Jan is eigenlijk de Nederlandse Måns. Beiden schlagerzangers met uitstraling die presentator werden. Beiden vocaal nogal beperkt.quote:
Mocht Jan willen...Mans heeft in elk geval nog zelfspot. Bovendien vind ik Jan echt te kleinzielig en te arm van geest om een dergelijke klus op zich te nemen. Het is nogal een verschil of heel Volendam naar je luistert of heel de wereld. Ik zou Jan absoluut niet op dat podium willen zien staan.quote:Op donderdag 12 september 2019 17:43 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Jan is eigenlijk de Nederlandse Måns. Beiden schlagerzangers met uitstraling die presentator werden. Beiden vocaal nogal beperkt.
In alle eerlijkheid, je kan vinden van Sylvie wat je wilt, maar ik denk wel dat zij een van de weinigen is met voldoende ervaring voor echt grote shows (naast Linda de Mol)quote:Op woensdag 11 september 2019 17:13 schreef GeorgeM het volgende:
Sylvie Meis is ontslagen, die heeft nu tijd zat
Jan is al bijna net zo boerenkool-met-worst als André van Duin. Een fractie internationaler, maar het scheelt weinig. Daar begrijpt men buiten de Nederlands-en Duits-sprekende landen niks van.quote:Op donderdag 12 september 2019 18:13 schreef totebel het volgende:
[..]
Mocht Jan willen...Mans heeft in elk geval nog zelfspot. Bovendien vind ik Jan echt te kleinzielig en te arm van geest om een dergelijke klus op zich te nemen. Het is nogal een verschil of heel Volendam naar je luistert of heel de wereld. Ik zou Jan absoluut niet op dat podium willen zien staan.
Ik denk dat je toch een beetje rekening ermee moet gaan houden.quote:Op donderdag 12 september 2019 18:13 schreef totebel het volgende:
[..]
Mocht Jan willen...Mans heeft in elk geval nog zelfspot. Bovendien vind ik Jan echt te kleinzielig en te arm van geest om een dergelijke klus op zich te nemen. Het is nogal een verschil of heel Volendam naar je luistert of heel de wereld. Ik zou Jan absoluut niet op dat podium willen zien staan.
Ik ben er ook bang voor..maar eerlijk gezegd denk ik dat ie in het commentaarhok best redelijk zichzelf is...en daar vind ik hem nogal bevooroordeeld, zelfingenomen en seksistisch, sorry.. ik ben hem er in elk geval niet sympathieker door gaan vinden.quote:Op donderdag 12 september 2019 19:08 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik denk dat je toch een beetje rekening ermee moet gaan houden.
En ik heb geen idee of Jan geen zelfspot heeft? In De Zomer Voorbij had ie het wel volop iig. Denk persoonlijk niet dat we hem goed genoeg als persoon kennen om zoiets te kunnen zeggen iig.
Hij staat ook zeker niet bovenaan mijn presentatiewenslijstje hoor, maar als ie het wel wordt - waar het steeds meer op begint te lijken - dan kon het nog best weleens meevallen als ie een leuke samenwerking met de andere presentator m/v heeft.
Waar is dit allemaal op gebaseerd? Geen zelfspot, kleinzielig, arm van geest?quote:Op donderdag 12 september 2019 18:13 schreef totebel het volgende:
[..]
Mocht Jan willen...Mans heeft in elk geval nog zelfspot. Bovendien vind ik Jan echt te kleinzielig en te arm van geest om een dergelijke klus op zich te nemen. Het is nogal een verschil of heel Volendam naar je luistert of heel de wereld. Ik zou Jan absoluut niet op dat podium willen zien staan.
quote:
Toch snap ik wel dat die naam in de media steeds opduikt, want Jan is nou eenmaal toch een van Dé gezichten van AvroTros/Songfestival. (Hóe en waarom dat ooit zo gekomen is zullen we waarschijnlijk nooit weten. Tis niet dat ie uitblonk in z'n commentaar en inzichten van wat zou gaan scoren..)quote:Op donderdag 12 september 2019 23:16 schreef Em31 het volgende:
Wat betreft de presentatie is men in de media sowieso ook niet echt ambitieus. We hebben Pilou Asbaek, Daniela Ruah en Bar Refaeli gehad en dan ondertussen roept men hier vooral dat Jan Smit het moet doen
Ja maar ook naast Jan. Enige naam die ook vaak genoemd wordt is Dionne Stax omdat ze toevallig net naar de AVROTROS gaat. Verder is het allemaal een beetje meh. Maar misschien komt het omdat er gezegd is dat het iemand van de NPO moet zijn en speculeren over grote namen dus weinig zin heeft.quote:Op donderdag 12 september 2019 23:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Toch snap ik wel dat die naam in de media steeds opduikt, want Jan is nou eenmaal toch een van Dé gezichten van AvroTros/Songfestival. (Hóe en waarom dat ooit zo gekomen is zullen we waarschijnlijk nooit weten. Tis niet dat ie uitblonk in z'n commentaar en inzichten van wat zou gaan scoren..)
Wat ik me wel echt afvraag is die poll in (geloof ik) AD maanden geleden al met vele opties en dat Jan daar ver bovenaan stond. Kennelijk vonden vele stemmers het voor de hand liggend?
Het zou eigenlijk zo moeten zijn als een elftal samenstellen. De beste mensen mogen. Of het nou van de commercielen is of juist niet, je wilt voor kwaliteit staan. Ik mag toch hopen dat ze nou deze ene keer, waar we al ruim veertig jaar op wachten, over hun eigen schaduw heenstappen. De NPO is er toch meer aan gelegen of het een goed presentatieteam wordt dan dat de persoontjes binnen het eigen team gepleased worden. En dan heb ik het al helemaal niet over bepaalde "features" (zo zullen we het dan maar noemen) waardoor men juist mag presenteren (Lucille Werner bijvoorbeeld. We roepen allemaal dat het niks uitmaakt dat ze een handicap heeft, maar dan maakt het nu dus blijkbaar ineens wel uit) Gewoon voor de beste drie of vier gaan en kijken of men eruit kan komen. (Chantal!)quote:Op donderdag 12 september 2019 23:53 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja maar ook naast Jan. Enige naam die ook vaak genoemd wordt is Dionne Stax omdat ze toevallig net naar de AVROTROS gaat. Verder is het allemaal een beetje meh. Maar misschien komt het omdat er gezegd is dat het iemand van de NPO moet zijn en speculeren over grote namen dus weinig zin heeft.
Jaaaaa Nikkie als social media queen en in grappig filmpje op het ESF lijkt me ook erg leuk inmiddels.quote:Op vrijdag 13 september 2019 08:14 schreef Em31 het volgende:
Nikkie is in ieder geval wel geschikt voor de filmpjes als je dit ziet
https://www.instagram.com/p/B2Uy7kcD1xU/?igshid=3k19qam5eqza
Jan blinkt nergens in uit. Maar dat vinden Nederlanders prettig, welk ander land zou stemmen op Jan-Peter Balkenende als premier? Lekker neutraal, niet boven het maaiveld uitsteken, prima.quote:Op donderdag 12 september 2019 23:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Toch snap ik wel dat die naam in de media steeds opduikt, want Jan is nou eenmaal toch een van Dé gezichten van AvroTros/Songfestival. (Hóe en waarom dat ooit zo gekomen is zullen we waarschijnlijk nooit weten. Tis niet dat ie uitblonk in z'n commentaar en inzichten van wat zou gaan scoren..)
Wat ik me wel echt afvraag is die poll in (geloof ik) AD maanden geleden al met vele opties en dat Jan daar ver bovenaan stond. Kennelijk vonden vele stemmers het voor de hand liggend?
In een tijd waarin de publieke omroep telkens maar weer wordt afgemeten tegenover de commerciële omroepen en daar soms ook op wordt afgerekend, in een tijd waarin populaire NPO gezichten in verband worden gebracht met een mogelijke overstap, in een tijd waarin een aantal van die populaire NPO gezichten die overstap al gemaak hebben.... In zo’n tijd snap ik heel goed dat de NPO wil bewijzen dat de NPO bestaansrecht heeft en veelzijdig is en uit eigen stal toch echt wel twee/drie/vier presentatoren kan vinden die zo’n prestigieuze opdracht tot een goed einde kunnen brengen... In zo’n tijd snap ik dat de NPO geen gezichten naar voren schuift die onlosmakelijk verbonden zijn met een commerciële zender. Dat zou getuigen van niet meer in je eigen kracht geloven. Het is de publieke omroep die voor de kosten opdraait. Dus is het ook niet zo vreemd dat het de publieke omroep is die met alle eer mag strijken. De commerciële omroep mag toekijken en de talenten daar mogen dat ook.quote:Op vrijdag 13 september 2019 00:53 schreef Pluto1975 het volgende:
[..]
Het zou eigenlijk zo moeten zijn als een elftal samenstellen. De beste mensen mogen. Of het nou van de commercielen is of juist niet, je wilt voor kwaliteit staan. Ik mag toch hopen dat ze nou deze ene keer, waar we al ruim veertig jaar op wachten, over hun eigen schaduw heenstappen. De NPO is er toch meer aan gelegen of het een goed presentatieteam wordt dan dat de persoontjes binnen het eigen team gepleased worden. En dan heb ik het al helemaal niet over bepaalde "features" (zo zullen we het dan maar noemen) waardoor men juist mag presenteren (Lucille Werner bijvoorbeeld. We roepen allemaal dat het niks uitmaakt dat ze een handicap heeft, maar dan maakt het nu dus blijkbaar ineens wel uit) Gewoon voor de beste drie of vier gaan en kijken of men eruit kan komen. (Chantal!)
*Ik besef me dat dit niet populair gezegd is, excuus daarvoor alvast
Graag! Haar humor is leuk, heel subtiel, en het is zo iemand die iedereen meteen leuk vindtquote:Op vrijdag 13 september 2019 08:14 schreef Em31 het volgende:
Nikkie is in ieder geval wel geschikt voor de filmpjes als je dit ziet
https://www.instagram.com/p/B2Uy7kcD1xU/?igshid=3k19qam5eqza
Ik wens de NPO alle goeds, maar op het songfestival wil men Nederland goed neerzetten, en niet het bestaansrecht van de NPO bewijzen. Als je denkt dat iemand niet naar RTL overstapt omdat heel misschien het songfestival naar Nederland komt (na 100 jaar)... dat is toch geen overweging.quote:Op vrijdag 13 september 2019 22:12 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
In een tijd waarin de publieke omroep telkens maar weer wordt afgemeten tegenover de commerciële omroepen en daar soms ook op wordt afgerekend, in een tijd waarin populaire NPO gezichten in verband worden gebracht met een mogelijke overstap, in een tijd waarin een aantal van die populaire NPO gezichten die overstap al gemaak hebben.... In zo’n tijd snap ik heel goed dat de NPO wil bewijzen dat de NPO bestaansrecht heeft en veelzijdig is en uit eigen stal toch echt wel twee/drie/vier presentatoren kan vinden die zo’n prestigieuze opdracht tot een goed einde kunnen brengen... In zo’n tijd snap ik dat de NPO geen gezichten naar voren schuift die onlosmakelijk verbonden zijn met een commerciële zender. Dat zou getuigen van niet meer in je eigen kracht geloven. Het is de publieke omroep die voor de kosten opdraait. Dus is het ook niet zo vreemd dat het de publieke omroep is die met alle eer mag strijken. De commerciële omroep mag toekijken en de talenten daar mogen dat ook.
Zo zou het moeten ja, maar ik vrees dat het toch anders gaat lopen...bovendien is de NPO hedentendage nou niet heel succesvol in het maken van (grote) shows...quote:Op vrijdag 13 september 2019 22:41 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik wens de NPO alle goeds, maar op het songfestival wil men Nederland goed neerzetten, en niet het bestaansrecht van de NPO bewijzen. Als je denkt dat iemand niet naar RTL overstapt omdat heel misschien het songfestival naar Nederland komt (na 100 jaar)... dat is toch geen overweging.
Ik denk dat je die dingen niet los van elkaar kunt zien en ik probeer uit te leggen waarom met name de NPO dat niet kan. De NPO kan er in deze tijd niet onderuit, ze worden door de buitenwacht bijna voortdurend onder druk gezet om hun bestaansrecht te bewijzen.quote:Op vrijdag 13 september 2019 22:41 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik wens de NPO alle goeds, maar op het songfestival wil men Nederland goed neerzetten, en niet het bestaansrecht van de NPO bewijzen. Als je denkt dat iemand niet naar RTL overstapt omdat heel misschien het songfestival naar Nederland komt (na 100 jaar)... dat is toch geen overweging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |