Dat wordt warm eten bestellen of heel snel naar de supermarktquote:Op zondag 28 juli 2019 10:08 schreef Jane het volgende:
[..]
Dat was afgeschaft, dacht ik ook.
Maar ja, als het te erg is stellen ze de start natuurlijk uit. Ik maak voor de zekerheid maar geen plannen om weg te gaan vanmiddag na vlak de race.
Klopt, maar dat zou ook zomaar kunnen veranderen. Ik weet niet wat een auto goed of slecht maakt in de regen maar het zal met de aerodynamica te maken hebben en die verandert. Red Bull heeft het heel goed gedaan in regenraces, maar vorig seizoen bij de natte kwalificatie in Hongarije was het helemaal niks.quote:Op zondag 28 juli 2019 10:30 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ferrari en regen is al jaren geen goede combi
Kan wel leuk worden wie op slicks staan en wie op inters en wanneer het juiste moment is voor slicks is.quote:Op zondag 28 juli 2019 10:56 schreef opgebaarde het volgende:
Als er regen valt, zal het vrij beperkt zijn. Kans is 65% op 0,6 mm per uur. Als er 0,6 mm valt, is dat motregen.
Levert wel spektakel op, maar wordt lijkt mij geen regenrace
Zeker zeker, en vast iemand op regenbanden. Het zal sowieso een beetje chaos opleveren en chaos is tof!!quote:Op zondag 28 juli 2019 10:58 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Kan wel leuk worden wie op slicks staan en wie op inters en wanneer het juiste moment is voor slicks is.
Als de Benz echt op rails loopt halen ze de bochten niet, want treinen en trams kunnen niet zulke scherpe bochten nemenquote:Op zondag 28 juli 2019 10:57 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Klopt, maar dat zou ook zomaar kunnen veranderen. Ik weet niet wat een auto goed of slecht maakt in de regen maar het zal met de aerodynamica te maken hebben en die verandert. Red Bull heeft het heel goed gedaan in regenraces, maar vorig seizoen bij de natte kwalificatie in Hongarije was het helemaal niks.
Om een of andere reden ga ik ervan uit dat de Mercedes weer op rails loopt, maar ook dat weten we niet.
Ik hou het hier in de gaten:quote:Op zondag 28 juli 2019 11:06 schreef Jane het volgende:
91% kans op 'thundery showers' om 15 uur, volgens de BBC.
https://www.bbc.com/weather/2902852
Thundery showers leveren meestal geen motregen op, maar goed, ik ben Gerrit Hiemstra natuurlijk niet.
Dat is niet eigen aan op rails lopen maar is slechts een kwestie van een keuze voor een smal en weinig conisch loopvlak.quote:Op zondag 28 juli 2019 11:03 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Als de Benz echt op rails loopt halen ze de bochten niet, want treinen en trams kunnen niet zulke scherpe bochten nemen
Haha, dat zou ik wel een interessante move vinden. Guenter Steiner is nog een Italiaan ook!quote:Op zondag 28 juli 2019 11:45 schreef Gruj0 het volgende:
Iemand op GPBlog zei dat Ferrari Binotto zou moeten laten varen als teambaas en Guenter Steiner op die positie zou moeten zetten.
Sudtirol.quote:Op zondag 28 juli 2019 11:59 schreef Tijn het volgende:
[..]
wtf, ik dacht dat het een Oostenrijker was?
Psst Hulkenberg praat ook Nederlands.quote:Op zondag 28 juli 2019 11:59 schreef Tijn het volgende:
[..]
wtf, ik dacht dat het een Oostenrijker was?
ja hoor, is gewoon super moeilijk om het daar goed te doen, dat lukt ook Steiner niet, ik denk dat alleen Wolff en Horner dat zouden kunnenquote:Op zondag 28 juli 2019 11:45 schreef Gruj0 het volgende:
Iemand op GPBlog zei dat Ferrari Binotto zou moeten laten varen als teambaas en Guenter Steiner op die positie zou moeten zetten.
Dat is eigenlijk wel een geniale zet. Ik denk dat Guenter met zijn grote waffel en uitstraling wel meer zal weten te bereiken dan Binotto. Arrivabene zal wel niet meer terug willen. Doet toch al wat bij Juventus, dus die tijd heeft hij sowieso niet.
Die 2 zouden ook grote problemen hebben in die renstaL Horner & Toto zijn beiden veel te direct voor Italianen. Die kunnen daar niet tegen.quote:Op zondag 28 juli 2019 12:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja hoor, is gewoon super moeilijk om het daar goed te doen, dat lukt ook Steiner niet, ik denk dat alleen Wolff en Horner dat zouden kunnen
Ik had al veel respect voor Arrivabene, des te meer als je ziet hoe zwaar zo'n teambaas het heeft bij Ferrari.quote:Op zondag 28 juli 2019 12:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja hoor, is gewoon super moeilijk om het daar goed te doen, dat lukt ook Steiner niet, ik denk dat alleen Wolff en Horner dat zouden kunnen
Wolff is van origine Roemeen, die zou zich wel goed weten aan te passen aan de Italianen.quote:Op zondag 28 juli 2019 12:05 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Die 2 zouden ook grote problemen hebben in die renstaL Horner & Toto zijn beiden veel te direct voor Italianen. Die kunnen daar niet tegen.
Ga in ieder geval nooit naar het Hockenheim rasthaus. dit zit aan de snelheid net buiten het circuit.quote:
Sowieso niet nooit naar een rasthaus gaan. Gewoon de meeste ghetto uitziende imbissbude pakken. Zijn meestal de beste friet en curry worst die je kan hebbenquote:Op zondag 28 juli 2019 12:07 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Ga in ieder geval nooit naar het Hockenheim rasthaus. dit zit aan de snelheid net buiten het circuit.
1 blaadje sla, handjevol friet en de kleinste schnitzel van Duitsland
in de Schumacher tijd konden ze er ook tegen, wat het grootste probleem met Italianen is de blame cultuur, als iemand wat fouts doet wordt dat breed uitgemeten door alles en iedereen en zo kruipt er faalangst in je team maar ook zal iemand die een fout heeft gemaakt dit niet melden in de hoop dat ze er niet achter komen, dat is wel het grote verschil met het management van Wolff of Horner.quote:Op zondag 28 juli 2019 12:05 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Die 2 zouden ook grote problemen hebben in die renstaL Horner & Toto zijn beiden veel te direct voor Italianen. Die kunnen daar niet tegen.
Of, ik weet dat het raar klinkt, we kunnen ook gewoon hopen op een spannende race zonder uitval van de topcoureurs.quote:Op zondag 28 juli 2019 12:09 schreef Gruj0 het volgende:
Ben benieuwd hoe de start zal verlopen. Toch, twee kemphanen aan de start waarvan een nog een grotere heethoofd dan de ander.
Een botsing (zonder gewonden) maar wel DNF's zou leuk zijn. En dan Ferrari die alsnog wint ondanks de trieste kwalificatie.
Mwa. Een F1.5 podium zou ook wel een keer tof zijnquote:Op zondag 28 juli 2019 12:11 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Of, ik weet dat het raar klinkt, we kunnen ook gewoon hopen op een spannende race zonder uitval van de topcoureurs.
Ik denk dat dat juist saai zou worden. Want ik verwacht de rest van de race niet echt een battle tussen Verstappen en Hamilton. Eenmaal een van die twee goed weg is, ziet de koploper de "achtervolger" niet eens meer in de zijspiegel.quote:Op zondag 28 juli 2019 12:11 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Of, ik weet dat het raar klinkt, we kunnen ook gewoon hopen op een spannende race zonder uitval van de topcoureurs.
Als Hamilton niet beter weg is dan Max dan laat Max de auto staan in bocht 1, gaat Hamilton over de uitloopstroken om P1 te claimen en krijgt hij 5 tellen voor leaving the track and gaining an advantage.quote:Op zondag 28 juli 2019 12:09 schreef Gruj0 het volgende:
Ben benieuwd hoe de start zal verlopen. Toch, twee kemphanen aan de start waarvan een nog een grotere heethoofd dan de ander.
Een botsing (zonder gewonden) maar wel DNF's zou leuk zijn. En dan Ferrari die alsnog wint ondanks de trieste kwalificatie.
twitter:karunchandhok twitterde op zondag 28-07-2019 om 12:09:04The long awaited rain has arrived!! The #GermanGP just became a much more entertaining race.... 🏎🏁🇩🇪⛈⛈ https://t.co/UPdVAJXDL8 reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |