Nee, hijs de nieuwe Chuck Norris.quote:Op zaterdag 2 november 2019 19:57 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
is Lando Norris de nieuwe Schumacher?
Leuk grapje wel.quote:Op zaterdag 2 november 2019 19:58 schreef zoem het volgende:
Oh ja, het is zo laat vanwege het concert. Vorig jaar ook. Commerciele zooi.
Nee. Norris is wel sympathiek.quote:Op zaterdag 2 november 2019 19:57 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
is Lando Norris de nieuwe Schumacher?
Gelukkig een uur eerder vanwege de wintertijd hierquote:Op zaterdag 2 november 2019 19:58 schreef zoem het volgende:
Oh ja, het is zo laat vanwege het concert. Vorig jaar ook. Commerciele zooi.
Kan er niet slexht genoeg uitzien.quote:Op zaterdag 2 november 2019 19:59 schreef zoem het volgende:
Bak en motor LEC zijn eraf. Ziet er slecht uit.
Fixed.quote:Op zaterdag 2 november 2019 19:59 schreef zoem het volgende:
Bak en motor LEC zijn eraf. Ziet er slecht uitstekend uit.
Oei.quote:
Zijn favo liedjequote:Op zaterdag 2 november 2019 19:59 schreef xzaz het volgende:
[..]
Lando is een fan die rijdt in de f1.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
Klopt niet. 22:00 uur.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:00 schreef StephanL het volgende:
Bij GPtoday zeggen ze dat Kwalificatie tijd is 21:10 - 22:10
Haar nummers uit de zeroes vond ik leuker dan wat ze nu uitbrengt.quote:
quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:01 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Zijn favo liedjeHahha dat was episch. Helemaal stuk ging die.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voorbeschouwing kwallificatie?quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:00 schreef StephanL het volgende:
Bij GPtoday zeggen ze dat Kwalificatie tijd is 21:10 - 22:10
quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:01 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Zijn favo liedjeBazen nummer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
Nee. Q begint om 22:00 uurquote:
En max had echt zo iets van euh ja...quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:02 schreef xzaz het volgende:
[..]
Hahha dat was episch. Helemaal stuk ging die.
Betraptquote:Op zaterdag 2 november 2019 20:02 schreef StephanL het volgende:
[..]
Ninja edit![]()
Ok thanks. Ik zat er al naar uit te kijken, 21:10
Hij was zuuuuuurrr. Maar ja verstappen.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:04 schreef vosss het volgende:
[..]
En max had echt zo iets van euh ja...
Nou, moet zeggen dat ze de laatste paar jaar ook toffe nummers heeft hoor. What about us in 2017 en dit jaar Walk me homequote:Op zaterdag 2 november 2019 20:01 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Haar nummers uit de zeroes vond ik leuker dan wat ze nu uitbrengt.
Gewoon uit de luidsprekers laten schallen op de gp Zandvoort, dan wil ik de reactie van Max, Norris en Riccardio wel eens zienquote:
Is normaal ookquote:Op zaterdag 2 november 2019 20:05 schreef StephanL het volgende:
02
NOV
Qualifying
22:00 - 23:00
02
NOV
Practice 3
19:00 - 20:00
Volgens de officiele website zijn dit de tijden, dus nog 2 uur wachten idd.
Ja kloptquote:Op zaterdag 2 november 2019 20:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Is normaal ook2 uur ertussen.
beetje onzin dit. Als de Bull de plank mis slaat mag dat gewoon gezegd wordenquote:Op zaterdag 2 november 2019 20:04 schreef Doevelaer het volgende:
Waarom mag hier wel gehaat worden op Ferrari 'kan er niet slecht genoeg uitzien' etc, maar is het VERBOTEN wanneer dergelijke uitspraken over Red Bull/Max worden gedaan?
Hoho, Sjarrel. Niet Ferrari. Sebke mag van mij winnen.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:04 schreef Doevelaer het volgende:
Waarom mag hier wel gehaat worden op Ferrari 'kan er niet slecht genoeg uitzien' etc, maar is het VERBOTEN wanneer dergelijke uitspraken over Red Bull/Max worden gedaan?
Van links.... naar rechts....quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:05 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Gewoon uit de luidsprekers laten schallen op de gp Zandvoort, dan wil ik de reactie van Max, Norris en Riccardio wel eens zien
Het gaat erom dat het wel gefundeerd moet zijn. Als een team of coureur een flater begaat dan ben ik de laatste die daar op gaat modereren. Waar we hier wel ontzettend moe van worden zijn mensen die structureel en te pas en te onpas iemand komen lopen afzeiken. Een soort cassettebandje dat op repeat staat. Erg storend.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:04 schreef Doevelaer het volgende:
Waarom mag hier wel gehaat worden op Ferrari 'kan er niet slecht genoeg uitzien' etc, maar is het VERBOTEN wanneer dergelijke uitspraken over Red Bull/Max worden gedaan?
quote:Op zaterdag 2 november 2019 19:59 schreef Zorro het volgende:
[..]
Nee. Ja. Norris is wel ook sympathiek.
Daarom dat olav ook vroeg aan horner of een 2de startrij mogelijk was. Pole hoeven we het niet eens over te hebben.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:07 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
beetje onzin dit. Als de Bull de plank mis slaat mag dat gewoon gezegd worden
In de kwali is plek 4 voor Max denk ik het hoogst haalbare, tenzij Leclerc en Bottas
Ik hoop dat je ook de oudejaarsconference doet.quote:
Amenquote:Op zaterdag 2 november 2019 20:10 schreef zoem het volgende:
[..]
Het gaat erom dat het wel gefundeerd moet zijn. Als een team of coureur een flater begaat dan ben ik de laatste die daar op gaat modereren. Waar we hier wel ontzettend moe van worden zijn mensen die structureel en te pas en te onpas iemand komen lopen afzeiken. Een soort cassettebandje dat op repeat staat. Erg storend.
Alsof dat nooit gebeurt. Jij komt hier niet zo vaak, he?quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:04 schreef Doevelaer het volgende:
....maar is het VERBOTEN wanneer dergelijke uitspraken over Red Bull/Max worden gedaan?
Mercedes zou er inmiddels achter zijn wat Ferrari doet en zouden overwegen om protest in te dienen of zelf hetzelfde truukje uit te halen.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
Tweetje: https://mobile.twitter.co(...)707475483430912?s=20
Oh, ik kom hier al een paar jaar iedere race hoor.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:12 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Alsof dat nooit gebeurt. Jij komt hier niet zo vaak, he?
Kan ik deze epische uitspraak gebruiken:quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:11 schreef Zorro het volgende:
Ik hoop dat je ook de oudejaarsconference doet.
quote:'Sympathiek' is alleen maar perceptie. 'Arrogant' ook.
Ja, las ik hier eerder deze week idd.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:14 schreef vosss het volgende:
[..]
Mercedes zou er inmiddels achter zijn wat Ferrari doet en zouden overwegen om protest in te dienen of zelf hetzelfde truukje uit te halen.
'Winnen' bedoel je?quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:14 schreef vosss het volgende:
Mercedes zou er inmiddels achter zijn wat Ferrari doet en zouden overwegen om protest in te dienen of zelf hetzelfde truukje uit te halen.
Dan moet RBR volgend jaar maar tegen beiden protesteren als er dan nog niets tegen gedaan isquote:Op zaterdag 2 november 2019 20:14 schreef vosss het volgende:
[..]
Mercedes zou er inmiddels achter zijn wat Ferrari doet en zouden overwegen om protest in te dienen of zelf hetzelfde truukje uit te halen.
Interessant. Benieuwd of hier wat uit rolt. En mocht het legaal zijn dan moet iedereen ervan kunnen profiteren lijkt me.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
Tweetjehttps://mobile.twitter.co(...)707475483430912?s=20
dat doet mercedes nog genoeg dankzij het tactische geblunder van Ferarri, ze worden zelfs wereldkampioenquote:
twitter:ChrisMedlandF1 twitterde op zaterdag 02-11-2019 om 20:19:19Oil leak for Leclerc, with Ferrari changing to another used power unit, so no penalty #F1 #USGP reageer retweet
Interessant. Ben zwaar benieuwd wat de vondst van Ferrari is.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
Tweetjehttps://mobile.twitter.co(...)707475483430912?s=20
Zo, zit jij snel op de kast.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:21 schreef Predator40 het volgende:
dat doet mercedes nog genoeg dankzij het tactische geblunder van Ferarri, ze worden zelfs wereldkampioen
Nou ja, er staat in elk geval in dat het al illegaal wordt bevonden.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:21 schreef beantherio het volgende:
[..]
