twitter:Charles_Lister twitterde op dinsdag 27-08-2019 om 04:32:06According to #Assad loyalists, #Syria’s regime -- whose very existence epitomizes corruption -- has, as of the last 2-3 weeks, “discovered” a network of corruption run by the #Makhlouf family and is working hard to root it out, for the betterment of #Syria.Uh huh. Right. https://t.co/WdoWx5zmzb reageer retweet
een troste drugsdealer, tovbe estaghfirullahquote:Op maandag 26 augustus 2019 21:52 schreef WammesWaggel het volgende:
De look van de Tsetsjeen in Syrië lijkt het helemaal te zijn voor deze Turkse Amsterdammer
#Verkleedpartijtje
deze fototwitter:RichardJSpencer twitterde op dinsdag 27-08-2019 om 13:30:11The mysterious drone attack on a Hezbollah site in Beirut overnight Sat/Sun targeted a key part in the manufacture system for precision guided missiles, @thetimes has been told: https://t.co/gDvXjJ4Si7 reageer retweet
twitter:ragipsoylu twitterde op dinsdag 27-08-2019 om 15:34:47Lol, Erdogan asks Putin: "Aren't you paying for my ice cream?" Putin responds: "Of course, you are my guest" https://t.co/bZObp4XI4f reageer retweet
Ik heb dit altijd al gezegd. Nu we in de aftermath van de Syrische oorlog zitten.quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 10:07 schreef Slayage het volgende:
ik bang dat israel aan het loeren is om iran een grote slag toe te slaan. het is niet ondenkbaar dat een relatief kleine aanval van de iraniers/hezbollah op israel volledig uit de hand loopt. net als met de laatste Libanon oorlog.
Klinkt zeer plausibel idd.quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 22:25 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ik heb dit altijd al gezegd. Nu we in de aftermath van de Syrische oorlog zitten.
- Israël weet dat een oorlog met Hizbullah kwestie van tijd is, gaat hoe dan ook komen
- Ze gaan niet wachten tot Hizbullah tijd en plaats kiest en tot op de tanden vooraf bewapend is
- Hizbullah moet volgens Israël snel een hele grote slag kleiner worden gemaakt zo niet uitgeroeid, elke dag telt want wordt bewapend
- Israël heeft beste Amerikaanse president ooit die alles veto-ed om gedurende grote internationale druk Israël de wind uit de zijlen te houden als ze in Zuid Libanon zijn getrokken.
Wanneer is de beste tijd voor Israël om tegen Hizbullah te vechten? Onder Trumps administratie.
Je bent geografisch een beetje in de war geloof ik. De PKK zit in Turkije. Verder is SDF en Saudi-Arabië en Israël = Amerika dus zo vreemd is het allemaal niet.quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 21:19 schreef Slayage het volgende:
If true![]()
Niet verwonderlijk ook, de pkk hoereert graag, als de klant maar betaalt![]()
Israeli strikes in Iraq launched from SDF-held Syria, Baghdad believes
Drones have been launched from bases controlled by the Kurdish-led militia with the financial support of Saudi Arabia, Iraqi intelligence concludes
Ik vraag me af of het eigenlijk niet al te laat is. Hizbullah heeft een hoop ervaring opgedaan en nieuwe speeltjes sinds 2006. Diverse tunnels richting Israël. Als Israël dit wil winnen, moeten ze echt Libanon kapot bombarderen en met honderden tanks naar binnen trekken.quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 22:25 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ik heb dit altijd al gezegd. Nu we in de aftermath van de Syrische oorlog zitten.
- Israël weet dat een oorlog met Hizbullah kwestie van tijd is, gaat hoe dan ook komen
- Ze gaan niet wachten tot Hizbullah tijd en plaats kiest en tot op de tanden vooraf bewapend is
- Hizbullah moet volgens Israël snel een hele grote slag kleiner worden gemaakt zo niet uitgeroeid, elke dag telt want wordt bewapend
- Israël heeft beste Amerikaanse president ooit die alles veto-ed om gedurende grote internationale druk Israël de wind uit de zijlen te houden als ze in Zuid Libanon zijn getrokken.
Wanneer is de beste tijd voor Israël om tegen Hizbullah te vechten? Onder Trumps administratie.
"Ik ben Richestorags. Ik ben niet dom, maar ik doe alsof ik dom ben."quote:Op woensdag 28 augustus 2019 05:14 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je bent geografisch een beetje in de war geloof ik. De PKK zit in Turkije
Vreemd niet. Bijzonder wel. Als het waar is that is.Daarnaast zijn de Turken met de Amerikanen hun afspraken aan het implementeren mbt de grensstreek. Pkk trekt zich deels terug. Zware wapens worden opgeslagen fortificaties worden vernietigd. De pkk speelt het wel weer slim. Er wordt verder druk uitgeoefend op de assadisten en Iran op deze manier. Beide ontwikkelingen zijn niet in het belang van het regime. Niet toevallig dat de pkk paar dagen terug weer heeft opgeroepen om in gesprek te gaan met het regime.quote:. Verder is SDF en Saudi-Arabië en Israël = Amerika dus zo vreemd is het allemaal niet.
Hezbollah definitief uitschakelen zal nooit lukken. Daar is de organisatie te entrenched voor in Libanon en met de mollahs in Iran. Het zal net als de vorige keer zijn een zo zwaar mogelijke slag tegen Hezbollah om hun ontwikkeling te vertragen en de Libanese infrastructuur om de Libanese bevolking af te straffen voor hun steun aan Hezbollah.quote:Op woensdag 28 augustus 2019 05:18 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik vraag me af of het eigenlijk niet al te laat is. Hizbullah heeft een hoop ervaring opgedaan en nieuwe speeltjes sinds 2006. Diverse tunnels richting Israël. Als Israël dit wil winnen, moeten ze echt Libanon kapot bombarderen en met honderden tanks naar binnen trekken.
Eerder lijkt het op de endgame niet zo zeer de aftermath. De oorlog is niet afgelopen. Tenzij we straks 1/3 van het land gerund zien worden door een marxistische entiteit. Dan zal de huidige situatie muv idlib achteraf de aftermath blijken.quote:Op dinsdag 27 augustus 2019 22:25 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ik heb dit altijd al gezegd. Nu we in de aftermath van de Syrische oorlog zitten.
- Israël weet dat een oorlog met Hizbullah kwestie van tijd is, gaat hoe dan ook komen
- Ze gaan niet wachten tot Hizbullah tijd en plaats kiest en tot op de tanden vooraf bewapend is
- Hizbullah moet volgens Israël snel een hele grote slag kleiner worden gemaakt zo niet uitgeroeid, elke dag telt want wordt bewapend
- Israël heeft beste Amerikaanse president ooit die alles veto-ed om gedurende grote internationale druk Israël de wind uit de zijlen te houden als ze in Zuid Libanon zijn getrokken.
Wanneer is de beste tijd voor Israël om tegen Hizbullah te vechten? Onder Trumps administratie.
Het is een serieuze comment. Als iemand fouten blijft maken herstel ik ze. Is voor jou de NSB ook gelijk aan de NSDAP? De SP aan de Douma?quote:Op woensdag 28 augustus 2019 09:08 schreef Slayage het volgende:
[..]
"Ik ben Richestorags. Ik ben niet dom, maar ik doe alsof ik dom ben."
Dus hebben ze opdracht gehad van de Amerikanen te faciliteren in de aanval en als dank daarvoor wordt Erdogan koest gehouden.quote:Vreemd niet. Bijzonder wel. Als het waar is that is.Daarnaast zijn de Turken met de Amerikanen hun afspraken aan het implementeren mbt de grensstreek. Pkk trekt zich deels terug. Zware wapens worden opgeslagen fortificaties worden vernietigd. De pkk speelt het wel weer slim. Er wordt verder druk uitgeoefend op de assadisten en Iran op deze manier. Beide ontwikkelingen zijn niet in het belang van het regime. Niet toevallig dat de pkk paar dagen terug weer heeft opgeroepen om in gesprek te gaan met het regime.
Tsja, als ze echt van het gezeik af willen zijn trekken ze Libanon binnen en maken ze het dit keer wel af. Het blijft een etterende wond. Hun relatie met de regering zal wel te slecht zijn om via samenwerkingen vrede op te bouwen. Daarnaast kan de regering niks doen tegen Hezbollah, die zijn sterker dan het (corrupte) Libanese leger zelf.quote:Op woensdag 28 augustus 2019 09:13 schreef Slayage het volgende:
[..]
Hezbollah definitief uitschakelen zal nooit lukken. Daar is de organisatie te entrenched voor in Libanon en met de mollahs in Iran. Het zal net als de vorige keer zijn een zo zwaar mogelijke slag tegen Hezbollah om hun ontwikkeling te vertragen en de Libanese infrastructuur om de Libanese bevolking af te straffen voor hun steun aan Hezbollah.
Beetje nuanceren is wel gepast, denk ik. Wie zijn "de Libanezen" en wie staat wat toe of worden hele bevolkingsgroepen omzeilt door de Hezbollah tegen de wil van (een deel) de Libanezen? Ik ken de dynamieken niet van Libanon om daar een stellige mening over te hebben. Neemt niet weg dat men niet raar op moet kijken als ze naar de gallemiezen worden gebombardeerd weer omdat de Hezbollah nu een eenmaal zijn ding doet en Israël bestookt.quote:Op woensdag 28 augustus 2019 14:46 schreef WammesWaggel het volgende:
Opzich heb ik geen medelijden met de Libanezen, zij staan toch echt toe dat een islamitische staat als Iran hun land gebruikt als basis om hun buurland te treiteren met als doel het uiteindelijk te vernietigen.
Beetje stemmingmakend artikel. De EU betaalt alleen voor die centra. Die mensenrechtenschendingen komen op het conto van Erdogan.quote:Op woensdag 28 augustus 2019 19:59 schreef Slayage het volgende:
EU is indirect betrokken bij terugsturen Syrische vluchtelingen
In Istanbul begon vorige maand een grootschalige politieoperatie tegen Syrische vluchtelingen. Syriërs die geen papieren hebben om in de stad te verblijven, worden volgens de Turkse autoriteiten overgebracht naar opvangkampen of andere Turkse provincies. Ankara ontkent deportaties van Syrische vluchtelingen en benadrukt dat diegenen die terugkeren naar Syrië dat vrijwillig doen.
De getuigenissen van zeven verschillende Syrische vluchtelingen wijzen op het tegendeel. Meerdere van hen hebben van binnenuit gezien hoe in Turkse deportatiecentra vluchtelingen worden verwaarloosd en mishandeld. Ze zeggen gedwongen te zijn formulieren te ondertekenen over hun ‘vrijwillige terugkeer’. Wie niet gehoorzaamde, werd uitgescholden, bedreigd en geslagen.
Zeker twaalf Turkse deportatiecentra zijn gefinancierd door de Europese Unie, zo blijkt uit openbare begrotingen van de toetredingsgelden die Ankara van de EU ontving. Ook een klein deel van de 6 miljard euro, die in het kader van de zogenaamde ‘Turkijedeal’ tussen Turkije en de EU beschikbaar is gesteld, ging naar op zijn minst één deportatiecentrum. In de Turkijedeal, gesloten in 2016, spraken Ankara en Europese landen af dat Turkije vluchtelingen zou opvangen, in ruil voor geld.
Video beeldentwitter:Charles_Lister twitterde op vrijdag 30-08-2019 om 13:08:26Desperate #Syria IDPs have just broken through the Bab al-Hawa crossing into #Turkey, for the first time en masse in years.This is the moment (sadly) when #Idlib becomes a national security issue in the minds of policy makers in #Europe. https://t.co/ahh1HjGtby reageer retweet
twitter:tahakermani twitterde op vrijdag 30-08-2019 om 13:29:22هجوم #پناهجویان سوری به مرزهای #ترکیهدر اثر بمباران بیامان #ادلب توسط نیروهای رژیم #سوریه و ارتش #روسیه صدها آواره به مرزهای ترکیه هجوم آوردهاند.بنا بر تصاویر منتشر شده از مرز #ریحانلی، تا کنون صدها نفر پس از کنار زدن موانع موفق به ورود به خاک ترکیه شدهاند. https://t.co/1y87jB7PxQ reageer retweet
De hoofdschuldigen aan de escalatie zijn de Amerikanen en Erdogan. Daarna volgen het VK, Saudi-Arabië, VAE en Frankrijk. Erdogan verdient elke vluchteling, net als Frankrijk en Engeland. De Amerikanen ontspringen de dans weer, omdat ze nooit aan hun eigen oorlogsgebieden grenzen.quote:Op vrijdag 30 augustus 2019 21:49 schreef Jellereppe het volgende:
Iedereen die heeft meegewerkt aan de destabilisatie van Syrië om een pro-westerse regime change te bewerkstelligen moet de Syrische vluchtelingen opvangen. Degenen die geen schuld aan hebben maar wel Syrische vluchtelingen om hun oren krijgen moeten ze linea recta doorsturen naar de regime change imperialisten.
https://en.wikipedia.org/wiki/Timber_Sycamore
https://en.wikipedia.org/wiki/Friends_of_Syria_Group
NL is ook niet helemaal schoon wat dat betreft overigens hoewel een zeer kleine rol in vergelijking met de hoofdschuldigen.
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)weging-in-syrie.html
Allah Mooooooooooooakbar!quote:Op vrijdag 6 september 2019 16:47 schreef voetbalmanager2 het volgende:
IS zet zelfmoordkoeien in
De Islamitische Staat (IS) heeft maatregelen genomen om het snel dalende aantal aanhangers tegen te gaan. In plaats van mensen, zet de terreurorganisatie nu zelfmoordkoeien in.
Inwoners van het Irakese plaatsje Al Islah, waren afgelopen weekend ooggetuigen van een opmerkelijke situatie. Twee koeien, opgetuigd met bomvesten, struinden door de straatjes van de buitenwijk van de stad. Toen de dieren in de buurt van huizen kwamen, werden de bommen van een afstandje tot ontploffing gebracht. De koeien overleefden de explosie niet en de huizen raakten flink beschadigd. Verder raakte niemand gewond. Dat laat de plaatselijke politiebevelhebber weten aan The New York Times.
[ afbeelding ]
’Vreemde strategie’
Volgens de bevelhebber is de inzet van de koeien een teken dat IS nauwelijks nog mankracht heeft. Dit komt mede door de vier jaar durende strijd tegen de Irakese veiligheidstroepen en het Amerikaanse leger.
Toch is het gebruik van koeien een ’vreemde strategie’ in Irak. De prijs van een koe loopt al snel op tot zo’n 1200 dollar. Volgens veiligheidsfunctionarissen zijn de koeien gedoneerd aan IS door inwoners uit dorpen rondom Al Islah.
https://www.telegraaf.nl/(...)t-zelfmoordkoeien-in
een wat is deze, is wel op zijn plekquote:
twitter:PatrickKingsley twitterde op zaterdag 07-09-2019 om 09:58:09I’ve just left Lesvos, the main gateway to Europe from Turkey — my 1st visit in a year. Some observations (a thread!): 1) Arrival numbers are at their highest since the EU-Turkey deal. But they are still tiny compared to the 2015/6 crisis, & no one should get carried away. https://t.co/SRblaYGDQx reageer retweet
Iran, Rusland, China?quote:
Turkse bouwbedrijven zouden het wel willen, wellicht als de Turkse overheid met een subsidie strooit onder de noemer van werkgelegenheid voor remigrerende Syriërs.quote:
De Turken zouden dit graag doen zoals ze dat in Noord irak hebben gedaan, maar dat zou impliceren dat ze een understanding hebben met Damascus. Hoewel zeker niet ondenkbaar, ik bedoel wie had kunnen bedenken dat de Turken met Koerdisch noord irak beste matties zouden worden, is het vooralsnog niet aan de orde.quote:Op zaterdag 7 september 2019 20:12 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Turkse bouwbedrijven zouden het wel willen, wellicht als de Turkse overheid met een subsidie strooit onder de noemer van werkgelegenheid voor remigrerende Syriërs.
saoedie-arabie mag ook wel wat dollars strooien. Deden ze ook maar al te graag tijdens de oorlog.quote:Op zaterdag 7 september 2019 20:12 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Turkse bouwbedrijven zouden het wel willen, wellicht als de Turkse overheid met een subsidie strooit onder de noemer van werkgelegenheid voor remigrerende Syriërs.
Dan heb je een kans dat Assad er akkoord aan geeft.
Laat anders islamitische staat Iran maar betalen, die willen Syrië toch zo graag regeren? Lappen dan Mehdi.
Je blijft maar geografisch in de war zijn ten aanzien van de PKK Mehmet. En dan kan je mij een troll noemen, maar dat maakt het des te triester. Ik heb namelijk gelijk en jij niet.quote:Op zaterdag 7 september 2019 13:57 schreef Slayage het volgende:
Ik kwam gisteren in een docu reeks van Netflix, de tweede aflevering van dangerous world of comedy, brace belden tegen de Amerikaanse communist die de pkk joinde om tegen Isis te vechten. Wel een aparte persoonlijkheid met een bijzondere verhaal.
https://www.google.com/am(...)ic-state-109047/amp/
https://www.middleeastmon(...)rgeted-by-sanctions/quote:A blow to Washington… China to invest $280 billion in Iranian sectors targeted by sanctionsIran's Foreign Minister Mohammad Javad Zarif (L) gestures as he speaks with his Chinese counterpart Wang Yi during their meeting at the Diaoyutai State Guesthouse in Beijing on 19 February 2019. [HOW HWEE YOUNG/AFP/Getty Images]
https://en.wikipedia.org/(...)7s_Republic_of_China
China is planning to invest $280 billion in Iran’s oil, gas, and petrochemical sectors that are being affected by US sanctions, according to Petroleum Economist magazine.
The energy affairs magazine quoted a senior source who was linked to the Iranian Oil Ministry, as stating that this enormous investment represents a key point in a new agreement between the two countries. This was confirmed during Iranian foreign minister Mohammad Javad Zarif’s visit to China in late August, to present a roadmap for the strategic comprehensive partnership agreement, which concluded in 2016.
According to the magazine, Beijing also pledged to invest $120 billion in Iran’s oil sector and industrial infrastructure.
This vast amount will be disbursed during the first five years of the agreement’s entry into implementation, with possible additional investments in subsequent similar periods, if both parties agree.
In return, Iran will grant Chinese companies the priority right to participate in tenders for any new, frozen or incomplete projects to develop oil and gas fields, as well as all petrochemical projects, including the provision of technology and staff to implement these projects.
This comprises the deployment of up to 5,000 Chinese security officers in Iranian territories to secure Chinese projects, as well as the involvement of other staff and resources in securing oil, gas or petrochemical exports from Iran to China, including those across the Gulf, the source explained.
The agreement also permits China to purchase oil, gas and petrochemical products at low prices, with the right to delay the payment of these prices for two years in the Chinese national currency (Yuan) or other “easy currencies” with which Beijing makes profits, through its projects in Africa and the former Soviet republics, without resorting to transactions in USD.
According to the source, this agreement grants China a total discount of around 32 per cent on all oil, gas, and petrochemical products from Iran.
This plan also emerged during the course of China’s “One Belt, One Road” initiative, in which Beijing intends to take advantage of the low-cost labour force available in Iran, to establish factories to be supervised by Chinese prominent companies.
In return, the new agreement enables Tehran to strengthen its partnership with Beijing, a permanent member of the UN Security Council, and raise the level of production in three of its largest oil and gas fields, in addition to China’s approval to increase the volume of oil imports from Iran.
The source stressed that the main points of the new agreement will not be publicly announced, although they represent a significant shift in the balance of power in the world’s oil and gas sectors.
Maw China koopt Iranquote:Op zondag 8 september 2019 20:14 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
https://www.middleeastmon(...)rgeted-by-sanctions/
Klopt dit? De Chinezen hebben een GDP van 14.000 miljard dollar aan het eind van 2019/begin van 2020. Alleen de EU (18.000 miljard dollar) en VS (21.000 miljard dollar) hebben een omvangrijkere economie. Ze kunnen op het gebied van financiële vuurkracht steeds beter mee met die twee blokken.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)
China zwemt in het geld. Daar doen ze het niet voor. Een afschrijving hier en daar kunnen ze best handelen.quote:Op zondag 8 september 2019 20:43 schreef WammesWaggel het volgende:
Dat is een boel geld om te verliezen, de investeringen in Venezuela hebben zij ook in grote mate mogen afschrijven.
Maar je moet toch wat met je middelen als je de inflatie thuis laag wil houden.
Dan zou ik zelf liever schuldpapier en goud opkopen, maar enfin.
China heeft mega hoge schulden... En de economische cijfers zijn fake.quote:Op zondag 8 september 2019 20:54 schreef Slayage het volgende:
[..]
China zwemt in het geld. Daar doen ze het niet voor. Een afschrijving hier en daar kunnen ze best handelen.
Zou mooi zijn if true. Chinese economie in de afgrond samen met de rest van de wereld.quote:Op zondag 8 september 2019 20:55 schreef BEFEM het volgende:
[..]
China heeft mega hoge schulden... En de economische cijfers zijn fake.
Dat zal niet zo snel gebeuren maar het is daar allemaal niet zo florisant als dat altijd gezegd wordt.quote:Op zondag 8 september 2019 21:04 schreef Slayage het volgende:
[..]
Zou mooi zijn if true. Chinese economie in de afgrond samen met de rest van de wereld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |