Tegen die tijd maak ik wel een carrieremove naar de berenquote:Op maandag 15 juli 2019 16:49 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dan moet hij eerst nog een paar jaar flink door zuipen om minimaal 40 to 45 procent van zijn hersencellen weg te zuipen!
Quoten gaat ook steeds beter. Mooi om te zien dat de begeleiding toch niet voor niets is geweestquote:Op maandag 15 juli 2019 16:50 schreef MCH het volgende:
[..]
Flikker gewoon eens op met je domme vragen, kom maar terug als je net zulke intelligente vragen als mij kan stellen
[..]
Tegen die tijd maak ik wel een carrieremove naar de beren
Hier vooral Jumbo en af en toe Jan Linders en Spar als ik lui ben en daar in de buurt van ben.quote:
Ga ik ff keertje naar de MCD in Sliedrechtquote:Op maandag 15 juli 2019 16:52 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Prima supermarkt. Al is AH beter/mooier.
Ik wil vette bende, maar het wordt toch maar aardappelen en groente.quote:
Mac & cheese want daar staan nog 2 porties van in de vriezer.quote:
Papendrechtquote:Op maandag 15 juli 2019 16:52 schreef MCH het volgende:
[..]
Ga ik ff keertje naar de MCD in Sliedrecht
Ik maak me gewoon zorgen om je. Mag dat ook al niet meer?quote:Op maandag 15 juli 2019 16:48 schreef MCH het volgende:
[..]
Flikker gewoon eens op met je domme vragen, kom maar terug als je net zulke intelligente vragen als mij kan stellen
Hij red zich wel hoorquote:Op maandag 15 juli 2019 16:55 schreef McBrokkie het volgende:
[..]
Ik maak me gewoon zorgen om je. Mag dat ook al niet meer?
Als jij eindelijk eens ontmaagd bent door een niet verzonnen persoonquote:
VV Papendrecht of Drechtstreek?quote:Op maandag 15 juli 2019 16:56 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
Daar ga ik tegen voetballen komend seizoen.
Beide.quote:Op maandag 15 juli 2019 16:58 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
VV Papendrecht of Drechtstreek?
Geen idee maar ze zitten beide in mijn competitie.quote:Op maandag 15 juli 2019 17:00 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
O, ik dacht dat de één zaterdag en de ander zondag speelde? Of zoiets. Gristelijk ditdat.
Op naar 't Slobbengors dan.quote:Op maandag 15 juli 2019 17:04 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
Geen idee maar ze zitten beide in mijn competitie.
Inclusief spandoek en originele spreekkoren!quote:Op maandag 15 juli 2019 17:09 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
Ik verwacht ieni en jij langs de lijn natuurlijk dat snap je wel.
Uhuh!quote:Op maandag 15 juli 2019 17:12 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Inclusief spandoek en originele spreekkoren!
Gelijk je vrienden laten vallenquote:Op maandag 15 juli 2019 16:58 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Eerst maar eens tripjes met ienie doen
quote:Op maandag 15 juli 2019 16:59 schreef McBrokkie het volgende:
@:Haags ik heb m’n zusje trouwens maar opgehaald gisteren. Ik durfde het niet aan, een jonge vrouw alleen rond middernacht op station HS.
Doe je dan ook een banaan in je oor?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |