Heb je geen player?quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:18 schreef Federer-fan het volgende:
Wat zijn die reclames toch irritant. Kunnen ze die niet gewoon in een hoek van het scherm laten zien. Dan zijn ze al irritant genoeg.
Maar dan is de ondergrond niet verschillend maar de accomodatie. Gravel is gravel - of het nu buiten ligt of in een hal.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:16 schreef Eska het volgende:
[..]
Dat denk ik ook wel, ja.Maar of die baan buiten (en die kan eventueel deels overdekt zijn) is of binnen, dat maakt best wel uit. En een buitenbaan in Alma Ata is toch best wel anders dan een buitenbaan in Den Haag. Of zo.
Nee.quote:
Dat is waar.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:18 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Maar dan is de ondergrond niet verschillend maar de accomodatie. Gravel is gravel - of het nu buiten ligt of in een hal.
Het altijd vervelende kunstgras.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:18 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Maar dan is de ondergrond niet verschillend maar de accomodatie. Gravel is gravel - of het nu buiten ligt of in een hal.
O, zo. Ja, klopt. Da's wel een weeraspect inderdaad. Mja, nog twee jaar en dan hebben ze als het goed is ook op RG een dak.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:22 schreef Eska het volgende:
[..]
Dat is waar.Ik doelde dan ook vooal op het weer-aspect, waar je ook naar vroeg (wat ik alleen niet zo duidelijk benoemde in mijn reactie
).
Ik weet het niet, maar zelfs bij Federer-Nadal is het niet vol.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:23 schreef Strani het volgende:
Het zal vast eerder genoemd zijn maar heeft iemand een idee waarom er zo veel lege stoelen waren bij de dames? Toch twee halve finales Grand Slam.. Ik snap dat ze een dag uitgesteld waren maar dan nog.
Inderdaad ja.. Heel gek. Misschien zijn de Fransen erg bang voor een beetje wind en regen..quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:24 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik weet het niet, maar zelfs bij Federer-Nadal is het niet vol.
Te vroeg voor die Fransen.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:23 schreef Strani het volgende:
Het zal vast eerder genoemd zijn maar heeft iemand een idee waarom er zo veel lege stoelen waren bij de dames? Toch twee halve finales Grand Slam.. Ik snap dat ze een dag uitgesteld waren maar dan nog.
nounou rustig racistquote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:27 schreef Strani het volgende:
[..]
Mensen die zo ongeinteresseerd zijn verdienen geen correcte spelling.
Dat gaan ze niet sluiten als het alleen maar waait, hoor.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 14:23 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
O, zo. Ja, klopt. Da's wel een weeraspect inderdaad. Mja, nog twee jaar en dan hebben ze als het goed is ook op RG een dak.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |