abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_187866160
Günther ook pas twee weken post-prik last, maar die was er ook meteen zowat een week goed ziek van.
Let me see you stripped down to the bone
  Manager PR/Moderator donderdag 11 juli 2019 @ 16:58:43 #252
269689 crew  Viv
pi_187866238
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 16:34 schreef SacreCoeur het volgende:
Dus moeten de korsten toch eigenlijk wel op :P
Nee, het moet niet. Ik zal haar nooit dwingen iets te eten of drinken, heb daar zelf nare ervaringen mee uit mijn jeugd. :X Dat ze pas een volgende boterham krijgt als de vorige op is, is bij ons een algemene regel die voor al het eten geldt (dus niet omdat wij nou zo pro-korstjes zijn, maar wel tegen onnodige verspilling). Ik geef bijvoorbeeld ook geen nieuwe mandarijn als ze daarom vraagt, terwijl ze (een deel van) de vorige nog op haar bordje heeft liggen.
pi_187866357
Hier eet ze de korstjes redelijk goed op, als het een keer wat minder gaat doe ik daar niet echt moeilijk over, omdat het vaak gebeurd op momenten dat ik vermoed dat ze last heeft van haar gebit.

Verder wel veelal de gezonde opties, volkoren of meergranenbrood en weinig zoetigheid er op, af en toe appelstroop of die Blueband spreads. Ze krijgt nu wel af en toe na het avondeten een klein Danoontje en als we frietjes eten mag ze nu ook gewoon mee eten. Ben iets flexibeler aan het worden omdat ze verder haar fruit en groente supergoed eet tot noch toe. Ze drinkt verder alleen water of melk.

Als ik haar soms ‘s ochtends uit bed haal is het eerste wat ze zegt; “ETEN, NJAM NJAM” :') :') :')
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_187866800
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 16:00 schreef SacreCoeur het volgende:

[..]

Maar kan toch dat ze dat minder lekker vinden? moeten ze het dan toch eten?
Ik vind dat lastig, ik heb zelf soms ook geen zin in korstjes en eet het dan niet :D :')

Ik heb van huis uit meegekregen dat je moet eten wat je lekker vindt.
Vriend juist dat je soms iets moet eten wat je minder (of niet) lekker vindt om te groeien/gezond te zijn etc.
Net als bord leeg eten anders geen toetje, daar krijg ik kriebels van.
Als ze nooit korstjes eten zou dat misschien kunnen, maar ze eten meestal hun korstjes gewoon op en soms zelfs los als eerste. Het is dus geen kwestie van niet lusten maar imo gewoon een kwestie van uittesten hoe ver ze kunnen gaan. En ik ga uit principe geen nieuwe boterham geven als ik de vorige half weggegooid heb, dan maak je het jezelf op de langere termijn alleen maar moeilijker. Dat werkt met alle andere etenswaren net zo, als ze twee happen van een appel nemen krijgen ze niet dan maar een peer of een nieuwe appel. En brood is qua zoutgehalte sowieso niet een van de gezondere dingen om te geven dus het is niet zo dat ze perse 2 boterhammen moeten eten.

Wij werken qua toetjes bewust met een ‘soms gewoon niet’-systeem, meestal juist als ze heel veel gegeten hebben. Maar de meeste dagen is het wel een toetje tenzij er iemand extreem slecht gegeten heeft. En de beste eter van de maaltijd mag (als eerste) kiezen. En beste is niet meeste, maar met de minste aansporing/knoeien/hulp.

Bij pizza eten ze overigens ook de korstjes op voordat ze een nieuw stuk krijgen, tenzij de korsten zwart zijn, dan krijgen ze ze überhaupt niet.
pi_187866944
Oh jongens, dit is de laatste mijn kind loopt (af en toe, dat nog wel) los video, maar ik ben zo trots :D :'( O+
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_187868384
Blijf gerust delen @rena, hartstikke leuk om te zien! O+

Hier wel steevast een toetje na het avondeten, maar da's altijd gewoon twee soorten vers fruit :)
Let me see you stripped down to the bone
pi_187868424
Ze stond net ook voor het eerst zelf op zonder zich ergens aan op te trekken _O_ Gaat hard ineens :o Ik dacht dat ik niet zo’n hysterisch blije moeder zou worden, maar dat heb ik gelukkig niet op film :')
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_187868579
Leuk is dat het, lopen rena. Ik vind dat zijn enorme stap. Mijn O loopt nu alleen maar, en ook hele stukken. Alleen schoenen vertikt hij nog steeds, dus op leren slofjes. Ik vind lopende dreumesen zo schattig. Alleen jammer dat ze niet luisteren en regelmatig zo omdraaien en weer de andere kant oplopen. Een handje vasthouden wil meneer ook niet...
pi_187868710
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 19:18 schreef Jagärtrut het volgende:
Leuk is dat het, lopen rena. Ik vind dat zijn enorme stap. Mijn O loopt nu alleen maar, en ook hele stukken. Alleen schoenen vertikt hij nog steeds, dus op leren slofjes. Ik vind lopende dreumesen zo schattig. Alleen jammer dat ze niet luisteren en regelmatig zo omdraaien en weer de andere kant oplopen. Een handje vasthouden wil meneer ook niet...
jaa dat terug lopen }:
ben je tien minuten onderweg voor 200 meter, draait ie om en rent ie terug 8)7, aaaand repeat _O- }:|
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_187868751
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 13:08 schreef Lemijn het volgende:
En dan nog wat: Jacob had kaas op zijn boterham vanmiddag. Hij kreeg eerst de helft en at de kaas eraf en wilde toen de andere helft. Kreeg hij niet, ik zei dat hij eerst zijn brood op moest eten. Drama natuurlijk maar hij deed het uiteindelijk wel. Dat herhaalde zich met de tweede helft. Ik aarzelde wel een beetje want ik vond het aan de ene kant onnodig streng van mezelf (want wat maakt het uit, hij mag toch zelf de regie over wat hij eet, wat is ertegen om pindakaas op de broodresten te smeren etc) maar ik merkte dat ik me er gewoon aan stoorde . En het een slechte gewoonte vind die ik niet wil.
Hoe doen jullie dat?
Gesmolten kaas op brood

Of inderdaad gewoon het broodbeleg eerst laten opeten en daarna het brood. Ik smeer sowieso geen nieuwe beleg op het brood. Heeft ook geen zin want zelfs pindakaas wordt net zo goed van het brood gegeten.
pi_187868809
Rena, wat een enthousiasme in dat lopen zeg! O+ Ik vind wel dat ze haar voeten wat apart neer zet, maar ik heb er verder geen verstand van, dus misschien beeld ik me dat in. :@

Eten: ik ben geloof ik wel flexibel. Boterhammen gaan vaak zonder korstjes, die eet ik dan. Soms wil hij nog wel stukjes. S avonds krijgt hij maar net wat hij wil, wat neerkomt op een beetje aardappels, soms vlees, af en toe een rijstkorrel en vooral geen groente -behalve in de vorm van soep. Dirk vindt avondeten niet nodig blijkbaar. :') Brood en fruit en kaas zijn lievelings, en ik ga er maar vanuit dat de rest vanzelf ooit goed komt. Ik doe weinig tot niet echt aan tussendoortjes, en sowieso niet aan toetjes. Als hij heel slecht gegeten heeft krijgt hij soms wel nog fruit, maar bewust niet aan tafel.

Slapen is hier bij fases goed, ook daarbij ga ik er maar vanuit dat het ooit verandert.

Praten: oh dat is zo leuk. Inmiddels veelal zinnen van 3 woorden, en hij kletst bij alles wat hij doet. Boekjes 'leest' hij ineens ook zelf. O+ Ongelooflijk dat hij ooit een hulpeloze baby was, zoveel als hij nu kan. Dit jaar gaat echt veel sneller dan het 1e jaar. :o
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_187869249
Nanuke, klopt, ze zet haar voeten nog flink naar binnen toe, maar dit schijnt zichzelf nog te gaan corrigeren. Ze is gecontroleerd op heupdysplasie toen ze kleiner was en dat is het niet.
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_187869631
Mijn lopertje is wel een echte pro inmiddels. Die kan sinds een paar dagen zelfs achteruit lopen en op haar teentjes. Vind ik zo knap!
Kruipen en vallen doet ze nooit. Heel anders dan mijn zoon die klunzig bleef. *O*
pi_187870068
Ik lees iedere keer zo braaf mee met jullie, maar kan de puf niet vinden om mee te schrijven. We gaan op het moment een hele lastige fase door, zeker met Mijm. Hij is zó schattig en lief, maar ook zo ondeugend en hij luistert op het moment dramatisch. Dit in combinatie met peuter met meningen enzo is wel even lastig.

Rena, zo leuk, dat lopen!

Broodkorstjes moeten hier wel op voordat er een nieuwe boterham komt, gewoon omdat ik voedselverspilling heel vervelend vind. Op hoeft dus niet, maar dan ook niets nieuws.
Ik ben op dit moment overigens meer bezig met 2 jongens een beetje netjes te laten eten. Ze smeren het echt overal en dat vind ik zo ergerlijk.

Vanmorgen hadden we een pittige ochtend, peuter kwam nogal chagrijnig uit zijn bed gerold en dan heeft ook Mijm het zwaar :')
Vanmiddag bedacht ik dus spontaan om een eind te fietsen met de bakfiets en voordat ik het wist had ik een ronde van ruim 20 km gehad. Heerlijk uitgewaaid alledrie O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_187870202
@Lemijn Zonder verder bijlees ook, Het was gisteren ook drama. En nu weer. Ik snap er echt niks van. Voor nu heb ik zijn bedje met de open kant tegen de muur gezet en een slaapzak aangetrokken. Net als we eerst altijd deden. Ik ben eigenlijk tegen laten huilen, maar ik doe dat nu wel eventjes (met mijn tanden op elkaar, verschrikkelijk vind ik het). Ik heb het idee dat we daar hopelijk wat mee doorbreken.
Ik kan ook geen reden bedenken waarom hij opeens dit doet. Hij weet zelf ook niet wat hij wil volgens mij. In zijn eigen bed niet, in ons bed niet (ook niet samen met ons), naar beneden niet.
pi_187870376
Man is bij hem geweest en heeft dingen gezegd als: je moet nu slapen, slaap lekker, blabla en daarna liep hij weer weg. Mie ging eerst helemaal over rooie, maar heel snel daarna werd hij een stuk rustiger en lag hij alleen nog te mekkeren. Lastig dit. Ik weet niet waar ik nu goed aan doe: ik ben bang als ik hem eruit haal dat ik het in stand hou op de lange termijn, aan de andere kant zou ik hem het liefst eruit halen en bij me nemen
sorry voor de egopost :@ en ik weet ook echt wel dat het erger kan dan dit:@
pi_187870386
Oh wat goed rena! Wat gaat het snel.

Korstjes is hier geen issue. Wij zien het gewoon als onderdeel van de boterham niet iets losstaands. Dus die moeten gewoon op voordat er een nieuwe gesmeerd wordt. Dat is met beide kinderen gelukkig geen probleem.
pi_187870723
Hier gaat de ene keer een hele boterham op, de andere keer beland het in z'n geheel op de vloer. Ik verzamel het dan 1 keertje om nog eens aan te bieden. Ligt aan de bui of het dan op gaat ja of nee. Zo niet dan niet. Dan volgt er sneller een eetmoment of leg ik 'r nog ff aan.
Ze eet trouwens liever een warme hap dan brood, dus meestal 2 keer wel een warme maaltijd op een dag.

Duman, je U. Zo groot dan ineens O+ knapperd!

Oohh Rena zo cute! Hier worden sinds deze week voorzichtig de eerste losse stappen gezet. Maar na max 5 laat ze zich met beleid zakken en gaat ze weer kruipen.

Ohh Lesage wat een mooie foto O+
pi_187870949
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 21:06 schreef exode het volgende:
Korstjes is hier geen issue. Wij zien het gewoon als onderdeel van de boterham niet iets losstaands. Dus die moeten gewoon op voordat er een nieuwe gesmeerd wordt. Dat is met beide kinderen gelukkig geen probleem.
I love you O+ :P Jij zegt vaak wat ik bedoel, maar dan een stuk bondiger :+

Pittig met Mie zo, @LadyS. Ik vind laten huilen ook niet te doen, maar ik probeer het soms als ik echt niks beters weet. Het heeft nog nooit gewerkt :') Ze gaat echt totaal over de flos en ik voel me ellendig. Ik doe het dus alleen als ik zelf echt even rustig tot tien moet tellen omdat ik dat slaapgeneuzel zo beu ben.

@LeSage, wat een prachtplaat!

@Mabawa, ik wilde nog zeggen dat ik je dochter zo'n ontzettend moppie vind.

Duman, U. is echt een mooi jochie. Ik hou juist wel van zo'n kort stoer koppie, maar weet van mijn oudste wel dat ik het ook even slikken vond. Ik heb zelfs nog een haarlok van zijn eerste kappersbeurt in zo'n tamelijk pathetisch verzilverd doosje :D

Lopen, dat gaat hier nog wel een tijd duren. Ze trekt zich veel op, maar lang niet altijd tot staan. Kruipen doet ze wel als de brandweer. Ik heb vanmorgen vreselijk gelachen daarom. Ik ging douchen (dat is hier op de begane grond) en zij zat in de serre te spelen met vier kuub Duplo. Om bij de douche te komen moet ze dan door de serre, de woonkamer, de keuken, de bijkeuken, de pantry en een slaapkamer, dus best een stuk. Terwijl ik stond te douchen, hoorde ik in rap tempo een klik-klak geluid naderbij komen, een beetje alsof er een hysterische tapdancende piraat aankwam (ofzo :') ), maar dat was dus Phi die met twee blokken Duplo in recordtempo aan kwam kruipen. Wel handig, daardoor had ik genoeg tijd om de (inloop)douche te barricaderen met de wasmand en haar babybadje, zodat ze niet bij me onder de douche zou kruipen, met kleding en al :P
  donderdag 11 juli 2019 @ 21:37:11 #270
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_187870981
Lastig he LadyS? Hier doorbreek ik die dingen wel altijd met heel duidelijke uitleg en dan eventueel even laten huilen. Want hij komt er zelf niet altijd uit, zulke gekke periodes, en ze worden er zo moe van. Sterkte ermee.
Nog even een edit vanwege Jentins post tussendoor: ik heb het nog nooit kunnen doorbreken met laten huilen alleen, het begint echt met overdag al duidelijk uitleggen hoe het zal gaan. Het is de onvoorspelbaarheid van niet gaan slapen en mijn wisselende reacties daarop die het drama veroorzaken meestal.

Leuk jullie broodverhalen. Helemaal eens met korstjes hoeven niet op maar bord moet wel leeg voor er een nieuwe boterham komt. En natuurlijk smeer ik daar wel eens nog wat beleg op, en ik stop ook wel eens wat in mijn mond, dat kan hier wel omdat hij meestal gewoon alles opeet zonder iets. En hij vindt brood gewoon lekker, dat scheelt ook. De tip om het geen korstjes te noemen vind ik wel geniaal :o .

Iemand vroeg naar broodbeleg en noemde daarbij een indrukwekkende lijst opties! Wij hebben pindakaas, kaas, jam en appelstroop, en vaak niet eens al die dingen. Soms humus of biologische ham of zo. That's it. Ik houd het graag simpel, ik eet zelf ook dagelijks pindakaas... :s) .
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  donderdag 11 juli 2019 @ 21:39:37 #271
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_187871033
Mooie foto LeSage, en sterkte met je pittige kinderen. De combinatie van heel schattig en heel ondeugend klinkt me wel bekend in de oren.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  donderdag 11 juli 2019 @ 21:47:42 #272
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_187871162
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juli 2019 16:35 schreef minilot het volgende:
Goed, ieder z'n eigen manier natuurlijk. Wij zijn dan weer 'streng' in dat er gewoonlijk nooit snoep, koek, chips of limonade in huis is. Günther drinkt thuis (afgezien van borstvoeding) alleen water. Verder eet -ie twee of drie keer per dag een maaltijd en er is geen vast tussendoortje: daar doen we hier thuis uit gewoonte niet zo aan. Als -ie bij uitzondering tussentijds eens trek heeft krijgt -ie wat fruit of een paar slokken uit mij.
Dit boeit me. Eten jullie soms maar 2x per dag? Op wat voor tijden dan? Het scheelt dat jullie niet in een opvang-/werkritme zitten natuurlijk.
Ik merk wel dat ik een stuk makkelijker dan een half jaar geleden tussendoortjes kan skippen. Dan zit er dus een keer niks tussen de hoofdmaaltijden in. Ik plak ook best vaak het fruit achter ontbijt of lunch aan. En als een maaltijd is afgelopen ruim ik de boel op en is er dus niet een half uur later weer een boterham. Ten eerste zijn er muizen hier in het huizenblok dus het eten moet tussendoor gewoon weggeruimd |:(, en ten tweede is het voor zijn (en mijn) tanden beter om niet tig keer per dag te eten. Waar tegenover staat dat hij wel de hele dag water mag en nogal vaak vraagt om bv weer de laatste tijd.... en dat meestal ook wel krijgt dan.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_187871221
@Jentin hij slaapt nu gelukkig. Ik hoop dat dit ook nuttig was voor de komende dagen/avonden :') want ik ga dit niet nog een avond doen, denk ik

@Lemijn, ik heb hem ook duidelijk uitgelegd dat hij nu in zijn eigen bed ging slapen, want morgen vroeg weer op, want kdv etc. Sterker nog: dat heb ik gedaan met jou in mijn achterhoofd ;), want ik had al eerder gelezen dat jij dat zo aanpakt.
  donderdag 11 juli 2019 @ 21:56:05 #274
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_187871335
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 21:50 schreef LadyS het volgende:
@:jentin hij slaapt nu gelukkig. Ik hoop dat dit ook nuttig was voor de komende dagen/avonden :') want ik ga dit niet nog een avond doen, denk ik

@:Lemijn, ik heb hem ook duidelijk uitgelegd dat hij nu in zijn eigen bed ging slapen, want morgen vroeg weer op, want kdv etc. Sterker nog: dat heb ik gedaan met jou in mijn achterhoofd ;), want ik had al eerder gelezen dat jij dat zo aanpakt.
Ik laat zelf die redenen weg. Omdat Jacob dat toch niet begrijpt. Ik vertel alleen maar precies wat we gaan doen, met als slot dat hij gaat liggen en proberen te slapen en dat ik dan weg ga. Ik heb ook gemerkt dat dingen benoemen over morgen hem soms juist in de war maakt, hij roept dan juist actief nee of hij wil leuke dingen nu.
Maar Mie is een ander kind dus het is logisch dat je op een andere aanpak uitkomt :). Succes, het is gezeik.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_187871392
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 21:50 schreef LadyS het volgende:
@:jentin hij slaapt nu gelukkig. Ik hoop dat dit ook nuttig was voor de komende dagen/avonden :') want ik ga dit niet nog een avond doen, denk ik

@:Lemijn, ik heb hem ook duidelijk uitgelegd dat hij nu in zijn eigen bed ging slapen, want morgen vroeg weer op, want kdv etc. Sterker nog: dat heb ik gedaan met jou in mijn achterhoofd ;), want ik had al eerder gelezen dat jij dat zo aanpakt.
een interne lemijn _O-
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_187871457
Ik heb ook, meerdere :7 , fokkers intern. Niet eens specifieke teksten, maar wel een bepaalde instelling die me soms helpt. Fok _O_
pi_187871503
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juli 2019 22:01 schreef Jentin het volgende:
Ik heb ook, meerdere :7 , fokkers intern. Niet eens specifieke teksten, maar wel een bepaalde instelling die me soms helpt. Fok _O_
dat heb ik ook ja _O- wat van de lassiez faire van minilot, wat van de doordachte acties van lemijn en zo zijn er nog wel meer :D
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_187871797
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 21:56 schreef Lemijn het volgende:

[..]

Ik laat zelf die redenen weg. Omdat Jacob dat toch niet begrijpt. Ik vertel alleen maar precies wat we gaan doen, met als slot dat hij gaat liggen en proberen te slapen en dat ik dan weg ga. Ik heb ook gemerkt dat dingen benoemen over morgen hem soms juist in de war maakt, hij roept dan juist actief nee of hij wil leuke dingen nu.
Maar Mie is een ander kind dus het is logisch dat je op een andere aanpak uitkomt :). Succes, het is gezeik.
Oh nou, dan heb ik alleen het gedeelte "uitleg" onthouden, haha :P
Ik riep overigens ook nog zoiets als: nee, je gaat nu echt in je eigen bed slapen, dus nu je slaapzak aan, enz"
Wel liet ik hem overdag zijn kamer en zijn bed zien. Erin klimmen is leuk, erin blijven niet }:|


Minilot zit bij mij ook geregeld intern idd :D haha
pi_187872200
Haha grappig om te lezen. Zo maken we er toch maar allemaal wat van hè met die dreumessen. Fijn dat hij nu slaapt ladys.
N speelt nu overdag vaker dat ze slaapt (een paar seconden, maar toch), maar echt slapen blijft stom volgens haar.

Over dat haar opknapt van een knipbeurt heb ik nagevraagd bij mijn kapper die aangaf dat dit niet per definitie zo zou zijn en mij de tip gaf het gewoon te laten groeien en desnoods zelf wat puntjes eraf te knippen als het erg ongelijk was. Maar zelf knippen begin ik dus echt niet aan.
Denk voor haar 2de toch maar eens te gaan, maar er hoeft echt niet veel af wat mij betreft!

N slaapt nu in de rode jurk die ze vandaag aan had, want haar knuffel schanulleke ( ‘nulle’ ) heeft ook een rode jurk aan. O+

Boterham hier net als de meesten, ze mag zelf bepalen hoe ze de boterham eet, maar ze krijgt pas een volgende als alles op is. Wat eigenlijk nooit aan de orde is hier, ze eet altijd maar 1 boterham of minder in 1 eetmoment.

Thnx nog voor de input over cyclussen; Ik werd 10 weken na de bevalling alweer ongesteld dus ben inmiddels alweer aan cyclus 24 bezig. :X
Ik lees iig dat 21 dagen nog net oke is dus dan zit het nog goed met 24 dagen. Maar vond het wel opvallend. On the bright side: zo komt het moment dat we voor de tweede gaan ook weer wat sneller in zicht. :D
pi_187872275
Jahoi, ik zat in mijn uppie in de bios (kijken of ik Günther kon spotten bij registratie van het jubileumconcert van The Cure vorig jaar :)) en moest daarna naar de tram hollen terwijl ik met een schuin oog door dit topic scrollde en ik dacht eeeeven: 'oef, ze hebben door hoe vunzig ik ben!' - maar het viel mee: mijn opvoedinsteek zit in jullie. :7 Aha. Likewise, met een aantal van jullie :Y ^O^
Let me see you stripped down to the bone
pi_187872391
Schanullekeknuffel! _O_
Let me see you stripped down to the bone
pi_187873108
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 21:47 schreef Lemijn het volgende:
Ik merk wel dat ik een stuk makkelijker dan een half jaar geleden tussendoortjes kan skippen. Dan zit er dus een keer niks tussen de hoofdmaaltijden in. Ik plak ook best vaak het fruit achter ontbijt of lunch aan. En als een maaltijd is afgelopen ruim ik de boel op en is er dus niet een half uur later weer een boterham. Ten eerste zijn er muizen hier in het huizenblok dus het eten moet tussendoor gewoon weggeruimd , en ten tweede is het voor zijn (en mijn) tanden beter om niet tig keer per dag te eten. Waar tegenover staat dat hij wel de hele dag water mag en nogal vaak vraagt om bv weer de laatste tijd.... en dat meestal ook wel krijgt dan.
Dat wordt dus beter? Hier last van een cranky dreumes wanneer hij honger heeft. Ik neem dan ook altijd eten mee als ik met hem de deur uit ga.
Vandaag was dat ook weer mijn redding. Midden in de winkel had L het ineens helemaal gehad. Even met hem naar buiten. Sinds kort 'gebaart' hij om eten. Hij voert het gebaar bij mijn mond uit ipv zijn eigen maar oke het was duidelijk, hij had HONGER!! We hadden net buiten de deur gegeten maar toen was hij te druk met iedereen om hem heen dus niet zo gek dat hij nog honger had.
  donderdag 11 juli 2019 @ 23:33:39 #283
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_187873402
@Elleska:
Iets beter ja. Alhoewel hij vandaag na het boodschappen doen aanhoudend brood gebaarde, wat synoniem staat voor eten maar toen heeft hij op de fiets maar vast een droge :7 boterham gekregen. Toen was het wel al half 12. Ik vergeet het gewoon soms of hij vraagt een appel bij het ontbijt en dan vind ik het wel mooi. En na het slapen wil hij vaak niks behalve bv natuurlijk.

@inner forumleden: nooit last van O-) . Wel gezellig te weten dat ik soms in jullie hoofden mag zijn.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_187873405
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 21:47 schreef Lemijn het volgende:

[..]

Dit boeit me. Eten jullie soms maar 2x per dag? Op wat voor tijden dan? Het scheelt dat jullie niet in een opvang-/werkritme zitten natuurlijk.
Soms slaapt Günther nogal uit tot, zeg, een uur of half tien 's morgens. Dan eten we laat in de ochtend een flink ontbijt (eieren, brood, kazen, vlees, yoghurt, fruit, vaak wat doperwtjes of bonen of kikkererwten). Voorheen at -ie in de wagen nog wel vaak een boterham bij het naar buiten gaan, maar sinds we alles lopend doen komt dat er niet meer zo van.. Zo rond de middagdut (tussen twee en vijf uur 's middags) wil -ie graag bij me drinken. Na afloop van de dut helpt -ie me in de keuken bij de dinervoorbereidingen en dan gaat er soms al wel een tomaatje of wat anders in bij het aanrecht. Dan meestal ergens tussen zeven en acht 's avonds beginnen met het avondeten + fruit en dan nog borstvoeding bij het slapen en meestal 's nachts ook wel wat slokjes.
Als -ie 's morgens eerder wakker is dan ontbijten we wat minder uitgebreid en eten we tussen de middag ook iets :)

[ Bericht 1% gewijzigd door minilot op 11-07-2019 23:44:29 ]
Let me see you stripped down to the bone
  donderdag 11 juli 2019 @ 23:45:01 #285
298315 SacreCoeur
circle pits and gig violence
pi_187873609
Mijne eet wel echt de hele dag door (ook soms tijdens het spelen). Hij vraagt er ook echt om en wordt huilerig bij honger. Maar hij krijgt natuurlijk geen bv, alleen nog maar 2 flessen halfvolle melk (180). We hebben gebruikelijk 2 maaltijdmomenten, onbijt en avondeten :D daartussen doe ik maar wat. Hij slaapt sowieso rond lunchtijd en krijgt meestal als hij wakker is mijn leftovers of we gaan naar buiten en eten ergens iets kleins, daarna (en voor zijn middagslaap) is het een ratjetoe van vanalles en nog wat tot het avondeten.
  donderdag 11 juli 2019 @ 23:48:33 #286
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_187873702
Ik heb gemerkt dat er bij lunch en avondeten veel beter wordt gegeten als hij de paar uur daarvoor niet heeft gesnackt. Dat is niet perse beter misschien maar ik neem dat wel mee in of/hoeveel ik tussendoor aanbied.

@minilot tnx. Logisch gevolg van jullie ritme dus.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_187873710
Tijdens het spelen in de tuin at Günther de afgelopen weken wel geregeld rode besjes, maar inmiddels is de struik leeg. Geen luiers vol pitjes meer! :')
Let me see you stripped down to the bone
pi_187873731
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 23:33 schreef Lemijn het volgende:
@:elleska:
Iets beter ja. Alhoewel hij vandaag na het boodschappen doen aanhoudend brood gebaarde, wat synoniem staat voor eten maar toen heeft hij op de fiets maar vast een droge :7 boterham gekregen. Toen was het wel al half 12. Ik vergeet het gewoon soms of hij vraagt een appel bij het ontbijt en dan vind ik het wel mooi. En na het slapen wil hij vaak niks behalve bv natuurlijk.

@:inner forumleden: nooit last van O-) . Wel gezellig te weten dat ik soms in jullie hoofden mag zijn.
Dat plakje droog brood komt mij ook héél bekend voor.
En eten op de fiets ook. Iets wat we standaard doen na een speelochtend. Mooi alvast op de fiets lunchen. Dat voorkomt dat hij op de fiets in slaap valt en dan kan hij bij thuiskomst direct door naar bed.
Nog een voordeel is dat ik daarna in alle rust kan eten, op de bank, met netflix en hete thee. Heerlijk!
pi_187873749
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2019 23:48 schreef Lemijn het volgende:

@:minilot tnx. Logisch gevolg van jullie ritme dus.
Jup, en gewoontes van ons als ouders. Wij aten al nooit tussendoortjes, wel graag lang tafelen met een hoop verschillende dingen bij de maaltijden. Zoiets draag je automatisch over, denk ik. En inderdaad wel een stuk beter voor de tanden om, zeg, een banaan meteen met je ontbijt op te eten dan twee uur later los.
Let me see you stripped down to the bone
  donderdag 11 juli 2019 @ 23:54:13 #290
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_187873795
Een boterham op de fiets of in de auto gaat altijd zo lekker probleemloos met korstjes en al 8-) en zonder gooien of gedoe. Heeft wel wat he? Ik gebruik dat vooral in de auto tegen in slaap vallen of zodat er iets in zit als hij in slaap valt en het werkt ook goed tegen huilen-want-saai. Maar ik doe het niet standaard want wil niet dat hij autorijden met eten associeert.
En alleen eten is best relaxed af en toe inderdaad. Kan de geheime voorraad hagelslag weer eens worden gebruikt :Y) .
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_187873870
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juli 2019 23:54 schreef Lemijn het volgende:
En alleen eten is best relaxed af en toe inderdaad. Kan de geheime voorraad hagelslag weer eens worden gebruikt :Y) .
:D *boks*
Let me see you stripped down to the bone
pi_187874099
Haha, ik kom nog weg met 3 stukjes hagelslag op een boterham strooien. Die worden dan wel met uiterste precisie eerst opgegeten en daarna pas boterham met boter :Y) om maar even terug te komen op het vraagstuk over het beleg als eerste opeten.

En ja het verbaasde mij ook dat eten op de fiets zo netjes ging. Ik doe alles lopend of op de fiets (geen rijbewijs) dus er zijn genoeg fietsritjes zonder eten.
Eten in de auto vindt mijn man vast geen goed plan. Maar in de auto vind ik het dan weer niet erg dat hij slaapt. Op de fiets vind ik dat nog steeds eng al weet ik wel dat zijn nek inmiddels sterk genoeg is. En in bed slaapt hij na een speelochtend zo 2 a 3 uur, zo lang ga ik geen rondjes fietsen met een slapend kind.
pi_187876204
Interessant dit. :) Ik heb voor hem geen diksap, snoep of koekjes in huis, daardoor vind ik het sporadisch buiten de deur of bij opa en oma of een keer een snoepbanaantje van de cassière niet zo erg. Korstjes moeten wel op voor ie een nieuwe boterham krijgt.

Ik pas juist in huis heel erg op met zoetigheid etc, bij hem dan :Y) 1x iets aanbieden is levenslange wetenschap dat er meer bestaat en vaak weet ie ook waar het staat :') Tussendoortjes krijgt hij wel, hij is gek op cracottes, die krijgt hij en heb ik ook standaard in mijn tas indien nodig. Ook een cranky dreumes bij honger. Af en toe een keer rozijntjes.

En nog een *O* voor de stappende dreumes van rena!

Hoe is het met Jip Aure?

Wij zijn weer opweg naar huis na ons kleine eurotripje (Oostenrijk-Italië-Kroatië-Zuid-Duitsland). Wie nog gaat, geniet ervan! Vakantie met een dreumes is zo leuk O+

[ Bericht 6% gewijzigd door LaBelleFleur27 op 12-07-2019 07:41:55 ]
pi_187876261
Gaat goed hoor Fleur, ben alleen een beetje te moe om hier uitgebreid te reageren :P maar het lijkt er op dat we de ergste dagen hebben gehad en hij het zelf heeft opgelost. Het hoesten is een stuk minder en hij slaapt ook weer beter. Dus meer dan een flinke verkoudheid lijkt het niet te zijn gelukkig *O*

Goede reis terug!
pi_187876329
Fijn! *O*
pi_187876602
Wat betreft het eten van korstjes heb ik hier ook wel een bijzonder exemplaar. Ik snij zijn brood nog in stukjes en als hij een stukje met korst heeft spuugt hij het meteen uit. Zonder korst eet ie het meteen op. Maar als ik dan de korstjes plat knijp tussen mijn vingers :') eet hij het wel op 8)7
pi_187876655
Tja, dan wordt bij ons het lot van een tweede wel snel duidelijk :D
Peuter weet inmiddels natuurlijk van het bestaan van appelsap, hagelslag en ijsjes. Dus onze dreumes ook. Ik geef hem vaak wel de gezondste opties, maar soms heb ik geen zin in strijd en wil hij hetzelfde eten als peuter, dan vind ik het wel prima.

Boterhammen onderweg na de boodschappen doe ik ook vaak. Dan kunnen ze bij thuiskomst meteen door naar boven. En alleen lunchen inderdaad O+

Wij gaan over 2 weken op vakantie en ben nu alweer zenuwachtig over de reis. Of de jongens zich 1200 km kunnen vermaken (deels ‘s nachts, dus hopelijk slapend) en of de nieuwe auto er al is of dat we in het Foxje van mijn schoonmoeder gaan proppen :')

Fijn dat het beter gaat met Jip, Aure! En de wegen van dreumessen zijn ooit ondoorgrondelijk _O- :Y)
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_187876864
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2019 08:16 schreef Aure het volgende:
Wat betreft het eten van korstjes heb ik hier ook wel een bijzonder exemplaar. Ik snij zijn brood nog in stukjes en als hij een stukje met korst heeft spuugt hij het meteen uit. Zonder korst eet ie het meteen op. Maar als ik dan de korstjes plat knijp tussen mijn vingers :') eet hij het wel op 8)7
Hier gaat het ook een beetje zo, hoewel ze ze soms ook zonder problemen eet. Als ik ze wat zachter maak eet ze ze wel.

Goede terugreis Fleur!

Ik heb ook wel een paar inner fokkers haha, vooral op het gebied van geduld hebben en haar zelf dingen laten ontdekken zonder te veel er boven op te zitten :@
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_187877581
oh, alleen eten O+ ...

dreumes is duidelijk een tweede kind, die weet ondertussen van het bestaan van jam, pannenkoeken, taart, koekjes en chips. Hij wil echt alles wat wij ook hebben, en omdat peuter het ook krijgt is het niet te doen nee te zeggen. Het enige wat nog wel lukt is hem water te laten drinken. Peuter drinkt eigenlijk ook altijd water, maar soms water met appelsap. Tot nu toe is dreumes tevreden met water.....

Jongens, hij slaapt hier standaard tot 6.15! *O*
  Moderator/colorchick vrijdag 12 juli 2019 @ 09:57:28 #300
382129 crew  Donna
pi_187877646
G krijgt eigenlijk alles wel te eten. Niet zo vaak korstjes, dat duurt me te lang.

:9 :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')