Tuurlijk niet.. het is niet voor iedereen te bevatten soms.. maar dan is er dus geen rechtsstaat meer.. Vandaar dat een advocaat geen gewetensbezwaren kan en mag hebben.. en dat ook nooit heeft..quote:Op woensdag 18 september 2019 16:30 schreef TheVulture het volgende:
Ik vraag me wel af of zo'n mevrouw Weski ook niet last begint te krijgen van gewetensbezwaren... er wordt een van je onschuldige collega's vermoord, waarschijnlijk in opdracht van jouw cliënt. Ik snap dat iedereen recht heeft op een verdediging maar dit gaat toch wel bijna de pet te boven.
Ja dat is gevolg van het gemeentelijk beleid.. als er eentje dichtgaat mag er een ander openen..quote:Op woensdag 18 september 2019 16:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
in de softdrugs werkt het toch ook niet, alleen al de handgranaten bij de diverse coffeeshops of heb je dat gemist?
Natuurlijk kan een advocaat wel gewetensbezwaren hebben, niet iedere strafrechtadvocaat is hetzelfde.quote:Op woensdag 18 september 2019 16:32 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Tuurlijk niet.. het is niet voor iedereen te bevatten soms.. maar dan is er dus geen rechtsstaat meer.. Vandaar dat een advocaat geen gewetensbezwaren kan en mag hebben.. en dat ook nooit heeft..
Dan kan ie zn vak niet uitoefenen.. Die zijn er wel.. maar geen advocaat meerquote:Op woensdag 18 september 2019 16:36 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Natuurlijk kan een advocaat wel gewetensbezwaren hebben, niet iedere strafrechtadvocaat is hetzelfde.
Echt een kutgeneratie.quote:
Ja hoor. Je kan gewoon weigeren om bepaalde zaken aan te nemen. Financieel misschien niet altijd gunstig maar niemand die je dwingt om bijvoorbeeld een verkrachter te verdedigen als je dat niet wil. Je hebt ook advocaten die zich richten op het bijstaan van slachtoffers, wat mij ergens meer aanspreekt. Mijn broer doet dat soort zaken wwl eens.quote:Op woensdag 18 september 2019 16:38 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Dan kan ie zn vak niet uitoefenen.. Die zijn er wel.. maar geen advocaat meer
het is ook weer een typische polderoplossing , iets aan de voordeur legaal verkopen wat je aan de achterdeur illegaal binnenhaalt, zolang ze dat niet echt legaliseren heeft het ook weinig zinquote:Op woensdag 18 september 2019 16:33 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Ja dat is gevolg van het gemeentelijk beleid.. als er eentje dichtgaat mag er een ander openen..
Flikker er een granaat voor de deur en je kunt beginnen..Holland op zn best
Its the player that makes the gamequote:Op woensdag 18 september 2019 16:11 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
dont hate the player hate the game
Dan heb je echt het verkeerde beroep gekozen.. je bent strafrechtadvocaat of je bent het niet..quote:Op woensdag 18 september 2019 16:43 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ja hoor. Je kan gewoon weigeren om bepaalde zaken aan te nemen. Financieel misschien niet altijd gunstig maar niemand die je dwingt om bijvoorbeeld een verkrachter te verdedigen als je dat niet wil. Je hebt ook advocaten die zich richten op het bijstaan van slachtoffers, wat mij ergens meer aanspreekt. Mijn broer doet dat soort zaken wwl eens.
Klopt als een bus.. het is ook altijd van dat onzingeblaat over kweken: lampen en brandgevaarlijk en gieters, maar zodra het om kamerplanten of een groot aquarium met verlichting gaat is er geen probleem en mag je alles bouwenquote:Op woensdag 18 september 2019 16:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is ook weer een typische polderoplossing , iets aan de voordeur legaal verkopen wat je aan de achterdeur illegaal binnenhaalt, zolang ze dat niet echt legaliseren heeft het ook weinig zin
Bullshit.quote:Op woensdag 18 september 2019 15:44 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Tsja, dat wil Wilders ook. Maar hij mag het niet vragen.
Dat snap jij echt wel. Uitroeien of uitzetten van alle Marokkanen (ook Samira die bij AH achter de kassa zit) is heel andere koek dan drugsmaffia aanpakken.quote:
Goh, heb je dat gedroomd? Want Wilders heeft niet geroepen dat alle Marokkanen weg moeten hoor. En uitroeien? Serieus? Probeer je een punt te maken door er een kilo Bull Shit bij te gooien?quote:Op woensdag 18 september 2019 17:02 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
Dat snap jij echt wel. Uitroeien of uitzetten van alle Marokkanen (ook Samira die bij AH achter de kassa zit) is heel andere koek dan drugsmaffia aanpakken.
Minder minder minder.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:04 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Goh, heb je dat gedroomd? Want Wilders heeft niet geroepen dat alle Marokkanen weg moeten hoor. En uitroeien? Serieus? Probeer je een punt te maken door er een kilo Bull Shit bij te gooien?
Wat draaf jij nou door met je uitroeien?quote:Op woensdag 18 september 2019 17:02 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Dat snap jij echt wel. Uitroeien of uitzetten van alle Marokkanen (ook Samira die bij AH achter de kassa zit) is heel andere koek dan drugsmaffia aanpakken.
O, eerst ff onzin roepen en dan snel wegrennen? Toedeloe. Zwak hoor. Wat een fantasie heb jij zeg. Je zal wel een enorme duim hebben.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:06 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
Minder minder minder.
Maar ga gerust met varkensmuts bij dichtstbijzijnde moskee staan. Deze discussie is hier zinloos
looooooooolquote:Op woensdag 18 september 2019 17:06 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Je hebt de kok wel horen fluiten maar je weet niet waar de lepel hangt.
Het zijn niet immigranten. Dit soort problemen komt voornamelijk voort uit een bep[aalde groep migranten waar al jaren voor gewaarschuwd wordt. Maar je mag er niks over zeggen. Dan ben je nazi, Hitler, racist, etcetera. Je wordt monddood gemaakt in de rechtszaal of doodgeschoten op straat. Het veel te linkse knuffelbeleid heeft die gasten de boodschap meegegeven dat ze mogen doen wat ze willen. Ze worden toch wel beschermd.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:14 schreef Andromache het volgende:
Afschuwelijk dekt niet eens meer de lading. Ik ben verbijsterd. Voor mij kwalificeert dit als een terreurdaad omdat het zo veel maatschappelijke onrust teweegbrengt. Middelen, intelligentie, daadkracht en geen naïviteit meer bij het bestrijden van dit gezwel in migranten-Nederland.
Godsamme ik moet er de hele dag aan denken, en op het werk ging het er ook vaak over.
Het lastige aan zo'n situatie is natuurlijk wel dat tot het moment dat zo'n joch de trekker overhaalt je ernstig rekening moet houden met de mogelijkheid dat het gewoon het kind van een lokale bestuurder is die met een al dan niet onklaar gemaakt exemplaar poseert voor foto's. (Wat kennelijk heel normaal en onschuldig is.)quote:
Je bent de laatste die mijn een racist mag noemen. Heb je gemiddelde Nederlandse politie agent gezien?quote:
Je koppelt huidskleur aan gedrag. Je bent een racist!quote:Op woensdag 18 september 2019 17:25 schreef p078 het volgende:
Je bent de laaste die mijn een racist mag noemen. Heb je gemiddelde Nederlandse politie agent gezien?
allemaal wel weer wat te simpel ditquote:Op woensdag 18 september 2019 17:18 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Het zijn niet immigranten. Dit soort problemen komt voornamelijk voort uit een bep[aalde groep migranten waar al jaren voor gewaarschuwd wordt. Maar je mag er niks over zeggen. Dan ben je nazi, Hitler, racist, etcetera. Je wordt monddood gemaakt in de rechtszaal of doodgeschoten op straat. Het veel te linkse knuffelbeleid heeft die gasten de boodschap meegegeven dat ze mogen doen wat ze willen. Ze worden toch wel beschermd.
Dat lost ook niks op.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:29 schreef Quasimoto het volgende:
Blijft erbij dat er een gezwel is en dat heet drugshandel. Heeft weinig met een huidskleurtje te maken. Die uitwassen moeten nu eindelijk eens een keer keihard aangepakt worden.
Eerste wat ik vanmorgen dacht..quote:
Mja dat bij migranten leggen is ook raar, het is de mocro maffia, daar hoef je geen Polen of Duitsers op aan te kijken.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
allemaal wel weer wat te simpel dit
het zou wel wat oplossen alleen lukt het gewoon niet, ik weet niet hoeveel er al tegenaan gegooid is, of kijk naar de VS wat die allemaal doen, resultaat 0quote:
stel dat je die morgen uitroeit, dan krijgen we de Nigeria maffia of de Albanese maffia, of zelfs de echte maffia weer terug, maar dat zijn allemaal nette mensenquote:Op woensdag 18 september 2019 17:33 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Mja dat bij migranten leggen is ook raar, het is de mocro maffia, daar hoef je geen Polen of Duitsers op aan te kijken.
Dus lost het niks op he. Die hele War on Drugs leidt nergens toe maar een alternatief is er niet omdat het grote publiek (en dus de politiek) dat niet willen.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
het zou wel wat oplossen alleen lukt het gewoon niet, ik weet niet hoeveel er al tegenaan gegooid is, of kijk naar de VS wat die allemaal doen, resultaat 0
Een zinnige opmerking. Preventie is veel meer dan hogere straffen en hopen op een afschrikeffect.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:37 schreef Andromache het volgende:
Er moet ook wat op sociaal gebied gebeuren. Hoe kunnen we voorkomen dat een 16-jarig gastje gaat moorden? Dat een winkeldiefstal direct met een echt wapen gepaard gaat? Dat pronken met me monnie cool is en geen enkele vragen oproept bij bijv. de meisjes? Hoe???
Zorgen dat er geen markt meer is.. Meer aandacht voor minder of zwakbegaafden etc..quote:Op woensdag 18 september 2019 17:37 schreef Andromache het volgende:
Er moet ook wat op sociaal gebied gebeuren. Hoe kunnen we voorkomen dat een 16-jarig gastje gaat moorden? Dat een winkeldiefstal direct met een echt wapen gepaard gaat? Dat pronken met me monnie cool is en geen enkele vragen oproept bij bijv. de meisjes? Hoe???
Dat kunnen we dus niet want het gaat in de opvoeding al mis.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:37 schreef Andromache het volgende:
Er moet ook wat op sociaal gebied gebeuren. Hoe kunnen we voorkomen dat een 16-jarig gastje gaat moorden? Dat een winkeldiefstal direct met een echt wapen gepaard gaat? Dat pronken met me monnie cool is en geen enkele vragen oproept bij bijv. de meisjes? Hoe???
Dan gaat het er wellicht minder roekeloos aan toe met minder onschuldige slachtoffers/ Want Marokkanen hebben er wel iets heel zorgelijks van gemaakt. En waar komt toch die aanleg voor criminaliteit vandaan?quote:Op woensdag 18 september 2019 17:35 schreef Tarado het volgende:
stel dat je die morgen uitroeit, dan krijgen we de Nigeria maffia of de Albanese maffia, of zelfs de echte maffia weer terug, maar dat zijn allemaal nette mensen
Uit de hasj.. dat groeit daar.. etc etcquote:Op woensdag 18 september 2019 17:42 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Dan gaat het er wellicht minder roekeloos aan toe met minder onschuldige slachtoffers/ Want Marokkanen hebben er wel iets heel zorgelijks van gemaakt. En waar komt toch die aanleg voor criminaliteit vandaan?
ik heb een tijdje in Brazilië gewoond en daarbij vergeleken is het hier nog kinderspel, maar die Brazilianen zijn toch aardige mensen in de regel.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:42 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Dan gaat het er wellicht minder roekeloos aan toe met minder onschuldige slachtoffers/ Want Marokkanen hebben er wel iets heel zorgelijks van gemaakt. En waar komt toch die aanleg voor criminaliteit vandaan?
Kost allemaal geld en de overheid bezuinigt eerder op de sociale sector dan dat er in geïnvesteerd wordt. Maar dan nog denk ik dat de behoefte aan geestverruimende en verdovende middelen er altijd zal zijn, en dat zo lang drugs niet in enige vorm worden gelegaliseerd, je de criminaliteit nooit zal kunnen overwinnen. Gaat gewoon niet lukken.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:40 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Zorgen dat er geen markt meer is.. Meer aandacht voor minder of zwakbegaafden etc..
Geen idee. Ze komen op mij nogal arrogant over. Maar los daarvan. Voor dat marokkanen het hadden overgenomen ging het er lang niet zo roekeloos aan toe als nu. Dan kun je wel met iets komen waar het nog heftiger is. Maar dat doet niks af aan het feit dat het heftiger is hier dan ooit.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:45 schreef Tarado het volgende:
ik heb een tijdje in Brazilië gewoond en daarbij vergeleken is het hier nog kinderspel, maar die Brazilianen zijn toch aardige mensen in de regel.
Nee dat is kolder, maar je kan toch gewoon benoemen hoe het is? Het gaat om Marokkanen punt. Daar hebben geen Iraniërs Duitsers of whatever mee te maken.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
stel dat je die morgen uitroeit, dan krijgen we de Nigeria maffia of de Albanese maffia, of zelfs de echte maffia weer terug, maar dat zijn allemaal nette mensen
Misschien moet de overheid wel gratis drugs gaan verschaffen. Dan kan er niemand meer iets aan verdienen en zou je in principe geen strijd meer hebben om en over dit soort middelen.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:46 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Kost allemaal geld en de overheid bezuinigt eerder op de sociale sector dan dat er in geïnvesteerd wordt. Maar dan nog denk ik dat de behoefte aan geestverruimende en verdovende middelen er altijd zal zijn, en dat zo lang drugs niet in enige vorm worden gelegaliseerd, je de criminaliteit nooit zal kunnen overwinnen. Gaat gewoon niet lukken.
Klopt.. heeft geen enkele zin en is ook zo krom als een hoepel.. Voor het ene moet je naar de tap en voor het andere een bezorger bellen..quote:Op woensdag 18 september 2019 17:46 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Kost allemaal geld en de overheid bezuinigt eerder op de sociale sector dan dat er in geïnvesteerd wordt. Maar dan nog denk ik dat de behoefte aan geestverruimende en verdovende middelen er altijd zal zijn, en dat zo lang drugs niet in enige vorm worden gelegaliseerd, je de criminaliteit nooit zal kunnen overwinnen. Gaat gewoon niet lukken.
Maar daar zit het probleem. Je mag niks negatiefs zeggen over Marokkanenquote:Op woensdag 18 september 2019 17:48 schreef FlippingCoin het volgende:
weer terug, maar dat zijn allemaal nette mensen
Nee dat is kolder, maar je kan toch gewoon benoemen hoe het is? Het gaat om Marokkanen punt. Daar hebben geen Iraniërs Duitsers of whatever mee te maken.
In de tijd van Bruinsma stopten ze Andre Brilleman ook in een vat nadat bij leven zn armen en benen met een kettingzaag afgezaagd waren..quote:Op woensdag 18 september 2019 17:48 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Geen idee. Ze komen op mij nogal arrogant over. Maar los daarvan. Voor dat marokkanen het hadden overgenomen ging het er lang niet zo roekeloos aan toe als nu. Dan kun je wel met iets komen waar het nog heftiger is. Maar dat doet niks af aan het feit dat het heftiger is hier dan ooit.
En wie hebben die trend gezet?quote:Op woensdag 18 september 2019 17:53 schreef Zolderkamer het volgende:
Qua heftigheid is het meer roekeloos (vergismoorden, vrouwen etc) en te midden van publiek geworden.. en door zwaardere wapens heeft het meer impact
Jawel hoor.. maar zij zijn niet de oorzaak van drugshandel.. we hebben al een heleboel van die groepen gehad, en er komen ook nog veel meer groepen zolang we vrolijk doorgaan op deze wegquote:Op woensdag 18 september 2019 17:52 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Maar daar zit het probleem. Je mag niks negatiefs zeggen over Marokkanen
Maar wel van de nieuwe trend die er heerst in de drugshandelquote:Op woensdag 18 september 2019 17:55 schreef Zolderkamer het volgende:
Jawel hoor.. maar zij zijn niet de oorzaak van drugshandel..
Bruinsma.. die is begonnen met stelselmatig liquideren..quote:Op woensdag 18 september 2019 17:54 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
En wie hebben die trend gezet?
LOL, je reageert alleen om mij. Heb je gelezen wat Heather heeft geschreven?quote:Op woensdag 18 september 2019 17:26 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Je koppelt huidskleur aan gedrag. Je bent een racist!
Tijd voor de doodstraf en lange straffen in strafkampen en daarna Nederlandse Nationaliteit afnemen indien mogelijk.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:55 schreef Zolderkamer het volgende:
we hebben al een heleboel van die groepen gehad, en er komen ook nog veel meer groepen zolang we vrolijk doorgaan op deze weg
Het ging over de roekeloosheid, dat weet je best. Maar je ontwijkt dus het antwoord omdat je niks negatiefs wilt zeggen over Marokkanen krijg ik het idee.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:56 schreef Zolderkamer het volgende:
Bruinsma.. die is begonnen met stelselmatig liquideren..
Daarvoor viel er wel eens een chinees om, maar dat mag geen naam hebben
Nee daar zijn we als land de oorzaak van.. Zwakbegaafden en kanslozen maar lekker laten gaan terwijl er ondertussen nog meer geld naar "de rijken" gaat.. Heerlijk sociaal beleid waar we nu de vruchten van plukken..quote:Op woensdag 18 september 2019 17:56 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Maar wel van de nieuwe trend die er heerst in de drugshandel
En dan? Snuift er niemand meer?quote:Op woensdag 18 september 2019 17:57 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Tijd voor de doodstraf en lange straffen in strafkampen en daarna Nederlandse Nationaliteit afnemen indien mogelijk.
Flikkerop.. hij was de eerste die mensen stelselmatig ging omleggen en daarmee een "trendsetter"quote:Op woensdag 18 september 2019 17:58 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Het ging over de roekeloosheid, dat weet je best. Maar je ontwijkt dus het antwoord omdat je niks negatiefs wilt zeggen over Marokkanen krijg ik het idee.
Dit zei jij:quote:Op woensdag 18 september 2019 17:57 schreef p078 het volgende:
LOL, je reageert alleen om mij. Heb je gelezen wat Heather heeft geschreven?
Jij weet wie de dader is? Je komt nu al met je minder minder Wilders verhaal aanzetten. We weten alleen wie de vermoedelijke opdrachtgever is. Die op zijn weer wordt gestuurd door de Zuid-Amerikaanse mafia.
De politie had dit toch kunnen zien aankomen. Dit zien ze zelfs in Afrika. Dus ik vindt de Nederlandse politie een stelletje oenen.
Je bent een racist!!quote:Op woensdag 18 september 2019 15:18 schreef p078 het volgende:
Collectie van dikke blanke mannen met de intelligentie van een varken.
Waarschijnlijk niet. Maar de ellende op de achtergrond wordt wellicht stukken minder gewelddadig en stukken minder roekeloos. Jouw argumentatie lijkt het allemaal wel prima te vinden. Men blijft toch snuiven dus laat ze maar hun gang gaan.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:00 schreef Zolderkamer het volgende:
En dan? Snuift er niemand meer?
We zouden eens kunnen beginnen veel meer kinderen uit de ouderlijke macht te laten zetten in die mocro-kringen. Die ouders zijn vaak blijkbaar niet in staat om ze enige normen en waarden danwel een ontwikkeld geweten bij te brengen. Daar begint het al mee.quote:Op woensdag 18 september 2019 17:37 schreef Andromache het volgende:
Er moet ook wat op sociaal gebied gebeuren. Hoe kunnen we voorkomen dat een 16-jarig gastje gaat moorden? Dat een winkeldiefstal direct met een echt wapen gepaard gaat? Dat pronken met me monnie cool is en geen enkele vragen oproept bij bijv. de meisjes? Hoe???
Het innovatieve, liberale, rechtsstatelijke, democratische en fatsoenlijke Nederland lijkt steeds verder af te staan van wat de mores zijn in bepaalde wijken/subculturen. De eersten zijn degenen die wat moeten doen aan het tweede. En als zulke harde criminaliteit en totaal andere normen je voorstellingsvermogen te boven gaan, hoe ga je dan wel zorgen dat je het gaat aanpakken? Dat we met elkaar weten waarom we in Nederland wonen, en wat daar voor rechten en plichten bij horen? Zowel voor jou als voor de buurman?
Ik maak me echt ernstig zorgen over de tweedeling in de maatschappij als het gaat om crimineel normbesef.
Weer ontwijk je roekeloosheid. Dit keer met meer agressie. Wil je het nog eens proberen? Ik maak trouwens geen Marokkaan belachelijk. Dus waar heb je het over?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:02 schreef Zolderkamer het volgende:
Flikkerop.. hij was de eerste die mensen stelselmatig ging omleggen en daarmee een "trendsetter"
Als ik een Marrokaan belachelijk wil maken omdat daar een reden voor is doe ik dat.. maar dat heeft hier niets mee te maken..
ik vind het nog wat te vroeg om te stellen dat dit dus komt omdat het Marokkanen zijn, wie weet komt er binnenkort weer een andere groep die het eea wil overnemen en dat met nog grover geweld doetquote:Op woensdag 18 september 2019 17:48 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Geen idee. Ze komen op mij nogal arrogant over. Maar los daarvan. Voor dat marokkanen het hadden overgenomen ging het er lang niet zo roekeloos aan toe als nu. Dan kun je wel met iets komen waar het nog heftiger is. Maar dat doet niks af aan het feit dat het heftiger is hier dan ooit.
natuurlijk mag dat wel, maar persoonlijk vind ik de islamisering een groter probleem dan dat er wat zware criminelen toevallig Marokkaan zijnquote:Op woensdag 18 september 2019 17:52 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Maar daar zit het probleem. Je mag niks negatiefs zeggen over Marokkanen
Tja, wat zouden hier de bepalende factoren van zijn?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind het nog wat te vroeg om te stellen dat dit dus komt omdat het Marokkanen zijn, wie weet komt er binnenkort weer een andere groep die het eea wil overnemen en dat met nog grover geweld doet
Tja, in Zuid-Amerika hebben ze geen islam nodig voor dit soort fratsen.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
natuurlijk mag dat wel, maar persoonlijk vind ik de islamisering een groter probleem dan dat er wat zware criminelen toevallig Marokkaan zijn
Thuis vaak een strenge vader en te veel kinderen om allen een eigen kamer te hebben. Een macho cultuur als achtergrond. Geen privacy thuis, en weinig te doen. Frustratie vaak omdat andere kinderen wel meer vrijheid hebben en privacy.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:05 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
We zouden eens kunnen beginnen veel meer kinderen uit de ouderlijke macht te ontzeggen in die mocro-kringen. Die ouders zijn vaak blijkbaar niet in staat om ze enige normen en waarden danwel een ontwikkeld geweten bij te brengen. Daar begint het al mee.
Het is een cocktail.. ak47's van de Balkan voor een prikkie omdat de politiek daar niet voor "veteranen" zorgt en ze al die zooi kwijt moeten zodat ze nog wat poen hebben..quote:Op woensdag 18 september 2019 17:58 schreef Hendrik_Bever het volgende:
Maar je ontwijkt dus het antwoord
Wel heeeeeeel toevallig al die Marokkanen dan.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
natuurlijk mag dat wel, maar persoonlijk vind ik de islamisering een groter probleem dan dat er wat zware criminelen toevallig Marokkaan zijn
Als je even leest voor je conclusies trekt dan had je kunnen weten dat legaliseren imo de enige optie is..quote:Op woensdag 18 september 2019 18:05 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet. Maar de ellende op de achtergrond wordt wellicht stukken minder gewelddadig en stukken minder roekeloos. Jouw argumentatie lijkt het allemaal wel prima te vinden. Men blijft toch snuiven dus laat ze maar hun gang gaan.
Tsja, da's dus DE dooddoener die alles maar toe moet laten. Misschien wordt het wel erger als we iets doen. Nou dat zien we dan wel, en dan pakken we het nog harder aan.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:07 schreef Tarado het volgende:
ik vind het nog wat te vroeg om te stellen dat dit dus komt omdat het Marokkanen zijn, wie weet komt er binnenkort weer een andere groep die het eea wil overnemen en dat met nog grover geweld doet
Maar de Hamvraag is. Is het wel toeval dat het Marokkanen zijn? Of speelt Islam en berbercultuur hier ook een rol in?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:09 schreef Tarado het volgende:
natuurlijk mag dat wel, maar persoonlijk vind ik de islamisering een groter probleem dan dat er wat zware criminelen toevallig Marokkaan zijn
Dat doen we al vanaf 1970... Harder aanpakken van de chinezen en surinamers met heroine op de zeedijk.. en hielp het?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:14 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Tsja, da's dus DE dooddoener die alles maar toe moet laten. Misschien wordt het wel erger als we iets doen. Nou dat zien we dan wel, en dan pakken we het nog harder aan.
ik zeg toch niet dat je het toe moet laten, het is al veel te ver gekomenquote:Op woensdag 18 september 2019 18:14 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Tsja, da's dus DE dooddoener die alles maar toe moet laten. Misschien wordt het wel erger als we iets doen. Nou dat zien we dan wel, en dan pakken we het nog harder aan.
Cultuur speelt in alle groepen een rol.. en dan vooral icm de cultuur in nederland..quote:Op woensdag 18 september 2019 18:15 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Maar de Hamvraag is. Is het wel toeval dat het Marokkanen zijn? Of speelt Islam en berbercultuur hier ook een rol in?
nee niet echtquote:Op woensdag 18 september 2019 17:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
allemaal wel weer wat te simpel dit
Was een reactie op zijn racisitische opmerking. Probleem ligt toch echt bij de politie en de criminelen.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:03 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Dit zei jij:
[..]
Je bent een racist!!
Hoe weet jij dat ze geen werk kunnen krijgen? Da's een vooroordeel. Ik had een heel goede vriend, een marokkaan. Zijn Broertje had een prima baan als installatiemonteur. Maar die stopte met zn baan, want dealen verdiende veel beter. Hij verdiende 10.000 euro in de week daarmee. Geen kwestie van geen werk kunnen krijgen hoor. Gewoon niet willen.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:13 schreef Zolderkamer het volgende:
Het is een cocktail.. ak47's van de Balkan voor een prikkie omdat de politiek daar niet voor "veteranen" zorgt en ze al die zooi kwijt moeten zodat ze nog wat poen hebben..
Dan een stel zwakbegaafde kinderen van een bepaalde groep.. in dit geval Marrokanen..
Die geen werk kunnen krijgen, opkijken tegen die enorme bergen poen die allemaal zwart geïnvesteerd word in de stad..
Ze maken zelf die keuzequote:Uit een regio komen waar hasj als graan is.. en de smokkel een doodnormale zaak is.. en de connecties al zijn met Nederland vanwege de gastarbeiders die graag in hun eigen maatschappij leven..
Dan een stel Nederlanders die geen naam uit elkaar kunnen houden...
Politiek die lekker met elkaar aan het frunniken is..
En je hebt het voor elkaar om een generatie misdaad te bouwen die zijn weerga niet kent..
Ligt aan de Nederlandse politie die bestaat uit producten van zaaddonoren. Daardoor zijn ze fysiek inferieur en kunnen ze de heat niet aan.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:09 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Tja, wat zouden hier de bepalende factoren van zijn?
Toch cultureel danwel genetisch van aard (relatief veel zwakbegaafden door inteelt)?
Je pakt er nu 1 van mijn voorbeelden uit.. zwakbegaafd en een bepaalde plek in de maatschappij was de ander..quote:Op woensdag 18 september 2019 18:20 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat ze geen werk kunnen krijgen? Da's een vooroordeel. Ik had een heel goede vriend, een marokkaan. Zijn Broertje had een prima baan als installatiemonteur. Maar die stopte met zn baan, want dealen verdiende veel beter. Hij verdiende 10.000 euro in de week daarmee. Geen kwestie van geen werk kunnen krijgen hoor. Gewoon niet willen.
[..]
Ze maken zelf die keuze
Legaliseren dan ook verkrachting maar gewoon. Dan zal het er een stuk netter aan toe als je er hokjes voor maakt waar dat kan.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:14 schreef Zolderkamer het volgende:
Als je even leest voor je conclusies trekt dan had je kunnen weten dat legaliseren imo de enige optie is..
Jij en ik en iedereen, binnen vijf minuten een snuif kunnen regelen in heel NL.. net als een pilsjequote:
Verdiep je er eens wat meer in voordat je uit de onderbuik wat roept.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:26 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Legaliseren dan ook verkrachting maar gewoon. Dan zal het er een stuk netter aan toe als je er hokjes voor maakt waar dat kan.
Legaliseren omdat er criminaliteit is, is toegeven wegens terreur. Wat is de volgende stap. Voor sharia maar in want dan zijn er geen aanslagen meer?
De reden om eventueel te legaliseren moet zijn dat er meer controle is en eventueel betere kwaliteit en minder gevaar. En daar kun je dan een discussie over hebben of het wenselijk is om harddrugs te legaliseren ondanks het gevaar voor de volksgezondheid en wellicht meer verslaving en dergelijke.
Ik ben niet per se voor. Cocaiine sloopt je op de duur en de maatschappij betaald de tol daarvoor. Zeker als het legaal is, zullen er meer mensen het doen omdat het OK is.
Maar vanwege terreur legaliseren is het slechtste dat je kunt doen.
Bij wiet is het er ook niet beter op geworden. Illegale handel zal gewoon blijven wss.
n waarom zijn met name marokkanen daar gevoelig voor? En het is niet alleen daar dat ze uitblinken hoor. Straatroof, zinloos geweld, Juweliers beroven, huurmoorden, etcetera. Ik denk dat het niet geld is per se. Het is meer een afkeer tegen de maatschappij en totale minachting van de burger en de staat.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:24 schreef Zolderkamer het volgende:
Je pakt er nu 1 van mijn voorbeelden uit.. zwakbegaafd en een bepaalde plek in de maatschappij was de ander..
Als je je leven lang monteur wilt zijn is daar niets mis mee.. maar als je de hele dag uitgelachen word door lui met teveel poen, dan wil je misschien wel carriere maken... maar dat lukt je dus nauwelijks.. En toch wil je die auto.. helemaal omdat dat kuttige klasgenootje nu ook een dikke bak rijd en het toch best spannend is..
Waarschijnlijk hieromquote:Waarom maken ze die keuze.. dat is de vraag.. In Duitsland is dat veel minder..
Er zit daar structureel iets mis dat we niet hebben willen zien en niet hebben aangepakt of kunnen aanpakken. Ze leven in een maatschappij in een maatschappij en hebben te weinig verantwoording hoeven afleggen.quote:Thuis vaak een strenge vader en te veel kinderen om allen een eigen kamer te hebben. Een macho cultuur als achtergrond. Geen privacy thuis, en weinig te doen. Frustratie vaak omdat andere kinderen wel meer vrijheid hebben en privacy.
Men gaat met elkaar rondhangen en zich afzetten. Maar waartegen? Thuis? Nee dat is dan weer een schande vaak. Dus maar afzetten tegen de rest.
Verveling komt er vaak bij en men fokt elkaar op. Men moet wel blijven voldoen aan de steeds opgefoktere macho straatcultuur en wil indruk maken op vrienden.
Meestal zit er wel minstens 1 tussen die hosselt en zo. En weinig controle van de ouders. Zo gaat het al snel mis.
Tijd dat men strenger wordt. Niet je kinderen opvoeden? Wegwezen dam 3 strikes out. Einde Nederlandse nationaliteit wat mij betreft
Ik heb het even bekeken. Interessante documentaire over het begin van het Nederlandse drugscircuit. Ironisch genoeg al eeuwen geleden in China geïntroduceerd door... de VOC. En later als een boemerang weer teruggekomen in Nederland vanuit China.quote:Op woensdag 18 september 2019 14:26 schreef Zolderkamer het volgende:
Ook even mbt het gebash van bepaalde groepen en afkomsten:
De basis zijn Chinezen met heroine toen de afzet naar Vietnam (Amerikanen) stokte door het eindigen van de Vietnamoorlog.. die zochten een nieuwe markt en vonden hem oa in Amsterdam waar ze nog nooit van drugs gehoord hadden en 1 iemand bij de politie wist hoe hasj eruit zag
Bron oa Andere Tijden
Verbeter me maar gerust hoor. Niet alleen roepen. Ook ff aantonen als je beweerd dat ik er naast zit.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:28 schreef Pleun2011 het volgende:
Verdiep je er eens wat meer in voordat je uit de onderbuik wat roept.
En dan? De vele extra verslaafden op de koop toe nemen en alle ellende die er bij komt? Want denk je dat het op den duur doet? En wat het gaat kosten? Ik denk dat er veel extra slachtoffers gaan komen door overdose bij XTC, Speet Meth, etceteraquote:Op woensdag 18 september 2019 18:27 schreef Zolderkamer het volgende:
Jij en ik en iedereen, binnen vijf minuten een snuif kunnen regelen in heel NL.. net als een pilsje
En ook dit heb ik al geschreven
Je koppelt gedrag aan huidskleur. wil je niet weten misschien. Maar je doet het wel. Racist dusquote:Op woensdag 18 september 2019 18:20 schreef p078 het volgende:
Was een reactie op zijn racisitische opmerking. Probleem ligt toch echt bij de politie en de criminelen.
Dikke blanke mannen bij de politie zijn een ras?
Ik las dat er een nieuwe Narcos in Nederland is opgestaanquote:Op woensdag 18 september 2019 18:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik zeg toch niet dat je het toe moet laten, het is al veel te ver gekomen
Extra? Er word 4,5 kilo per dag alleen al in amsterdam gesnoven... Wie moeten er nog meer gaan snuiven dan?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:36 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
En dan? De vele extra verslaafden op de koop toe nemen en alle ellende die er bij komt? Want denk je dat het op den duur doet? En wat het gaat kosten? Ik denk dat er veel extra slachtoffers gaan komen door overdose bij XTC, Speet Meth, etcetera
Het kan makkelijk naar 6 kilo gaan wellicht. Of heb jij ergens een bewezen theorie dat 4,5 kg het maximum is?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:39 schreef Zolderkamer het volgende:
Extra? Er word 4,5 kilo per dag alleen al in amsterdam gesnoven... Wie moeten er nog meer gaan snuiven dan?
Je vergelijkt drugscriminaliteit met andere zaken, zoals sharia. Dat maakt een zinvolle discussie al kansloos. Er zijn wetenschappelijke studies over drugscriminaliteit en het legaliseren, of beperkt legaliseren, en de gevolgen. Die heb ik niet bij de hand maar het zou een genuanceerder beeld moeten geven dan jij schetst. Voor mij staat als een paal boven water dat de War on Drugs volkomen kansloos is. Alternatieven zouden rationeel moeten worden bekeken. Misschien dat onze nakomelingen meer gezond verstand hebben dan de huidige generaties.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:33 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Verbeter me maar gerust hoor. Niet alleen roepen. Ook ff aantonen als je beweerd dat ik er naast zit.
Waarom zou men meer gaan gebruiken als het legaal zou worden?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:36 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
En dan? De vele extra verslaafden op de koop toe nemen en alle ellende die er bij komt? Want denk je dat het op den duur doet? En wat het gaat kosten? Ik denk dat er veel extra slachtoffers gaan komen door overdose bij XTC, Speet Meth, etcetera
Dat gaat het ook.. hoef je niet bang voor te zijn..quote:Op woensdag 18 september 2019 18:41 schreef Hendrik_Bever het volgende:
[..]
Het kan makkelijk naar 6 kilo gaan wellicht. Of heb jij ergens een bewezen theorie dat 4,5 kg het maximum is?
Weet niet waar je dit op baseert? Heb een periode in Berlijn gezeten voor werk, de situatie wat betreft drugshandel (en gebruij) is daar niet veel anders dan in Amsterdam.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:24 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Waarom maken ze die keuze.. dat is de vraag.. In Duitsland is dat veel minder..
Het zijn geen jongens die zonder werk zijn komen te zitten, het zijn jongens die nog nooit een dag willen hebben werken en nog nooit een dag hebben gewerkt.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:32 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ik heb het even bekeken. Interessante documentaire over het begin van het Nederlandse drugscircuit. Ironisch genoeg al eeuwen geleden in China geïntroduceerd door... de VOC. En later als een boemerang weer teruggekomen in Nederland vanuit China.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Opium
Welke nationaliteit erin handelt is weinig relevant. Het is vooral het niveau van de handelaren, doorgaans de onderlaag van de maatschappij. Nederland heeft in de loop der jaren tijdens hoogconjunctuur veel arbeiders geïmporteerd; mensen die doorgaans aan de onderkant van de maatschappij staan. Als het economisch minder gaat zijn zij de eersten die zonder werk komen te zitten, en juist bij werkelozen vind je de illegale praktijken. Hetzelfde zie ik in steden waar vroeger de textielfabrieken stonden. Juist in die steden is de gemiddelde criminaliteit hoger dan de rest.
Vandaag de dag importeren we arbeiders uit Oost-Europa en in veel grotere getale dan vroeger. Ik ben benieuwd waar de volgende generatie op af gaat reageren.
Het "marrokanenprobleem" bestaat daar iig niet.. En de kracht van het geweld ook niet..quote:Op woensdag 18 september 2019 18:46 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Weet niet waar je dit op baseert? Heb een periode in Berlijn gezeten voor werk, de situatie wat betreft drugshandel (en gebruij) is daar niet veel anders dan in Amsterdam.
(Wat betreft aanverwante liquidaties geen idee overigens)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |