quote:Op zaterdag 7 september 2019 16:39 schreef Vallon het volgende:
[..]
Werkelijk helemaal komisch, het is het "koloniale" argument.... wij brengen en brachten alleen maar weldoeners...![]()
of dat de stad er zo op vooruit is gegaan door het letterlijk uit te verkopen aan huisjesmelkers, feestvierende expats, geld graaiende financials, rolkoffers en de totale incompetentie om de orde in 1012 (centrum) , laat staan daarbuiten nog te kunnen handhaven.
De "Amsterdammer" en burger zelf wordt vervolgens actief uit de stad gebonjourd, ingeruild voor krakende "ongedocumenteerden" en moet maar gaan wonen in het Almeerse of Zaanse tuintjesreservaat zodat de "weldoeners" in hun eigen koninkrijk naar eigen recht kunnen gaan leven op de grachten.
Tja, linkse politici zijn nu eenmaal "empathisch" en kunnen daarom niet een stad goed besturen dat wil zeggen met gezond verstand.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Social media bedrijven: "Vroeger werden jullie slaven genoemd, nu heten jullie consumenten"
Ook rechtse politici kunnen empathisch zijn. Dat is helemaal geen eigenschap die voorbehouden is aan linkse politici.quote:Op zondag 8 september 2019 15:32 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Tja, linkse politici zijn nu eenmaal "empathisch" en kunnen daarom niet een stad goed besturen dat wil zeggen met gezond verstand.
Linkse mensen zijn erg vastgeroest in hun schoolse opvoeding wie slecht is en wat zogenaamd niet. Hun wereldbeeld is beperkt tot Nazi duitsland en de holocaust. Dit lees je ook wel ze schelden alleen met Nazi.quote:Op maandag 9 september 2019 00:55 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Ook rechtse politici kunnen empathisch zijn. Dat is helemaal geen eigenschap die voorbehouden is aan linkse politici.
Het belangrijkste verschil tussen links en rechts is dat links graag andermans geld uitgeeft en rechts niet.
Interessant, vertel ons meer over linkse mensen o wijze vreemdeling!quote:Op maandag 9 september 2019 01:15 schreef Special-Tee het volgende:
[..]
Linkse mensen zijn erg vastgeroest in hun schoolse opvoeding wie slecht is en wat zogenaamd niet. Hun wereldbeeld is beperkt tot Nazi duitsland en de holocaust. Dit lees je ook wel ze schelden alleen met Nazi.
Linkse mensen geven graag andermans geld uit. Meer valt er niet over te vertellen.quote:Op maandag 9 september 2019 01:21 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Interessant, vertel ons meer over linkse mensen o wijze vreemdeling!
Gelukkig maar dat de rechtse regeringen dit niet doen!quote:Op dinsdag 10 september 2019 01:44 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Linkse mensen geven graag andermans geld uit. Meer valt er niet over te vertellen.
Rechtse regeringen beloven je tenminste 1000 euro die je later toch nooit krijgt. Maar het gaat om de beloftes die men voor deze kiezers maakt, totaal onrealistisch.quote:Op dinsdag 10 september 2019 05:06 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Gelukkig maar dat de rechtse regeringen dit niet doen!
Rutte betaalt alles uit eigen zakquote:Op dinsdag 10 september 2019 05:06 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Gelukkig maar dat de rechtse regeringen dit niet doen!
Ik zeg: allemaal heel normaal gedrag van pubers en volgens de burgemeester hooguit klieren om selfies te nemen. Ms komt het inzicht gaandeweg voor Frank.... nu alleen geen zorgen maken maar gewoon keihard je dienders laten ingrijpen en gaan staan voor je korps.quote:Bron: fok
AMSTERDAM - Hoofdcommissaris Frank Paauw van de Amsterdamse politie maakt zich zorgen over het grote aantal jongeren dat zich bewapent met een mes in de stad. Ze dreigen ermee in video’s en steken ook daadwerkelijk.
....
Waar zegt de burgemeester precies dat het steken met een mes heel normaal gedrag is van pubers en hooguit onder klieren valt?quote:Op dinsdag 10 september 2019 15:15 schreef Vallon het volgende:
Toch maar FF crosslinken.... omdat het zo toepasselijk is.
[..]
Ik zeg: allemaal heel normaal gedrag van pubers en volgens de burgemeester hooguit klieren om selfies te nemen. Ms komt het inzicht gaandeweg voor Frank.... nu alleen geen zorgen maken maar gewoon keihard je dienders laten ingrijpen en gaan staan voor je korps.
Dat haal jij er specifiek uit en relateert terecht het "steken" aan misplaatst "klieren". Dat mag zeker ook benoemd worden. Ik doelde meer op die "selfies" waar dat volgens het artikel bij messen idd leidt tot steken. Verder niet mijn woorden.quote:Op dinsdag 10 september 2019 17:55 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Waar zegt de burgemeester precies dat het steken met een mes heel normaal gedrag is van pubers en hooguit onder klieren valt?
Het zijn niet jouw woorden ook al begon je reactie met "Ik zeg:"?quote:Op dinsdag 10 september 2019 18:42 schreef Vallon het volgende:
[..]
Dat haal jij er specifiek uit en relateert terecht het "steken" aan misplaatst "klieren". Dat mag zeker ook benoemd worden. Ik doelde meer op die "selfies" waar dat volgens het artikel bij messen idd leidt tot steken. Verder niet mijn woorden.
Echt een geloofwaardig verhaalquote:Op vrijdag 13 september 2019 23:40 schreef trein2000 het volgende:
Het nepwapens blijkt van vader te zijn. Heeft 10 dagen in de ambtswoning gelegen. https://www.nrc.nl/nieuws(...)ambtswoning-a3973363
Heb je het hele artikel wel gelezen?quote:Op vrijdag 13 september 2019 23:51 schreef the-eye het volgende:
[..]
Echt een geloofwaardig verhaal![]()
Als die verklaring gelijk na het akkefietje was gekomen had het nog enige geloofwaardigheid gehad maar nu zo'n tijd er na, waarbij al die tijd Halsema dit niet wist, gelooft geen hond het.
Er staat niet dat ze het al die tijd niet wist.quote:Op vrijdag 13 september 2019 23:51 schreef the-eye het volgende:
[..]
Echt een geloofwaardig verhaal![]()
Als die verklaring gelijk na het akkefietje was gekomen had het nog enige geloofwaardigheid gehad maar nu zo'n tijd er na, waarbij al die tijd Halsema dit niet wist, gelooft geen hond het.
Ja en speciaal voor jou zal ik daar nog even uit quotenquote:Op vrijdag 13 september 2019 23:57 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Heb je het hele artikel wel gelezen?
quote:Eind augustus blikte ze op AT5 opnieuw terug op de gebeurtenissen. Zowel in de televisie-uitzending als in de brief maakte Halsema geen melding over het wapen.
De burgemeester wil in het NRC vrijdag niet ingaan op waarom ze dit niet deed. "De burgemeester en haar partner zijn niet één en dezelfde persoon", liet haar woordvoerder desgevraagd aan de krant weten.
Veel belangrijker, ze geeft niet aan waarom ze, indien ze het wist, daar geen woord over gerept heeft. Als iemand dmv een brief een een interview zo veel moeite doet om het hele gebeuren te downplayen is het wel heel raar dat zoiets als dit niet gelijk genoemd wordtquote:Op vrijdag 13 september 2019 23:58 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Er staat niet dat ze het al die tijd niet wist.
Heel dat interview is geen goede PR voor Femke Halsema...quote:Op vrijdag 13 september 2019 23:59 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ja en speciaal voor jou zal ik daar nog even uit quoten
[..]
Nee, maar die man van haar is ook best een oetlul dat-ie dat wapen gewoon in die ambtswoning legt.quote:Op zaterdag 14 september 2019 00:06 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Heel dat interview is geen goede PR voor Femke Halsema...
Begrijp het wel, het is ook een lang artikel, maar durf het dan gewoon toe te geven
Nou dat vind ik nou ook weer niet. Moet je er dan van uit gaan dat je zoon op rooftocht gaat?quote:Op zaterdag 14 september 2019 00:19 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nee, maar die man van haar is ook best een oetlul dat-ie dat wapen gewoon in die ambtswoning legt.
Ze kan haar huwelijk niet eens redden of haar man fatsoen bijbrengen. Hoe moeten wij dan denken dat ze de hoofdstad kan besturen?!quote:Op zaterdag 14 september 2019 00:05 schreef SugeLucky het volgende:
Lekker aftreden joh.
Als je niet eens je kind kan opvoeden, hoe denk je dan een stad te besturen.
Dat kan ze dan helaas ook niet en probeert het allemaal nog braver te maken dan het al is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |