Laat haar gaan, ze is een echt een naar persoon in mijn ogen en je verdient beter. Zou als ik jou was echt niets meer terugsturen en hé-le-maal klaar zijn met die spelletjes.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 08:55 schreef snoesje45 het volgende:
En dan krijg ik goedemorgen terug.. en dan?
Oe! <3quote:Op dinsdag 21 mei 2019 10:16 schreef Kopjechino het volgende:
In other news. Het gaat goed tussen mij en mijn date. We gaan zondag afspreken. Met lekker weer naar de dierentuin, met regen glow in the dark golf. Toch nog een beetje soort van sportief
We appen elke dag, en hij maakt een David Bowie artwork voor mij die hij het liefst zondag al wil geven. Hoop alleen niet dat er dan tranen opkomen, want er heeft nog nooit iemand zoiets liefs voor mij gedaan
I approve 👍quote:Op maandag 20 mei 2019 21:39 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Dat moet je juist niet doen. Laat het gaan. Makkelijk gezegd, maar het moet wel.
Ga weer daten, nieuwe vrouwen ontmoeten en probeer het eens op een andere manier. In plaats van hoteldebotel te zijn, haar na dates even paar dagen niet reageren om haar even tijd te geven na een date. Het is voor haar een emotionele achtbaan. Ze heeft gewoon tijd nodig om dat te verwerken en te denken aan die fijne date met jou. Ze moet je verlangen. Als je dan na de date steeds op haar huid zit, werkt dat alleen maar averechts en heeft ze geen tijd om de date te verwerken en om aan je te denken.
Uit ervaring is het zo dat je altijd, maar ook altijd moet meegaan met haar flow. Is ze iemand die niet veel appt, app dan ook niet veel. Appt ze per keer maar 1 zin. Dan app je ook maar 1 zin terug. Appt ze juist heeeel veel. Dan moet je je drang in bedwang houden door evenveel of minder terug te appen. Dus: evenveel terugappen of wat minder is altijd het best. Ga nooit meer appen dan dat zij doet.
Houd appcontact puur voor logistieke doeleinden: waar gaan we daten, wanneer gaan we daten, he gaan we daar komen, waar gaan we van te voren uit eten en hoelaat. PUNT. Houd het classy en zakelijk. Vrouwen houden van duidelijkheid en initiatief. Als jij in je appbericht al deze punten in 1 bericht kunt stoppen, dan weet ze dat je to the point bent en niet van de poespas bent. En dat je niet om dingen heen draait maar van het aanpakken bent. Daar houden vrouwen van.
Als je dit hebt verstuurd en ze geeft een akkoord: niet meer appen!! App haar weer de dag voor de date om te peilen of het doorgaat. Als ze dan ook een akkoord geeft: veel plezier op de date! Ga dan ook niet na haar goedkeuren hele verhalen appen en vragen hoe 'haar dag was'. Dodelijk saai![]()
Laat haar denken aan de date en laat haar de spanning voelen van de date. Als jullie dan iets leuks gaan doen dan is dat helemaal BINGO!
Volgens black-soldier is hij dus slecht bezig. Appen jullie nu dagelijks hoe jullie dag is, of over andere dingen?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 10:16 schreef Kopjechino het volgende:
In other news. Het gaat goed tussen mij en mijn date. We gaan zondag afspreken. Met lekker weer naar de dierentuin, met regen glow in the dark golf. Toch nog een beetje soort van sportief
We appen elke dag, en hij maakt een David Bowie artwork voor mij die hij het liefst zondag al wil geven. Hoop alleen niet dat er dan tranen opkomen, want er heeft nog nooit iemand zoiets liefs voor mij gedaan
Jawel hoor.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 11:59 schreef Uhmmpie het volgende:
Hmm ik date dus enkel met mensen waar ik een fatsoenlijk gesprek mee kan voeren
Je hoeft me niet dood te smsen.. maar puur uitwisseling van de logistiek.. tja
Als ik online al geen gesprek met iemand kan voeren over wat je / me bezig houdt of interesse heeft... ga ik daar niet veel tijd en moeite insteken en er mee afspreken.
Zo zie je maar... er is niet 1 standaardtaktiek van toepassing op alle dates.
Zal best, maar als er na de date weinig app contact is, is dat in mijn ogen geen goed teken. We hebben het over vanalles. En hij is aan het werk, en ik ook (behalve vandaag), dus het is niet zo dat we honderden berichtjes op een dag sturenquote:Op dinsdag 21 mei 2019 12:40 schreef Godshand het volgende:
[..]
Volgens black-soldier is hij dus slecht bezig. Appen jullie nu dagelijks hoe jullie dag is, of over andere dingen?
Even een paar uur laten liggen. Laat haar maar even het werk doen. Je moet je afvragen waarom ze opeens weer een bericht stuurt. Juist ja, omdat jij haar met rust hebt gelaten. Ze zoekt weer aandacht. Als jij die meteen weer geeft, dan heeft ze je weer te pakken (even gechargeerd gezegd).quote:Op dinsdag 21 mei 2019 06:55 schreef snoesje45 het volgende:
Wel gewoon weer een bericht op me telefoon van haar toen ik net wakker werd. Denk dat ik er maar even niet meer op reageer
Jezus christus man.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:30 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Even een paar uur laten liggen. Laat haar maar even het werk doen. Je moet je afvragen waarom ze opeens weer een bericht stuurt. Juist ja, omdat jij haar met rust hebt gelaten. Ze zoekt weer aandacht. Als jij die meteen weer geeft, dan heeft ze je weer te pakken (even gechargeerd gezegd).
Stuur later in de middag weer een bericht terug. Ga niet hele verhalen appen. App zakelijk en koel terug. Probeer te peilen wat ze nou wil. Leg de bal bij haar, zonder hele verhalen te appen maar wel gewoon op haar te reageren. Haar helemaal negeren vind ik niet kunnen. Maar probeer over te komen dat het jou weinig boeit als ze niets met je wil en dat jij gemakkelijk over deze situatie heen kan stappen en nieuwe vrouwen leert kennen. Hoe meer deze situatie jou emotioneel aangrijpt, hoe wanhopiger je overkomt (jaja, even gechargeerd voordat iedereen weer over mij heen valt...).
Pak het koeltjes en zakelijk aan. App met mate en app slechts het noodzakelijke. Mocht je na een paar dagen achter komen dat ze je weer ziet zitten, stel dan een date voor. Let op: ga niet eromheen draaien. Stel dag, tijd, waar, hoe en wat voor in één appbericht. Ga niet over dingen heen draaien. Mocht ze daarop positief antwoorden, laat het dan zo tot de dag voor de date. Ga daartussen niet hele verhalen vertellen en vragen hoe haar dag was. Op de dag voorafgaand aan de date, ga je peilen of het nog doorgaat. That's it.
Ik post met beperkte informatie, dus als dit niet helemaal klopt met jouw situatie, my bad. Ik ken je situatie niet van a tot z. En ik onderschrijf de post van @:Kopjechino
Niet zomaar conclusies trekken zonder argumentenquote:Op dinsdag 21 mei 2019 12:40 schreef Godshand het volgende:
[..]
Volgens black-soldier is hij dus slecht bezig. Appen jullie nu dagelijks hoe jullie dag is, of over andere dingen?
Klopt helemaal. En ze zoekt nu aandacht.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Ze had toch al gezegd dat ze geen relatie zag zitten of heb ik wat gemist?
Ja doe normaal man. Met je gekke regeltjes.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:36 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Jezus Christus heeft er niets mee te maken![]()
Past dit niet in je straatje?
Hoezo?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:38 schreef Cue_ het volgende:
App gewoon zoals je zelf wil. Altijd maar koeltjes reageren kan ook afkeer bij de ander te weeg brengen (hij is niet geintresseerd) en dan ben je wss nog verder van huis.
Als hij/zij jouw stijl van appen niet fijn vindt.. dan passen jullie misschien niet heel goed bij elkaar (als het ver uit elkaar ligt).
Dat jij je laat rondslingeren door vrouwen is niet mijn probleemquote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:40 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ja doe normaal man. Met je gekke regeltjes.
Maar zo staat het in het PUAhandboekquote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:40 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ja doe normaal man. Met je gekke regeltjes.
Nee, met je spelletjes en gedoe. Zeg gewoon wat is wat. Gedoe joh.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:41 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Dat jij je laat rondslingeren door vrouwen is niet mijn probleem![]()
Oké ik stop wel voordat mod me aanpakt
Spelletjes?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:49 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Nee, met je spelletjes en gedoe. Zeg gewoon wat is wat. Gedoe joh.
Nee, ik ben verre van een PUAquote:
Dat idd. Gezeik met regeltjes en ganalyseer altijd.quote:
Ik analyseer ons app contact niet zo. Het is leuk om met hem te praten. Krijg ik een appje, stuur ik er een terug. We hebben elkaar genoeg te vertellen. Voor de eerste date ook al veel gepraat over WhatsApp, en we hebben op de date zelf geen stiltes gehad.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:36 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Niet zomaar conclusies trekken zonder argumenten![]()
Hij is niet slecht bezig. Dit is een totaal andere situatie dan de situatie van die andere user. Tussen hem en @:Kopjechino zit het nog in de beginfase. Maar dan ook écht de beginfase. Die andere user was al een tijdje verder met haar. Ze lag naakt bij hem op de bank (of zoiets). Zij had al aangegeven niets in user te zien. Die situatie vereist een andere aanpak.
@:Kopjechino en meneer zitten in het begin. Dus wat meer appcontact is logisch. Je bent elkaar aan het peilen voor een tweede date. Die meneer vond haar blijkbaar leuk genoeg om veel aandacht aan haar te schenken. Geen enkel probleem, mits de dates er komen. En dat is het criterium. Praten, praten, praten.... er moet wel echt gedate worden. Die gesprekken moeten in real life plaatsvinden. Aangezien ze binnenkort op date gaan, is er geen probleem.
Ja of ze weet niet wat ze wil. Of whatever. Maar die regeltjes en die andere onzin van je daar schiet ook niemand mee op. Gewoon zeggen wat is wat. Beter voor iedereen.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:51 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Spelletjes?
Die speelt zij ja. Moet je dan blij zijn dat ze je opeens weer appt? Een beetje ballen hebben om tegen deze situatie in te gaan is ook wel handig
Prima!quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:53 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Ik analyseer ons app contact niet zo. Het is leuk om met hem te praten. Krijg ik een appje, stuur ik er een terug. We hebben elkaar genoeg te vertellen. Voor de eerste date ook al veel gepraat over WhatsApp, en we hebben op de date zelf geen stiltes gehad.
De tweede date komt er sowieso, of er moet iets heel geks gebeuren.
Er is geen richtlijn voor hoe je met appen naar elkaar. Is de date leuk, heb je daarna nog contact en wordt er gesproken over een tweede date dan prima
Ik denk er niet over na op dat niveau. Wel gedaan met andere dates, maar dit keer niet. In mijn ogen is dat een goed teken.
Daarom zeg ik dat hij moet peilen wat ze wil.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:56 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ja of ze weet niet wat ze wil. Of whatever. Maar die regeltjes en die andere onzin van je daar schiet ook niemand mee op. Gewoon zeggen wat is wat. Beter voor iedereen.
overmatig appen kwam in mijn ervaring alleen voor bij vrouwen die niet leuk waren. Die willen te graagquote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:38 schreef Cue_ het volgende:
App gewoon zoals je zelf wil. Altijd maar koeltjes reageren kan ook afkeer bij de ander te weeg brengen (hij is niet geintresseerd) en dan ben je wss nog verder van huis.
Als hij/zij jouw stijl van appen niet fijn vindt.. dan passen jullie misschien niet heel goed bij elkaar (als het ver uit elkaar ligt).
Mwah of ze vindt hem wel aardig maar is niet verliefd.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:56 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ja of ze weet niet wat ze wil. Of whatever. Maar die regeltjes en die andere onzin van je daar schiet ook niemand mee op. Gewoon zeggen wat is wat. Beter voor iedereen.
Ja, best maar dan nog kan dat duidelijk gecommuniceerd worden. Die spelletjes met die regeltjes slaan nergens op.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:42 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Mwah of ze vindt hem wel aardig maar is niet verliefd.
Niet zo zwartwit hoor... damned.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
quote:Op dinsdag 21 mei 2019 19:30 schreef dop het volgende:
Donderdag date 2, my place.
Ze is zeer enthousiast, ze wil stukgetrokken worden.Wel even netjes je bed vast verschonen op woensdag heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ohjee ik bel bijna elke avond met iemand die wellicht nog weleens een date gaat worden.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:52 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Dat idd. Gezeik met regeltjes en ganalyseer altijd.
In dit geval is er zelfs nog een optie die veel mensen niet meer lijken te kennen en dat is gewoon eens opbellen en een gesprek voeren. Maar dat zal waarschijnlijk ook niwt mogen volgens de huidige dateregels
quote:Op dinsdag 21 mei 2019 19:30 schreef dop het volgende:
Donderdag date 2, my place.
Ze is zeer enthousiast, ze wil stukgetrokken worden.Het is dat je donderdag schrijft en niet vrijdagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik heb maandag een leuke eerste date gehad met een man. Hij is helemaal mijn type qua uiterlijk en we hebben een uurtje koffie gedronken, drie kusjes op de wang en ieder weer naar huis. We konden leuk kletsen, het is een kletskous, maar het was wel oppervlakkig dus hoop dat er wel iets meer diepte gaat komen, waarschijnlijk de derde of vierde date want vrijdag gok ik dat er weinig gepraat gaat worden
Sarcasme. Herken het.
quote:Op dinsdag 21 mei 2019 19:30 schreef dop het volgende:
Donderdag date 2, my place.
Ze is zeer enthousiast, ze wil stukgetrokken worden.Oh wow.. Zei ze dat?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je moet het ook zeker niet gaan analyseren. Gewoon doen wat goed voelt. Als jij zin hebt om hem te appen moet je dat gewoon doen.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:53 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Ik analyseer ons app contact niet zo. Het is leuk om met hem te praten. Krijg ik een appje, stuur ik er een terug. We hebben elkaar genoeg te vertellen. Voor de eerste date ook al veel gepraat over WhatsApp, en we hebben op de date zelf geen stiltes gehad.
De tweede date komt er sowieso, of er moet iets heel geks gebeuren.
Er is geen richtlijn voor hoe je met appen naar elkaar. Is de date leuk, heb je daarna nog contact en wordt er gesproken over een tweede date dan prima
Ik denk er niet over na op dat niveau. Wel gedaan met andere dates, maar dit keer niet. In mijn ogen is dat een goed teken.
Waarom maar een uurtje elkaar gemeet?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 19:52 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Het is dat je donderdag schrijft en niet vrijdag![]()
Ik heb maandag een leuke eerste date gehad met een man. Hij is helemaal mijn type qua uiterlijk en we hebben een uurtje koffie gedronken, drie kusjes op de wang en ieder weer naar huis. We konden leuk kletsen, het is een kletskous, maar het was wel oppervlakkig dus hoop dat er wel iets meer diepte gaat komen, waarschijnlijk de derde of vierde date want vrijdag gok ik dat er weinig gepraat gaat worden
quote:Op dinsdag 21 mei 2019 19:30 schreef dop het volgende:
Donderdag date 2, my place.
Ze is zeer enthousiast, ze wil stukgetrokken worden.Voel je al de vlinders? Hoelang duurt dat bij jou?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er bestaat geen 'handboek' naar mijn mening. Je past je aan de situatie die voorligt. In de ene situatie werkt dat weer wel en de andere situatie niet. Soms werkt niets en moet je weer gaan improviseren.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 20:01 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Je moet het ook zeker niet gaan analyseren. Gewoon doen wat goed voelt. Als jij zin hebt om hem te appen moet je dat gewoon doen.
Als je een bepaald "handboek" moet aanhouden om het succesvol te maken dan vind je elkaar blijkbaar niet leuk genoeg.
Hij moest in het engels naar een verjaardag?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 20:35 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Waarom maar een uurtje elkaar gemeet?
Btw op date 1 had ik 14.30afgesproken tot 20.30 omdat hij nog naar een verjaardag moest , in het Engels. Ik vergeet hem nu hele tijd te beantwoorden alleen omdat ik gewoon ook lekker met andere dingen bezig ben. Maar ik ben in het weekend weer voorzien;).[quote]
quote:Op dinsdag 21 mei 2019 19:45 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Wel even netjes je bed vast verschonen op woensdag heCheckSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
Nou nee een vriendinnetje van mij, hele fijne meid met hoog Eq. Daar mee praat ik vaak over gevoelens.quote:
Nou weet je wel gelijk wat je mag verwachten.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 21:05 schreef dop het volgende:
[..]
Nou nee een vriendinnetje van mij, hele fijne meid met hoog Eq. Daar mee praat ik vaak over gevoelens.
Ze is normaal heel zacht en verstandig.
Maar nu zij ze dus, ik zou haar gewoon stuktrekken. (Viel bijna van mijn stoel).
Dus ik heb mijn date vertelt dat ik wat advies heb gekregen, en toen zij ze dat ze het daar helemaal mee eens was 😂
ik vind haar leuk zij mij. Maar die aantrekking is een behoorlijk deel fysiek.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 20:36 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Voel je al de vlinders? Hoelang duurt dat bij jou?
Komt wel na dat stuk trekkenquote:Op dinsdag 21 mei 2019 21:12 schreef dop het volgende:
[..]
ik vind haar leuk zij mij. Maar die aantrekking is een behoorlijk deel fysiek.
Dus ja vlinders goede vraag.
Ze is lief begripvol en we kunnen gemakkelijk praten.
Vooral over de app.
Op de eerste date ook wel maar mountainbiken is al fysiek waar bij je geen lange gesprekken hebt.
En daar na was het vrij snel soort van stevig knuffelen.
Dat voelt natuurlijk heel fijn voor beide. Maar of dat dan de vlinders zijn of wat anders 🤔
Omdat het een heel spontane date was. We hebben allebei een vol schema en hij bleek toevallig maandagmiddag een uurtje tijd te hebben voor hij door moest naar een andere afspraak en voor mij idem. Dus het was: ik kan er over een half uur zijn? Anders hadden we een week moeten wachten en dat wilden we niet. Aankomende vrijdag tweede date en dat is idem: sochtends 2 uurtjes tijd voor we allebei weer andere afspraken hebben.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 20:35 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Waarom maar een uurtje elkaar gemeet?
Btw op date 1 had ik 14.30afgesproken tot 20.30 omdat hij nog naar een verjaardag moest , in het Engels. Ik vergeet hem nu hele tijd te beantwoorden alleen omdat ik gewoon ook lekker met andere dingen bezig ben. Maar ik ben in het weekend weer voorzien;).[quote]
Vraag het?quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:20 schreef snoesje45 het volgende:
Dame in kwestie stuurt na ongeveer 30 uur alweer een berichtje nadat ik niet meer reageerde op de laatste.
Ze weet niet wat ze wil gok ik
Tips??
Weet je nog wel wat je zelf wilt eigenlijk.quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:20 schreef snoesje45 het volgende:
Dame in kwestie stuurt na ongeveer 30 uur alweer een berichtje nadat ik niet meer reageerde op de laatste.
Ze weet niet wat ze wil gok ik
Tips??
Wat ik zei.. wellicht is er toch grijs gebied tussen ” wil een relatie” en “ik wil je nooit meer horen of zien”.quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:20 schreef snoesje45 het volgende:
Dame in kwestie stuurt na ongeveer 30 uur alweer een berichtje nadat ik niet meer reageerde op de laatste.
Ze weet niet wat ze wil gok ik
Tips??
quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:28 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Wat ik zei.. wellicht is er toch grijs gebied tussen ” wil een relatie” en “ik wil je nooit meer horen of zien”.
Je kunt ook gewoon vrienden worden bijvoorbeeld.
Waarom heb je tips nodig voor iemand die je heeft afgewezen maar blijkbaar toch aandacht van je wil zonder verdere commitment?quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:20 schreef snoesje45 het volgende:
Dame in kwestie stuurt na ongeveer 30 uur alweer een berichtje nadat ik niet meer reageerde op de laatste.
Ze weet niet wat ze wil gok ik
Tips??
quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:28 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Wat ik zei.. wellicht is er toch grijs gebied tussen ” wil een relatie” en “ik wil je nooit meer horen of zien”.
Je kunt ook gewoon vrienden worden bijvoorbeeld.
Omdat ze misschien twijfeltquote:Op woensdag 22 mei 2019 15:56 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Waarom heb je tips nodig voor iemand die je heeft afgewezen maar blijkbaar toch aandacht van je wil zonder verdere commitment?
Dan is dat toch aan haar om daar iets mee te doen? Ik zou haar appen dat je ivm jouw gevoelens voor haar alleen contact wil als ze ervoor wil gaan. Anders kunnen jullie immers ook geen echte vriendschap ontwikkelen en is het voor jou extra moeilijk om erover heen te groeien. Dat begrijpt ze vast wel toch, als ze jou ook het beste gunt enzoquote:
Ik zeg het nog 1 keer: kap gewoon met haar, dit is echt niet wat je wil hoor.quote:
man, man, man.quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:20 schreef snoesje45 het volgende:
Dame in kwestie stuurt na ongeveer 30 uur alweer een berichtje nadat ik niet meer reageerde op de laatste.
Ze weet niet wat ze wil gok ik
Tips??
Die gast spreekt geen Nederlands? Aangezien hij aan de UGENT studeert.quote:Op woensdag 22 mei 2019 21:36 schreef Naregenkomtzon het volgende:
De boy die ik nu zaterdag zie woont wel een afstandje van mij vandaan en werkt (een goede baan) fulltime (en moet er soms paar maanden voor naar het buitenland) en doet 2e master ernaast , en is daar mee klaar binnen 2weken(heeft al andere master afgerond) hij moet ook in het weekend doorwerken en vaak naar België Gent voor zijn master zijn maar ik zie hem al zaterdag 13.00 omdat hij extra vroeg opstaat om aan zijn thesis te zitten en mij erna te kunnen zien.
Ik kan het altijd appreciëren als ze hun best doen quality time met mij te hebben, ondanks de afstand of drukte. En boeiend als ze afstandje wonen/ andere cultuur hebben/ het kut is om Engels te moeten spreken , ik ga ze daardoor niet afwijzen, als ze mij leuk vinden zorg ik er wel voor dat ze uiteindelijk maar bij mij gaan wonen, Nederlands leren en mijn plannen maar gaan opvolgen. Ik heb uit zijn vorige relaties opgemaakt dat hij zelfs met zijn wiskunde studie ivm een relatie ermee gestopt was, zegt wel wat dat hij bereid is wat op te offeren voor een vrouw.
Hij ging ook al naar een verjaardag in het Engels...quote:Op woensdag 22 mei 2019 21:42 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Die gast spreekt geen Nederlands? Aangezien hij aan de UGENT studeert.
Hij is oekraiins of hoe je dat ook schrijft.quote:Op woensdag 22 mei 2019 21:42 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Die gast spreekt geen Nederlands? Aangezien hij aan de UGENT studeert.
Dat is geen antwoord op mijn vraagquote:Op woensdag 22 mei 2019 21:43 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hij ging ook al naar een verjaardag in het Engels...
Nee klopt.quote:Op woensdag 22 mei 2019 21:43 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag
Oekraïensquote:Op woensdag 22 mei 2019 21:43 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Hij is oekraiins of hoe je dat ook schrijft.
Hoe bedoel je? Er bestaan internationale vrienden en collega'squote:Op woensdag 22 mei 2019 21:43 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hij ging ook al naar een verjaardag in het Engels...
Ja maar hoe ga je naar een verjaardag in het Engels? Is dat een speciale outfit ofzo?quote:Op woensdag 22 mei 2019 21:44 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Er bestaan internationale vrienden en collega's
Sorry Jasmin maar ik weet oprecht niet wat je aan het lullen bent maar ik vind je vermoeiend en zeurendquote:Op woensdag 22 mei 2019 21:46 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja maar hoe ga je naar een verjaardag in het Engels? Is dat een speciale outfit ofzo?
quote:Op woensdag 22 mei 2019 21:47 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Sorry Jasmin maar ik weet oprecht niet wat je aan het lullen bent
Heerlijkquote:Op woensdag 22 mei 2019 21:47 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Sorry Jasmin maar ik weet oprecht niet wat je aan het lullen bent maar ik vind je vermoeiend en zeurend
Valt mij trouwens op dat je erg de nadruk legt op zijn studie en een goede baan. Dat die meerdere malen naar het buitenland moet etc. Waarom leg je zoveel nadruk op deze dingen en niet op wat voor persoon hij is?quote:Op woensdag 22 mei 2019 21:47 schreef Naregenkomtzon het volgende:
[..]
Sorry Jasmin maar ik weet oprecht niet wat je aan het lullen bent maar ik vind je vermoeiend en zeurend
Zelf mogen ze niks meer nadat ze in jouw handen zijn gevallen?quote:Op woensdag 22 mei 2019 21:36 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Grote Oekraïnse neusboy die ik nu zaterdag zie woont wel een afstandje van mij vandaan en werkt (een goede baan) fulltime (en moet er soms paar maanden voor naar het buitenland) en doet 2e master ernaast , en is daar mee klaar binnen 2weken(heeft al andere master afgerond) hij moet ook in het weekend doorwerken en vaak naar België Gent voor zijn master zijn maar ik zie hem al zaterdag 13.00 omdat hij extra vroeg opstaat om aan zijn thesis te zitten en mij erna te kunnen zien.
Ik kan het altijd appreciëren als ze hun best doen quality time met mij te hebben, ondanks de afstand of drukte. En boeiend als ze afstandje wonen/ andere cultuur hebben/ het kut is om Engels te moeten spreken , ik ga ze daardoor niet afwijzen, als ze mij leuk vinden zorg ik er wel voor dat ze uiteindelijk maar bij mij gaan wonen, Nederlands leren en mijn plannen maar gaan opvolgen. Ik heb uit zijn vorige relaties opgemaakt dat hij zelfs met zijn wiskunde studie ivm een relatie ermee gestopt was, zegt wel wat dat hij bereid is wat op te offeren voor een vrouw.
Want @Naregenkomtzon is een trolquote:Op woensdag 22 mei 2019 21:51 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Valt mij trouwens op dat je erg de nadruk legt op zijn studie en een goede baan. Dat die meerdere malen naar het buitenland moet etc. Waarom leg je zoveel nadruk op deze dingen en niet op wat voor persoon hij is?
Grote kans dat je een dikke trol bent (letterlijk of figuurlijk, dat vult een ieder maar voor zichzelf inquote:Op woensdag 22 mei 2019 21:36 schreef Naregenkomtzon het volgende:
Grote Oekraïnse neusboy die ik nu zaterdag zie woont wel een afstandje van mij vandaan en werkt (een goede baan) fulltime (en moet er soms paar maanden voor naar het buitenland) en doet 2e master ernaast , en is daar mee klaar binnen 2weken(heeft al andere master afgerond) hij moet ook in het weekend doorwerken en vaak naar België Gent voor zijn master zijn maar ik zie hem al zaterdag 13.00 omdat hij extra vroeg opstaat om aan zijn thesis te zitten en mij erna te kunnen zien.
Ik kan het altijd appreciëren als ze hun best doen quality time met mij te hebben, ondanks de afstand of drukte. En boeiend als ze afstandje wonen/ andere cultuur hebben/ het kut is om Engels te moeten spreken , ik ga ze daardoor niet afwijzen, als ze mij leuk vinden zorg ik er wel voor dat ze uiteindelijk maar bij mij gaan wonen, Nederlands leren en mijn plannen maar gaan opvolgen. Ik heb uit zijn vorige relaties opgemaakt dat hij zelfs met zijn wiskunde studie ivm een relatie ermee gestopt was, zegt wel wat dat hij bereid is wat op te offeren voor een vrouw.
Sttt.quote:Op woensdag 22 mei 2019 22:02 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Want @:Naregenkomtzon is een trol
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |