Aha, dat wist ik niet. Opgelost!quote:Op woensdag 11 september 2019 19:35 schreef Sunshine1982 het volgende:
Haar kinderen heten Jolie en Alain.
Het kan erger maar deze namen vind ik ook niks.quote:Op woensdag 11 september 2019 19:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik moet haar wel nageven dat ze haar kids in ieder geval redelijk normale namen geeft. In BN'er land is dat nogal ongebruikelijk.
Precies wat ik dacht ja.quote:Op vrijdag 13 september 2019 07:42 schreef Leandra het volgende:
Vreemdgegaan dus, met zijn "Af en toe ben ik gewoon een lul".
Hij heeft het wel vanuit huis meegekregen dus in die zin niet vreemd. Ik had ook zo'n vriend. Hield intens van mij, wat zat het diep, bij beiden, maar vervolgens wel heftige reacties en onbegrip bij hoe ik dingen deed en zei, bemoeide zich overal tegenaan, overal kritiek op, onder het mom van 'betrokken'. Zonde dat de grote liefde kapotgemaakt is door hem en ik beschadigd ben.quote:Op vrijdag 13 september 2019 10:29 schreef letmehearyouscream het volgende:
Teveel van elkaar houden is natuurlijk onzin. Lijkt me eerder teveel van huis, te egocentrisch, te jong en te snel aan een kind begonnen. Daar heeft zij ook een aandeel in. In een relatief korte relatie zoveel problemen; dat gaat natuurlijk niet goed komen.
Bij die mensen is zulke heftigheid volgens mij een teken van intense liefde en o wat is het romantisch om a la Raggel vlak voor en groot concert weer te verzoenen. Ik noem het gewoon ongezond.
Ik zag geen malende kaken maar wel steeds het optrekken van zijn neus en gefriemel bij zijn neus.quote:Op vrijdag 13 september 2019 12:41 schreef Eightyone het volgende:
Wat snuift/slikt André?
Hij kwam gisteren bij Beau wat vreemd over, met die malende kaken.
Heb ik ook last vanquote:Op vrijdag 13 september 2019 15:04 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik zag geen malende kaken maar wel steeds het optrekken van zijn neus en gefriemel bij zijn neus.
Ja, daarom dacht ik er ook niets van per se,quote:Op vrijdag 13 september 2019 15:32 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Heb ik ook last vansnuif niks hoor, wel allergie/eczeem jeukgedoe
En andersom.quote:Op vrijdag 13 september 2019 16:40 schreef dezomervoorbij het volgende:
Ik word zo moe van die twee. Heb ze beide ook maar ontvolgt op Instagram. Wat een gezeul met dat kind op Social Media de hele dag. Alles maar om aandacht, aandacht, aandacht.
Ze zullen er beide vast niet mee zitten, maar ik hoef het allemaal niet meer te zien.
Nu is André natuurlijk een hele jonge vent met een hele drukke carriere en daarom is zo'n gezinsleven best lastig. Maar misschien had hij daar bij na moeten denken alvorens ie besloot om Mó vol te drukken.
Heb je ook zeker een punt. In beide gevallen is het allemaal heel ondoordacht. Constant in de media en op social media wanneer het goed gaat. 'Kijk eens hoe leuk we het hebben met ons heerlijke leventje'. En wanneer het dan kut gaat de zielepieten uithangen.quote:Op zondag 15 september 2019 22:55 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
En andersom.
Ik word een beetje misselijk van die comments op die laatste foto van Monique. "Heel Nederland houdt van jou". "Je bent zo dapper, echt een voorbeeld".
Misschien heb ik wat gemist hoor maar wat heeft zij voor opzienbarends gedaan voor de wereld dat mensen over elkaar heen vallen om haar als een heldin te profileren?
Op de 1 of andere manier valt het me bij haar heel erg op hoe mensen haar ophemelen. Sterke vrouw, topmoeder inderdaad. Heb toch het idee dat dat bij andere BN-moeders iets minder is. Waar baseren ze dat toch op? Niet dat ik denk dat ze een slechte moeder is hoor....mensen kruipen diep bij haar. Misschien ook omdat ze graag in de zogenaamde "romantiek" geloven van een moeilijke, lastige artiest met een powervrouw (kots) achter hem..quote:Op maandag 16 september 2019 16:22 schreef Fokkie83 het volgende:
Ik heb net even snel gekeken op Monique haar Instagram. Maar de reacties vallen best mee. Er zijn veel reacties van mensen die schrijven het fijn te vinden dat ze weer wat post, zag die ene reactie van " voorbeeld blabla " ook staan, reacties of haar geld soms op was en daarom weer wat post, reacties over de " breuk " met André waarin partij voor Monique wordt gekozen. Reacties dat ze met haar dure, witte schoenen in het water staat, een reactie van een " medium " die dingen opnoemt die iedereen kan schrijven omdat het al bekend is, dat ze een top moeder is. Er staat echt van alles.
Monique lijkt mij inderdaad een leuke moeder.
Maar zelfs bij " slechte " moeders die niet bekend zijn zie je ook weleens staan wat een top moeder ben je ook.
Denk dat ze én heel benaderbaar is én een bepaald soort publiek aanspreektquote:Op maandag 16 september 2019 17:51 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Op de 1 of andere manier valt het me bij haar heel erg op hoe mensen haar ophemelen. Sterke vrouw, topmoeder inderdaad. Heb toch het idee dat dat bij andere BN-moeders iets minder is. Waar baseren ze dat toch op? Niet dat ik denk dat ze een slechte moeder is hoor....mensen kruipen diep bij haar. Misschien ook omdat ze graag in de zogenaamde "romantiek" geloven van een moeilijke, lastige artiest met een powervrouw (kots) achter hem..
ze was weer voor even naar Ibiza gevlogen voor een zwemcursus met dr kind.quote:Op donderdag 5 september 2019 20:34 schreef phony1234 het volgende:
Kan het niet gewoon zo zijn dat Mo nu heel erg met haar vader bezig is. Die man zijn caravan is helemaal uitgebrand tijdens de vakantie. Is alles kwijt (incl de urn van zijn vrouw).
En dat Dre nu zoveel alleen is is omdat ie zich waarschijnlijk aan het opladen is voor de reeks concerten. Net als vorig jaar.
En dat met mevrouw Plessen............is daar concreet bewijs van? Foto's oid?
Misschien gewoon allemaal vooral naar onszelf kijken in plaats van naar anderen wijzen. Leef en laat leven.quote:Op zaterdag 21 september 2019 09:22 schreef velden het volgende:
[..]
ze was weer voor even naar Ibiza gevlogen voor een zwemcursus met dr kind.
Misschien ihkv toekomst van haar kind had ze die cursus beter in NL kunnen volgen: vliegen is zo ontzettend slecht voor het milieu en gezondheid. Probeer niet te vaak het vliegtuig te nemen in een jaar voor vakanties of weekendjes weg.
Misschien is ze zich er niet van bewust. Dan is er de medemens tot bewustwording en het verbeteren van de wereld. Dus mocht Monique ook op het forum fok komen of anderen die het lezen.quote:Op zaterdag 21 september 2019 09:30 schreef Messina het volgende:
[..]
Misschien gewoon allemaal vooral naar onszelf kijken in plaats van naar anderen wijzen. Leef en laat leven.
Ja goed verhaal, maar je hebt in werkelijkheid geen idee of ze enkel en alleen daarheen is gevlogen voor een zwemcursus (en al zou ze...)quote:Op zaterdag 21 september 2019 09:35 schreef velden het volgende:
[..]
Misschien is ze zich er niet van bewust. Dan is er de medemens tot bewustwording en het verbeteren van de wereld. Dus mocht Monique ook op het forum fok komen of anderen die het lezen.
Voorstukje gezien. Maandag praat hij daar over met Johnny de Mol in zijn programma.quote:Op zaterdag 21 september 2019 10:09 schreef Andromache het volgende:
Anderen terechtwijzen helpt niet. Wel informatie over waarom je zelf doet wat je doet en een respectvolle benadering.
Dat gezegd hebbende, André heeft weer weinig contact met zijn moeder. Rachèl is de weg kwijt. https://www.ad.nl/show/co(...)rslechterd~a8c10c60/
Pijnlijk hoor. Rare mensen.
Soms is zwijgen beter, heel Nederland had dit niet hoeven te weten. Rachel heeft zich teruggetrokken uit de schijnwerpers, dan vind ik dat je er ook niet op tv over moet gaan praten.quote:Op zaterdag 21 september 2019 10:09 schreef Andromache het volgende:
Anderen terechtwijzen helpt niet. Wel informatie over waarom je zelf doet wat je doet en een respectvolle benadering.
Dat gezegd hebbende, André heeft weer weinig contact met zijn moeder. Rachèl is de weg kwijt. https://www.ad.nl/show/co(...)rslechterd~a8c10c60/
Pijnlijk hoor. Rare mensen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |