ik heb het gelezen en ik kom niets tegen uit de volkskrant ofzoquote:Op woensdag 5 juni 2019 12:57 schreef MissGiraffe het volgende:
[..]
Dat komt uit het rapport: misschien moet je het eerst lezen voordat je iets roept over nepnieuws of Google?
https://rm.coe.int/fifth-(...)nslation-/168094c8f5 ......quote:Op woensdag 5 juni 2019 13:24 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik heb het gelezen en ik kom niets tegen uit de volkskrant ofzo
Wel dus, en ik heb je de quotes gegeven.quote:Op woensdag 5 juni 2019 13:26 schreef sp3c het volgende:
ja ik heb het voor me en buiten de bibliografie kom je wilders en baudet niet tegen
Het is over met Wildersquote:Op woensdag 5 juni 2019 13:08 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Nee, je hebt geen concrete voorbeelden van racistische uitlatingen van Wilders dus.
Maar baseert jouw mening op wat anderen, die ook geen concrete voorbeelden kunnen noemen, aan het rond roepen zijn.
Er zijn zo ook mensen die Baudet een fascist vinden. Dat is ie niet, en mensen kunnen geen concrete voorbeelden geven over het grote waarom hij dat zou zijn, maar mensen vinden het toch en roepen het rond.
Wilders is trouwens ook niet rechts, en ook niet ''extreem'', en dat geeft te denken over hoe jij denkt over hoe de ''hele wereld'' volgens jou naar nederland kijkt.
[..]
Nou, noem de visie van die ''experts'' maar genuanceerd en niet bevooroordeeld.
[..]
Die reactie heb ik maar even gerapporteerd. Neem aan dat ie zo weg is.
[..]
En wéér een inhoudsloze uitlok reactie in dit topic.
Jij bent niet goed bij je hoofd. Hebben mensen dit al eens opgemerkt? Jouw psycholoog bijvoorbeeld? Of is dit nieuw voor je....quote:Op dinsdag 4 juni 2019 20:50 schreef DoubleUU het volgende:
Liever 10 miljoen christenen dan 1 islamiet.
Er bestaat geen zieligheidsindustrie. Dat is een nepnaam, omdat mensen hun activiteiten niet willen veranderen. En wat er is dan makkelijker om naar zieligheid te verwijzen?quote:Op woensdag 5 juni 2019 13:02 schreef MissGiraffe het volgende:
[..]
De vertegenwoordiger voor Nederland in de ECRI is een Eritrese vrouw die een carriere heeft opgebouwd in de zieligheidsindustrie: honderden linkjes verschijnen wanneer je haar naam opzoekt met anti-discriminatie toespraakjes en 'pro-zwarte bladiebla' dingen. Dus als er iemand partijdig is, is zij het wel.
Iemand die openlijk christelijk is moet niet praten over "andere denkbeelden die de dominante ideologie niet aanhangen etc....."quote:Op dinsdag 4 juni 2019 15:14 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Eng hoor. Politici met andere denkbeelden die de dominante ideologie niet aanhangen aanwijzen als criminelen. Wat is de volgende stap? Oppakken en vervolgen?
Omdat iedereen inmiddels wel weet dat joden verschrikkelijk zijn.quote:Op woensdag 5 juni 2019 21:01 schreef HSG het volgende:
ECSRI doet aan selectieve discriminatie. Zeuren over aanvallen op moslims maar ik hoor ze niet over de aanvallen van moslims op Joden.
Oh vertel. Om welke redenen zijn zij verschrikkelijk?quote:Op woensdag 5 juni 2019 21:03 schreef Nober het volgende:
[..]
Omdat iedereen inmiddels wel weet dat joden verschrikkelijk zijn.
wel hoorquote:Op woensdag 5 juni 2019 21:01 schreef HSG het volgende:
ECSRI doet aan selectieve discriminatie. Zeuren over aanvallen op moslims maar ik hoor ze niet over de aanvallen van moslims op Joden.
Ik als Harvard afgevaardigde heb daar een mening over.quote:Op woensdag 5 juni 2019 21:15 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
Ik ga de NPO bij ze aanmelden. Ze geven nooit positieve aandacht aan Chinezen alleen aan zwarten en Moslims
Okee Klaas.quote:Op woensdag 5 juni 2019 21:39 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ik als Harvard afgevaardigde heb daar een mening over.
NIet de Islam is het grootste gevaar voor de westerse wereld als het al ooit een gevaar zal zijn maar de invasie van de chinezen in de westerse wereld.
De Chinezen zijn gevaarlijker dan de Russen.
Deze mening is namens Harvard.University.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee hoor.quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:56 schreef FoppeBoppe1986II het volgende:
[..]
Iemand die openlijk christelijk is moet niet praten over "andere denkbeelden die de dominante ideologie niet aanhangen etc....."
Want al die geloven hebben wel wat anders in petto voor hen die andere denkbeelden hebben dan oppakken en vervolgen..
Hoe meer rare rapporten verschijnen van dit soort dubieuze clubjes, des te meer ik voor een streng immigratie- en integratiebeleid ben.quote:Op dinsdag 4 juni 2019 15:10 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Niet alleen de VN verspilt heel wat geld met allerhande fopcommissies die betuttelende rapportjes uitbrengen. Ook de Raad van Europa heeft blijkbaar budget teveel.
Wat is er tegen om je eigen cultuur te prefereren boven andere?quote:Op woensdag 5 juni 2019 20:46 schreef FoppeBoppe1986II het volgende:
[..]
Wat is er overigens op tegen om Wilders een openlijke racist te noemen? Iemand die openlijk meent dat zijn cultuur beter is dan alle andere culturen? Terwijl de man zelf, op persoonlijke basis, nog niks heeft bijgedragen aan een betere maatschappij?
Vooral jouw geloof Ali. Lees Openbaring maar eens.. Alleen gelovigen komen ergens (waar dan ook) en de rest kan de boom in... Walgelijke ideologie, als je het mij vraagt...quote:
Dit is een topic dat gaat over aanvallen op moslims. Niet overal de joden bijhalen alsjeblieft, die hebben CIDI. En ze hebben het daar ook over gehad, deze organisatie. Maar alleen niet in dit rapport....quote:Op woensdag 5 juni 2019 21:01 schreef HSG het volgende:
ECSRI doet aan selectieve discriminatie. Zeuren over aanvallen op moslims maar ik hoor ze niet over de aanvallen van moslims op Joden.
Dan mogen ze beter hun best doen. Ze moeten met keiharde feiten aankomen en niet alles onder extreem-rechts schuiven. Men roept hoe erg het is maar ondertussen vluchten nog steeds de Joden in grote getale Europa.quote:Op donderdag 6 juni 2019 17:11 schreef FoppeBoppe1986II het volgende:
[..]
Vooral jouw geloof Ali. Lees Openbaring maar eens.. Alleen gelovigen komen ergens (waar dan ook) en de rest kan de boom in... Walgelijke ideologie, als je het mij vraagt...
Dus niet huilen als mensen menselijke wetten hebben en dat ze anderen hierop aanspreken.
[..]
Dit is een topic dat gaat over aanvallen op moslims. Niet overal de joden bijhalen alsjeblieft, die hebben CIDI. En ze hebben het daar ook over gehad, deze organisatie. Maar alleen niet in dit rapport....
Boeiend? Ze hebben toch lekker Israel, kunnen ze daar naar toe. Met hun idee dat jodendom de beste is van alles...quote:Op donderdag 6 juni 2019 17:13 schreef HSG het volgende:
[..]
Dan mogen ze beter hun best doen. Ze moeten met keiharde feiten aankomen en niet alles onder extreem-rechts schuiven. Men roept hoe erg het is maar ondertussen vluchten nog steeds de Joden in grote getale Europa.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |