Ik heb alle races netjes kunnen kijken zonder problemen. Wel een paar keer een refund gekregen. Verlengen doe ik niet, omdat ik het nu kan krijgen via ziggo zonder kosten.quote:Op zaterdag 29 februari 2020 13:19 schreef Ypmaha het volgende:
Zijn er hier mensen die niet gaan verlengen n.a.v de slechte verbinding van vorig jaar?
Ik heb het nog, maar de kwaliteit was niet altijd even best. Geregeld ging de stream naar 320x200 voor een minuut, waarna ie weer naar HD sprong. Grote voordeel voor mij is Sky commentaar, als dat er niet bijzat, nam ik hier voor de helft van het geld een pay TV kanaal (maar ja, dan commentaar in het Deens, en met reclame), of kijk ik met 30% reclame (op RTL).quote:Op zaterdag 29 februari 2020 22:11 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Ik heb alle races netjes kunnen kijken zonder problemen. Wel een paar keer een refund gekregen. Verlengen doe ik niet, omdat ik het nu kan krijgen via ziggo zonder kosten.
Toen ik de vrije training aan het kijken was van Australië had ik wel wat problemen. Ik ben er toen erachter gekomen dat bepaalde servers (ip's) traag reageren. Ik heb toen in het bestand %SystemRoot%\System32\drivers\etc\hosts de volgende regel toegevoegd.quote:Op zondag 1 maart 2020 21:32 schreef MisterWolf het volgende:
[..]
Ik heb het nog, maar de kwaliteit was niet altijd even best. Geregeld ging de stream naar 320x200 voor een minuut, waarna ie weer naar HD sprong. Grote voordeel voor mij is Sky commentaar, als dat er niet bijzat, nam ik hier voor de helft van het geld een pay TV kanaal (maar ja, dan commentaar in het Deens, en met reclame), of kijk ik met 30% reclame (op RTL).
| 1 | 8.248.7.252 f1tv-cdn-cent-live.formula1.com |
oh, super, dank je zal ik eens proberenquote:Op zondag 1 maart 2020 21:46 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Toen ik de vrije training aan het kijken was van Australië had ik wel wat problemen. Ik ben er toen erachter gekomen dat bepaalde servers (ip's) traag reageren. Ik heb toen in het bestand %SystemRoot%\System32\drivers\etc\hosts de volgende regel toegevoegd.
[ code verwijderd ]
Hiermee verbind je elke keer met dezelfde server.
Daarnaast gebruik ik ook deze site (F1 / Multiview F1TV)
De app is een beetje beperkt. Ik kijk via de mobiele website (via gsm of ipad) en dan werkt airplay perfectquote:Op dinsdag 3 maart 2020 09:08 schreef gias het volgende:
Wat casten betreft. Ik gebruik de app op de mobiel en clone het scherm naar de chromecast. Werkt prima. Uiteindelijk is het gewoon raar dat er nog geen echte ondersteuning voor is. Elke streaming app heeft dat. Zelf app's die alleen muziek afspelen.
Het moet dus wel een bewuste keuze zijn, om bijvoorbeeld niet met ziggo te concureren.
Dikke problemen. Kan wel inloggen, maar niet kijken. Om te kijken moet ik subscriden. Als ik subcribe en het Ziggo-account koppel krijg ik:quote:Op vrijdag 3 juli 2020 17:12 schreef Sinister-D- het volgende:
Ik heb 10 minuten geleden nog gekeken om toch een abbo af te sluiten voor F1tv Pro voor ¤65 (nu weer 25% korting) maar op Reddit staat het voor van de problemenik zal het maar weer laten, ongelooflijk dat na 3 jaar die problemen nog altijd niet opgelost zijn...
Eigenaardig, ik betaal in Duitsland met mijn engelse bankquote:Op zondag 5 juli 2020 10:40 schreef Sinister-D- het volgende:
Het is me niet gegund met die F1TVeindelijk een CC in mijn bezit via het Duitse N26, kan ik alsnog geen abbo afsluiten omdat de CC uitgegeven moet zijn in het land waar je het abonnement wilt afsluiten
Dit zou ik dan even met een vpn oplossenquote:Op zondag 5 juli 2020 10:40 schreef Sinister-D- het volgende:
Het is me niet gegund met die F1TVeindelijk een CC in mijn bezit via het Duitse N26, kan ik alsnog geen abbo afsluiten omdat de CC uitgegeven moet zijn in het land waar je het abonnement wilt afsluiten
Dit eventjes geprobeerd, en wat blijkt:quote:
dit dusquote:Op zondag 5 juli 2020 11:02 schreef _Administr8or_ het volgende:
Misschien dat het ermee te maken heeft dat je in Duitsland geen F1TV abo meer kan afsluiten (bedankt SKY)
Het gaat om het adres waar je woont niet de locatie van de bank.quote:Op zondag 5 juli 2020 10:55 schreef XL het volgende:
[..]
Eigenaardig, ik betaal in Duitsland met mijn engelse bank
Geen zorgen, als we straks wèèr een race missen krijg je vast weer een week gratis off-season erbijquote:
Geeft niet. Uitslag was bij voorbaat al bekend.quote:Op zondag 30 augustus 2020 15:28 schreef flipsen het volgende:
Godverdehoerekutkankerkachel, werkt weer eens niet hier
Say whatquote:
Foutje, dat is blijkbaar de Eiffel Grand Prix.quote:
En vervolgens op het support twitter account van F1 TV zonder blikken of blozen vermelden dat het om lokale issues gaat.quote:Op zondag 30 augustus 2020 15:28 schreef flipsen het volgende:
Godverdehoerekutkankerkachel, werkt weer eens niet hier
Eh, volgens mij is er wel een appquote:Op zondag 6 september 2020 22:04 schreef Cyanide- het volgende:
Gvd zijn er ook nog leuke alternatieven? Vandaag maar even een maandje geprobeerd omdat ik geen 15¤ per maand wil betalen aan Ziggo en Mol om bij KPN te kunnen kijken.
Maar manmanman, 2020 en dan geen Android TV app hebben voor zoiets en niet eens kunnen casten vanuit de reguliere apps. Sideloaden op de tv heeft ook weinig nut want het schaalt voor geen meter dus je zit dan lekker naar een miniatuur schermpje in portrait modus te kijken
Je hebt de app http://www.webvideocaster.com en daarbinnen inloggen op f1tv. Je schijnt dan zo te kunnen chromecasten. Er wordt gesuggereerd dat f1tv casten niet aanbied vanwege de tv-rechten.quote:Op zondag 6 september 2020 22:04 schreef Cyanide- het volgende:
Gvd zijn er ook nog leuke alternatieven? Vandaag maar even een maandje geprobeerd omdat ik geen 15¤ per maand wil betalen aan Ziggo en Mol om bij KPN te kunnen kijken.
Maar manmanman, 2020 en dan geen Android TV app hebben voor zoiets en niet eens kunnen casten vanuit de reguliere apps. Sideloaden op de tv heeft ook weinig nut want het schaalt voor geen meter dus je zit dan lekker naar een miniatuur schermpje in portrait modus te kijken
Een native Android TV app ja?quote:Op zondag 6 september 2020 22:19 schreef flipsen het volgende:
[..]
Eh, volgens mij is er wel een appVandaag gelukkig probleemloos kunnen kijken
Oh sorry hoor, ik wist niet dat je boos werd... Had inderdaad over TV heen gelezen, mijn nederige excuus. Heb ook totaal geen ervaring met Android TV apps, zal kennelijk geen markt voor zijn als ze wel een gewone Android app voor mobiel hebben, maar niet voor jouw tvquote:
quote:Op maandag 7 september 2020 13:06 schreef flipsen het volgende:
[..]
Oh sorry hoor, ik wist niet dat je boos werd... Had inderdaad over TV heen gelezen, mijn nederige excuus. Heb ook totaal geen ervaring met Android TV apps, zal kennelijk geen markt voor zijn als ze wel een gewone Android app voor mobiel hebben, maar niet voor jouw tv
Het proberen waard! Had eigenlijk Kodi ingeruild voor Plex, maar staat nog op m'n Android TVquote:Op maandag 7 september 2020 08:53 schreef Sinister-D- het volgende:
@:Cyanide- F1TV add-on van Kodi geen optie?
Movian kun je ook eens proberen. Is ook een app, met een plugin voor F1tv, die ik getest heb op mijn Android TV box. Werkte ook prima, al heb ik de indruk dat die wat minder legaal is, na een (gratisquote:Op maandag 7 september 2020 13:11 schreef Cyanide- het volgende:
Het proberen waard! Had eigenlijk Kodi ingeruild voor Plex, maar staat nog op m'n Android TV
De beveiliging van de streams is niet beste idd.quote:Op maandag 7 september 2020 21:18 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Movian kun je ook eens proberen. Is ook een app, met een plugin voor F1tv, die ik getest heb op mijn Android TV box. Werkte ook prima, al heb ik de indruk dat die wat minder legaal is, na een (gratis) live F2 sessie kreeg ik het verzoek om in te loggen met mijn betaalde F1 account, of een jaar abbo bij de aanbieder van de plugin af te sluiten, kosten: ¤15 voor een kalender jaar
Ik schrijf hem op, ga eerst de Kodi route eens proberen!quote:Op maandag 7 september 2020 21:18 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Movian kun je ook eens proberen. Is ook een app, met een plugin voor F1tv, die ik getest heb op mijn Android TV box. Werkte ook prima, al heb ik de indruk dat die wat minder legaal is, na een (gratis) live F2 sessie kreeg ik het verzoek om in te loggen met mijn betaalde F1 account, of een jaar abbo bij de aanbieder van de plugin af te sluiten, kosten: ¤15 voor een kalender jaar
Bedoel je deze; https://github.com/bbsan2k/plugin.video.f1tvquote:Op maandag 7 september 2020 08:53 schreef Sinister-D- het volgende:
@:Cyanide- F1TV add-on van Kodi geen optie?
Dat zal 'm zijn ja, want een officiële is er niet.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:00 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Bedoel je deze; https://github.com/bbsan2k/plugin.video.f1tv
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |