Zeker, het was ook niet nodig om te blijven stappen aangezien niemand sneller gegaan was.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Andermaal zeer dom van Verstappen.
Ik zie graag eerlijkheid.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Andermaal zeer dom van Verstappen.
Dit. Maar goed, ik lees morgen de uitkomst wel. Kijken of het een inhaalrace wordt of niet.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:46 schreef VacaLoca het volgende:
Als Max gewoon zou zeggen van 'I was aware that Bottas crashed but didn't notice any yellow flag until I was already almost passed him. I had no yellow on my display and chose to continue, by that time I was already passed Bottas anyway so it was safe to do so'
Of whatever. Iig niet dit, nu weet je dat de FIA een voorbeeld wil gaan zetten..
Je hebt de data van Hamilton?quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:50 schreef Kyran het volgende:
Nou ja, kunnen uren doorgaan.
Mijn mening is dat data duidelijk laat zien dat hij gelift heeft. Wat niet duidelijk is waar dit gebeurd is en of het genoeg is. Het lijkt erop dat het pas op het rechte stuk is gebeurd en niet in de bocht zelf waar geel was. Wat Max verder zegt of doet moet er absoluut niet toe doen.
FIA is weer fout bezig. Als ze Max straffen moeten ze Hamilton ook straffen in ieder geval, maar dat zal wel niet gebeuren, Max is makkelijk te pakken. Als ze Max gewoon meteen na de Q zijn snelste ronde hadden afgepakt was het klaar geweest.
Met eerlijkheid win je geen wedstrijden. Zie Ferrari en Mercedes. Sport is hard. Het enige wat telt is de winst, glorie of vergetelheid. In moreel opzicht heb je natuurlijk wel gelijk.quote:
Dat vind ik ook wel apart ja, los van de vraag of hij vol doorrijdt of niet (en op welk moment), was het niet eens meer nodig omdat hij toch al pole had..quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:49 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Zeker, het was ook niet nodig om te blijven stappen aangezien niemand sneller gegaan was.
Ben je tegenwoordig al een NSB’er als je een kritische vraag steltquote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:51 schreef hjansen82 het volgende:
En Jack hoeft helemaal niet te vragen of Max het gas losliet. Hij is misschien een slechte interviewer maar geen NSB-er.
Hamilton had ook z'n beste 3de sector, dat lijkt me onmogelijk als je gelift hebt (en dat geldt dan voor Max ook).quote:
Heeft Hamilton weer geluk hoor, die hoefde niet naar de persconferentie!quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
In de persco toegegeven. Geen Plooij voor nodig.
Waar heb je dat vandaan dat Ham zn beste 3de sector had? (niet dat ik je niet geloof ik ben gewoon nieuwsgierig)quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:53 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Hamilton had ook z'n beste 3de sector, dat lijkt me onmogelijk als je gelift hebt (en dat geldt dan voor Max ook).
Bij Bottas snelate tijd tijdens een rode vlag telde het moment dat die door de computer in het message systeem van de FIA geregistreerd was.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:27 schreef Whiskers2009 het volgende: [..] Vlag is leidend. Want ter plaatse geconstateerd.
Of je volgt eeaquote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:54 schreef opreis het volgende:
[..]
Waar heb je dat vandaan dat Ham zn beste 3de sector had? (niet dat ik je niet geloof ik ben gewoon nieuwsgierig)
Ik las net dat de FIA gezegd zou hebben dat Verstappen in de laatste mini sector gelift zou hebben.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:53 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Hamilton had ook z'n beste 3de sector, dat lijkt me onmogelijk als je gelift hebt (en dat geldt dan voor Max ook).
Blijkbaar zijn ze daar op terug gekomen.quote:The FIA has claimed Verstappen did lift at the corner as per the mini-sectors, meaning he is not currently set to face any investigation for the incident.
Als de FIA Ferrari constant de hand boven het hoofd houd, dan mag je als NL verslaggever Max toch ook wel helpen.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:53 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ben je tegenwoordig al een NSB’er als je een kritische vraag stelt
Vlag telt. Ik ga het niet nog 3x uitleggenquote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:55 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Bij Bottas snelate tijd tijdens een rode vlag telde het moment dat die door de computer in het message systeem van de FIA geregistreerd was.
14 punten meer dan Bottas.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:56 schreef Dazalbest het volgende:
Wat moet Hamilton morgen halen om het seizoen binnen te halen en bij welke uitslag is ie het niet?
Niet bij die rode vlag in ieder geval.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Vlag telt. Ik ga het niet nog 3x uitleggen
Zou hij de pole gewoon weigeren als hij hem alsnog krijgt?quote:The straight is very, very long into turn one. That’s why I was very happy to be second because, of course, we also have the straight line speed advantage compared to the Red Bull so second [is] a good place to start.”
Tot ze lucht kregen vd perscoquote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:56 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Ik las net dat de FIA gezegd zou hebben dat Verstappen in de laatste mini sector gelift zou hebben.
Zal de bron even opzoeken.
Er was geen rode vlagquote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:57 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Niet bij die rode vlag in ieder geval.
Die paar meter voorsprong kun je maar beter hebbenquote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:57 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Zou hij de pole gewoon weigeren als hij hem alsnog krijgt?
haha nee, ik vraag gewoon iets volkomen relevants in dit topic.quote:
Niet deze race. Eerder in het seizoen.quote:
P3 is beter.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:02 schreef beantherio het volgende:
Ik ga er zomaar vanuit dat Max morgen niet op P1 zal starten.
Even kijken wat de orange army kan doen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:02 schreef Dazalbest het volgende:
Valt me wel op dat elke keer als er een wel niet straf situatie is over iets met Max het telkens zo super lang moet duren......
nee, want dan moet je extra meters naar bocht 1 goed gaan makenquote:
Slipstream....quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:03 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
nee, want dan moet je extra meters naar bocht 1 goed gaan maken
Die door een slipstream gek genoeg makkelijker zijn.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:03 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
nee, want dan moet je extra meters naar bocht 1 goed gaan maken
Heb jij het gezien? Want ik heb je hoog zitten. En wat mij betreft was het vrij duidelijk.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:02 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Niet deze race. Eerder in het seizoen.
Straf zou logisch zijn maar FIA is nooit logisch. Bottas die onder een rode vlag zijn snelste tijd neerzet en die mag houden omdat de rode vlag op zijn display nog niet te zien was sloeg alles.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:02 schreef beantherio het volgende:
Ik ga er zomaar vanuit dat Max morgen niet op P1 zal starten.
En dan beukt Leclerc Max er weer af in de bocht.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:03 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
nee, want dan moet je extra meters naar bocht 1 goed gaan maken
Denk dat er geen straf gaat volgen eigenlijk (of in ieder geval geen straf die hem pole kost), ook al was het duidelijk niet heel slim wat Max deed.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:02 schreef beantherio het volgende:
Ik ga er zomaar vanuit dat Max morgen niet op P1 zal starten.
dat had Max ook niet nu geel op zijn Display dus als hij dat gebruikt zal de FIA niets meer kunnen doen , dat is ook wat e teambaas van RBR aangaf dat ze niet wisten dat er geel wasquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:05 schreef franske19 het volgende:
[..]
Straf zou logisch zijn maar FIA is nooit logisch. Bottas die onder een rode vlag de snelste tijd neerzet en die mag houden omdat de rode vlag op zijn display nog niet te zien was sloeg alles.
Spreken is zilver en zwijgen is goud blijkt maar weer.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:05 schreef franske19 het volgende:
[..]
Straf zou logisch zijn maar FIA is nooit logisch. Bottas die onder een rode vlag de snelste tijd neerzet en die mag houden omdat de rode vlag op zijn display nog niet te zien was sloeg alles.
Dat was gewoon dom en ook geen respect voor veiligheid.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:06 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Denk dat er geen straf gaat volgen eigenlijk (of in ieder geval geen straf die hem pole kost), ook al was het duidelijk niet heel slim wat Max deed.
Zichzelf opheffen moeten ze, want de geloofwaardigheid zijn ze nu helemaal kwijt.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ik denk van wél. FIA moet iets nu.
Ze waren zelf ook redelijk laks. Middle of the road wellicht. Snelste tijd wordt geschrapt.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ik denk van wél. FIA moet iets nu.
Dit lijkt mij ook. Anders ben je niet geloofwaardig.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ik denk van wél. FIA moet iets nu.
Denk dat ze gewoon laat zijn met het nieuwsberichtquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:08 schreef Maver24 het volgende:
???
https://twitter.com/fia/status/1188212892040077323?s=19
Ik weet niet waar je op doelt.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Heb jij het gezien? Want ik heb je hoog zitten. En wat mij betreft was het vrij duidelijk.
Wat is de vraag?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:08 schreef Maver24 het volgende:
???
https://twitter.com/fia/status/1188212892040077323?s=19
Kan een uitweg zijn voor de FIA. Als je wil.quote:
Wilden ze. Nu niet meer.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:10 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kan een uitweg zijn voor de FIA. Als je wil.
Maar we gaan het zien.
Het scheelt f5-en op de FIA.com.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:09 schreef Peterselieman het volgende:
Volgens mij zijn we in deze 'discussie' in een uur 0,0 opgeschoten
Lijkt mij ook de meest 'sportieve' oplossing. De systemen faalde ook nogal (blijkbaar heeft Bottas de systemen gesloopt in zijn crash).quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:09 schreef Kyran het volgende:
1x geel, niet gelift, snelste tijd afpakken, iedereen blij.
Kan FIA zeggen dat ze gestraft hebben en heeft Max er geen last van. Even achter de schermen tegen Max zeggen dat die even zijn bek moet houden in de toekomst en klaar.
Huh?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:11 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Of dit vertraagt online gezet is pre Verstappen summoned of post
Die Tweet is net online gezet, dus hij vraagt zich af ofquote:
De hamvraag is toch of Max van pole mag vertrekken of niet. Door het tijdstip van het plaatsen van die tweet (ver nadat Max bij de stewards moest komen) kun je gaan afvragen of de stewards er bij laten zitten. Of niet want die tweet is alvast klaar gezet voor überhaupt bekend was dat Max naar de stewards moest.quote:
Dit dus.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:13 schreef Kyran het volgende:
[..]
Die Tweet is net online gezet, dus hij vraagt zich af of
1) Omdat het nu online is gezet Max inderdaad geen straf gaat krijgen
of
2) Twitter account van niks weet en gewoon dingen post, zonder weet te hebben of te wachten op de stewards.
Verstappen is summonedquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:13 schreef Kyran het volgende:
[..]
Die Tweet is net online gezet, dus hij vraagt zich af of
1) Omdat het nu online is gezet Max inderdaad geen straf gaat krijgen
of
2) Twitter account van niks weet en gewoon dingen post, zonder weet te hebben of te wachten op de stewards.
Nou lijkt me duidelijk dan als de FIA het zelf zo meldt.quote:Verstappen then proved unstoppable in the final Q3 top-10 shootout. After going quickest in the first runs with a lap of 1:14.910 that left him 0.124s clear of Leclerc the Dutchman ramped up the pace in final runs to set a pole position time of 1:14.758. There was confusion in the final moments, however, as Bottas crashed in the final corner on his final run bringing out the yellow flags. The impact was heavy but he was soon out of the car and safe.
With Verstappen on pole and Leclerc on the front row, third place went to Vettel, with Hamilton fourth. Albon scored his best qualifying result to date with fifth and Bottas qualified sixth, though the heavy damage to his car calls into question where he might start. Sainz qualified seventh ahead of team-mate Norris and the final top 10 places were filled by Toro Rosso’s Kvyat and Gasly.
https://www.fia.com/news/(...)s-bottas-crashes-out
Lijkt me duidelijk het laatste. Ik vermoed dat de Twitter-account van FIA niet wordt beheerd door de stewards van deze race. En waarschijnlijk ook niet eens door mensen die zich echt interesseren voor deze situatie.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:13 schreef Kyran het volgende:
[..]
Die Tweet is net online gezet, dus hij vraagt zich af of
1) Omdat het nu online is gezet Max inderdaad geen straf gaat krijgen
of
2) Twitter account van niks weet en gewoon dingen post, zonder weet te hebben of te wachten op de stewards.
Lieverd, je leest niet.quote:
Die eerlijkheid van Max die jij zo hoog hebt zitten valt best mee.quote:Op zaterdag 26 oktober 2019 23:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
In de persco toegegeven. Geen Plooij voor nodig.
Hij is een uur geleden pas naar de stewards gegaan.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:15 schreef Mothzor het volgende:
Dit duurt toch allemaal veel te lang zeg. We zijn gewoon al ruim 3 uur verder
Door de persco. 23:10 uur bij de stewardsquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:15 schreef Mothzor het volgende:
Dit duurt toch allemaal veel te lang zeg. We zijn gewoon al ruim 3 uur verder
wees blij dat je niet mijn werkgever heb daar zit ik al meer dan 20 jaar te wachten op antwoord .....quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:15 schreef Mothzor het volgende:
Dit duurt toch allemaal veel te lang zeg. We zijn gewoon al ruim 3 uur verder
Neem aan dat ze in zo'n artikel wel iets zetten over een onderzoek m.b.t. Max en die gele vlag en de tekst dus van daarvoor is. (en dus waarschijnlijk niet zoveel zegt over een eventuele straf voor Max)quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:14 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Nou lijkt me duidelijk dan als de FIA het zelf zo meldt.
Yup.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:17 schreef opgebaarde het volgende:
Wat is nu het hele verhaal?
Verstappen rijdt tijdens geel zijn snelste tijd en de minisector waar geel was, daar was hij langzamer dan de vorige snelste ronde dus vond de FIA het geen straf waardig, maar omdat Verstappen een grote mond had tijdens de persconferentie is de FIA gedwongen om toch nog een keer te kijken naar zijn gedrag in die sector?
Dat is het toch?
Snap ik, maar we gaan een voetballer ook niet zijn goal afpakken als ie na de wedstrijd vertelde dat hij de bal met zijn hand aannam.quote:
Of je bent aangenomen?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:16 schreef RAVW het volgende:
[..]
wees blij dat je niet mijn werkgever heb daar zit ik al meer dan 20 jaar te wachten op antwoord .....![]()
Jaquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:16 schreef het_synergy_effect het volgende:
[..]
Die eerlijkheid van Max die jij zo hoog hebt zitten valt best mee.
De eerste vraag is simpel: heb je een gele vlag gezien?
Geen ja, geen nee, geen duidelijk antwoord.
Hij ontwijkt de vraag en geeft aan dat hij wist van de crash van Bottas.
Daarna de vraag of hij zijn gas heeft losgelaten.
Max reactie: "gezien de snelle rondetijd ziet het daar niet naar uit, of wel?"
Opnieuw geen direct/eerlijk antwoord.
Dus?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:16 schreef het_synergy_effect het volgende:
[..]
Die eerlijkheid van Max die jij zo hoog hebt zitten valt best mee.
De eerste vraag is simpel: heb je een gele vlag gezien?
Geen ja, geen nee, geen duidelijk antwoord.
Hij ontwijkt de vraag en geeft aan dat hij wist van de crash van Bottas.
Daarna de vraag of hij zijn gas heeft losgelaten.
Max reactie: "gezien de snelle rondetijd ziet het daar niet naar uit, of wel?"
Opnieuw geen direct/eerlijk antwoord.
Ja in 1995 alquote:
Ja.. en gelukkig konden we daar op FOK heel lang over discussiërenquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:17 schreef opgebaarde het volgende:
Wat is nu het hele verhaal?
Verstappen rijdt tijdens geel zijn snelste tijd en de minisector waar geel was, daar was hij langzamer dan de vorige snelste ronde dus vond de FIA het geen straf waardig, maar omdat Verstappen een grote mond had tijdens de persconferentie is de FIA gedwongen om toch nog een keer te kijken naar zijn gedrag in die sector?
Dat is het toch?
Bij het tweede scenario is het wel gek dat die persoon dit bericht drie uur t laat postquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:16 schreef Kyran het volgende:
[..]
Lieverd, je leest niet.
Dat weten we .... maar als FIA nu nadat Max al bij de stewards is geweest opeens post dat Max pole heeft kan je je afvragen of dat betekent dat Max geen straf gaat krijgen.
Of het kan gewoon zijn dat diegene die hun Twitter-account beheert zich van niks aantrekt en alles online kwakt.
Ik denk tweede
Mja, het is geen direct antwoord op de vragen, maar is duidelijk genoeg toch?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:16 schreef het_synergy_effect het volgende:
[..]
Die eerlijkheid van Max die jij zo hoog hebt zitten valt best mee.
De eerste vraag is simpel: heb je een gele vlag gezien?
Geen ja, geen nee, geen duidelijk antwoord.
Hij ontwijkt de vraag en geeft aan dat hij wist van de crash van Bottas.
Daarna de vraag of hij zijn gas heeft losgelaten.
Max reactie: "gezien de snelle rondetijd ziet het daar niet naar uit, of wel?"
Opnieuw geen direct/eerlijk antwoord.
Ruim een uur voor iets dat aardig zwart/wit is, dat is lang.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Door de persco. 23:10 uur bij de stewards
Niks nieuwsquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:21 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ruim een uur voor iets dat aardig zwart/wit is, dat is lang.
De regel is krom. Er is geen afspraak hoeveel je moet vertragen als je maar vertraagt. Zoals in dit geval onbedoeld een paar millisecondenquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:19 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ja.. en gelukkig konden we daar op FOK heel lang over discussiëren
Geen idee hoe snel die artikelen normaal op de FIA-twitter terechtkomen, maar het gebeurt wel vaker dat wedstrijdverslagen pas veel later officieel op een twitter-account voorbijkomen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:21 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Bij het tweede scenario is het wel gek dat die persoon dit bericht drie uur t laat post
Hamilton deed het ook overigensquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:22 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
De regel is krom. Er is geen afspraak hoeveel je moet vertragen als je maar vertraagt. Zoals in dit geval onbedoeld een paar milliseconden
Als Hammie dit had gedaan, had ik geschreeuwd om een straf
niet echt, er had ook al geel gezwaaid moeten worden voor de plaats van het ongeluk en niet pas erbij.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:10 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kan een uitweg zijn voor de FIA. Als je wil.
Maar we gaan het zien.
Heb jij de data?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:24 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Hamilton deed het ook overigens
(alleen gaf hij dat achteraf niet toe, al weet ik niet of hij er überhaupt iets over heeft gezegd)
Owh, nou is telemetrie ineens niet meer leidend?!quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:26 schreef Kyran het volgende:
Even heel kort door de bocht. Als je onder een gele vlag je snelste ronde neerzet (zoals Max en Lewis dat deden) dan heb je niet echt gelift.
Dus gewoon die ronden afpakken, met de vinger zwaaien en weer door. De FIA maakt van alles zo'n groot drama door overal uren over te doen.
twitter:ChrisMedlandF1 twitterde op zondag 27-10-2019 om 00:26:31BREAKING: Verstappen loses pole position for ignoring yellow flags on final lap in Q3. Three-place grid penalty so will start P4. Leclerc on pole ahead of Vettel and Hamilton #F1 #MexicanGP reageer retweet
Ik zeg toch, kort door de bochtquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:27 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Owh, nou is telemetrie ineens niet meer leidend?!
Toen hing er nog geen geelquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:24 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Hamilton deed het ook overigens
(alleen gaf hij dat achteraf niet toe, al weet ik niet of hij er überhaupt iets over heeft gezegd)
Dat 1e hoeft natuurlijk niet. Bijv. in sector 2 wint Max 3 tienden t.o.v. rondje daarvoor en in sector 3 verliest hij 2 tienden door de gele vlag (hypothetisch).quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:26 schreef Kyran het volgende:
Even heel kort door de bocht. Als je onder een gele vlag je snelste ronde neerzet (zoals Max en Lewis dat deden) dan heb je niet echt gelift.
Dus gewoon die ronden afpakken, met de vinger zwaaien en weer door. De FIA maakt van alles zo'n groot drama door overal uren over te doen.
Weer zijn ego niet onder bedwang weten te houden.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:30 schreef opgebaarde het volgende:
Eigen schuld, hij reed daar als laatste en had al de snelste tijd.
Die lui zijn niet goed. Beter dat hij zijn auto morgen in het FIA steward hok parkeert.quote:
dikke FIA faal in alle opzichten ...en max niet slim maargoed.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:32 schreef Joosie200 het volgende:
https://www.fia.com/file/104513/download/29680
Volgende keer dus smile and wave en bek houden op de persco. En een geel vlaggetje is dus duidelijk voor een coureur die de bocht naar rechts instuurt terwijl de marshall links uit zicht staat.
Ach ja, inhaalrace it is.
Ik begin je echt een vervelende troll tequote:Op zondag 27 oktober 2019 00:31 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Weer zijn ego niet onder bedwang weten te houden.
is het ook......zielige kut trollenquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:33 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik begin je echt een vervelende troll te
Op zich hoeft het niet eens zo nadelig te zijn met zo'n enorm lange run naar de 1e bocht, alleen zijn die 2 Ferrari's ook zonder slipstream al enorm snelquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:32 schreef Joosie200 het volgende:
https://www.fia.com/file/104513/download/29680
Volgende keer dus smile and wave en bek houden op de persco. En een geel vlaggetje is dus duidelijk voor een coureur die de bocht naar rechts instuurt terwijl de marshall links uit zicht staat.
Ach ja, inhaalrace it is.
De volgende race is morgen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:34 schreef aesop het volgende:
Hij kan in beroep, dat zou ik maar doen. En de gridstraf geldt voor de volgende race. Beetje onduidelijk eat men bedoelt.
Owjoh nu jij het zegt.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:34 schreef aesop het volgende:
Hij kan in beroep, dat zou ik maar doen. En de gridstraf geldt voor de volgende race. Beetje onduidelijk eat men bedoelt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You can sleep in a racecar, but you can't race a house!
Op zaterdag 12 november 2022 13:41 schreef knoopie het volgende:
Daar kan je wel om lachen, maar de motorolie vervangen is een stuk handiger in de badkuip dan op je vloerkleed in de woonkamer.
Huh? Niet morgen?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:34 schreef aesop het volgende:
Hij kan in beroep, dat zou ik maar doen. En de gridstraf geldt voor de volgende race. Beetje onduidelijk eat men bedoelt.
True, true. Mercedes heeft party modus maar Ferrari heeft een powerup van heb ik jou daar op de rechte stukken. Succes om die in de slipstream bij te houden. Of Max gaat kijken of ie binnendoor kan en dan de bus parkerenquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:34 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Op zich hoeft het niet eens zo nadelig te zijn met zo'n enorm lange run naar de 1e bocht, alleen zijn die 2 Ferrari's ook zonder slipstream al enorm snel
Maar daar had de FIA echt die uitspraken niet voor nodig, lijkt me..quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:35 schreef beantherio het volgende:
[..]
Wat wil je FIA verwijten? Dit wilde Max zelf.
Heel vermoeiendquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:36 schreef Kyran het volgende:
Ik kijk nu al bijna 25 jaar F1, maar ik kan mij echt geen enkel seizoen herinneren waarbij FIA zo onhandig was met straffen. Ze beinvloeden bijna iedere race de stand.
Had je dit ook gezegd als het Hamilton was geweest?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:37 schreef cunial het volgende:
Ik word echt zo gek van dat inconsequente kk gedrag van de FIA, coureurtje pesten is het. Ze weten godverredomme niet welke straffen ze aan wie moeten geven en zwaaien maar met de vinger in de lucht om te voelen welke kant de wind waait en welke straf daarbij past.
Max morgen lekker een inhaalrace doen ook prima, maar de FIA moet zelf even gereorganiseerd worden.
Jazeker, en komt niet aan met oranje bril gelul want de FIA is gewoon een grote bende dat ziet iedereen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:40 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Had je dit ook gezegd als het Hamilton was geweest?
De gele?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:41 schreef ootjekatootje het volgende:
Als Max hem
Morgen wint, hang ik hier die vlag uit
Er is maar één iemand die we hier op aan kunnen kijken en dat is Verstappen zelf.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:37 schreef hjansen82 het volgende:
Dit komt natuurlijk weer omdat die spaghetti slikkers weer geklaagd hebben bij de FIA na de persco. Die Italianen hebben het bietsen tot een kunst verheven.
Ik vind het dit jaar wel meevallenquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:41 schreef cunial het volgende:
[..]
Jazeker, en komt niet aan met oranje bril gelul want de FIA is gewoon een grote bende dat ziet iedereen.
Als er duidelijk geel was gezwaaid was Max wel van zijn gas afgegaan lijkt me, dus de FiA is wel degelijk iet s te verwijten.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:43 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Er is maar één iemand die we hier op aan kunnen kijken en dat is Verstappen zelf.
Hij heeft niet ieens ngehouden teriwl hij van de crash wist
Als de FIA geen straf had gegeven, dan was dat controversieel geweest.
De nare smaak komt nu omdat de FIA aangaf dat er geen straf zou komen, totdat Verstappen een grote mond had tijdens de persconferentie. Hij gaf precies aan waarom hij wel bestraft zou moeten worden
Dat kunnen we de FIA niet verwijten
Dit.quote:
Waar nog bij komt dat de snellere ronde helemaal niet nodig was, pole had hij sowieso al.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:43 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Er is maar één iemand die we hier op aan kunnen kijken en dat is Verstappen zelf.
Hij heeft niet ieens ngehouden teriwl hij van de crash wist
Als de FIA geen straf had gegeven, dan was dat controversieel geweest.
De nare smaak komt nu omdat de FIA aangaf dat er geen straf zou komen, totdat Verstappen een grote mond had tijdens de persconferentie. Hij gaf precies aan waarom hij wel bestraft zou moeten worden
Dat kunnen we de FIA niet verwijten
tevens moet de FIA zelf ook maar eens hun shit op orde krijgen, je kan niet met 1 enkele gele vlag gaan zwaaien op de plek van het ongeluk......is ook niet echt heel veilig.quote:
Jup want Vettel zat toch achter Max? Hoe kan ie dan zien dat Vettel vaart mindert als Max voor hem over de finish rijdt? Heeft ie zulk goede haviksogen om dat in zijn spiegels te spotten?quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:45 schreef Marcoss het volgende:
Max had dus de gele vlag niet gezien volgens die tekst, wel dat Bottas daar stond... maar omdat Vettel hem wel zag en vaart minderde, had Max deze ook moeten zien. Snap de straf wel, maar de onderbouwing is bijzonder.
Nope, 1 enkele vlag die amper te zien was.....op de plek van het ongelukquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:47 schreef Zorro het volgende:
Ik heb het niet gezien want was niet thuis, maar waren de gele lichten naast baan aan?
In Japan was dat toch leidend wb het eind van de race? Finishvlaggen op de lichtborden, ook al werd er geen vlag gezwaaid? En nu zou de vlag ineens leidend zijn?
Max reed als laatste in het treintje, voor hem zat Vettel, daarvoor Hamilton en daar weer voor Bottasquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:47 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Jup want Vettel zat toch achter Max? Hoe kan ie dan zien dat Vettel vaart mindert als Max voor hem over de finish rijdt? Heeft ie zulk goede haviksogen om dat in zijn spiegels te spotten?
Dat is meer naar de eindbeslissing toe redeneren omdat Max niet verbloemde op de persco dat ie Bottas zag crashen.
Nee, geen lichten, geen geel op stuur, alleen 1 klein lullig vlagje tussen de hekken door (aan de linkerkant, terwijl bocht naar rechts gaat) en dat heeft Max niet gezien. Volgens de FIA had die dat wel moeten zien, want Vettel had het ook gezien .... mooie verklaringquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:47 schreef Zorro het volgende:
Ik heb het niet gezien want was niet thuis, maar waren de gele lichten naast baan aan?
In Japan was dat toch leidend wb het eind van de race? Finishvlaggen op de lichtborden, ook al werd er geen vlag gezwaaid? En nu zou de vlag ineens leidend zijn?
Dan zijn ze dus weer heel handig zichzelf aan het tegenspreken.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:48 schreef Predator40 het volgende:
[..]
Nope, 1 enkele vlag die amper te zien was.....op de plek van het ongeluk
Nee, blijkbaar had Bottas dat systeem gesloopt bij z'n crash (of iets dergelijks), werd enkel gezwaaid met de vlag.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:47 schreef Zorro het volgende:
Ik heb het niet gezien want was niet thuis, maar waren de gele lichten naast baan aan?
In Japan was dat toch leidend wb het eind van de race? Finishvlaggen op de lichtborden, ook al werd er geen vlag gezwaaid? En nu zou de vlag ineens leidend zijn?
ze sporen echt niet daar......quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:48 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nee, geen lichten, geen geel op stuur, alleen 1 klein lullig vlagje tussen de hekken door (aan de linkerkant, terwijl bocht naar rechts gaat) en dat heeft Max niet gezien. Volgens de FIA had die dat wel moeten zien, want Vettel had het ook gezien .... mooie verklaring
zo werkt het niet echt in de racerij hoor maargoedquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:49 schreef Peterselieman het volgende:
Maar goed, Verstappen had verstandiger moeten zijn en meteen moeten liften toen hij iets van Bottas zag
Komt dát even goed uit...quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:49 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Nee, blijkbaar had Bottas dat systeem gesloopt bij z'n crash (of iets dergelijks), werd enkel gezwaaid met de vlag.
Ditquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:49 schreef Peterselieman het volgende:
Maar goed, Verstappen had verstandiger moeten zijn en meteen moeten liften toen hij iets van Bottas zag
Nope.....quote:
Dat wel, maar in een beetje rechtbank kun je nog zo stom zijn als verdachte, als de logica elkaar tegenspreekt loop je toch vrij weg.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:49 schreef Peterselieman het volgende:
Maar goed, Verstappen had verstandiger moeten zijn en meteen moeten liften toen hij iets van Bottas zag
Nee zijn team had hem dit moeten zeggen te doen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:49 schreef Peterselieman het volgende:
Maar goed, Verstappen had verstandiger moeten zijn en meteen moeten liften toen hij iets van Bottas zag
het is wel wat ze verwachtenquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:50 schreef Predator40 het volgende:
[..]
zo werkt het niet echt in de racerij hoor maargoed
Waarom? Zo kinderachtig.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:52 schreef Justevo het volgende:
Als ie morgen wint zou ik aan het einde van de race bij te interviews een hele duidelijke sneer naar de stewards geven. "Zelfs de penalties doen me niks". Flikker dan maar op.
Hij heeft er vandaag al meer dan genoeg vijanden bij gekregen. Misschien niet zo'n goed idee dus.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:52 schreef Justevo het volgende:
Als ie morgen wint zou ik aan het einde van de race bij te interviews een hele duidelijke sneer naar de stewards geven. "Zelfs de penalties doen me niks". Flikker dan maar op.
Ik hoop dat ie dat in elk geval geleerd heeft. Die corrupten van de FIA geen enkele aanleiding geven en gewoon zeggen dat je nergens van weet.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:52 schreef ootjekatootje het volgende:
Max wordt gewoon gepakt op zijn lachje tijdens de persco.
Was ook dom...
2 coureurs eerder deden het al en hij niet, dat is niet slim.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:49 schreef Peterselieman het volgende:
Maar goed, Verstappen had verstandiger moeten zijn en meteen moeten liften toen hij iets van Bottas zag
Ja, dat was enige oplossing geweest. Leclerc had het niet gehaald, Bottas zat in de muur, Hamilton was niet sneller, Vettel had gelift, dus haddden ze meteen abort moeten roepen, maar goed. Het gat echt om seconden, dus lekker makkelijk praten voor ons.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:52 schreef mikieu het volgende:
[..]
Nee zijn team had hem dit moeten zeggen te doen.
Voordat de radio verbinding was opgebouwd was hij er al voorbij geweest.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:52 schreef mikieu het volgende:
[..]
Nee zijn team had hem dit moeten zeggen te doen.
Grote bek op persconferentie is rookie mistake.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:53 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ik hoop dat ie dat in elk geval geleerd heeft. Die corrupten van de FIA geen enkele aanleiding geven en gewoon zeggen dat je nergens van weet.
Schumacher z'n vijanden waren niet meer op twee handen te tellen. Het enige geluk dat hij had was dat ie bij Ferrari reedt.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:53 schreef beantherio het volgende:
[..]
Hij heeft er vandaag al meer dan genoeg vijanden bij gekregen. Misschien niet zo'n goed idee dus.
En dan een DSQ krijgen voor minachting van de sportquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:52 schreef Justevo het volgende:
Als ie morgen wint zou ik aan het einde van de race bij te interviews een hele duidelijke sneer naar de stewards geven. "Zelfs de penalties doen me niks". Flikker dan maar op.
Hij zegt dat hij Bottas heeft gezien, zo’n situatie is altijd geel. Dat Vettel mogelijk een snellere tijd neerzette doet er dan niet zoveel toe.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:52 schreef Kyran het volgende:
Niet mee eens dat Max had moeten liften omdat hij Bottas zag. Als hij dacht dat er geen geel was en van zijn gas ging en daarmee pole verloor was het ook kut geweest.
Want ze reden best vlak achter elkaar, dus had best kunnen zijn dat Vettel snellere tijd had neergezet ondertussen.
quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:54 schreef daNpy het volgende:
[..]
Voordat de radio verbinding was opgebouwd was hij er al voorbij geweest.
Ik weet het niet zeker. Die race morgen werd vanaf pole al lastig. Hij blijft jagen en irriteren. Ze kunnen hem niet verwijten het niet eerlijk gespeeld te hebben.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:53 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ik hoop dat ie dat in elk geval geleerd heeft. Die corrupten van de FIA geen enkele aanleiding geven en gewoon zeggen dat je nergens van weet.
Precies. Altijd het positieve van dingen inzien.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:56 schreef Justevo het volgende:
Daarnaast zou hij toch wel worden ingehaald op het rechte stuk bij de start. Nu kan ie in de slipstream.
Schaf die vlaggen dan maar af, als je als coureur de situatie moet beoordelen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Hij zegt dat hij Bottas heeft gezien, zo’n situatie is altijd geel. Dat Vettel mogelijk een snellere tijd neerzette doet er dan niet zoveel toe.
Ja was goeie. Oude beste kameraad van 15 jaar terug weer gezien. Lang verhaal, ga niet uitleggen. Net thuis, zo dronken als een aap. Goed kinderfeestjequote:Op zaterdag 26 oktober 2019 22:20 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Het is @:vosss
En volgens mij had hij een feestje?
Dat is wel het beste. Max weet dat hij racet tegen 19 coureurs en 5 stewards.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:55 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En dan een DSQ krijgen voor minachting van de sport
Maar dit gewoon accepteren en alsnog morgen winnen, lijkt me dan verstandiger.
Weer.quote:
Hoeveel tijd zat er tussen dan? Geen 10 seconden want dan hadden er wel meer vlaggen gehangen..quote:
Dan had Verstappen meteen een straf gekregen en niet vier uur later...quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:53 schreef daNpy het volgende:
Ach ja wat verwachten we van een sport waarbij 1 team door de organisatie wordt betaald om mee te doen
Hij ging diudelijk van zijn gas toch van wat ik kan herinneren.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:58 schreef HiDiHo het volgende:
Krijgt Vettel ook nog straf omdat ie niet van zijn gas af ging?
(gele vlag...Bottas voor hem in de banden)
[ afbeelding ]
Mooie sport, al die extra camerabeelden!quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:58 schreef HiDiHo het volgende:
Krijgt Vettel ook nog straf omdat ie niet van zijn gas af ging?
(gele vlag...Bottas voor hem in de banden)
[ afbeelding ]
Kijk maar naar zijn stuur...pas later ging hij van zijn gas afquote:Op zondag 27 oktober 2019 00:59 schreef Kyran het volgende:
[..]
Hij ging diudelijk van zijn gas toch van wat ik kan herinneren.
Yepquote:Op zondag 27 oktober 2019 01:00 schreef Red_85 het volgende:
Maar statistisch blijft z'n pole position dus wel staan?
Zijn tijd wordt niet afgenomen, maar krijgt 3 plekken?
Waarbij het alsnog wel een hele klus wordt om met een slipstream voorbij de Ferrari's te komen, maar met een pole was het ook al een hele klus geweest om ervoor te blijven ja. Gezien z'n pace vandaag verwacht ik in ieder geval dat hij echt mee gaat doen voor winst en met een goede tactiek hoef je de Ferrari's misschien niet eens op de baan in te halen..quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:56 schreef Justevo het volgende:
Daarnaast zou hij toch wel worden ingehaald op het rechte stuk bij de start. Nu kan ie in de slipstream.
Nu spreken ze zichzelf tegen en geven ze eigenlijk keihard toe niet competent te zijn voor dit werk.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:59 schreef beantherio het volgende:
Ik ben geen fan van FIA maar ik snap niet waarom ze voor deze situatie zo afgekraakt worden. Ze waren bereid om hem zonder straf te laten gaan en het waren vervolgens Verstappen's uitspraken zelf die hen dwongen tot een keuze. Moeten ze hem dan maar gaan tegenspreken om hem niet te hoeven straffen? Dat is niet logisch.
Dan heb je niet goed opgelet.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:58 schreef HiDiHo het volgende:
Krijgt Vettel ook nog straf omdat ie niet van zijn gas af ging?
(gele vlag...Bottas voor hem in de banden)
[ afbeelding ]
Beelden spreken voor zich. Dan maar zelf eerlijk zijn.quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:59 schreef beantherio het volgende:
Ik ben geen fan van FIA maar ik snap niet waarom ze voor deze situatie zo afgekraakt worden. Ze waren bereid om hem zonder straf te laten gaan en het waren vervolgens Verstappen's uitspraken zelf die hen dwongen tot een keuze. Moeten ze hem dan maar gaan tegenspreken om hem niet te hoeven straffen? Dat is niet logisch.
Ja, maar hij deed het dus wel, voor zelfde geldt is hij 2 meter later aan het remmen, zo'n shot zegt weinig wat mij betreft.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:00 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Kijk maar naar zijn stuur...pas later ging hij van zijn gas af
Maar ging vrij duidelijk van z,n gas, Max niet.. we zeuren om consistentie , krijgen we dat (bij verstappen is het nog redelijk mild) maar oa Massa kreeg er in spa 2017 5 plaatsen straf voor, ericsson vorig jaar ook , en Schumacher negeerde 2 keer geel in hongarije en kreeg toen 10 plaatsen gridstraf.. (alonso negeerde rood en kreeg toen ook 10 plaatsen straf... )quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:31 schreef Tinos85 het volgende:
Eigen stomme schuld, lul.
Maar Hamilton moet ook straf krijgen, die verbeterde immers ook.
Zijn ze dit hele jaar al niet.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:00 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nu spreken ze zichzelf tegen en geven ze eigenlijk keihard toe niet competent te zijn voor dit werk.
FIA: Geen straf nodig, Max heeft niks verkeerd gedaan:
Max: Wel.
FIA: Oh ok, in dat geval.
Heel kort door de bocht klopt dit wel ja.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:00 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nu spreken ze zichzelf tegen en geven ze eigenlijk keihard toe niet competent te zijn voor dit werk.
FIA: Geen straf nodig, Max heeft niks verkeerd gedaan:
Max: Wel.
FIA: Oh ok, in dat geval.
Hallo troll, gezellig dat je er ook bent nu je weer wat kan roepenquote:Op zondag 27 oktober 2019 01:05 schreef PP_Sound het volgende:
Deze straf is gewoon domme fout van iemand die nog niet snapt waar gele vlag voor staat.
Degene net voor lieten wel gas los omdat ze meer ervaring hebben.
De data spreekt de uitspraak van Verstappen tegen en die data is het enige waar FIA normaliter op af kan gaan. Het is Verstappen zelf die in dit geval een andere draai aan het verhaal geeft. Daar kun je FIA niets in verwijten.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:00 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nu spreken ze zichzelf tegen en geven ze eigenlijk keihard toe niet competent te zijn voor dit werk.
FIA: Geen straf nodig, Max heeft niks verkeerd gedaan:
Max: Wel.
FIA: Oh ok, in dat geval.
Omdat het nergens op sloeg om hem op basis van de data niet te straffen (wat in 1e instantie werd gezegd), terwijl toen ook al wel duidelijk was dat hij niet van z'n gas afgegaan was, in ieder geval niet direct op het moment van de gele vlag. Dat je dan later alsnog onderzoek gaat doen, tja..quote:Op zondag 27 oktober 2019 00:59 schreef beantherio het volgende:
Ik ben geen fan van FIA maar ik snap niet waarom ze voor deze situatie zo afgekraakt worden. Ze waren bereid om hem zonder straf te laten gaan en het waren vervolgens Verstappen's uitspraken zelf die hen dwongen tot een keuze. Moeten ze hem dan maar gaan tegenspreken om hem niet te hoeven straffen? Dat is niet logisch.
Hij had ook prima gestraft kunnen worden op de gebruikelijke wijze: betreffende rondetijd afnemen, klaar.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:05 schreef PP_Sound het volgende:
Deze straf is gewoon domme fout van iemand die nog niet snapt waar gele vlag voor staat.
Degene net voor lieten wel gas los omdat ze meer ervaring hebben.
Ok. Duidelijk.quote:
Het duurt niet lang meer, voordat ze de gele vlag ook willen inzetten als iemand een scheet laat in het veld.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:05 schreef PP_Sound het volgende:
Deze straf is gewoon domme fout van iemand die nog niet snapt waar gele vlag voor staat.
Degene net voor lieten wel gas los omdat ze meer ervaring hebben.
Ja hij parkeert hem recht voor zijn neus in de muurquote:Op zondag 27 oktober 2019 01:07 schreef twiFight het volgende:
Wat Vettel betreft is er mijns inziens toch weinig discussie mogelijk hoor. Zodra hij de vlag en Bottas ziet gaat hij geheel van zijn gas. Daar zit minder dan een seconde tussen.
Waar is hier de gele vlag trouwens?quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:03 schreef HiDiHo het volgende:
Hier komt de gele vlag..pas als hij Bottas voorbij is gaat hij van zijn gas
[ afbeelding ]
Dat is een goed idee, gewoon 130 blijven scheuren langs een ongeluk op de snelweg met snelheidsbeperking op de matrixborden. En pas gas los laten als het ongeluk voorbij is. En je dan beroepen op ervaring.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:05 schreef PP_Sound het volgende:
Deze straf is gewoon domme fout van iemand die nog niet snapt waar gele vlag voor staat.
Degene net voor lieten wel gas los omdat ze meer ervaring hebben.
Daar weet ik te weinig van om dat te beoordelen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Hij had ook prima gestraft kunnen worden op de gebruikelijke wijze: betreffende rondetijd afnemen, klaar.
Daar gaat het dus niet om pik, FIA beoordeeld iets wat niet zo was. Max heeft gewoon ballen om te zeggen dat dat niet klopt.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:05 schreef PP_Sound het volgende:
Deze straf is gewoon domme fout van iemand die nog niet snapt waar gele vlag voor staat.
Degene net voor lieten wel gas los omdat ze meer ervaring hebben.
Dat is dus gek genoeg niet gebeurdquote:Op zondag 27 oktober 2019 01:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Hij had ook prima gestraft kunnen worden op de gebruikelijke wijze: betreffende rondetijd afnemen, klaar.
Regie had alleen oog voor de man op pole.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:08 schreef HiDiHo het volgende:
Ook dom dat Verstappen niet in beeld is als hij de snelste tijd rijdt
Ik vond de data vrij duidelijk en er waren nog allerlei verzachtende omstandigheden (o.a. dat er slechts op 1 plek een gele vlag werd gezwaaid) waardoor een straf helemaal niet logisch was. Dat je wil dat iets een bepaalde uitleg heeft betekend niet dat er een paar dozijnen uitleggen mogelijk zijn. Daar kun je dus ook niet op straffen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:07 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Omdat het nergens op sloeg om hem op basis van de data niet te straffen (wat in 1e instantie werd gezegd), terwijl toen ook al wel duidelijk was dat hij niet van z'n gas afgegaan was, in ieder geval niet direct op het moment van de gele vlag. Dat je dan later alsnog onderzoek gaat doen, tja..
Precies recht voor hemquote:Op zondag 27 oktober 2019 01:08 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Waar is hier de gele vlag trouwens?
Nah, voor de neus van Hamilton. Maar wat HiDi stelde dat Vettel pas na Bottas gepasseerd te zijn van zijn gas ging klopt niet.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:08 schreef Mothzor het volgende:
[..]
Ja hij parkeert hem recht voor zijn neus in de muur
Nee, Max geeft toch zelf aan dat die doorreed.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:10 schreef Kyran het volgende:
Dat die gepakt wordt op het negeren (of eigenlijk missen) van gele vlag snap ik best, maar als het klopt dat de lichten het niet deden door de crash van Bottas en er ook niks in cockpit te zien was moet dat toch ook meegewogen worden.
Ze hadden gewoon zijn snelste tijd moeten afpakken.
Ik vind dat sowieso een vaag verhaal. Hoezo zitten er sensoren voor de marshalls in de tecpro/bandenstapels, de constructies die nota bene als doel hebben om crashes op te vangen.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:10 schreef Kyran het volgende:
Dat die gepakt wordt op het negeren (of eigenlijk missen) van gele vlag snap ik best, maar als het klopt dat de lichten het niet deden door de crash van Bottas en er ook niks in cockpit te zien was moet dat toch ook meegewogen worden.
Net zoals Senna en Schumacher?quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:05 schreef hjansen82 het volgende:
Als Max niet snel in de kont gaat kruipen van de FIA wordt hij nooit wereldkampioen.
Nee klopt..hij ging daarvoor al van zijn gasquote:Op zondag 27 oktober 2019 01:10 schreef twiFight het volgende:
[..]
Nah, voor de neus van Hamilton. Maar wat HiDi stelde dat Vettel pas na Bottas gepasseerd te zijn van zijn gas ging klopt niet.
Dat is waar de rancune van de stewards naar boven komt. Normaal is dat inderdaad de straf en als Verstappen zijn 1e run geen pole was dan hadden ze hem inderdaad de 2e run afgenomen. Echter voelt hij er niks van als ze hem de 2e afnemen dus pakken ze hem zo.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Hij had ook prima gestraft kunnen worden op de gebruikelijke wijze: betreffende rondetijd afnemen, klaar.
Je hebt gelijk en Vettel ging ook gelijk van zijn gas. Het probleem zit mijn inziens nog steeds in dat ene enkele vlagje dat er gezwaaid werd.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:10 schreef twiFight het volgende:
[..]
Nah, voor de neus van Hamilton. Maar wat HiDi stelde dat Vettel pas na Bottas gepasseerd te zijn van zijn gas ging klopt niet.
Oh, ik snap wel wat je bedoelt hoor, maar als het met zoveel vaagheid gaat (hij wordt nu alsnog gestraft voor het bewust negeren van een gele vlag waarvan hij aangeeft dat hij hem niet gezien heeft), waarom dan niet de mildere variant van de straf geven? Het afnemen van die ronde in dit geval.. dat dat in dit geval niet had uitgemaakt voor z'n startplek, maakt niet uit, lijkt me.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:09 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik vond de data vrij duidelijk en er waren nog allerlei verzachtende omstandigheden (o.a. dat er slechts op 1 plek een gele vlag werd gezwaaid) waardoor een straf helemaal niet logisch was. Dat je wil dat iets een bepaalde uitleg heeft betekend niet dat er een paar dozijnen uitleggen mogelijk zijn. Daar kun je dus ook niet op straffen.
Maar goed: Max heeft het in dit geval zelf opgelost.
Inderdaad. Het is dus niet dat hij de gele vlag zag en dacht "fuck it", dus niet express mensen in gevaar gebracht, zoals velen op Twitter beweren. Hij heeft het gewoon niet gezien.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:13 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Oh, ik snap wel wat je bedoelt hoor, maar als het met zoveel vaagheid gaat (hij wordt nu alsnog gestraft voor het bewust negeren van een gele vlag waarvan hij aangeeft dat hij hem niet gezien heeft), waarom dan niet de mildere variant van de straf geven? Het afnemen van die ronde in dit geval.. dat dat in dit geval niet had uitgemaakt voor z'n startplek, maakt niet uit, lijkt me.
Dat is geen gebruikelijke straf hiervoor. Wel bij het overschrijden van de track limits, niet bij het negeren van de gele vlag. Dat is meestal wel een gridstraf, zoals ook al eerder werd aangetoond.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Hij had ook prima gestraft kunnen worden op de gebruikelijke wijze: betreffende rondetijd afnemen, klaar.
ja en Max gaat hier niet in mee. Doet die nooit en de beelden spreken voor zich.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:13 schreef Justevo het volgende:
[..]
Dat is waar de rancune van de stewards naar boven komt. Normaal is dat inderdaad de straf en als Verstappen zijn 1e run geen pole was dan hadden ze hem inderdaad de 2e run afgenomen. Echter voelt hij er niks van als ze hem de 2e afnemen dus pakken ze hem zo.
De stewards werden keihard voor lul gezet omdat ze na de race al gelijk zeiden van nee hoor niks aan de hand.
Max heeft de FIA voor schut gezet en dat pikt die maffiaorganisatie niet. En het team dat betaald wordt door de FIA is waarschijnlijk Ferrari.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:09 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik vond de data vrij duidelijk en er waren nog allerlei verzachtende omstandigheden (o.a. dat er slechts op 1 plek een gele vlag werd gezwaaid) waardoor een straf helemaal niet logisch was. Dat je wil dat iets een bepaalde uitleg heeft betekend niet dat er een paar dozijnen uitleggen mogelijk zijn. Daar kun je dus ook niet op straffen.
Maar goed: Max heeft het in dit geval zelf opgelost.
Hele wereld snapt niets meer van al die 'straffen' die worden uitgedeeld.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:13 schreef Mothzor het volgende:
[..]
Je hebt gelijk en Vettel ging ook gelijk van zijn gas. Het probleem zit mijn inziens nog steeds in dat ene enkele vlagje dat er gezwaaid werd.
Werd Max nou al in het stadium gewezen op gele vlaggen dan snapte ik ze straf. Nu komt hij midden in de bocht een enkel geel vlagje tegen en straffen ze hem zo af. Naar mijn mening is deze situatie dus ook niet te vergelijken met voorgaande straffen voor dit vergrijp.
Maarja, meneer Sullivan (vuile...) zat weer bij de stewards.
quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:16 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Max heeft de FIA voor schut gezet en dat pikt die maffiaorganisatie niet. En het team dat betaald wordt door de FIA is waarschijnlijk Ferrari.
Twitter is het afvoerputje van de maatschappij. Verschrikkelijk wat daar allemaal gebeurd. Nu zijn de Ferrari fans lekker aan het bashen en Max aan het afbranden.quote:Op zondag 27 oktober 2019 01:15 schreef Kyran het volgende:
[..]
Inderdaad. Het is dus niet dat hij de gele vlag zag en dacht "fuck it", dus niet express mensen in gevaar gebracht, zoals velen op Twitter beweren. Hij heeft het gewoon niet gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |