laster mbt iets wat zich afspeelt in de zandbak voor volwassenen die Fok heet en rond je username gaat? Ik denk dat hij ook geen Satan is, dan sta je al weer 1:1 in virtuele laster.quote:Op dinsdag 17 september 2024 14:35 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik incasseer al meer dan genoeg.
Hij had het niet over de inhoud, het was een loze aantijging die niet waar was. Ik noem dat laster.
Er zijn regels op dit forum, daar heeft ook hij zich aan te houden. Onwaarheden verspreiden over iemand is laster. Ik begrijp ook wel dat het geen impact heeft en het is gewoon volstrekt idioot omdat het nergens op sloeg, maar het hoort niet. Als je dat wel doet, gedraag je je als een trol en moet je niet janken als mensen je daarop wijzen, en dan een paar maanden later weer gaan zeuren dat je voor trol bent uitgemaakt. Dat is trollengedrag en verziekt de boel hier.quote:Op dinsdag 17 september 2024 14:52 schreef Beathoven het volgende:
[..]
laster mbt iets wat zich afspeelt in de zandbak voor volwassenen die Fok heet en rond je username gaat? Ik denk dat hij ook geen Satan is, dan sta je al weer 1:1 in virtuele laster.
Dat over die bijbels heb ik nooit gezegd. Wat bedoel je met meer dingen? Ik heb je nooit vals beschuldigd. Ik maak je niet zwart. Wel benoem ik dat je gehersenspoelt bent door je sekte. Maar dat is gewoon een feit.quote:Op dinsdag 17 september 2024 12:45 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik ga het niet allemaal terugzoeken want ik heb wel wat beters te doen, maar het ging onder andere om je valse beschuldiging dat ik 'de bijbel van mijn geloofsgemeenschap' gebruik, en zo waren er nog wel meer dingen.
Dat soort valse aantijgingen in combinatie met je beschuldiging dat ik 'loog', terwijl je later gewoon moest toegeven dat het klopte wat ik zei, maakt van jou inderdaad een aanklager, een beschuldiger, iemand die met modder gooit.
Als je dat soort ongefundeerde beschuldigingen maakt op een publiek forum om iemand zwart te maken, gedraag je je inderdaad als een trol. Ik sta daar gewoon achter en neem er niets van terug. Neem verantwoordelijkheid voor je gedrag.
Selectief geheugen heb je. Doe verder geen moeite meer.quote:Op dinsdag 17 september 2024 16:12 schreef Panterjong het volgende:
[..]
Dat over die bijbels heb ik nooit gezegd.
F&L / Bijbelprofetie deel 2quote:Op woensdag 17 april 2024 14:10 schreef Panterjong het volgende:
[..]
Ja gooi er maar wat termen tegenaan zonder het zelf uit gezocht te hebben.... Alles om je halsstarrige houding vol te blijven houden, te verhullen dat je eigenlijk niet weet waar je het over hebt en het krampachtig vast te willen houden aan de vertaling die je geloofsgemeenschap gebruikt.
Aan de vertaling die je geloofsgemeenschap gebruikt is geheel iets anders dan 'een eigen bijbel'. Jammer dat je weer eens liegt. Ik weet heus het verschil wel tussen de Jehovagetuigensekte en jullie sekte. Jullie sekte gebruiken gewoon gangbare verralingen. Dat wil niet zeggen dat dese foutloos zijn hetgeen ik dikwijls in reactie op jou aangetoond hebt.quote:Op dinsdag 17 september 2024 16:16 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Selectief geheugen heb je. Doe verder geen moeite meer.
Zal het voor de moderator nog even citeren:
[..]
F&L / Bijbelprofetie deel 2
Veel van je posts zaten vol met dit soort bizarre ad hominems, dit was nog vrij soft.
Nogmaals: neem verantwoordelijkheid.
Ah, dus van 'de vertaling die jullie gemeenschap gebruikt' is het nu ineens 'gangbare vertalingen'.quote:Op dinsdag 17 september 2024 16:38 schreef Panterjong het volgende:
[..]
Aan de vertaling die je geloofsgemeenschap gebruikt is geheel iets anders dan 'een eigen bijbel'. Jammer dat je weer eens liegt. Ik weet heus het verschil wel tussen de Jehovagetuigensekte en jullie sekte. Jullie sekte gebruiken gewoon gangbare verralingen. Dat wil niet zeggen dat dese foutloos zijn hetgeen ik dikwijls in reactie op jou aangetoond hebt.
Je verdraait gewoon weer de boel, daarop beschuldigd je me vals en uiteindelijk noem je me trol of vergelijkt me met satan.
En dan moet ik m'n verantwoordelijkheid nemen.
Je verdraait consrant en oordeelt over anderen en verziekt daarmee de boel.
Ja de bijbel die de Remonstranten, katholieken of lutheranen gebruiken zijn ook gangbare vertalingen. Bij hen kan je ook zeggen, de bijbelvertaling die jullie gebruiken.quote:Op dinsdag 17 september 2024 16:43 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ah, dus van 'de vertaling die jullie gemeenschap gebruikt' is het nu ineens 'gangbare vertalingen'.
Waarom maak je er dan een punt van in je post als iets waar ik 'halsstarrig aan vasthoudt'? Ten opzichte van andere Christenen?
Nee, ik ben klaar met jou. Kan je niet meer serieus nemen.
Ik vind je aantijgingen, verdachtmakingen en soms ronduit leugens betreffende de katholieke leer, om maar wat te noemen, niet echt fatsoenlijk.quote:Op dinsdag 17 september 2024 07:12 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik val users niet aan om hun denkbeelden. Wat wil je dat ik doe, mij meer laten uitschelden en bespotten? Ik vind het prima hoor, maar dan ben ik ook weg.
Ik heb mij inderdaad een aantal keer ook mee laten slepen door emoties, die soms hoog oplopen. Zou niet moeten, maar het gebeurt nu eenmaal.quote:Op woensdag 18 september 2024 19:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik vind je aantijgingen, verdachtmakingen en soms ronduit leugens betreffende de katholieke leer, om maar wat te noemen, niet echt fatsoenlijk.
Het is echter een nogal hardnekkig denkbeeld waar je denkt redenen voor te hebben die voor jezelf waarschijnlijk heel logisch zijn.
Daar heb ik nog nooit over in Feedback geklaagd, laat staan dat ik ga lopen TR'en en smeek of mods willen komen 'ingrijpen'.
Ik reageer op die aantijgingen en verdachtmakingen (valse kerk, valse leer, veranderde geboden, beeldenaanbidding, noem de hele reeks maar op) zoals dat mijn recht is. Dat je overigens steevast dat nogal geforceerde bruggetje inbouwt tussen 'RKK' en 'individuele katholieken' doet niets af aan het feit dat je ze vertelt dat ze een valse, satanische, duivelse kerk bezoeken en een valse, satanische, duivelse leer aahangen. Kun je noemen wat je wil, echt verheffend is het allemaal niet.
Volgens mij kun je gewoon niet begrijpen waarom bepaalde uitlatingen die je doet eveneens opgevat kun worden als laatdunkend, lasterend en in de kern gewoon gemeen.
Ik lig daar verder niet wakker van, maar je hier nu opwerpen als de redelijkheid en nuance zelf die 'enkel wil discussiëren" is wel wat overdreven.
Ja, dat bedoel ik... Geen idee waarom hier mods en FB bij betrokken moet worden.quote:Op woensdag 18 september 2024 20:34 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik heb mij inderdaad een aantal keer ook mee laten slepen door emoties, die soms hoog oplopen. Zou niet moeten, maar het gebeurt nu eenmaal.
Wat betreft kritiek op de RKK, daar zul je toch echt mee moeten leren leven, zoals ik moet leren leven met wat er allemaal over mijn eigen kerk wordt gezegd.
Mijn punt was dan ook niet dat er kritiek op de RKK of mijn eigen kerk wordt geleverd. Mij gaat het meer om hoe de ad hominems wat mij betreft vaak te ver gaan.quote:Op woensdag 18 september 2024 20:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, dat bedoel ik... Geen idee waarom hier mods en FB bij betrokken moet worden.
Zoals je als eerste begon met ad hominems zou je daar als eerste ook mee kunnen stoppen.quote:Op woensdag 18 september 2024 20:41 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Mijn punt was dan ook niet dat er kritiek op de RKK of mijn eigen kerk wordt geleverd. Mij gaat het meer om hoe de ad hominems wat mij betreft vaak te ver gaan.
Waarom probeer je dan een mod voor je karretje te spannen omdat ik zei dat jullie kerk / sekte een bepaalde vertaling gebruiken?quote:Op woensdag 18 september 2024 20:41 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Mijn punt was dan ook niet dat er kritiek op de RKK of mijn eigen kerk wordt geleverd. Mij gaat het meer om hoe de ad hominems wat mij betreft vaak te ver gaan.
Het zal wel te maken hebben met verwijderde posten van L.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 01:24 schreef SpecialK het volgende:
huh? ik had een quote notificatie voor dit topic maar ik zie niks?
Er is een bericht uit het verleden van je gequote ter ondersteuning van de ban van Libertarisch. Maar al die posts zijn weer verwijderd.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 01:24 schreef SpecialK het volgende:
huh? ik had een quote notificatie voor dit topic maar ik zie niks?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |