor acquisitie, opstellen offertes en facturen enzo. Toen ik 9 was was ik daar nog helemaal niet mee bezig, maar ik zal wel achter hebben gelopen dan ofzo.
Op die leeftijd waren wij nog gewoon aan het knikkeren op het schoolplein.
  donderdag 16 januari 2020 @ 15:40:16 #42
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_191058562
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:34 schreef Vader_Aardbei het volgende:
We weten allemaal wat er gebeurt als die jongen een MAGA petje zou dragen, of een andere niet-progressieve mening zou uitdragen. Zouden behoorlijk wat fakkels ontstoken worden door mensen die nu zogenaamd verontwaardigd zijn.
Sinds wanneer is 'Jamaar hunnie doen het ook!' een argument ende een traditie geworden?
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  donderdag 16 januari 2020 @ 15:42:15 #43
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_191058595
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:46 schreef RealistAtheist het volgende:
Dat ik het nogal dubieus vind, betekent niet dat ik gelijk dat ventje af ga fakkelen hè. Dat verzin je erbij.
Jaja, ik had je "verkeerd begrepen"! ^O^
quote:
Ik krijg alleen een beetje onderstaande gevoel erbij:
[..]
En geloof me ik ken genoeg van dit soort mensen die allerlei "adviesbureautjes" hebben. Veel gladder dan die lui krijg je ze bijna niet.
Je schroomt een bepaalde stereotypering en het hanteren van één kam bij het scheren in ieder geval niet. :D
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_191058607
quote:
Net als de Zweedse activiste Greta Thunberg oogst hij bewondering maar ook weerstand. Zo noemt de Gelderse PVV-politica Marjolein Faber hem op Twitter ‘een naïef kind-klimaatsoldaatje’.

,,Ik hoop dat ze een vraag stelt”, reageert Lars Westra. ,,Verder probeer ik negatieve reacties zo veel mogelijk te laten voor wat ze zijn.”
Wijze jongeman.
Verder hoop ik dat hij zoveel mogelijk kind kan zijn,want volwassen zijn duurt al lang genoeg.
pi_191058613
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 15:01 schreef Mr_Belvedere het volgende:
Waarom moet het toch altijd zo extremistisch? Het is of super-perfect-geweldig of totale haatbashing.

Kan die jongen niet gewoon lekker wat proberen voor het klimaatprobleem en kunnen politici niet eens gewoon hun kop houden en aan het werk gaan. Stukken beter voor iedereen.
Dit :Y
  donderdag 16 januari 2020 @ 15:45:20 #46
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_191058633
Gaan we nu ook massaal twaalfjarige kinderen aanhoren over dingen als immigratieproblemen of is het alleen leuk als ze wat over het klimaat zeggen?
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  donderdag 16 januari 2020 @ 15:47:46 #47
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_191058670
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:15 schreef Ronald het volgende:

[..]

Een 12 jarige bashen is niet zo leuk inderdaad, maar dit soort kinderen hoeven wat mij betreft ook niet ineens bloedserieus genomen te worden.
En 12-jarigen hoeven ook niet ingezet te worden voor dit soort propaganda.
  donderdag 16 januari 2020 @ 15:59:00 #48
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191058840
quote:
16s.gif Op donderdag 16 januari 2020 15:45 schreef FlippingCoin het volgende:
Gaan we nu ook massaal twaalfjarige kinderen aanhoren over dingen als immigratieproblemen of is het alleen leuk als ze wat over het klimaat zeggen?
Interessant punt. Ik zou wel eens willen horen wat kinderen idd over immigratie te melden hebben en hoe ze dat ervaren om met heel veel verschillende soorten kinderen om te moeten gaan.
  donderdag 16 januari 2020 @ 16:00:28 #49
486544 RealistAtheist
Realistische Atheist
pi_191058865
quote:
6s.gif Op donderdag 16 januari 2020 15:42 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Jaja, ik had je "verkeerd begrepen"! ^O^
[..]

Je schroomt een bepaalde stereotypering en het hanteren van één kam bij het scheren in ieder geval niet. :D
Nope, maar dat is mens eigen denk ik. Ik ken gewoon teveel van die lui die teveel geld verdienen met "adviesbureautjes" dan wordt je daar vanzelf een beetje sceptisch over. Veel gladde praatjes, en (onzinnige) rapportjes produceren voor veel geld is mijn ervaring.
  donderdag 16 januari 2020 @ 16:11:25 #50
488652 justdogster
Do or do not, there is no try
pi_191058995
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 15:33 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]

Op die leeftijd waren wij nog gewoon aan het knikkeren op het schoolplein.
Ja maar toen hoefde je er ook niet over in te zitten dat je over 40 á 50 jaar nog gewoon kon leven nu is het nog maar de vraag of je over 40 á 50 jaar nog überhaupt buiten kunt spelen of is alles dan al overstroomd hier in Nederland
Ad libitum
pi_191059039
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 16:11 schreef justdogster het volgende:

[..]

Ja maar toen hoefde je er ook niet over in te zitten dat je over 40 á 50 jaar nog gewoon kon leven nu is het nog maar de vraag of je over 40 á 50 jaar nog überhaupt buiten kunt spelen of is alles dan al overstroomd hier in Nederland
De wereld vergaat, zoals wel vaker komt het nooit uit. Blijf volhouden. :')
pi_191059099
En weer een kind misbruikt door ouders voor financieel gewin, en dan ook nog direct gelinkt aan een politieke partij.

Om te kotsen, maar dat schijnt allemaal heel normaal te zijn tegenwoordig.
pi_191059103
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 16:11 schreef justdogster het volgende:

[..]

Ja maar toen hoefde je er ook niet over in te zitten dat je over 40 á 50 jaar nog gewoon kon leven nu is het nog maar de vraag of je over 40 á 50 jaar nog überhaupt buiten kunt spelen of is alles dan al overstroomd hier in Nederland
Tikje overdreven...
  donderdag 16 januari 2020 @ 16:19:08 #54
488652 justdogster
Do or do not, there is no try
pi_191059119
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 16:18 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Tikje overdreven...
Hoe kun je dat nu al weten? wie weet laten we het hier over 50 jaar weer overhebben.
Ad libitum
pi_191059356
quote:
16s.gif Op donderdag 16 januari 2020 15:45 schreef FlippingCoin het volgende:
Gaan we nu ook massaal twaalfjarige kinderen aanhoren over dingen als immigratieproblemen of is het alleen leuk als ze wat over het klimaat zeggen?
Alleen klimaat. Onderwijs pusht ze ook in die richting door naar Den Haag te gaan om te staken voor t klimaat. Maar wil je als kind staken voor immigratieproblemen dan is het ten strengste verboden. Het moet niet veel gekker worden met indoctrinatie op jonge leeftijden. Ik vrees het ergste voor deze komende generatie zodra ze 18 zijn en mogen stemmen. Ze zijn zo compleet gebrainwashed dat het nog jaren door zal etteren. Ze leren op scholen zelfs dat Forum voor Democratie fascisten zijn en Thierry een Mussolini. En dit lieg ik niet er zijn voorbeelden van leerlingen die dit hebben vastgelegd en gedeeld op social media.
Land of the free. Home of the brave.
pi_191059524
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  donderdag 16 januari 2020 @ 16:44:20 #57
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_191059583
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 16:19 schreef justdogster het volgende:

[..]

Hoe kun je dat nu al weten? wie weet laten we het hier over 50 jaar weer overhebben.
Klimaatstress much? :')
pi_191059718
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:52 schreef Silven het volgende:

Die vader en dat jochie willen toch zelf dat hij meedraait in de grotemensenwereld? Dan kun je verwachten dat je ook tegengas of een mening krijgt als een volwassene.
In jouw grotemensenwereld praat jij zo tegen anderen?
pi_191059791
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:05 schreef KoosVogels het volgende:
Lees een hoop aannames en suggesties. Er worden lijntjes ingetrokken, waarna de auteur de zwarte gaten in het verhaal opvult met zijn eigen uitleg.

Lijkt mij twijfelachtige journalistiek. Al die weetjes zijn prima startpunten voor een nader onderzoek, maar nu is de auteur het verhaal vooral zelf aan het inkleuren.

Hassan Bahara werd om minder de grond ingestampt op dit forum toen hij een stuk schreef over Eva Vlaardingerbroek en zich grotendeels baseerde op haar eigen woorden.
Deze reactie nadat ik het Trump impeachment topic hebt gelezen, raap me op. _O-
pi_191059958
quote:
16s.gif Op donderdag 16 januari 2020 15:45 schreef FlippingCoin het volgende:
Gaan we nu ook massaal twaalfjarige kinderen aanhoren over dingen als immigratieproblemen of is het alleen leuk als ze wat over het klimaat zeggen?
Dat is een tactiek, hetzelfde zag je bij Greta. Schuif een kind naar voren, laat dat kind wat domme dingen roepen waar critici op reageren om vervolgens te staan schreeuwen "het is maar een kind". En natuurlijk de kritiek op dat kind helemaal uitmelken om weer een beeld te scheppen.
pi_191060224
Wierd Duk: ’Inzet ’klimaatsoldaat’ Lars (12) immoreel en infantiel’
https://www.telegraaf.nl/(...)mmoreel-en-infantiel
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_191060267
quote:
10s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
KIJK LARS WAT DIE GRETA DOET GAAN WIJ OOK DOEN.

Maar pap ik wil voetballen.

JIJ MOET HET KLIMAAT REDDEN.
Het zou mij niets verbazen dat het zo is gegaan.
pi_191060291
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 13:55 schreef BasEnAad het volgende:

[..]

Hier word ik zo onpasselijk van, die hypocrisie.
Zum kotzen jah :r :r
  donderdag 16 januari 2020 @ 17:33:56 #64
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_191060394
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:15 schreef Ronald het volgende:

[..]

Een 12 jarige bashen is niet zo leuk inderdaad, maar dit soort kinderen hoeven wat mij betreft ook niet ineens bloedserieus genomen te worden.
Maar er wel een topic over openen en over een paar maanden miepen dat dat joch teveel aandacht krijgt..... goh, hoe zou dat nou komen?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_191060468
quote:
Bingo.
pi_191060546
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 16:59 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Deze reactie nadat ik het Trump impeachment topic hebt gelezen, raap me op. _O-
:D
Land of the free. Home of the brave.
  donderdag 16 januari 2020 @ 17:48:44 #67
193178 Ensiferum
Met zonder usericon
pi_191060594
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 16:59 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Deze reactie nadat ik het Trump impeachment topic hebt gelezen, raap me op. _O-
Vergeet ook het hele Mueller debacle niet. Daar werd de speculatie van de media ook zonder aarzelen gretig geconsumeerd.

Maar dat is uiteraard ook anders, vanwege redenen enzo.
  donderdag 16 januari 2020 @ 17:51:13 #68
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_191060628
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:24 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Doet iemand dat dan?

Laat zo'n jongen lekker inspreken bij een Statenvergadering. Heb ook zat vaak gezien dat jonge leden van een voetbal- of hockeyvereniging naar voren worden geschoven om tijdens een raadsvergadering een pleidooi te houden voor een nieuw speelveld. Daar doet ook niemand moeilijk over (en terecht).
Schei 's uit zeg!
De krakende, veganistische, anti racisme roepende klimaatdrammers leren maar eens een keertje dat kinderen inzetten not done is. Als ze dan toch zo nodig menen dmv hun koters op het sentiment te moeten inspelen komen die gewoon voor het "vuurpeleton".
pi_191060663
Kinderen met een mening over vuurwerk => Hurdur kutkinderen hebben er geen verstand van en dienen weg te wezen. :(

Kinderen die over het klimaat gaan griepen => Oooh, aaaah, jaaa, ze hebben gelijk!!! O+ _O_
pi_191060932
Jan Westra heeft zijn twitter verwijderd.
pi_191060993
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 18:13 schreef AchJa het volgende:

[..]

Verrassend... En zijn linked-in bestaat ook niet meer... :')
Zal wel een hoop haatberichten hebben ontvangen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_191061002
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 18:11 schreef Nober het volgende:
Jan Westra heeft zijn twitter verwijderd.
Haha! Backfire!
pi_191061098
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 16:54 schreef The_End het volgende:

[..]

In jouw grotemensenwereld praat jij zo tegen anderen?
Ja hoor. Alsnik het ergens grondig niet mee eens ben of het onzin vind laat ik dat weten en daarbij schroom ik niet om daar af en toe sterke bewoordingen bij te gebruiken. Als je zo’n dun schilletje hebt dat je daar niet tegen kan moet je geen toespraken gaan houden voor groot publiek.
pi_191061181
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 18:11 schreef Nober het volgende:
Jan Westra heeft zijn twitter verwijderd.
😂
pi_191061226
quote:
10s.gif Op donderdag 16 januari 2020 17:54 schreef AchJa het volgende:
Kinderen met een mening over vuurwerk => Hurdur kutkinderen hebben er geen verstand van en dienen weg te wezen. :(

Kinderen die over het klimaat gaan griepen => Oooh, aaaah, jaaa, ze hebben gelijk!!! O+ _O_
En wie zegt dat precies?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  donderdag 16 januari 2020 @ 18:37:22 #77
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_191061417
quote:
6s.gif Op donderdag 16 januari 2020 15:40 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Sinds wanneer is 'Jamaar hunnie doen het ook!' een argument ende een traditie geworden?
Sinds we trachten een voor iedereen gelijkwaardig speelveld te houden
pi_191061424
Stond wel zo'n filmpje van dat klimaatdrammetje op AD
Wat een ongelooflijk vervelend kind
pi_191061432
We hebben al een Greta Thunberg in Nederland, haar naam is Laura het zeilmeisje :r
pi_191061498
Echt laag om kinderen zo te gebruiken. De PvdA zet zelfs "sprekende" foetussen in in hun filmpjes.
  donderdag 16 januari 2020 @ 18:45:21 #81
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_191061543
Goed toegesproken door Faber. Blijkbaar de enige daar die gewoon het verstand de boventoon laat voeren en niet meegaat in deze poppenkast
pi_191062145
quote:
14s.gif Op donderdag 16 januari 2020 18:45 schreef the-eye het volgende:
Goed toegesproken door Faber. Blijkbaar de enige daar die gewoon het verstand de boventoon laat voeren en niet meegaat in deze poppenkast
_O- Kan mij wel voorstellen dat jij opkijkt tegen Faber.
pi_191062192
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 18:22 schreef Silven het volgende:

Ja hoor. Alsnik het ergens grondig niet mee eens ben of het onzin vind laat ik dat weten en daarbij schroom ik niet om daar af en toe sterke bewoordingen bij te gebruiken. Als je zo’n dun schilletje hebt dat je daar niet tegen kan moet je geen toespraken gaan houden voor groot publiek.
Dat zal vast goed werken bij de rest van de vulploeg, maar in de echte grotemensenwereld gebruik je argumenten en val je elkaar daar op aan. Niet op iemands leeftijd, uiterlijk of wat hij in zijn vrije tijd doet.
pi_191062221
"12-jarige bashen", kind "aanvallen", kind "afzeiken".

:')
Op zondag 15 januari 2017 19:21 schreef @Ser_Ciappelletto het volgende:
Als je geen nazi genoemd wilt worden moet je geen achterlijke discriminerende dingen zeggen als: "de islam tast anderen aan in hun rechten".
pi_191062295
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 14:54 schreef ColorCartridge het volgende:
Ons aller Gerrit Hiemstra, je weet wel, de NOS-weerman die regelmatig bij elk buitje weet te melden dat dit echt het gevolg is van de klimaatverandering door mensen veroorzaakt, is ook oprichter van Weather Impact. Een club die adviseert bij de aanpak van klimaatverandering en die daar dus best wel een aardig zakcentje mee zal verdienen.

En zo zijn er in de wereld wel duizenden of misschien wel tienduizenden Gerrit Hiemstra's die er primair belang bij hebben de klimaatverandering zo desastreus mogelijk voor te stellen om er vooral zelf financieel beter van te worden.
Daar heeft dan ook niemand een probleem mee. Het wordt anders als hij zijn kinderen van 12 jaar of jonger daarvoor in gaat zetten om het bedrijf te promoten.
pi_191062310
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 19:25 schreef The_End het volgende:

[..]

Dat zal vast goed werken bij de rest van de vulploeg, maar in de echte grotemensenwereld gebruik je argumenten en val je elkaar daar op aan. Niet op iemands leeftijd, uiterlijk of wat hij in zijn vrije tijd doet.
Vulploeg? Lekker projecteren joh. Iets hoger dan dat.
pi_191062313
Het doet me een beetje denken aan collectanten die met een zichtbaar zielig kind, liefst in een rolstoel, langs de deuren gaan om geld los te praten.
pi_191062348
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 19:25 schreef The_End het volgende:

[..]

Dat zal vast goed werken bij de rest van de vulploeg, maar in de echte grotemensenwereld gebruik je argumenten en val je elkaar daar op aan. Niet op iemands leeftijd, uiterlijk of wat hij in zijn vrije tijd doet.
Jij spreekt jezelf in de kern van je antwoord al danig tegen. Je haalt je eigen betoog onderuit.
pi_191062365
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 19:37 schreef IBAZ het volgende:
Jij spreekt jezelf in de kern van je antwoord al danig tegen.
Fok is een afvoerputje van de samenleving. Niet de grotemensenwereld.
pi_191062739
Arme jongen!
De waarheid in iemands hoofd is vaak onbuigzamer dan het sterkste staal.
pi_191062777
quote:
4s.gif Op donderdag 16 januari 2020 19:28 schreef SpaceOddity het volgende:
"12-jarige bashen", kind "aanvallen", kind "afzeiken".

:')
Uhm ja? Hoe wil je het anders noemen? Stinktokkie van de pvv voelt zich aangesproken door een 12-jarige en kan zich kennelijk niet normaal verweren
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
  donderdag 16 januari 2020 @ 20:07:36 #92
193178 Ensiferum
Met zonder usericon
pi_191062781
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 19:38 schreef The_End het volgende:

[..]

Fok is een afvoerputje van de samenleving. Niet de grotemensenwereld.
En wij allen danken jou voor jouw bijdrage aan dat imago.
pi_191062810
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 18:38 schreef MakkieR het volgende:
We hebben al een Greta Thunberg in Nederland, haar naam is Laura het zeilmeisje :r
Ok boomer.
Die meid woont al 20 jaar in Nieuw-Zeeland zowat maar maakt niet uit.
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
pi_191062824
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 18:38 schreef BeriBeri het volgende:
Stond wel zo'n filmpje van dat klimaatdrammetje op AD
Wat een ongelooflijk vervelend kind
Meid toch. Wel vervelend he. Geconfronteerd worden door een kind?
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
pi_191062878
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 20:07 schreef Ensiferum het volgende:
En wij allen danken jou voor jouw bijdrage aan dat imago.
Scroll eens terug in dit topic. Je hebt mij daar echt niet voor nodig.
  donderdag 16 januari 2020 @ 20:14:50 #96
313372 Linkse_Boomknuffelaar
Stop de wapenlobby. Vrede!
pi_191062879
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 20:07 schreef Fok-it het volgende:

[..]

Uhm ja? Hoe wil je het anders noemen? Stinktokkie van de pvv voelt zich aangesproken door een 12-jarige en kan zich kennelijk niet normaal verweren
:D
  donderdag 16 januari 2020 @ 20:29:10 #97
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_191063030
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 19:23 schreef The_End het volgende:

[..]

_O- Kan mij wel voorstellen dat jij opkijkt tegen Faber.
Dat joch moet gewoon even terug aan z'n Lego gezet worden. De rest is daar blijkbaar te laf en te onvolwassen voor en staat als een stelletje gedresseerde zeehonden te klappen dus hulde voor mevrouw Faber van de PVV
pi_191063063
quote:
7s.gif Op donderdag 16 januari 2020 20:29 schreef the-eye het volgende:

[..]

Dat joch moet gewoon even terug aan z'n Lego gezet worden. De rest is daar blijkbaar te laf en te onvolwassen voor en staat als een stelletje gedresseerde zeehonden te klappen dus hulde voor mevrouw Faber van de PVV
En de rest is dan onvolwassen _O- FOK! is echt het afvoerputje van de samenleving inderdaad. De tering :')
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
pi_191063120
Fok-it :')
pi_191063121
quote:
0s.gif Op donderdag 16 januari 2020 20:07 schreef Fok-it het volgende:

[..]

Uhm ja? Hoe wil je het anders noemen? Stinktokkie van de pvv voelt zich aangesproken door een 12-jarige en kan zich kennelijk niet normaal verweren
Dat er overdreven word gereageerd.
Op zondag 15 januari 2017 19:21 schreef @Ser_Ciappelletto het volgende:
Als je geen nazi genoemd wilt worden moet je geen achterlijke discriminerende dingen zeggen als: "de islam tast anderen aan in hun rechten".
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')