Ze mogen die traditionele sprint van mij meteen afschaffen.quote:Op maandag 22 juli 2019 22:24 schreef Koffieplanter het volgende:
Die tijdrit op de Champs zou dit jaar ook wel eens goed van pas komen.
meerdere rondjes moeten rijden in een tijdrit is toch ook niet zo handig ...quote:Op maandag 22 juli 2019 22:34 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Ze mogen die traditionele sprint van mij meteen afschaffen.
En een 21 kilometer lange tijdrit organiseren op de Champs-Élysées. (3 rondjes van 7 km)
Dan is er altijd een kans dat de gele trui veranderd.
Breed genoeg daar om drie aparte banen te maken.quote:Op maandag 22 juli 2019 22:39 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
meerdere rondjes moeten rijden in een tijdrit is toch ook niet zo handig ...
Of gewoon een rondje maken van 21 km met de Champs-Élysées er inquote:Op maandag 22 juli 2019 22:39 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
meerdere rondjes moeten rijden in een tijdrit is toch ook niet zo handig ...
Op het Belgische kampioenschap tijdrijden deden ze hetquote:Op maandag 22 juli 2019 22:39 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
meerdere rondjes moeten rijden in een tijdrit is toch ook niet zo handig ...
Geen Eindhovuh?quote:Op dinsdag 23 juli 2019 20:56 schreef El-Stinho het volgende:
Smikkelbeer Sammy on tour. 21:08 volgens de sympathieke gids.
Rijdt nochtans best sterk rond.quote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:22 schreef Koffieplanter het volgende:
De Taan, wist niet eens dat hij meedeed.
Rotjoch?quote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:31 schreef showtimer het volgende:
Rotjoch nog steeds spoorloos? Slechte verliezer.
Radiostilte sindsquote:
quote:Op dinsdag 23 juli 2019 17:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ewan weer in het wiel van Groenewegen...
Ze hebben zelf ingezien dat ze geen trein op kunnen zetten, dus dan maar een 'damage control' tactiek door Groenewegen vooraan af te zetten aan de boog. Het is nog steeds geen Quickstep.quote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:32 schreef Koffieplanter het volgende:
Wat een ontzettend kutverhaal van dat wandelende spraakgebrek. Ze zullen Van Aert ongetwijfeld missen, daar twijfelt niemand aan, maar daardoor zit Groenewegen op een kilometer al in tweede positie. Uh, kom dan later? De succesformule is al een tijdje om zo laat mogelijk te komen, dat was ook vandaag weer het geval als Eljero niet zo'n slappe sprint neerzet.
De drie leukste etappes deze Tour gingen richting of op de 200 kilometer?quote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:40 schreef Dr_Flash het volgende:
wat weer een geleuter. Langere ritten zijn NOOIT leuker
Met dank aan Thomas de Gendt was die ene etappe leuk ja. Die etappe Limoux - Foix was met 40 km en 1 col minder precies even leuk geweestquote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:41 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
De drie leukste etappes deze Tour gingen richting of op de 200 kilometer?
Dit is een aanname die gebaseerd is op lucht.quote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:43 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Met dank aan Thomas de Gendt was die ene etappe leuk ja. Die etappe Limoux - Foix was met 40 km en 1 col minder precies even leuk geweest
Ik heb jou anders ook nog geen enkel steekhoudend argument horen geven.quote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:43 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dit is een aanname die gebaseerd is op lucht.
Landa reed weg uit een klein peloton op de voorlaatste klim. Zou het peloton al gedecimeerd zijn zonder die klim ervoor?quote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:43 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Met dank aan Thomas de Gendt was die ene etappe leuk ja. Die etappe Limoux - Foix was met 40 km en 1 col minder precies even leuk geweest
Soowquote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:44 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik heb jou anders ook nog geen enkel steekhoudend argument horen geven.
De grote klimmen op het eind jagen toch eigenlijk altijd de meeste schrik aan. Alleen etappe 19 of 20 kan het echt laten knetteren in dat geval.quote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:45 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Landa reed weg uit een klein peloton op de voorlaatste klim. Zou het peloton al gedecimeerd zijn zonder die klim ervoor?
De koers spreekt voor zich. De drie leukste etappes waren er drie die tegen de 200 kilometer aanzaten of die grens passeerden. Wat vorig jaar ook zo was. Ondertussen baarde de zeer korte, zeer spectaculaire etappe van maar liefst 111 kilometer een muis. Dat gelul, dat vreselijke stokpaardje over kort = leuke koers. Het hangt er vanaf wat je in die kilometers legt, niet hoe lang je het maakt. De enige koers waar die stelling blind op zou gaan is de Dauphine. Als je de hele Tour 150 kilometer of minder maakt zit je nog steeds vaak naar niks te kijken.quote:Op dinsdag 23 juli 2019 21:44 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik heb jou anders ook nog geen enkel steekhoudend argument horen geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |