quote:Jolanda Neff heeft een gescheurde milt, een gebroken rib en een ingeklapte long opgelopen na een val op training.
Tijdens een trainingsrit in het Pisgah-bos, in de buurt van Brevard, North Carolina, kwam Jolanda Neff met hoge snelheid ten val met haar fiets, wat resulteerde in een gescheurde milt, een gebroken rib en een ingeklapte long.
"Ik heb tijdens een afdaling een bocht verkeerdingeschat op een pad dat nieuw voor me was tijdens mijn trainingsrit en ik ging van de baan af, over de omheining, en viel op een stapel houtblokken," zei Jolanda Neff. "Ik wist meteen dat er iets mis was."
Neff kreeg uitstekende zorg in het ziekenhuis in Asheville, NC, waar ze drie nachten moest blijven
Om het inwendige bloeden in haar milt te stoppen, gebruikte het noodteam voor Neff een techniek genaamd 'embolisatie' en vermeed zo gelukkig de noodzaak om haar milt te moeten verwijderen.
Het is onduidelijk wat deze verwondingen betekenen voor Neff's voorbereiding op haar seizoen cross-country/MTB en haar Olympische deelname. Ze zou op 1 februari ook deelnemen aan het WK veldrijden in Dübendorf, Zwitserland.
Dat is niet zo fraai.quote:
Toon toch niet vandaag?quote:Op vrijdag 27 december 2019 12:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
Bij de dames zal het gaan tussen Brand, Worst en Cant. Geen Vos, Alvarado en Kastelijn.
Bij de heren een aardig rijtje met Mathieu, Wout, Toon, Iserbyt enz.
Oh zou wel logisch zijn als ie niet meedoet inderdaad. Ik keek naar deelnemerslijst op hun website maar zal wel niet geupdated zijnquote:
Een man wou een kus van zn vriendin/vrouw maar die ging er niet echt op in en het duurde duurde maarquote:
De kenners zagen dit na 5 minuten cross alquote:Op vrijdag 27 december 2019 14:14 schreef Van_Poppel het volgende:
Ceylin gaat straks 2 minuten pakken
Titel pakken voordat ze niet meer mag meedoen. Als ze zo doorgaat gaat ze bij elite nog genoeg pakken.quote:Op vrijdag 27 december 2019 14:30 schreef tja77 het volgende:
Godver wat is ze dominant, wat gaat ze toch in hemelsnaam doen bij de WK beloften?
Ze maakt het voor de bondscoach op deze manier ook makkelijker voor het WK. Ik weet niet hoeveel rensters er mee mogen doen bij de elite dames?quote:Op vrijdag 27 december 2019 14:32 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Titel pakken voordat ze niet meer mag meedoen. Als ze zo doorgaat gaat ze bij elite nog genoeg pakken.
Vorig jaar 5.quote:Op vrijdag 27 december 2019 14:34 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ze maakt het voor de bondscoach op deze manier ook makkelijker voor het WK. Ik weet niet hoeveel rensters er mee mogen doen bij de elite dames?
Clean sweep op komst! (al zal ik nu wel jinxenquote:Op vrijdag 27 december 2019 14:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Vorig jaar 5.
Elite: Vos, Brand, Kastelijn, Worst, Kaptheijns
O23: Alvarado, Van der Heijden
Junior: Van Anrooij, Pieterse
+ Van Alphen bij de beloften. De kans is vrij aanwezig dat het een 123'tje wordt bij de beloften.quote:Op vrijdag 27 december 2019 14:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Vorig jaar 5.
Elite: Vos, Brand, Kastelijn, Worst, Kaptheijns
O23: Alvarado, Van der Heijden
Junior: Van Anrooij, Pieterse
Met zijn basisniveau moet hij makkelijk top-10 kunnen rijden.quote:Op vrijdag 27 december 2019 14:55 schreef Pistolero het volgende:
Ik verwacht er niet heel veel van vandaag voor van Aert.
Lijkt me ook ja.quote:Op vrijdag 27 december 2019 14:57 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Met zijn basisniveau moet hij makkelijk top-10 kunnen rijden.
Ik heb er ook wel een goed gevoel over.quote:Op vrijdag 27 december 2019 14:57 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Met zijn basisniveau moet hij makkelijk top-10 kunnen rijden.
Denk dat hij beter gaat doen, dicht tegen de top 5quote:Op vrijdag 27 december 2019 14:57 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Met zijn basisniveau moet hij makkelijk top-10 kunnen rijden.
Ben vooral benieuwd of hij het een uur lang kan volhouden.quote:Op vrijdag 27 december 2019 14:57 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Met zijn basisniveau moet hij makkelijk top-10 kunnen rijden.
Stoppie?quote:
Ook vooral op de meer technische en modderstroken heeft hij het moeilijk. Op de weg zit het wel goed.quote:Op vrijdag 27 december 2019 15:15 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wout zakt begrijpelijkerwijs weg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |