abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 24 september 2019 @ 20:46:52 #1
65846 Bocaj
47th President.
pi_189104562
Steun groeit voor afzettingsprocedure tegen Trump


quote:
Bij Democraten klinkt de roep steeds luider om een afzettingsprocedure te beginnen tegen president Trump. Zelfs de Democratische leider Nancy Pelosi, die tot nu niets moest weten van een impeachmentprocedure, lijkt langzaam te draaien.

Aanleiding is de waarschuwing van een klokkenluider van de Amerikaanse inlichtingendiensten. Die had bij een interne waakhond zijn zorgen geuit over een telefoongesprek van Trump met een buitenlandse leider. De waakhond concludeerde dat de klokkenluider terecht aan de bel had getrokken en sprak van een "urgent concern".

Aanvankelijk was niet duidelijk met wie Trump had gesproken en wat de inhoud van het gesprek was. Later bleek het om een telefoongesprek te gaan met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky. The Wall Street Journal onthulde vorige week dat Trump Zelensky meerdere malen had gevraagd om een corruptieonderzoek te beginnen naar zijn rivaal, de Democratische presidentskandidaat Joe Biden.

Financiële steun stopzetten
Vandaag melden verschillende Amerikaanse media dat een paar dagen vóór het telefoongesprek, Trump de opdracht heeft gegeven om 391 miljoen dollar aan financiële steun voor Oekraïne te bevriezen. Het bedrag maakt onderdeel uit van een breder pakket aan militaire steun voor Oekraïne dat de VS heeft ingesteld nadat Rusland in 2014 de Krim had geannexeerd.

Trump ontkende aanvankelijk alles, maar hij heeft inmiddels toegegeven dat hij met de Oekraïense president heeft gesproken over Biden en corruptie. Hij ontkent dat hij Zelensky onder druk heeft gezet door financiële steun stop te zetten. "Ik had druk kunnen zetten, als ik dat wilde", zegt Trump. "Maar dat deed ik niet."

De Amerikaanse president wil dat Oekraïne een onderzoek begint naar Joe Biden en zijn zoon Hunter. Toen Biden nog vice-president was onder Obama, werkte Hunter Biden voor een Oekraïens energiebedrijf. Vice-president Biden had er bij de Oekraïense regering op aangedrongen om de toenmalige openbaar aanklager Viktor Shokin te ontslaan, die corruptie bij het energiebedrijf wilde onderzoeken. Biden dreigde zelfs financiële steun van Amerika te ontzeggen.

Volgens Trump heeft de voormalige vice-president zich hiermee schuldig gemaakt aan corruptie. Maar die beschuldiging is ongefundeerd. Er is geen enkel bewijs dat Biden Oekraïne onder druk heeft gezet om het onderzoek naar het bedrijf van zijn zoon stop te zetten. Het onderzoek naar het energiebedrijf van Hunter Biden lag bovendien al stil voordat Biden met zijn eis kwam.

quote:
Amerika en andere Europese landen wilden Viktor Shokin al langer weg hebben, omdat die zelf corrupt was. Ook het IMF had gedreigd financiële steun aan Oekraïne stop te zetten, zolang de openbaar aanklager in functie was. Een maand later stemde een meerderheid van het Oekraïense parlement voor het ontslag van Viktor Shokin.

Democraten in het Congres eisen inzage in het transcript van het gesprek tussen Trump en de Oekraïense president Zelensky. Na het oordeel van de interne waakhond was het Witte Huis verplicht die informatie door te geven aan het Congres, maar Trump weigert dat vooralsnog te doen.

Afzettingsprocedure krijgt meer steun
De Democratische leider Nancy Pelosi heeft de voorzitters van de belangrijkste parlementaire commissies bijeengeroepen voor spoedoverleg. Pelosi heeft zich tot nu toe verzet tegen een impeachmentprocedure, omdat ze weet dat elke poging sneuvelt in de Senaat, waar Republikeinen een meerderheid hebben. Bovendien is ze bang dat het Trump kan helpen bij zijn herverkiezing.

Maar volgens Amerikaanse media begint Pelosi steeds meer te draaien. Ze moet ook wel. De afgelopen dagen sprak het ene na het andere Democratische Congreslid steun uit voor een afzettingsprocedure. De overgrote meerderheid van de Democratische fractie in het Huis van Afgevaardigden is nu voorstander van impeachment. Een simpele meerderheid in het Huis van Afgevaardigden is voldoende om zo'n impeachmentprocedure te beginnen.
Bron: NOS
==============================
Laat het maar gebeuren dan!
Maar ik zie er nix in!

[ Bericht 0% gewijzigd door Bocaj op 24-09-2019 20:52:44 ]
  dinsdag 24 september 2019 @ 20:51:11 #2
445329 detaris
Bonenteller en rekenmeester
pi_189104663
quote:
Pelosi heeft zich tot nu toe verzet tegen een impeachmentprocedure, omdat ze weet dat elke poging sneuvelt in de Senaat, waar Republikeinen een meerderheid hebben.
Dit dus. :)
  dinsdag 24 september 2019 @ 20:55:05 #3
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_189104719
Wat blijven het toch een paar ontzettend slechte verliezers.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  dinsdag 24 september 2019 @ 21:00:55 #4
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_189104819
Steun groeit tegen afzettingsprocedure? :')
FAKE NEWS!!!!!!!!!!!

Nog steeds staat de meerderheid achter Trump.

Wat je alleen maar op TV ziet is een kleine schreeuwende minderheid die niet tegen hun verlies kunnen. Trump gaat 100% zeker herkozen worden. De niet extreme democraten stemmen dankzij dit soort sneue acties straks ook op Trump. Kom eens met een sterke kandidaat ipv al die achterlijke debielen.

Trump2020 w/ w/ w/
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_189104926
Typisch links. Als het niet gaat zoals zij willen trekken ze alles uit de kast. Ze vinden democratie geweldig tot ze verliezen dan is het janken en schreeuwen.
Land of the free. Home of the brave.
  dinsdag 24 september 2019 @ 21:07:43 #6
22565 asco
Los in deze tent
pi_189104944
Hahahaha, die democraatjes toch. Zometeen nog eens 4 jaartjes huilen. Wat een genot. 👍
  dinsdag 24 september 2019 @ 21:10:06 #7
65846 Bocaj
47th President.
pi_189104987
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:00 schreef Nikonlover het volgende:
Wat je alleen maar op TV ziet is een kleine schreeuwende minderheid die niet tegen hun verlies kunnen.
  dinsdag 24 september 2019 @ 21:16:40 #8
65846 Bocaj
47th President.
pi_189105113
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:07 schreef asco het volgende:
Hahahaha, die democraatjes toch. Zometeen nog eens 4 jaartjes huilen. Wat een genot. 👍
En daarna 8 jaar Ivanka!

pi_189105432
Ze roepen al jaren impeachment. Maar elke keer doen ze niks. Er valt namelijk nooit iets daadwerkelijk te zijn om te impeachen. Maar het klinkt zo lekker als je verder niks hebt.

Pelosi is enorm onder druk gezet door die 4 enge squadwijven. De democraten graven hun eigen graf.
pi_189105738
Gaan we weer. _O-
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_189105751
Not gonna happen
pi_189105770
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:54 schreef LorneMalvo het volgende:
Not gonna happen
De procedure kan best gaan gebeuren.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_189105805
quote:
14s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:55 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

De procedure kan best gaan gebeuren.
Niet met dit senaat, relatief dichtbij verkiezingen
pi_189105815
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:00 schreef Nikonlover het volgende:
Steun groeit tegen afzettingsprocedure? :')
FAKE NEWS!!!!!!!!!!!
Kop slaat dan ook op de Democraten in het Congres, slimmerd.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_189105829
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:57 schreef LorneMalvo het volgende:

[..]

Niet met dit senaat, relatief dichtbij verkiezingen
Die stemmen niet over de procedure starten, alleen over wel of niet daadwerkelijk afzetten.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_189105858
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:57 schreef LorneMalvo het volgende:

[..]

Niet met dit senaat, relatief dichtbij verkiezingen
Dit gaat over de procedure, niet over het daadwerkelijk afzetten van Trump. De Democraten beschikken over de benodigde meerderheid om de procedure in gang te zetten. Daarna volgen talloze hoorzittingen met aan het einde van de rit een stemming over impeachment.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:03:00 #18
65846 Bocaj
47th President.
pi_189105916
Nu ook in de uitzending van Nieuwsuur!
pi_189106003
quote:
2s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:58 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Die stemmen niet over de procedure starten, alleen over wel of niet daadwerkelijk afzetten.
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:59 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dit gaat over de procedure, niet over het daadwerkelijk afzetten van Trump. De Democraten beschikken over de benodigde meerderheid om de procedure in gang te zetten. Daarna volgen talloze hoorzittingen met aan het einde van de rit een stemming over impeachment.
Dat mag zo zijn, maar een kansloze procedure starten gaat de dems op dit moment niet helpen. Dus ik blijf bij mijn voorspelling.
pi_189106022
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:07 schreef LorneMalvo het volgende:

[..]

[..]

Dat mag zo zijn, maar een kansloze procedure starten gaat de dems op dit moment niet helpen. Dus ik blijf bij mijn voorspelling.
Waar zou het ze mee moeten helpen?
Hoeren neuken, nooit meer werken.
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:08:23 #21
65846 Bocaj
47th President.
pi_189106037
realDonaldTrump twitterde op dinsdag 24-09-2019 om 20:12:09 I am currently at the United Nations representing our Country, but have authorized the release tomorrow of the complete, fully declassified and unredacted transcript of my phone conversation with President Zelensky of Ukraine.... reageer retweet
realDonaldTrump twitterde op dinsdag 24-09-2019 om 20:12:11 ....You will see it was a very friendly and totally appropriate call. No pressure and, unlike Joe Biden and his son, NO quid pro quo! This is nothing more than a continuation of the Greatest and most Destructive Witch Hunt of all time! reageer retweet
^O^

:W :W Pelosi!
pi_189106049
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:07 schreef LorneMalvo het volgende:

[..]


[..]

Dat mag zo zijn, maar een kansloze procedure starten gaat de dems op dit moment niet helpen. Dus ik blijf bij mijn voorspelling.
Er is al een meerderheid gevonden voor het in gang zetten van de procedure, dus het heeft er toch echt alle schijn van.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_189106080
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:16 schreef Bocaj het volgende:

[..]

En daarna 8 jaar Ivanka!

[ afbeelding ]
Ja nog meer naar Israël in plaats van naar de VS.

Krijgen ze straks een tweede muur terwijl de VS er nog steeds 0 heeft.
pi_189106087
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:08 schreef Bocaj het volgende:
realDonaldTrump twitterde op dinsdag 24-09-2019 om 20:12:09 I am currently at the United Nations representing our Country, but have authorized the release tomorrow of the complete, fully declassified and unredacted transcript of my phone conversation with President Zelensky of Ukraine.... reageer retweet
realDonaldTrump twitterde op dinsdag 24-09-2019 om 20:12:11 ....You will see it was a very friendly and totally appropriate call. No pressure and, unlike Joe Biden and his son, NO quid pro quo! This is nothing more than a continuation of the Greatest and most Destructive Witch Hunt of all time! reageer retweet
^O^
We gaan het meemaken. Dat Trump in de tegenaanval zou gaan, viel te verwachten. Dat is nou eenmaal zijn modus operandi.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_189106113
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:09 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Er is al een meerderheid gevonden voor het in gang zetten van de procedure, dus het heeft er toch echt alle schijn van.
Wil het wel eens zien allemaal.
pi_189106120
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 21:07 schreef Scarface88 het volgende:
Typisch links. Als het niet gaat zoals zij willen trekken ze alles uit de kast. Ze vinden democratie geweldig tot ze verliezen dan is het janken en schreeuwen.
Ik heb genoten van al die huilende meisjes die eerste avond, maar een president die iedere dag wel 10 nieuwe leugens de wereld instuurt verdient jouw respect niet.
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:17:20 #27
65846 Bocaj
47th President.
pi_189106237
De globalisten staan weer te janken.... Boo Trump, Boo Salvini, Boo Viktor Orbán.....

It is over and out! We are taking back control! ;)
pi_189106333
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:11 schreef LorneMalvo het volgende:
Wil het wel eens zien allemaal.
Doen ze niet. Want als het mislukt (en dat zal het ook want er is niks) dan zijn de Democraten helemaal uitgescheten. Dus wat doen die gluiperds? Rekken en rekken, en nu vlak voor de nieuwe verkiezingen ineens doen alsof ze druk krijgen en ze het door moeten zetten en dan heel rustig aan zogenaamd voorbereiden en rekken tot de verkiezingen zodat het lijkt als of ze echt iets hebben.

Het is echt een enorm toneelstuk. De democraten kunnen trump niet inhoudelijk verslaan dus schelden en fantaseren ze er op los. Meer hebben ze niet.
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:22:54 #29
65846 Bocaj
47th President.
pi_189106401
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:20 schreef Hendrik_Bever het volgende:
Het is echt een enorm toneelstuk. De democraten kunnen trump niet inhoudelijk verslaan dus schelden en fantaseren ze er op los. Meer hebben ze niet.
Typisch links! Als ze konden en mochten dan zouden ze Trump gewoon slaan en aan zijn haren trekken!
pi_189106457
Dit is hoe diep de democraten gezonken zijn. Ze zijn zo de weg kwijt dat ze alles afdoen met racisme en white privilege.

Deze is er een prachtig voorbeeld van

  dinsdag 24 september 2019 @ 22:33:42 #31
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_189106692
Als het klopt dat Trump geprobeerd heeft met belastinggeld Oekraine om te kopen zijn destijds meest waarschijnlijke politieke tegenstander in 2020 te dwarsbomen, zou het niet meer dan terecht zijn dat hij afgezet wordt.

Maar goed, met die Republikeinse kontenlikkers in de Senaat moet het nog maar blijken of dat zou gebeuren, als het al zover komt.
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:37:53 #32
476957 Ciclon
San Lorenzo de Almagro
pi_189106821
Dit drijft de kiezer alleen maar naar types zoals Trump, Orban etx. toe. De moraalridders graven hun eigen graf met die walgelijke arrogantie. Die anorexiapatient van een schoonzoon zal deze week ook wel bij Jinek aanschuiven.
pi_189106851
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:37 schreef Ciclon het volgende:
Dit drijft de kiezer alleen maar naar types zoals Trump, Orban etx. toe. De moraalridders graven hun eigen graf met die walgelijke arrogantie. Die anorexiapatient van een schoonzoon zal deze week ook wel bij Jinek aanschuiven.
Niet netjes om je zo uit te laten over Jared Kushner.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:39:28 #34
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_189106857
Er bestaat niet zoiets als een impachment inquiry. Dit is fake procedureel. Eeen toneelstukje.
Je brengt een impeachment vote to the floor of niet. Het is een stemming waarin een meerderheid (in het algemeen is daarvoor een supermajority nodig) voor gevonden moet worden in zowel het Congres als de Senaat.
En de Democrats hebben dit al drie keer geprobeerd. En drie keer gefaald.

Efforts to impeach Donald Trump
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:41:15 #35
476957 Ciclon
San Lorenzo de Almagro
pi_189106897
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:39 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Niet netjes om je zo uit te laten over Jared Kushner.
Grappig, je weet best wie ik bedoel. En heb verder niks met cokesnuiver Donald.
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:42:25 #36
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_189106923
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:33 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Als het klopt dat Trump geprobeerd heeft met belastinggeld Oekraine om te kopen zijn destijds meest waarschijnlijke politieke tegenstander in 2020 te dwarsbomen, zou het niet meer dan terecht zijn dat hij afgezet wordt.

Maar goed, met die Republikeinse kontenlikkers in de Senaat moet het nog maar blijken of dat zou gebeuren, als het al zover komt.
Ik denk niet dat er veel mensen (behalve het bekende groepje anti- en never-Trumpers, uiteraard) geloven dat Trump Oekraïne of all places nodig heeft om van Joe Biden te winnen.
Ik vermoed inderdaad dat er in de Senaat weinig Republikeinen te vinden zijn die zo delusional zijn.
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
pi_189107036
quote:
2s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:39 schreef dellipder het volgende:
Er bestaat niet zoiets als een impachment inquiry. Dit is fake procedureel. Eeen toneelstukje.
Je brengt een impeachment vote to the floor of niet. Het is een stemming waarin een meerderheid (in het algemeen is daarvoor een supermajority nodig) voor gevonden moet worden in zowel het Congres als de Senaat.
En de Democrats hebben dit al drie keer geprobeerd. En drie keer gefaald.

Efforts to impeach Donald Trump
Niemand zinkt vrijwillig zo laag. Het kan toch niet anders dat het allemaal een poppenkast is met Trump in de hoofdrol. De grote afleidingshow.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 24-09-2019 22:49:28 ]
pi_189107067
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:10 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

We gaan het meemaken. Dat Trump in de tegenaanval zou gaan, viel te verwachten. Dat is nou eenmaal zijn modus operandi.
Ze baseren het overgaan tot "impeachment" nu op dit gesprek. Dat Trump dit gewoon vrij geeft houdt in dat 't of gemanipuleerd is (lijkt me stug) of dat er niets in staat wat hem pijn kan doen. Lijkt me een gevalletje van het laatste. Dan staan de democraten toch behoorlijk in hun hemd dat ze zo hoog van de toren aan het blazen waren.

Daarnaast, ze gaan het echt niet door de senaat heen krijgen tenzij het een affaire is zoals bij Nixon.
Hou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:53:18 #39
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_189107100
Maar laat even inzinken waar we staan.
Er is vanwege deze kwestie bij de Democrats de roep om impeachment, maar dat is niks anders dan de afgeloepen drie jaar. Sterker nog de impeachment-roepers onder deze groep waren er al voor de inauguratie.
In deze kwestie is de roep om impeachment gebaseerd op een "klokkenluider" die geen klokkenluider is, omdat hij alleen van horen zeggen met de informatie in kwestie bekend is geraakt en deze heeft gelekt -vermoedelijk in een een-tweetje met Adam Schiff..
Dus het gaat hier over gossip en achterklap waar de looney Democrats impeachment willen starten.
Als je denkt dat ze niet lager kunnen zinken overtreffen ze zichzelf weer.
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
pi_189107126
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:50 schreef Harlon het volgende:

[..]

Ze baseren het overgaan tot "impeachment" nu op dit gesprek. Dat Trump dit gewoon vrij geeft houdt in dat 't of gemanipuleerd is (lijkt me stug) of dat er niets in staat wat hem pijn kan doen. Lijkt me een gevalletje van het laatste. Dan staan de democraten toch behoorlijk in hun hemd dat ze zo hoog van de toren aan het blazen waren.

Daarnaast, ze gaan het echt niet door de senaat heen krijgen tenzij het een affaire is zoals bij Nixon.
Nogmaals, we gaan met meemaken. Trump roept ook al jaren dat hij zijn belastinggegevens openbaar gaat maken. Dat hij nu roept dat hij het transcript vrij gaat geven is een gevalletje eerst zien, dan geloven.

Daar komt bij dat Trump al heeft toegegeven dat hij met zijn Oekraïense ambtsgenoot over Biden heeft gehad, wat op zichzelf al aardig vreemd is.

Maar wellicht stelt het allemaal niks voor. Dat kan. Ik wacht rustig af.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:54:42 #41
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_189107130
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:50 schreef Harlon het volgende:

[..]

Ze baseren het overgaan tot "impeachment" nu op dit gesprek. Dat Trump dit gewoon vrij geeft houdt in dat 't of gemanipuleerd is (lijkt me stug) of dat er niets in staat wat hem pijn kan doen. Lijkt me een gevalletje van het laatste. Dan staan de democraten toch behoorlijk in hun hemd dat ze zo hoog van de toren aan het blazen waren.

Daarnaast, ze gaan het echt niet door de senaat heen krijgen tenzij het een affaire is zoals bij Nixon.
Er is niks wat hem er van weerhoudt het per direct vrij te geven. Natuurlijk moet het nog maar blijken wat er in staat, maar als het net zo vrijgegeven wordt als zijn belastingaangifte vrijgegeven zou worden kunnen we nog wel even wachten.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 24 september 2019 @ 22:55:07 #42
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_189107139
Worden die democraten nou nooit eens moe van hunzelf?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:55:55 #43
469602 dellipder
Unwashed brains
pi_189107155
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:48 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Niemand zinkt vrijwillig zo laag. Het kan toch niet anders dat het allemaal een poppenkast is met Trump in de hoofdrol. De grote afleidingshow.
Je moet even wat meer info geven wat je precies bedoelt.
"Afleidingshow"? Wat precies/welk onderwerp heeft afleiding nodig, volgens jou?
Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
pi_189107181
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:55 schreef Nattekat het volgende:
Worden die democraten nou nooit eens moe van hunzelf?
Ach, het is hoe dan ook prima vermaak. Het is vergelijkbaar met dat Brexit-drama. Als politieke junkie word ik momenteel op m'n wenken bediend.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 24 september 2019 @ 22:57:19 #45
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_189107192
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:55 schreef Nattekat het volgende:
Worden die democraten nou nooit eens moe van hunzelf?
Je weet niet waar je het over hebt, of wel?
pi_189107226
Ik sta nog steeds achter Trump.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_189107236
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:56 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ach, het is hoe dan ook prima vermaak. Het is vergelijkbaar met dat Brexit-drama. Als politieke junkie word ik momenteel op m'n wenken bediend.
Dit vooral. Trump is een idioot, maar 't is wel constant popcorn time met die gast.
Hou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!
pi_189107504
quote:
2s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:55 schreef dellipder het volgende:

[..]

Je moet even wat meer info geven wat je precies bedoelt.
"Afleidingshow"? Wat precies/welk onderwerp heeft afleiding nodig, volgens jou?
De werkelijke problemen, oftewel de status quo die door presidentstermijnen heen loopt. Zoals de alsmaar groeiende welvaartsongelijkheid ten bate van het grootbedrijf en de onophoudelijke nep-'war on terror' met een prijskaartje van 500 miljoen per dag.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 24 september 2019 @ 23:16:30 #49
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_189107645
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:57 schreef ExtraWaskracht het volgende:

[..]

Je weet niet waar je het over hebt, of wel?
Leuke stropop.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_189107662
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 22:12 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Ik heb genoten van al die huilende meisjes die eerste avond, maar een president die iedere dag wel 10 nieuwe leugens de wereld instuurt verdient jouw respect niet.
Elke dag 10 nieuwe leugens nog wel. Geef eens wat voorbeelden dan?
Land of the free. Home of the brave.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')