Interessant. Benieuwd of hier wat uit rolt. En mocht het legaal zijn dan moet iedereen ervan kunnen profiteren lijkt me.
ah ik dacht dat je serieus was.....quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:22 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Zo, zit jij snel op de kast.
Dus een oude spec, die niet eens als een malle gaat op het rechte stuk?quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:22 schreef beantherio het volgende:
twitter:ChrisMedlandF1 twitterde op zaterdag 02-11-2019 om 20:19:19Oil leak for Leclerc, with Ferrari changing to another used power unit, so no penalty #F1 #USGP reageer retweet
Soms denk ik weleens dat ze echt niet door hebben, zelfs als ze manipulatief zijn. Zo'n Winkelman zit net als Doornbos Hamilton op te hemelen omdat Mercedes marketing dan weer wat leuks voor ze heeft, bij journalisten volstaat 12 bier en een snackplatter doorgaans wel maar ik sluit niet uit dat Mercedes marketing iets verfijnder werkt.quote:Op vrijdag 1 november 2019 22:23 schreef Sinister-D- het volgende:
Sky commentaar die kritiek heeft op het veel te chauvinistisch Finse commentaar ten tijde van Häkkinen. Om vervolgens direct aan te haken dat Hamilton 6 van de laatste 12 WDC's gewonnen heeft, en dat ie een nagenoeg foutloze rijder is
Maakt niet zoveel uit. Zelfde aero met verlies in de bochten en winst op het rechte stuk.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:23 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Dus een oude spec, die niet eens als een malle gaat op het rechte stuk?
Er staat "possible fuel flow measurement loophole" en dat klinkt niet perse illegaal. Een "loophole" is een achterdeurtje en niet perse een overtreding.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:23 schreef Zorro het volgende:
[..]
Nou ja, er staat in elk geval in dat het al illegaal wordt bevonden.
En in het artikel staat:quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:25 schreef beantherio het volgende:
[..]
Er staat "possible fuel flow measurement loophole" en dat klinkt niet perse illegaal. Een "loophole" is een achterdeurtje en niet perse een overtreding.
Dus illegaal.quote:Die FIA hat nun mit einer Technischen Direktive auf die offizielle Anfrage von Red Bull geantwortet. In TD 039/19 steht, dass eine solche Praxis illegal wäre.
Precies. Het grijze gebied waar de FIA zo nu en dan iets uithaalt om te melden dat ze het liever niet meer hebbenquote:Op zaterdag 2 november 2019 20:25 schreef beantherio het volgende:
[..]
Er staat "possible fuel flow measurement loophole" en dat klinkt niet perse illegaal. Een "loophole" is een achterdeurtje en niet perse een overtreding.
Die gaat dan iets minder als een malle, maar alsnog sneller dan de andere PU's waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:23 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Dus een oude spec, die niet eens als een malle gaat op het rechte stuk?
Nope, not really.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:23 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ah ik dacht dat je serieus was.....
Behalve als jij weet dat het je een onbedoeld voordeel oplevert. Dan kan de FIA het echt wel een overtreding vinden.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:25 schreef beantherio het volgende:
[..]
Er staat "possible fuel flow measurement loophole" en dat klinkt niet perse illegaal. Een "loophole" is een achterdeurtje en niet perse een overtreding.
Waarom denk je dat ze voor Brexit kiezen. Britannia rules the wavesquote:Op zaterdag 2 november 2019 20:24 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Soms denk ik weleens dat ze echt niet door hebben, zelfs als ze manipulatief zijn. Zo'n Winkelman zit net als Doornbos Hamilton op te hemelen omdat Mercedes marketing dan weer wat leuks voor ze heeft, bij journalisten volstaat 12 bier en een snackplatter doorgaans wel maar ik sluit niet uit dat Mercedes marketing iets verfijnder werkt.
Maar die Britten zijn echt hysterisch chauvinistisch. Die vinden dat ze recht hebben op de grootste ooit omdat ze de oorlog gewonnen hebben of zo. In ieder geval groter dan de Duitsers. Verder gaat alle logica of maat het raam uit. Bij het voetbal vragen ze zich ook altijd af wanneer ze weer wereldkampioen worden, nooit of het uberhaupt nog gaat lukken. Toen Vettel voor de 4e keer WK was geworden gingen ze zich afvragen hoe zijn naam uitgesproken moest worden. Ze waren zelfs enigzins verontwaardigd dat Michael Schumacher zijn eigen naam niet als Maikel was gaan uitspreken, terwijl hij het prima vond om zo genoemd te worden. Bizar volk in de internationale verhoudingen, alsof ze nog over de hele wereld heersen.
En bij Formule 1 vragen wij ons niet af of Max wereldkampioen wordt, maar wanneer. Beetje chauvinisme zou ons land waarschijnlijk goed doen.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:24 schreef Weltschmerz het volgende:
Maar die Britten zijn echt hysterisch chauvinistisch....Bij het voetbal vragen ze zich ook altijd af wanneer ze weer wereldkampioen worden, nooit of het uberhaupt nog gaat lukken.
5 minuten nogquote:
Stort de Merc van Lewis maar vol met zand. Misschien dat het een dempende werking heeftquote:
Kan niet kloppen volgens vuurvlieg. Dus tsja.quote:Op zaterdag 2 november 2019 20:58 schreef zoem het volgende:
Bocht 1 ligt al anderhalve meter lager sinds de bouw van het circuit, bizar.
De aarde is plat..quote:Op zaterdag 2 november 2019 21:52 schreef babylon het volgende:
[..]
Kan niet kloppen volgens vuurvlieg. Dus tsja.
Bij een gele vlag.quote:
Klinkt als een soort van hack.quote:Op zaterdag 2 november 2019 21:59 schreef zoem het volgende:
Olav legt de aanvraag van RB uit mbt de illegaliteit van de Ferrari motor. Interessante loophole.
de vraag is of dat het ook echt isquote:Op zaterdag 2 november 2019 21:59 schreef zoem het volgende:
Olav legt de aanvraag van RB uit mbt de illegaliteit van de Ferrari motor. Interessante loophole.
Dat zeggen zijzelf en Mercedes (die het schijnt te weten nu) natuurlijk nietquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:02 schreef Faraday01 het volgende:
Wat is de loophole van de Ferrari motor? Net gemist
Gebruik maken van statische ruis door elektrische componenten die conflicteren zodat de meters van de FIA het niet doen op momenten en die momenten de regels overtreden.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:02 schreef Faraday01 het volgende:
Wat is de loophole van de Ferrari motor? Net gemist
Bedrading met spanning ergens naast leggen ofzo om de pulsen te beinvloedenquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:02 schreef Faraday01 het volgende:
Wat is de loophole van de Ferrari motor? Net gemist
Ze hebben een kabel langs de fuel flow meter gelegd, waardoor de meting verstoord wordt en ze dus op bepaalde momenten meer brandstof erdoor kunnen jagen.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:02 schreef Faraday01 het volgende:
Wat is de loophole van de Ferrari motor? Net gemist
Kimi > de restquote:
An sich natuurlijk redelijk geniaal bedachtquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:04 schreef zoem het volgende:
[..]
Ze hebben een kabel langs de fuel flow meter gelegd, waardoor de meting verstoord wordt en ze dus op bepaalde momenten meer brandstof erdoor kunnen jagen.
Tot er iets fout gaat en ze hun eigen motor vernagelenquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:05 schreef vosss het volgende:
[..]
An sich natuurlijk redelijk geniaal bedacht
Dit weet RBR niet, ze hebben nu alleen uitgesloten dat dat niet meer mag.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:04 schreef zoem het volgende:
[..]
Ze hebben een kabel langs de fuel flow meter gelegd, waardoor de meting verstoord wordt en ze dus op bepaalde momenten meer brandstof erdoor kunnen jagen.
Nou ja, dat denkt Red Bull 😁 wil natuurlijk niet zeggen dat dat het ook echt is. Het is in ieder geval een fraaie hack. Want ze zullen altijd zeggen: wat stom, wij hadden natuurlijk ook niet de juiste gegevens door deze storing...quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:04 schreef zoem het volgende:
[..]
Ze hebben een kabel langs de fuel flow meter gelegd, waardoor de meting verstoord wordt en ze dus op bepaalde momenten meer brandstof erdoor kunnen jagen.
Bedrijfsspionagequote:Op zaterdag 2 november 2019 22:05 schreef Gehrman het volgende:
Vraag me we af hoe dit naar buiten is gekomen. Zou toch niet anders kunnen dat er iemand bij Ferrari heeft gelekt.
Dat mag niet.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:04 schreef zoem het volgende:
[..]
Ze hebben een kabel langs de fuel flow meter gelegd, waardoor de meting verstoord wordt en ze dus op bepaalde momenten meer brandstof erdoor kunnen jagen.
Metingen, alle motoren accelereren met een soortgelijke lijn bij het uitkomen van een bocht, bij Ferrari is die lijn een stuk sneller, bij de klantenteams niet. En als je juist op dat moment keer op keer een "storing" hebt dan ontstaat er wel een vermoeden. Geloof maar als zoveel teams en specialisten roepen dat er iets niet klopt dat het gewoon niet klopt.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:05 schreef Gehrman het volgende:
Vraag me we af hoe dit naar buiten is gekomen. Zou toch niet anders kunnen dat er iemand bij Ferrari heeft gelekt.
Dus het mag wel?quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:07 schreef mikieu het volgende:
[..]
Dit weet RBR niet, ze hebben nu alleen uitgesloten dat dat niet meer mag.
Even een kabeltje omgelegd.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:07 schreef Gruj0 het volgende:
Wat was er met de wagen van LEC in FP3?
McLaren gaat lekker hierquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:08 schreef zoem het volgende:
Sainz goed bezig met 2e tijd. Max eerste tijd voor nu
Olielek. Motor vervangen naar een eerder gebruikte motor.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:07 schreef Gruj0 het volgende:
Wat was er met de wagen van LEC in FP3?
https://dplay.nl/discovery/fast-n-loud/quote:
4,8quote:
Het doen, zonder vragen, mag. Dan is het aan de FIA dit af te keuren.quote:
Zal binnenkort ff checkenquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:10 schreef shiz het volgende:
[..]
https://dplay.nl/discovery/fast-n-loud/Kijk ik wel graag. Carflipper. Goedkoop kopen, pimpen, sellen.
Red Bull wilde dit zogezegd ook doen, de FIA heeft nu gezegd dat het niet mag En dat alle teams die het eventueel al deden ermee moeten stoppen.quote:
alleen bij het veilen is hij lang niet altijd succesvol. Soms zeggen ze op tv wel eens dat hij winst gemaakt heeft, maar dan weet je dat het niet kan kloppen, zoals bij de Ford F40quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:10 schreef shiz het volgende:
[..]
https://dplay.nl/discovery/fast-n-loud/Kijk ik wel graag. Carflipper. Goedkoop kopen, pimpen, sellen.
Kunnen ze in België nog wat van leren jaquote:
Nou ja, hij zei dat ze hadden uitgesloten dat het niét mochtquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:11 schreef eborn het volgende:
[..]
Red Bull wilde dit zogezegd ook doen, de FIA heeft nu gezegd dat het niet mag En dat alle teams die het eventueel al deden ermee moeten stoppen.
Welkom op de Amerikaanse wegenquote:
Zoals ik het begreep vroegen ze het aan om duidelijk te maken dat het verboden is. Soort van waarschuwing voor Ferrari, zonder de ophef en de slechte reclame voor de f1 want zou het kloppen dan heeft Ferrari al haar poles, overwinningen en punten gepakt met een illegale wagen en dienen ze uit het kampioenschap gezet te worden.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:11 schreef eborn het volgende:
[..]
Red Bull wilde dit zogezegd ook doen, de FIA heeft nu gezegd dat het niet mag En dat alle teams die het eventueel al deden ermee moeten stoppen.
Amerika heeft eigenlijk best wel prima wegen (buiten de steden dan).quote:
Misschien hebben wel meer teams het gedaan. Waarom zou Mercedes geen vals spel spelen? Ze zijn wel erg sterk teruggekomen van de wintertests.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:11 schreef eborn het volgende:
[..]
Red Bull wilde dit zogezegd ook doen, de FIA heeft nu gezegd dat het niet mag En dat alle teams die het eventueel al deden ermee moeten stoppen.
Wilde net zeggen ja, Las Vegas stad was hobbelig, maar eenmaal erbuiten was het perfect te doenquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:13 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Amerika heeft eigenlijk best wel prima wegen (buiten de steden dan).
Ik ga voor 31.8.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:13 schreef zoem het volgende:
Wat zal de pole worden, 1.32 laag of een 1.31 hoog?
Zoals ik het begreep zeiden ze tegen de FIA dat ze van plan waren dat te doen en vroegen ze of het toegestaan was (al wisten ze dat dat wrsch niet x o was). Soort truukje om het illegaal te laten verklaren.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:12 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Zoals ik het begreep vroegen ze het aan om duidelijk te maken dat het verboden is. Soort van waarschuwing voor Ferrari, zonder de ophef en de slechte reclame van f1 want zou het kloppen dan heeft Ferrari al haar poles, overwinningen en punten gepakt met een illegale wagen en dienen ze uit het kampioenschap gezet te worden.
Klopt inderdaad.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:12 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Zoals ik het begreep vroegen ze het aan om duidelijk te maken dat het verboden is. Soort van waarschuwing voor Ferrari, zonder de ophef en de slechte reclame voor de f1 want zou het kloppen dan heeft Ferrari al haar poles, overwinningen en punten gepakt met een illegale wagen en dienen ze uit het kampioenschap gezet te worden.
Klopt niet. Ze vroegen om toestemming het zelf zo te mogen doen.quote:
Precies, dus Ferrari kan dat gat in het reglement niet meer gebruiken.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:14 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zoals ik het begreep zeiden ze tegen de FIA dat ze van plan waren dat te doen en vroegen ze of het toegestaan was (al wisten ze dat dat wrsch niet x o was). Soort truukje om het illegaal te laten verklaren.
Juist, maar het was niet illegaal.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:16 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Precies, dus Ferrari kan dat gat in het reglement niet meer gebruiken.
Pcies.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:16 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Precies, dus Ferrari kan dat gat in het reglement niet meer gebruiken.
wetende dat de FIA het niet goed zou keuren. Op deze manier kun je iets verboden krijgen.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Klopt niet. Ze vroegen om toestemming het zelf zo te mogen doen.
Doelbewust de boel belazeren, ja dan vraag je er wel om.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:12 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Zoals ik het begreep vroegen ze het aan om duidelijk te maken dat het verboden is. Soort van waarschuwing voor Ferrari, zonder de ophef en de slechte reclame voor de f1 want zou het kloppen dan heeft Ferrari al haar poles, overwinningen en punten gepakt met een illegale wagen en dienen ze uit het kampioenschap gezet te worden.
Dit jaquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:17 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
wetende dat de FIA het niet goed zou keuren. Op deze manier kun je iets verboden krijgen.
RB was echt niet van plan om het toe de passen, omdat het niet goedgekeurd zou worden.
Maar enkel omdat ze dondersgoed wisten dat het niet toegestaan was.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Klopt niet. Ze vroegen om toestemming het zelf zo te mogen doen.
Gifje.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:18 schreef LTVDK het volgende:
Dat was een charmant shot van die kauwgom knagende Racing Point monteur
Dat zei ik ook. Lees nog eens goed: "soort truukje om het illegaal te katen verklaren".quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:17 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
wetende dat de FIA het niet goed zou keuren. Op deze manier kun je iets verboden krijgen.
RB was echt niet van plan om het toe de passen, omdat het niet goedgekeurd zou worden.
Dat kan ik niet, misschien @HiDiHoquote:
Waarvan?quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:20 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat kan ik niet, misschien @:HiDiHo
quote:
quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:18 schreef LTVDK het volgende:
Dat was een charmant shot van die kauwgom knagende Racing Point monteur
Het is nog geen Q3quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:20 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Nou nou Ferrari, eens zien als dit zich doorzet maar ze zitten er opeens niet bij, toevallig...
quote:
Hulk ookquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:24 schreef zoem het volgende:
Aha GAS en NOR snijden wat af bij een bocht
Zelf over de parkeerplaatsquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:26 schreef opgebaarde het volgende:
Geen tracklimit, dus je mag ook over het gras?
maar dat is langzamer en je banden worden viesquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:26 schreef opgebaarde het volgende:
Geen tracklimit, dus je mag ook over het gras?
In bocht 19 zijn tracklimits.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:26 schreef opgebaarde het volgende:
Geen tracklimit, dus je mag ook over het gras?
Hoeveel last heb je daar eigenlijk van?quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:27 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
maar dat is langzamer en je banden worden vies
Die is leuk jaquote:
In de pitboxquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:33 schreef Predator40 het volgende:
waar is Ferarri nu nu ze de fuel flow meter niet meer mogen beīnvloeden ( mocht al niet maargoed Ferarri .....)
An sich is deze Ferrari hetzelfde als vorige week en de vorige races.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:33 schreef Predator40 het volgende:
waar is Ferarri nu nu ze de fuel flow meter niet meer mogen beīnvloeden ( mocht al niet maargoed Ferarri .....)
Genoeg om Mercedes en Ferrari op 1-4 te zettenquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:34 schreef Tinos85 het volgende:
Top 6 lekker dicht op elkaar. Hoeveel gaat de partymode nog uitmaken straks.
Als ik het net goed begreep is er iemand van de FIA gaan controleren bij Ferrari, dus kans is groot dat ze het al hebben moeten aanpassen.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:35 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
An sich is deze Ferrari hetzelfde als vorige week en de vorige races.
Als dit het zou zijn want RBR vermoedt, dan hoeft het pas volgende race aangepast te worden.
Gok ik ook wel ja.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:35 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Genoeg om Mercedes en Ferrari op 1-4 te zetten
quote:
twitter:HaasF1Team twitterde op zaterdag 02-11-2019 om 21:45:24The perfect sign doesn’t exi...
🤣🤣 https://t.co/nnWMqyalhT reageer retweet
Ja, zegt dus nietsquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:35 schreef mikieu het volgende:
[..]
En rode band, kreeg Gasly ook steeds wanneer Max gewoon op geel ging.
En dāt is 3quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:37 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]twitter:HaasF1Team twitterde op zaterdag 02-11-2019 om 21:45:24The perfect sign doesn’t exi... [ afbeelding ]🤣🤣 https://t.co/nnWMqyalhT reageer retweet
nee, want de directive is al naar de teams verzonden, het mag niet en als ze het al deden moeten ze het aanpassen.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:35 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
An sich is deze Ferrari hetzelfde als vorige week en de vorige races.
Als dit het zou zijn want RBR vermoedt, dan hoeft het pas volgende race aangepast te worden.
Wees blij dat we jouw zure opmerkingen niet bijhouden in een teller, die stond dan een stuk hoger dan 3quote:
okquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:38 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Wees blij dat we jouw zure opmerkingen moet bijhouden in een teller, die stond dan een stuk hoger dan 3
ronde afbreken, dan kunnen ze morgen op mediums startenquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:40 schreef zoem het volgende:
Ham en Max duiken al onder de S1 van Albon
Hebben ze hun tijd verbeterd?quote:
waarom?quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:41 schreef Nattekat het volgende:
Ferrari heeft hun race alvast verneukt.
Willen starten op mediumquote:
Op mediumquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:41 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Op soft neem ik aan? Rest op medium.
Ze willen starten op medium.quote:
Max sneller dan HAM in S1quote:
Op mediumsquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:41 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Op soft neem ik aan? Rest op medium.
Nee. Max sneller in S1, HAM sneller in S2quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:43 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Max had toch de laatste paars in 2?
Johnny Herbert in de Benetton bij een pitsstop in ik meen 1995. Bleef de krik hangen, vloog er aan het einde van de pits afquote:
Dacht dat Ham er later onder kwam te staan. Kan het fout hebben, gezien Hamilton Max aso inhaalde.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:43 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Max had toch de laatste paars in 2?
HAM hinderde VERquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:44 schreef opgebaarde het volgende:
Wat gebeurde tussen Verstappen en Hamilton in de inlap?
Iedereen moet aan de kant voor zijne grootheidquote:Op zaterdag 2 november 2019 22:44 schreef mikieu het volgende:
[..]
Dacht dat Ham er later onder kwam te staan. Kan het fout hebben, gezien Hamilton Max aso inhaalde.
Lewis moest zich nog even tussen hem en Kvyat in wurmen.quote:Op zaterdag 2 november 2019 22:44 schreef opgebaarde het volgende:
Wat gebeurde tussen Verstappen en Hamilton in de inlap?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |