Die stond op mijn lijstje als plekquote:Op maandag 10 juni 2019 20:11 schreef Dagoduck het volgende:
Excuus, was nog even toeristje spelen in Naarden-Vesting. En kon geen wifi vinden rond de weglegplek.
Andijkis mijn opa geboren.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
38quote:Op maandag 10 juni 2019 21:21 schreef gebrokenglas het volgende:
Op hoeveel verplaatsingen binnen NH achter elkaar zitten we inmiddels?
24x NH tot Meike26 hem in Utreg dumpte.quote:Op maandag 10 juni 2019 22:23 schreef aKboR het volgende:
[..]
wat is de langste streak in een provincie?
Systeemslaven.quote:Op dinsdag 11 juni 2019 16:19 schreef aKboR het volgende:
Waarom zo weinig verplaatsingen doordeweeks???
😁
Ja, iets met werken, geld verdienen, te grote afstand. Kan moeilijk tegen m'n baas zeggen van: "joh, vandaag effe niet want ik moet een stok ophalen."quote:
Maar baas ik zal je (als sluikreclame) noemen op ons super goed bezocht forum. Mega reclame...quote:Op dinsdag 11 juni 2019 18:00 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ja, iets met werken, geld verdienen, te grote afstand. Kan moeilijk tegen m'n baas zeggen van: "joh, vandaag effe niet want ik moet een stok ophalen."
Dan zegt de baas geheid: "Prima, een goede reden om niet te werken. Lever je pasje en je foon gelijk maar in, en het beste hè."![]()
Daar zal mijn baas echt geen * om geven. Zal er last mee krijgen zelfs. Helaas helaas.quote:Op dinsdag 11 juni 2019 18:09 schreef aKboR het volgende:
[..]
Maar baas ik zal je (als sluikreclame) noemen op ons super goed bezocht forum. Mega reclame...![]()
Hoop dat dat in bed niet geldt.quote:Op dinsdag 11 juni 2019 19:32 schreef OscarMopperkont het volgende:
Ik kan prima doordeweeks, maar 9 van de 10 keer mag ik niet
Neem hem dan mee naar Assen, met de TT in aantocht kan de stok mooie stukjes reizenquote:Op dinsdag 11 juni 2019 20:03 schreef Dagoduck het volgende:
Ik kan eventueel tot morgen begin van de middag een kleine verplaatsing doen mits ie hoog in NH ligt, daarna zit ik tot en met zondag in Assen.Moet ie nog wel twee keer verplaatst worden tussen nu en dan.
Dan gaat de stok niet van plaats naar plaats, maar van camping naar camping. En hopelijk belandt 'ie niet bij mensen in de vuurkorf bij de tent, in het kampvuurtje.quote:Op woensdag 12 juni 2019 21:52 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Neem hem dan mee naar Assen, met de TT in aantocht kan de stok mooie stukjes reizen
Mijn vader heeft hem al eens in Witten gelegd. (Waar ik nu bij familie op de camping sta, altijd gekkenhuis hier tijdens de TT van wat ik hoor.)quote:Op woensdag 12 juni 2019 21:52 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Neem hem dan mee naar Assen, met de TT in aantocht kan de stok mooie stukjes reizen
Ooit komt de dag dat N-H "vol" is.😁quote:Op donderdag 13 juni 2019 09:09 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Mijn vader heeft hem al eens in Witten gelegd. (Waar ik nu bij familie op de camping sta, altijd gekkenhuis hier tijdens de TT van wat ik hoor.)
Ik leg zelf de Stok nooit buiten NH
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door Rob op 13-06-2019 12:34:16 ]
Een bonus bij een reeks van vijftig opeenvolgende verplaatsingen binnen Noord-Holland lijkt mij wel wat.quote:Op donderdag 13 juni 2019 12:51 schreef nostra het volgende:
Een eindejaarsbonus kunnen jullie wel vergeten.
En wat mag de bonus dan gaan worden? Er worden 2 stokken in het spel geplaatst.quote:Op donderdag 13 juni 2019 14:56 schreef aKboR het volgende:
[..]
Een bonus bij een reeks van vijftig opeenvolgende verplaatsingen binnen Noord-Holland lijkt mij wel wat.
Fok!BBQ?quote:Op donderdag 13 juni 2019 21:20 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
En wat mag de bonus dan gaan worden? Er worden 2 stokken in het spel geplaatst.
BBQ en ijsje toe dan?quote:Op vrijdag 14 juni 2019 06:57 schreef gebrokenglas het volgende:
Een ijsje maar? Niet meer?
Voor al de toewijding en inzet?
Slecht idee, ik ben nu vlakbij het circuit, tegen de tijd van de TT ben ik weer weg.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 21:45 schreef gebrokenglas het volgende:
Zoals eerder geopperd hier, een keer het noorden een idee? Er gaan vast wel stokverplaatsers naar de TT Assen ofzo?
En dan verplaatsingen in Groningen doen.
quote:Op zaterdag 15 juni 2019 00:54 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Slecht idee, ik ben nu vlakbij het circuit, tegen de tijd van de TT ben ik weer weg.
Blijkbaar niet. Maarja vroeger lag de stok ergens wel eens weken achtereen op een plek. Nog geen reden voor paniek nu dus.quote:Op zaterdag 15 juni 2019 12:07 schreef aKboR het volgende:
Allememaggies niemand onderweg om de stok te slingeren????
Doe maar nog even niet.quote:Op zaterdag 15 juni 2019 19:09 schreef aKboR het volgende:
[..]
eerst even pinpointen, Bakkie thee opdrinken en dan ben ik onderweg..
Oh Oh al iemand onderweg?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Rob op 15-06-2019 19:35:28 ]
Ach zit nog aan mijn thee. Maar wel klaar...quote:Op zaterdag 15 juni 2019 19:35 schreef gebrokenglas het volgende:
Het gaat eens gebeuren: iemand is net bezig de stok uit zijn benarde positie te bevrijden als nr 2 eraan komt rijden.
Relax en meem nog een bak thee.quote:Op zaterdag 15 juni 2019 19:38 schreef aKboR het volgende:
[..]
Ach zit nog aan mijn thee. Maar wel klaar...
quote:Op zaterdag 15 juni 2019 19:50 schreef aKboR het volgende:
[..]
1/2 liter is wel genoeg voor even...
Wel vandaag nog?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Karren maar!
Amsterdam is hiermee geheel volbracht.![]()
quote:Op zaterdag 15 juni 2019 20:15 schreef Stokslag12 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Karren maar!
Amsterdam is hiermee geheel volbracht.![]()
onderweg
ik ken t toevallig
Mooi, gooi ik hem daarna nog ergens heen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 38% gewijzigd door Rob op 16-06-2019 00:24:51 ]
quote:Op zaterdag 15 juni 2019 21:21 schreef aKboR het volgende:
[ afbeelding ]Er is daar op een andere plek ook een bord van, met prachtig uitzicht op de landende vliegtuigen. En eentje op het terrein voor alleen personeel, achter de douane als het ware.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die stonden nog op mijn lijstje.
Nu niet meer dus.
Niets vanaf deze kant nu.quote:Op zaterdag 15 juni 2019 21:41 schreef Stokslag12 het volgende:
[..]
Er is daar op een andere plek ook een bord van, met prachtig uitzicht op de landende vliegtuigen. En eentje op het terrein voor alleen personeel, achter de douane als het ware.
Die stonden nog op mijn lijstje.
Nu niet meer dus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar kun je niet via de A28 of door de polder over de A6 en dan via Muiden langs Amsterdam en zo weer omhoog...quote:Op zondag 16 juni 2019 01:10 schreef Dagoduck het volgende:
Lekker bezig. Iets te ver weg voor mij, anders had ik morgen vanaf de afsluitdijk een stukje doorgereden.
Dan ben ik door het aantal vrije kilometers heen met die huurautoquote:Op zondag 16 juni 2019 08:48 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Maar dan ga je toch niet via Friesland terug maar over de A6 of A28 en dan via Muiden langs Amsterdam en zo weer omhoog...
Het rijdt wat om ja maar scheelt dat heel veel? Even checken met Google maps.quote:Op zondag 16 juni 2019 09:03 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Dan ben ik door het aantal vrije kilometers heen met die huurauto(vinden mijn ouders die betalen niet leuk)
Vergeleken met gewoon naar huis rijden is het 110 kilometer extra, daar gaat het omquote:Op zondag 16 juni 2019 09:08 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Het rijdt wat om ja maar scheelt dat heel veel? Even checken met Google maps.
Edit: het scheelt 30 tot 40km. Toch nog idd. hmm.
Neuh, want mensen van buiten de geweldige provincie NH zijn lui.quote:Op zondag 16 juni 2019 11:45 schreef Nattekat het volgende:
Heeft ie nou al dat klote schiereiland verlaten?
Die moeten minstens een uur door lege saaie polders rijden, en moeten om daar te komen eerst de A10 overleven.quote:Op zondag 16 juni 2019 11:54 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Neuh, want mensen van buiten de geweldige provincie NH zijn lui.
Tja, je moet er wat voor over hebben.quote:Op zondag 16 juni 2019 11:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Die moeten minstens een uur door lege saaie polders rijden, en moeten om daar te komen eerst de A10 overleven.
Die vaders willen eerst uitslapen dus bezoeken kan pas 's middags.quote:Op zondag 16 juni 2019 13:16 schreef aKboR het volgende:
Kom op meer dan de halve dag is al om. Er hadden al zeker 2 verplaatsingen plaats kunnen vinden. Naar en van vader bezoek.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lekker naar zee
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
Daar ben ik laatst toch geweest op die camping?quote:
Ja, daar om de hoekquote:Op zondag 16 juni 2019 17:17 schreef aKboR het volgende:
[..]
Daar ben ik laatst toch geweest op die camping?
[edtt] ja dus. Pff zeker een uur rijden...... ik sla vandaag verder even over. [/edit]
Ik had er echt geen fut meer voor..quote:Op zondag 16 juni 2019 19:03 schreef OscarMopperkont het volgende:
Gaat nou niemand meer rijden? Stom hoor
Doe ik pas als ik hem een keer verplaats. Leg hem een keer rond Utrecht ofzo.quote:Op zondag 16 juni 2019 17:41 schreef aKboR het volgende:
Maringo Het is tijd om bij te werken voor onze broodnodige info.![]()
![]()
quote:Op zaterdag 15 juni 2019 20:15 schreef Stokslag12 het volgende:
[..]Aan welk bord lag ie precies in Schellingwoude?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Karren maar!
Amsterdam is hiermee geheel volbracht.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
https://www.google.com/ma(...)A!2e0!7i16384!8i8192quote:Op maandag 17 juni 2019 16:02 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Aan welk bord lag ie precies in Schellingwoude?
quote:Op zaterdag 15 juni 2019 21:21 schreef aKboR het volgende:
gaan met die banaan!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FokkerwegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Als jij hem nu niet ophaalt wel ja.quote:Op maandag 17 juni 2019 17:27 schreef gebrokenglas het volgende:
Dus de stok blijft even liggen waar 'ie ligt nu?
Je moet 'm ook niet in je handbagage door de controle meenemen.quote:Op maandag 17 juni 2019 17:59 schreef nostra het volgende:
Ben op Schiphol altijd bang dat ze zo'n stok voor een staaf dynamiet aanzien.
Ja minimaal 2 gevondenquote:Op maandag 17 juni 2019 18:13 schreef Stokslag12 het volgende:
[..]
Alleen Cruquius Oost hoeft nog in de Haarlemmermeer, maar heeft dat een plaatsnaambord?
Gelukkig hoeft ie daar niet meer heen. Gelukkig ook geen hond die er naar omkeek toen ik hem ophaalde.quote:Op maandag 17 juni 2019 17:59 schreef nostra het volgende:
Ben op Schiphol altijd bang dat ze zo'n stok voor een staaf dynamiet aanzien.
Er zit dan ook een parkeerplek pal naast het bord.quote:Op maandag 17 juni 2019 19:13 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Gelukkig hoeft ie daar niet meer heen. Gelukkig ook geen hond die er naar omkeek toen ik hem ophaalde.
Jij, met de kano ofzo?quote:Op maandag 17 juni 2019 19:23 schreef aKboR het volgende:
Maaruh...
Is er iemand onderweg naar natte Keet Groote Keeten
Jaja, je bent een kletsmajoor, ga die mergpijp met slot nou maar halen.quote:
Ik kan hem echt niet halen....quote:Op maandag 17 juni 2019 21:33 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Jaja, je bent een kletsmajoor, ga die mergpijp met slot nou maar halen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Rob op 17-06-2019 23:16:23 ]
quote:Op maandag 17 juni 2019 22:23 schreef aKboR het volgende:
Voor het geval dat je me niet geloofd.....FAKE!STOKSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Ik mag nog niet, ben wel in de Haarlemmermeerpolder morgen.quote:
quote:Op maandag 17 juni 2019 22:23 schreef aKboR het volgende:
Voor het geval dat je me niet geloofd.....Hoe waren de pannenkoeken?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
quote:
quote:Op maandag 17 juni 2019 22:23 schreef aKboR het volgende:
Voor het geval dat je me niet geloofd.....Dat is om de hoekSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ben je helaas al te laatquote:
Deze reeks staat al een kleine 10 jaar in mijn actieve topic lijstquote:Op dinsdag 18 juni 2019 19:48 schreef aKboR het volgende:
[..]
Meer een gevalletje... !! Opletten !!en reageren natuurlijk..
Alsof jij van plan was hem te halenquote:
Ja je valt me ook zwaar tegen...quote:
Tip van deze newbie: je kunt ook het vinkje naast de TT gebruiken.quote:Op dinsdag 18 juni 2019 20:15 schreef Filosoofert het volgende:
Tvp voor als hij weer ooit in de buurt is.
Ja maar dan weet niemand dat ik mee wil spelenquote:Op dinsdag 18 juni 2019 20:16 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Tip van deze newbie: je kunt ook het vinkje naast de TT gebruiken.
Gewoon zorgen dat je als eerste bij de Stok! bent en hem verplaatsen.quote:Op dinsdag 18 juni 2019 20:16 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Ja maar dan weet niemand dat ik mee wil spelen
Vergeet Lisserbroek niet.quote:Op dinsdag 18 juni 2019 20:10 schreef aKboR het volgende:
[..]
Ja je valt me ook zwaar tegen...
Eerst mopperen dat de Stok! te hoog ligt en doe jij niks met Naarderbos, Schiphol-Oost en deze locatie..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dan heb je de code toch ook nodig?quote:Op dinsdag 18 juni 2019 20:18 schreef aKboR het volgende:
[..]
Gewoon zorgen dat je als eerste bij de Stok! bent en hem verplaatsen.
Kijk nog meer gemiste kansen door mopperpot Nattekatquote:Op dinsdag 18 juni 2019 20:19 schreef Stokslag12 het volgende:
[..]
Vergeet Lisserbroek niet.
Dat was op de provincie grens...
Even topic op "eerste pagina" lezenquote:Op dinsdag 18 juni 2019 20:19 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Dan heb je de code toch ook nodig?
Omdat ie alweer weg is voordat ik het gezien heb.quote:Op dinsdag 18 juni 2019 20:10 schreef aKboR het volgende:
[..]
Ja je valt me ook zwaar tegen...
Eerst mopperen dat de Stok! te hoog ligt en doe jij niks met Naarderbos, Schiphol-Oost en deze locatie..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sommige plekken heeft ie toch wel even gelegen hoor....quote:Op dinsdag 18 juni 2019 21:50 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat ie alweer weg is voordat ik het gezien heb.
Als je met de auto gaat dan is de kans groot dat ie redelijk op je route ligt vanavondquote:Op woensdag 19 juni 2019 00:44 schreef Dagoduck het volgende:
Ligt ie al? Ben net thuis uit Amsterdam. Morgen nieuw concertje, nieuwe kansen.
Ik weet ut niet zeker, maar het is al avond en denk dat Dagouck al lang thuis is...quote:Op woensdag 19 juni 2019 06:53 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Als je met de auto gaat dan is de kans groot dat ie redelijk op je route ligt vanavond
Ik rij na het concert naar huis, uur of twaalf.quote:Op woensdag 19 juni 2019 19:10 schreef aKboR het volgende:
[..]
Ik weet ut niet zeker, maar het is al avond en denk dat Dagouck al lang thuis is...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Succes![]()
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
Nachtverplaatsingquote:Op donderdag 20 juni 2019 01:31 schreef Dagoduck het volgende:
Te weinig batterij om de flitser te gebruiken, dan maar wat diesellicht.
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 20 juni 2019 01:31 schreef Dagoduck het volgende:
Te weinig batterij om de flitser te gebruiken, dan maar wat diesellicht.
[ afbeelding ]
De eerste die ik tegenkwam was even te lastig om de auto neer te zetten, dus toen maar de eerste rechts.quote:Op donderdag 20 juni 2019 07:51 schreef aKboR het volgende:
[..]En dan net bij het ene bord dat ik niet gemarkeerd had als optie.bij Slootdorp.de andere vier had ik gepind in Google Earth.
Dan blijft de TT wat geüpdate.quote:TT Change:
FOK!STOK door Nederland #261 - >Locatie< (>je username<)
Ik geloof daar niet zo in, alsof iemand die kwaadwillend is niet a. al op FOK! zit of b. even een account daarvoor aanmaakt. Waarom zou iemand die de stok wil doen verdwijnen wel helemaal de moeite nemen naar het bord te reizen maar niet om een account aan te makenquote:Op donderdag 20 juni 2019 18:13 schreef gebrokenglas het volgende:
De lokatie moet toch achter een spoiler? Met opzet, ivm figuren die het spel steeds verziekten door de stok stiekem weg te nemen. Dat heeft aardig wat stokken gekost.
The Stok will go on!quote:Op donderdag 20 juni 2019 18:29 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik geloof daar niet zo in, alsof iemand die kwaadwillend is niet a. al op FOK! zit of b. even een account daarvoor aanmaakt. Waarom zou iemand die de stok wil doen verdwijnen wel helemaal de moeite nemen naar het bord te reizen maar niet om een account aan te maken
Verder weten mensen die de Stok aan een bord vinden en denken 'kutspel, weg dat ding' de locatie al.
En ach, maken we weer een nieuwe stok.
De spoiles maken de laadtijd van een pagina iets sneller als niet alke foto's geladen hoeven te worden. Ik zet meestal achteraf een spoilertje.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door Rob op 20-06-2019 20:38:06 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door Rob op 20-06-2019 23:40:49 ]
quote:Op donderdag 20 juni 2019 20:52 schreef aKboR het volgende:
Klinkt spannend.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Hij is geen modquote:
Het kan mooier.. Ik zal de volgende verplaatsing een aantal shots in het groen maken. Staat leuker ?quote:Op donderdag 20 juni 2019 22:17 schreef Dagoduck het volgende:
Na precies 14 maanden met deze stok maar eens een nieuwe foto in de OP gestopt.
[ afbeelding ]
Raar, ik zie geen mod kleurtje van Dagoquote:Op donderdag 20 juni 2019 22:03 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Wellus.
[ afbeelding ]
Maar goed, je mag weer MopperOscar. Hup hup.
Ik discrimineer niet dus het maakt mij niet uit of hij al dan niet gekleurd is.quote:Op donderdag 20 juni 2019 22:52 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Raar, ik zie geen mod kleurtje van Dago
Ik ben ooit een decembermaand mod geweest. (was een oude screenshot)quote:Op donderdag 20 juni 2019 22:52 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Raar, ik zie geen mod kleurtje van Dago
Oooh dat was dus Fake Newsquote:Op donderdag 20 juni 2019 23:43 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik ben ooit een decembermaand mod geweest. (was een oude screenshot)
Pff, ik zal nog eens mijn best doen op een foto op de P+R van het Naarderbos. Maar is goed. De Stok begint trouwens langzaamaan alweer wat te slijten aan de randen.quote:Op donderdag 20 juni 2019 22:37 schreef aKboR het volgende:
[..]
Het kan mooier.. Ik zal de volgende verplaatsing een aantal shots in het groen maken. Staat leuker ?
Trouwens als ik goed geteld heb mag ik (als ik op tijd en in de buurt ben) de 50ste in de reeks Noord-Holland doen?
Maak jij even een nieuw topic aan (meteen TT updaten). Want jij kan met je abo de OP straks nog 240 uur aanpassen, ik maar 48 uur.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |