Deze loopt weer ouderwets snel door. Zal wel door de korte looptijd komen.quote:Op maandag 9 september 2019 10:02 schreef peterc het volgende:
GVE pandje Oude Gracht open, bescheiden meegenomen, Rutger zal het niet op HA en HY aan laten komen
Ik kom (hier) aan een toename van ~1.500. Dilemma is dat (deels) stoppen met beleggen onderaan de streep nog veel meer zou kosten aan netto inkomen.quote:Op zondag 8 september 2019 12:02 schreef Benger het volgende:
Ik ga even met een voorbeeld rekenen wat ongeveer mijn situatie weergeeft.
Belegd vermogen: ¤ 150k, 6% rendement geeft een jaarinkomen van ¤ 9k per jaar. Daar kan ik van rondkomen met wat bijklussen als ZZPer. Belasting betaal ik nauwelijks dankzij de algemene heffingskorting.
Straks ga ik ~2k extra belasting betalen. Dat is gewoon ~20% van mijn netto inkomen.
Dank je. Hier is crowd funding nou voor bedoeld. De beste man kan 59k bij de bank niet krijgen (te kleine bedrag om voor de bank veel werk in te stoppen). Nette cijfers, goede zekerheden. Overzichtelijk bedrag. Voor 2x het minimum meegenomen.quote:
De fictieve rente op beleggingen is 5,33%, de fictieve rente die je voor schulden mag verrekenen is 3,03%.quote:Op maandag 9 september 2019 10:28 schreef obligataire het volgende:
FD:
De maatregel wordt gefinancierd met een hogere aanslag voor andere beleggers, vooral mensen die met geleend geld beleggen in bijvoorbeeld vastgoed. Zij mogen hun schulden nu nog wegstrepen tegen bezittingen. In het nieuwe regime mogen ze alleen een fictieve debetrente verrekenen.
Weet iemand al wat er concreet met die laatste zin wordt bedoeld? Lijkt me voor mannen als Rutger erg interessant om te weten.......
De schulden mogen tegen 3.03% weggestreept worden (negatief 3.03% in de totale som van spaargeld (0.09%) andere assets (5.33%) en schulden (3.03%)quote:Op maandag 9 september 2019 10:28 schreef obligataire het volgende:
FD:
De maatregel wordt gefinancierd met een hogere aanslag voor andere beleggers, vooral mensen die met geleend geld beleggen in bijvoorbeeld vastgoed. Zij mogen hun schulden nu nog wegstrepen tegen bezittingen. In het nieuwe regime mogen ze alleen een fictieve debetrente verrekenen.
Weet iemand al wat er concreet met die laatste zin wordt bedoeld? Lijkt me voor mannen als Rutger erg interessant om te weten.......
De enige keer dat ik opgelicht ben, was door een pastoor.quote:Op zondag 8 september 2019 12:30 schreef obligataire het volgende:
[..]
Ik doe ook bescheiden mee. De achtergrond van deze mensen spreekt me erg aan in die zin dat de intentie om verplichtingen na te komen bovengemiddeld groot lijkt. Tactisch gezegd. (zelfde visvijver als WvjG)
Tel al je minnetjes eens op samen met je twijfel... Er staat namelijk maar een echt plusje bij en dat gaat dan nog even oude cijfers....quote:Op maandag 9 september 2019 10:53 schreef PON het volgende:
Wat is de mening over Vanherle Trading / koning kanjer op FNC?
+/- dit is 2de lening, 1ste loopt volgens afspraak (van wanneer/hoeveel staat nog open? als ik naar de kortlopende schulden kijk, dan minder dan 16k)
+ stijgende omzet (2016-2017)
- geen 2018 cijfers (in september 2019?!)
- grote concurrentie in die markt/ geen USP
- relatief groot bedrag vergeleken met omzet (tenzij hij in 2018 enorm is gestegen, maar dat weten we dus niet ...)
Twijfel nog om hem klein mee tenemen.
Thx - werd een beetje verblind door de 12.99%quote:Op maandag 9 september 2019 11:16 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Tel al je minnetjes eens op samen met je twijfel... Er staat namelijk maar een echt plusje bij en dat gaat dan nog even oude cijfers....
Ik snap het effect nog niet. Kan iemand mij voorrekenen hoe deze regeling dan uitwerkt voor een SIG box 3 vastgoedbelegger die 100% leent op zijn belegginspand(en) van 500K tegen een gemiddelde rente van 6%. Voor de eenvoud ga ik er even van uit dat deze vastgoed belegger geen andere beleggingen heeft.quote:Op maandag 9 september 2019 10:30 schreef jsuijker het volgende:
[..]
De schulden mogen tegen 3.03% weggestreept worden (negatief 3.03% in de totale som van spaargeld (0.09%) andere assets (5.33%) en schulden (3.03%)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nu: bezit = vermogen, dus totale waarde vermogen is nul, fictief rendement is derhalve ook 0.quote:Op maandag 9 september 2019 11:39 schreef NaRegenDeZon het volgende:
[..]
Ik snap het effect nog niet. Kan iemand mij voorrekenen hoe deze regeling dan uitwerkt voor een SIG box 3 vastgoedbelegger die 100% leent op zijn belegginspand(en) van 500K tegen een gemiddelde rente van 6%. Voor de eenvoud ga ik er even van uit dat deze vastgoed belegger geen andere beleggingen heeft.
quote:Op maandag 9 september 2019 11:40 schreef peterc het volgende:
Spijkenissestraat 17B
7 september 2019, SamenInGeld meldt een update van de aanvrager:Ja, extra reden om deze aan mij voorbij te laten gaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
100% lenen op een huis met funderingsproblemen zie ik als een verhoogd risico. En dat zie ik in de rente niet terug.
Je hebt gelijk.quote:Op maandag 9 september 2019 11:47 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Andersom toch: (11.500 -/- 400) * 33% = 3663
Dat betekent ook dat crowdfunders die hier in zijn gestapt extra risico lopen. Achteraf blijken de netto opbrengsten niet zo rooskleurig als gedacht.quote:Op maandag 9 september 2019 11:50 schreef impact9 het volgende:
Vastgoedeigenaren die (deels) hebben gefinancierd met vreemd vermogen gaan hier ernorm op achteruit.
Dat is wellicht ook het idee van dit plan natuurlijk..
Als ik het samenvat,quote:Op maandag 9 september 2019 11:52 schreef Benger het volgende:
[..]
Dat betekent ook dat crowdfunders die hier in zijn gestapt extra risico lopen. Achteraf blijken de opbrengsten niet zo rooskleurig als gedacht.
Dank voor de voorbeelden! Dat zal dus misschien de gekte op de kopersmarkt voor de appartementen in de grote steden iets temperen. Immers een (deel) van de beleggers zal niet meer actief worden en misschien zelfs weer gaan verkopen waardoor er mogelijk een stabiliserende of dalende markt ontstaat.quote:Op maandag 9 september 2019 11:50 schreef impact9 het volgende:
Vastgoedeigenaren die (deels) hebben gefinancierd met vreemd vermogen gaan hier ernorm op achteruit.
Dat is wellicht ook het idee van dit plan natuurlijk..
Volgens mij kan ik met een B.V.+C.V. constructie dit hele probleem omzeilen. Lenen op de C.V. (hoofdelijk en via de B.V. meetekenen) en dan je vermogen in Box 3 investeren via de C.V.quote:Op maandag 9 september 2019 11:55 schreef NaRegenDeZon het volgende:
[..]
Dank voor de voorbeelden! Dat zal dus misschien de gekte op de kopersmarkt voor de appartementen in de grote steden iets temperen. Immers een (deel) van de beleggers zal niet meer actief worden en misschien zelfs weer gaan verkopen waardoor er mogelijk een stabiliserende of dalende markt ontstaat.
Mooi verhaal, iets om goed te onthouden.quote:Op maandag 9 september 2019 11:14 schreef Gustaf86 het volgende:
[..]
De enige keer dat ik opgelicht ben, was door een pastoor.
Een vriend werkte jaren voor een Amerikaanse verzekeraar. Als je daar als boze klant aangaf dat je priester, pastoor of een andere christelijke functionaris was moest hij een bepaald boxje aanvinken. Dat was namelijk een rode vlag voor verzekeringsfraude. Statistisch gezien plegen pastoors veel meer fraude, hadden ze ontdekt.
In mijn werk hou ik er ook rekening mee: als iemand er tijdens de intake op hamert christelijk te zijn, vertelt hij je twee dingen: 1) hij gaat je te grazen nemen en 2) hij trekt zich niets aan van christelijke normen en waarden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |