Het doet pijn aan m'n ogenquote:Op zaterdag 7 september 2019 11:47 schreef pferdfahrer het volgende:
Hoe precies heb je hier last van ts?
quote:Op zaterdag 7 september 2019 11:47 schreef pferdfahrer het volgende:
Hoe precies heb je hier last van ts?
quote:Op zaterdag 7 september 2019 11:47 schreef pferdfahrer het volgende:
Hoe precies heb je hier last van ts?
quote:Op zaterdag 7 september 2019 17:35 schreef T-zooi het volgende:
[..]
[..]
Niet als je op een vrijdagavond op fok zit. Helaas fakkers.
quote:Op donderdag 12 september 2019 13:13 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
1 is een bekende van fok!
quote:Op zaterdag 14 september 2019 23:43 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
>12 zijn en op fok zitten
hih
quote:Op zaterdag 14 september 2019 23:46 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Menig Fokker krijgt hier een midlifecrisis door alle slechte topics
quote:
quote:Op zondag 15 september 2019 01:39 schreef Montagui het volgende:
Mensen van 50 plus zijn ook meegegaan met de tijd.
Dat waren dertigers toen fok kwam. Niet raar dat zij er nog zijn.
Helemaal niet als blijkt dat m.i. fok het meest toegankelijke discussieforum is. Kudos naar Danny.
Deal with it.
Fok belong to us...all.
quote:Op zondag 15 september 2019 01:43 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Hoe zie jij fok dan? Is het voor de oudjes? Ik zie dat niet zo trouwens.
Het is FOK! gofredomme!!quote:Op zondag 15 september 2019 08:18 schreef SuperwormJim het volgende:
Kun je deze even laten wieberen, @:yvonne ?
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Nog een moderator die FOK! niet correct kan typen!quote:Op donderdag 19 september 2019 20:06 schreef Solotovski het volgende:
Omdat ik hier al 12 jaar post.
Fok gaat me aan mn hart, deel van mn leven ja toch niet dan
De selectieprocedure is er niet op vooruit gegaan.quote:Op vrijdag 20 september 2019 10:37 schreef Ivo1986 het volgende:
[..]
Nog een moderator die FOK! niet correct kan typen!
Jawel hoor, alles na jou was sowieso een vooruitgang.quote:Op zaterdag 21 september 2019 17:33 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
De selectieprocedure is er niet op vooruit gegaan.
quote:Op donderdag 17 oktober 2019 17:06 schreef Quotidien het volgende:
Van die mensen die fok! echt als een sociaal iets zien. Je ziet het in slowchats maar hier in klaagbaak ook. Vooral het bekende kneuzengroepje opereert echt als een soort rattenkolonie. Heb je een van die sukkels weer op de tenen getrapt, krijg je in andere topics opeens de rest van die ratten achter je aan.
Ik geloof ook echt dat ze iets op hebben gezet, een whatsappgroep (zie andere topic) of discordkanaal of iets dergelijks, en dat ze daarin coordineren hoe en wat. Je ziet ook vaak dat ze anderen van dit circle jerk gedrag beschuldigen, uiteraard omdat ze dat zelf doen. Bij mij komt het niet eens op om te gaan samenspannen met andere fokkertjes, ik opereer zelfstandig omdat ik in staat ben zelf een mening te vormen.
Als ik ze bezig zie heb ik ook steeds dat beeld van The Lion King voor me waar die schampere hyena's met zijn allen doodsbang zijn voor die leeuw. Uiteraard ben ik dan zelf die leeuw, want waar je een van die kakkerlakken tegenkomt, worden er een aantal bloempotten omgedraaid en komt de rest deze gelijk te hulp schieten. Dat zal wel in de groepsapp staan dan.
Klacht: zwakke zieltjes die een collectief vormen en fok! als social media gebruiken
Note geplaatst, aangemeld voor FOK!-ban.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 08:48 schreef de_boswachter het volgende:
advertentie.....
Wat moet ik er mee? Kut Amsterdam, kut Randstad flikkers. Niet echt een advertentie op maat hé Danny? Liever iets van sexclubs uit de buurt.
Klacht: rare advertenties op FOK
quote:Op zaterdag 15 februari 2020 09:38 schreef SuperwormJim het volgende:
Ja hoor, we hebben er weer één:
[..]
Note geplaatst, aangemeld voor FOK!-ban.
VIESMADquote:Op zaterdag 15 februari 2020 09:40 schreef de_boswachter het volgende:
Narcist @:SuperwormJim is ook weer actief
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |