Benno L?quote:Op zondag 8 december 2019 11:49 schreef Zipportal het volgende:
Van Hotdog
Benno L
Febo Theo
Adrie Koster
Geef Marcel een contract bij pakweg Net5 en hij gaat lullen als een wijf.quote:Op zondag 8 december 2019 23:11 schreef superniger het volgende:
Nu gaan we deugen met Marcel van Roosmalen.
wiens brood men eet diens woord men spreektquote:Op zondag 8 december 2019 23:17 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Geef Marcel een contract bij pakweg Net5 en hij gaat lullen als een wijf.
Geeft Marcel een contract bij de VPRO en hij gaat praten als iemand in een drugstrip.
Marcel doet me een beetje denken aan iemand die alles wil doen als die maar zijn geld krijgt.
VI gaat wel altijd over voetbal jaquote:Op zondag 15 december 2019 22:47 schreef trein2000 het volgende:
Studio Voetbal, we hebben het over handbal
Heb het niet gezien en kan het ook niet vinden, iemand een filmpje of gifje?quote:Op zondag 15 december 2019 22:58 schreef Harlekien het volgende:
Ik denk ook dat het serieuze kortsluiting in de bovenkamer was, weet niet waarom maar leek heel erg op een beroerte of hersenbloeding
Raf herkent in Fjoerd het jongetje dat op het schoolplein altijd wel mee wilde doen en alle selecties van de eredivisie uit zijn hoofd kon opdreunen maar zelf geen bal fatsoenlijk kon raken.quote:Op zondag 15 december 2019 23:13 schreef Harlekien het volgende:
Rafael mag de presentator niet echt (naam ff kwijt)
waarschijnlijk aanwezig!quote:Op zondag 22 december 2019 00:17 schreef Zipportal het volgende:
Van Hotdog
Wop Wop Wop
Kamper Raffie
Febo Theo
@:jr-style-93
@:fetx
och meid, hij zal er wakker van liggenquote:Op zondag 22 december 2019 22:54 schreef ikweethetookniet het volgende:
Van der Sar helemaal afgebrand![]()
![]()
![]()
![]()
Dat niet iddquote:
Marcel met zijn deugers act.quote:Op zondag 22 december 2019 22:54 schreef ikweethetookniet het volgende:
Van der Sar helemaal afgebrand![]()
![]()
![]()
![]()
van helemaal geen reet aan naar geen reet aan, knap welquote:Op maandag 23 december 2019 14:41 schreef RamboDirk het volgende:
De verjongingskuur bij dit programma heeft wel goed uitgepakt. Langzaamaan weer het voetbalpraatprogramma van Nederland.
JUICHENtwitter:vkwillemvissers twitterde op vrijdag 27-12-2019 om 15:47:09Na zeven jaar afscheid genomen als vaste medewerker van Studio Voetbal. Redactie wil wat anders dan ik, om een lang verhaal kort te maken. Ik dank de NOS voor het vertrouwen in die zeven jaar. Met name dank aan de vorige presentatoren @jackvangelder en @primadeluxe. reageer retweet
Haha met name de vorige presentatorenquote:Op vrijdag 27 december 2019 15:53 schreef De_Kraam het volgende:
JUICHENtwitter:vkwillemvissers twitterde op vrijdag 27-12-2019 om 15:47:09Na zeven jaar afscheid genomen als vaste medewerker van Studio Voetbal. Redactie wil wat anders dan ik, om een lang verhaal kort te maken. Ik dank de NOS voor het vertrouwen in die zeven jaar. Met name dank aan de vorige presentatoren @:jackvangelder en @:primadeluxe. reageer retweet
Willen we meer of minder Arno Vermeulen?quote:Op vrijdag 27 december 2019 15:53 schreef De_Kraam het volgende:
JUICHENtwitter:vkwillemvissers twitterde op vrijdag 27-12-2019 om 15:47:09Na zeven jaar afscheid genomen als vaste medewerker van Studio Voetbal. Redactie wil wat anders dan ik, om een lang verhaal kort te maken. Ik dank de NOS voor het vertrouwen in die zeven jaar. Met name dank aan de vorige presentatoren @:jackvangelder en @:primadeluxe. reageer retweet
twitter:jackvangelder twitterde op vrijdag 27-12-2019 om 17:23:52@vkwillemvissers @Derde_helft @GijsvanOosten @primadeluxe Begrijp eerlijk gezegd niet waarom jij meedeelt dat er na 7 jaar met jou wordt gestopt bij Studio Voetbal. Ooit ben je “gescout” tijdens try-out bij het avondprogramma van het EK 2012 en nu kiest men bij Studio Sport steeds meer voor praktijkmensen. Is niets mis mee toch ? reageer retweet
Jack nemen we dus ook niet meer serieus.quote:Op vrijdag 27 december 2019 19:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Noemt Sjek al ons FOK!kers nu sneu?
Jeroen heeft nooit statistiek gehad denk ik.quote:Op zondag 19 januari 2020 23:19 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Jeroen snapt het verschil tussen de onzekerheid van een meting en de onzekerheid van een uitspraak over die meting niet.
quote:Op zondag 19 januari 2020 23:23 schreef Nieuwschierig het volgende:
Toch met die eitjes is wel wat. Dat heeft mogelijkheden
Slimste Mens kijk ik niet meer.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 16:20 schreef Slobeend het volgende:
Arno zit woensdag bij de Slimste Mens @:Zipportal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |