SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
quote:Op donderdag 31 oktober 2019 20:28 schreef littledrummergirl het volgende:
Hier is de hele straat in rep en roer
Kaptein was een supergevaarlijke babyshark (doodoodoodoodoo) met een lampionnetje 😍 hij vond t machtig mooi allemaal en stiefelde overal vrolijk naar binnenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
* Molo knijpt in wangetjeOh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Hier zijn gisteren foto's gemaakt, ik hoorde dat ze flink heeft staan poseren. Verbaast me niks, aandachtshoertjequote:Op donderdag 31 oktober 2019 19:31 schreef Quoi het volgende:
Wij hadden dus 1 kindje aan de deur afgelopen weekend![]()
En ik geloof dat bijna alle kinderen vanzelf wel de mijlpalen doorlopen die erbij horen, alleen met wisselend tempo en prioriteit.
De kdvfoto’s zijn er! En mén wat zijn ze leuk![]()
En vanaf vandaag is Max een proefpersoon voor een studie van mijn werk. Drie weken lang een ‘slim’ horloge om, wat vragen beantwoorden (wij) en temp opnemen (via voorhoofd). Benieuwd hoelang hij het horloge zo fantastisch blijft vinden. “Maar mama, het is puzzeltijd”, zei hij net terwijl hij naar boven moest, op zijn horloge wijzend
Hier is de 2 jaar afspraak met 2 jaar en bijna 3 maanden.quote:Op donderdag 31 oktober 2019 23:31 schreef Nolita het volgende:
Geweldig LDG!!
Hier wel een bak snoep ingeslagen, want je weet maar nooit, maar volgens mij leeft het hier helemaal niet. Nu mogen wij dus snoepen.
Over die 2 jaar afspraak bij het cb. Inmiddels twee maanden verder, dus maar eens gaan bellen. Kreeg ik een bandje dat verzocht een mail te sturen ivm drukte. Dus ik opgehangen en mail gestuurd. Mis ik vlak daarna een oproep en is de voicemail ingesproken. ‘Ik bel om een afspraak in te plannen op .. december, we sturen nog een brief, als dit niet uitkomt even bellen.’ Niets over mijn mail en of ze ons vergeten waren oid.
De datum kwam niet uit dus ik meteen terug bellen en wel in de wacht gebleven. Krijgt ik meteen iemand eraan (). Een vriendelijke mevrouw die zelf aangaf, wat vreemd dat ze niet op uw voorkeur gepland hebben. Op die voorkeur was pas in januari plek, of morgen. We gaan dus morgen.
Ben wel benieuwd wat ze er morgen over zeggen. Of ze ons inderdaad vergeten waren, want wanneer zouden ze ons dan gaan inplannen? Tegen de tijd dat ze 3 is?
quote:Op donderdag 31 oktober 2019 20:28 schreef littledrummergirl het volgende:
Hier is de hele straat in rep en roer
Kaptein was een supergevaarlijke babyshark (doodoodoodoodoo) met een lampionnetje 😍 hij vond t machtig mooi allemaal en stiefelde overal vrolijk naar binnenMnohhhh, dit is echt super schattigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
Goed voor je egoquote:Op donderdag 31 oktober 2019 22:29 schreef Nazil het volgende:
Ldg wat een briljant kostuum
'oma heeft geen Frank (zo noemt hij alle brandweerauto's. Degene die autostad kijken weten waar ik het over heb). Moet oma halen' ik zeg of we nemen er een mee naar oma. 'dat is slim, mama!'ik ben slim, dank je
Ik was een beetje benieuwd, maar eigenlijk weten we alles al dus heeft niet veel toegevoegde waarde voor ons, deze afspraak.quote:Op vrijdag 1 november 2019 02:02 schreef Lemijn het volgende:
Ben je benieuwd naar de afspraak Nolita? Ik wel een beetje, maar benieuwder naar wanneer ze zelf actie gaan ondernemen. Dus ik wacht gewoon, de teller staat pas op 2jr3mnd hier.
LDG wat zoet!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha, wat grappig!quote:Op vrijdag 1 november 2019 14:29 schreef Arja het volgende:
Hoi miezz![]()
Ik zat ook nog steeds op de 3 jaar afspraak bij het cb te wachten, maar dat duurde al sinds juni. Toch maar even gebeld en er was iets mis gegaan. Nu gaan we pas 20 december. Maak me verder nergens zorgen om, maar Emmy vindt dat altijd wel interessant. Dokters en ziekenhuizen en de tandarts enzo. Ik moet haar ook Prinses Mama Dierenarts noemen tegenwoordig als ze weer met haar dokterskoffertje in de weer is met haar babies en knuffels die verschrikkelijke ongelukken hebben mee gemaakt met veel bloed.
Dirk zegt dit nu elke keer als ik zeg dat we naar buiten gaan. Bos en waterplassen zijn leuk, maar paddenstoelen zijn echt helemaal tof. En dan moet ik ze tellen en gaat hij vertellen welke kleur ze hebben.quote:Op maandag 4 november 2019 21:04 schreef Nolita het volgende:
Afgelopen week een wandeling met N gemaakt (paddestoelen zoeken). Vervolgens hebben we bij iedere paddestoel ‘op een grote paddestoel’ gezongen. Duurde even voor we weer thuis waren.
Oh ik heb hier al helemaal beeld bij, zo'n mens.quote:Op dinsdag 5 november 2019 13:17 schreef Miezziej het volgende:
Alleen wanneer iemand je gaat proberen te dwingen om "raam" te zeggen, heeft ze er geen zin meer in. Snap ik wel, zelfs ik werd gek van de hele tijd "Wat is dit? Dit is een RRRR.....rrrraa...RRRRRRrrrr............"
Sam werkt ook op batterijen, tipquote:Op maandag 4 november 2019 20:20 schreef Quoi het volgende:
@:Schanu, wat is ze verwend! Mooie foto's. Wat voor inventieve rups is dat?
@:Cygne, tenenkrommend! Stom mens. Laat je alsjeblieft niks wijsmaken. Wolf komt wel bij binnenkort en hopelijk met wat tips van wél een leuke logopedist.
Vanmorgen was het weer half 5Niet te doen! Vriend staat telkens meteen naast zijn bed om het op te vangen en dat is fijn en lief, maar hij buigt ook wat sneller en gaat met 'm naar beneden. Vanaf morgenochtend gaan we strenger zijn. Voor half zeven niet naar beneden, met hulp van Sam het schaap - die trouwens om 20:00 uur had moeten slapen, maar dat net niet deed
En ik durf 'm niet meer aan te raken, want hij is al 2x op tilt geslagen met heel veel geblaat dat alleen maar stopte bij de stekker eruit halen, wat weer betekent: opnieuw instellen
Kijk, dit klinkt goed.quote:Op dinsdag 5 november 2019 15:33 schreef Nazil het volgende:
Wij zijn ook net terug van logopedie. Hele lieve vrouw. Als hij een plaatje niet wilde zeggen probeerde ze gewoon een ander woord met die letters er in. Conclusie was dat hij alle letters ongeveer wel uit kon spreken, maar dat hij het op het verkeerde moment doet. Als hij een letter voor in de mond moet uitspreken, dan doet hij dat achterin de mond en vice versa. Sok wordt gok bijvoorbeeld. Elke 4 weken komt er nu een nieuwe klank. We krijgen in die 4 weken elke weer 15 luisterwoorden mee, die moeten we elke dag voorlezen. En als hij een paar woorden met die klank goed kan, dan die woorden oefenen. Ik ben benieuwd.
Hij zegt toch best veel! M. gaat vaak tot max 4 woorden per zinquote:Op dinsdag 5 november 2019 13:31 schreef Cygne het volgende:
@:Miezziej wow, dat is echt heel naar. Wat een nare opmerking over opvoedcursus. Wolf werkte opzicht wel mee maar vooral bij opdrachten als 'pak het paardje' of zo. Niet 'zeg eens paard'.
Zijn oma's duidt hij aan met hun voornamen, of een variant daarvan. Onze honden noemt hij Ossa (Oscar) en die zegt grrr en Ka (Carel) en die zegt woehwoeh.
Net was hij met een houten treintje aan het spelen en hoor ik hem zeggen: 'Pinnetje inne taatje yay tein klaah! Goed daan, Ida!' Maar hij zegt echt nooit wat op verzoek.
Hahahaquote:Op dinsdag 5 november 2019 16:47 schreef Cygne het volgende:
Dat is dan nog extra lastig @:Miezziej qua beoordelen.
Wolf doet het beter bij vreemden dan man en ik. Hij vindt iedereen leuk. Alleen die logopedist dus niet. Hij was bezig met thee inschenken met zo'n speelsetje. Ik kreeg een kopje, man ook. Logopedist vroeg om een kopje, hij reikt het aan maar net voordat zij het kan pakken gooit hij het op de grond.
Je ziet het pas als je op versturen hebt geklikt.quote:Op dinsdag 5 november 2019 18:48 schreef Nazil het volgende:
Cygne ik moest lachen om dat theesetje
Jongens ik wil dat verwijzen met een mention ook kunnen maar als ik @: doe zoals ik zie als ik een van jullie quote dan doet hij het niet![]()
In de quote werkt het ook niet meer. Je moet enkel @ gebruiken, zonder :.quote:Op dinsdag 5 november 2019 18:48 schreef Nazil het volgende:
Cygne ik moest lachen om dat theesetje
Jongens ik wil dat verwijzen met een mention ook kunnen maar als ik @: doe zoals ik zie als ik een van jullie quote dan doet hij het niet![]()
Grappig hoe ze soms van t een op t andere moment "aan gaan" hequote:Op woensdag 6 november 2019 07:05 schreef Adrian4 het volgende:
Kevin wordt nu wakker: “ huhhhghuhhhhughh AANHANGER!!!”
Ik lig in een scheurMaar ga hem maar uit zijn bedje vissen.
Normaal is ie altijd boos als ie wakker wordt, want wakker en wil nog slapen. Vervolgens is hij boos omdat hij niet snel genoeg er uit wordt gehaald en daarna is hij boos omdat hij er uit wordt gehaald. Daarna is hij vrolijk en kan de dag beginnen. Dit was wel iets aparts vanmorgen. Wel gezelliger. Peutersquote:Op woensdag 6 november 2019 12:32 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Grappig hoe ze soms van t een op t andere moment "aan gaan" hevind dat geklets in bed altijd heel zoet (al is het s ochtends vrijwel meteen huilen omdat hij eruit wil en daarna huilen als ik hem eruit haal want "wil nog slapen mama"
) hij vind het altijd erg jammer dat hij wakker wordt na t slapen
![]()
lekker lampie
Ik heb even gemist welke rups, maar hoe heet ie en hoe ziet dat eruit? Klinkt erg tof namelijkquote:Op woensdag 6 november 2019 12:57 schreef Schanu het volgende:
Jeetje Cygne, jullie hebben het niet getroffen met die dame. Het lijkt mij vrij gebruikelijk dat een peuter zich niet laat vertellen wat hij moet doen of moet zeggen. Mijn buurjongetje van net 3 loopt ook bij de logopedist, ook omdat hij nog amper spreekt. De buurvrouw vertelde afgelopen weekend dat hij ook niet meer mee wil werken, zodra hij dat gebouw binnenloopt weet hij al genoeg en weigert hij mee te werken terwijl hij thuis wel steeds beter begint te praten. Ik snap dat wel, moeten is nooit leuk en helemaal niet als je zo klein bent en de noodzaak er waarschijnlijk ook niet van ziet.. Onbegrijpelijk dat zo'n logopedist daar dan geen begrip voor op kan brengen.
Quoi, die rups is van Fisher Price, daarmee kan een kind spelenderwijs leren programmeren. Het is de bedoeling dat je de rups van een startpunt naar een eindpunt laat gaan, waarbij je de volgorde van de tussenstukken moet bepalen (dus rechtdoor, naar link, naar rechts) om hem dat eindpunt te laten bereiken. Leuk en leerzaam spul dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |