Het is wat dubbel inderdaad.quote:Op donderdag 26 december 2019 15:54 schreef Scorpion_17 het volgende:
Hahahaha Rob, ik vind t bij dit nr te rechtvaardigen maar eigenlijk kun je t niet maken
Dit. Al was dit een goede 2e keusquote:Op donderdag 26 december 2019 15:54 schreef Djeez het volgende:
Waarom dat gedrocht van Beyoncé niet afgekapt
Dit is ook de man die bij de baas heeft lopen smeken dat ze geen nummers in zijn shift gingen zetten die hij zelf echt niet leuk vindt.quote:
Hahahaha stiekem vind ik het een geniale actie hoorquote:Op donderdag 26 december 2019 15:54 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Hangjongeren van het Mercatorplein...
Ja, Rob is er iets te veel in gaan geloven.quote:Op donderdag 26 december 2019 15:55 schreef Cee het volgende:
[..]
Dit is ook de man die bij de baas heeft lopen smeken dat ze geen nummers in zijn shift gingen zetten die hij zelf echt niet leuk vindt.
I don't give a crap about whales so go and hug a tree!quote:Op donderdag 26 december 2019 15:55 schreef Notorious_Roy het volgende:
Origineel van Cartman is beter
Ze zouden hem 1 uur verplicht Pia Douwes moeten gevenquote:Op donderdag 26 december 2019 15:55 schreef Cee het volgende:
[..]
Dit is ook de man die bij de baas heeft lopen smeken dat ze geen nummers in zijn shift gingen zetten die hij zelf echt niet leuk vindt.
Valt reuze mee, ik heb niet echt het idee dat ie zichzelf serieus neemt.quote:Op donderdag 26 december 2019 15:55 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, Rob is er iets te veel in gaan geloven.
Eerste album van Gaga was ook gewoon topquote:Op donderdag 26 december 2019 15:56 schreef MTheBassman het volgende:
Deze vind ik overigens nog wel leuk van Gaga. Is toch wel een popklassiekertje aan het worden.
Zichzelf in ieder geval meer dan zijn luisteraars (behalve zijn fanboys, maar die slikken alles wat hij zegt en doet).quote:Op donderdag 26 december 2019 15:56 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Valt reuze mee, ik heb niet echt het idee dat ie zichzelf serieus neemt.
Ik heb het idee dat je een beetje ziedend bent.quote:Op donderdag 26 december 2019 15:57 schreef Cee het volgende:
[..]
Zichzelf in ieder geval meer dan zijn luisteraars (behalve zijn fanboys, maar die slikken alles wat hij zegt en doet).
Idemquote:Op donderdag 26 december 2019 15:57 schreef MadMaster het volgende:
Ik heb haar concert bezocht om haar eens live te beluisteren en ik was verbaast over het gemak waarmee ze live zingt. En in tegenstelling tot Ma Donna zingt ze echt live.
Petje af voor deze dame!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |