Ja uhhh das niet de bedoelingquote:
Hey, voorbereidend werk voor je ontsluiting enzovoorts. Nu pannekoeken eten met gepureerde ananasharten enzovoorts, dan 'lekker' barenquote:
❤quote:Op vrijdag 10 mei 2019 10:59 schreef pinquit het volgende:
wat goed dat je gepraat hebt Ela! En heel fijn dat het geholpen heeft 💛
Ik zou zelf die controle laten denk ik, maar misschien vind je het nog wel fijn om iets bevestigd te krijgen. Sowieso fijn om met je lief samen te gaan!
Ik ga nu twijfelen of ik er wel klaar voor benik zoek nu de hele tijd naar dingen die ik misschien ben vergeten maar wel echt moet. Er moet toch een reden zijn dat 't weer gestopt is!
Komt vast goed. Ik heb alleen totaaal geen "zin" om me in ons gezin te mengen beneden. Heb net gedouched en zit op m'n bed met thee en chocolaatjes en eigenlijk vind ik het helemaal goed zo.
Jaaaaa! Gaaf is dat hequote:Op vrijdag 10 mei 2019 23:10 schreef -Mellow- het volgende:
Ik kan m'n baby nu ook van buiten zien bewegen. Zo'n kronkelende buik .Ik vind het zo bizar en onwerkelijk,en bijzonder en mooi. Wow
Precies wat ik wilde zeggen. Dat duurde bij mij toen nog 47 uur ofzo.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 00:54 schreef Stippelrientje het volgende:
Een inleiding wil ook niet zeggen dat je die dag je kindje ontmoeten gaat![]()
Dat kan dan nog altijd dagen duren
quote:Op vrijdag 10 mei 2019 23:23 schreef Sisu het volgende:
[..]
Jaaaaa! Gaaf is dat he![]()
Ik probeer het altijd te filmen, maar dan houdt hij zich opeens rustig(er). Zie je bijv nog maar 1 schop i.p.v. de 30 die hij ervoor deed enzo. Trollbaby![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 11 mei 2019 14:25 schreef elamanilo het volgende:
Ohhh! Mooi!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 11 mei 2019 14:25 schreef elamanilo het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Let me see you stripped down to the bone
quote:Op zaterdag 11 mei 2019 14:25 schreef elamanilo het volgende:
Wauw! En hartjes voor je laatste post, wat heerlijk dat je het zo kan voelen nuSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
is ook zo.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 21:42 schreef elamanilo het volgende:
Dat is heel normaal met al die hormonen, vooral zo in de allerlaatste periode van de zwangerschap. Dan verandert er weer van alles mbt dir hormonen en zo.Helemaal niet gek dus, maar soms ook stom! Ik hoop dat je baby lekker snel buiten wil komen spelen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Want ro weet het hoor . Straks is ze grote zus, er gaat voor haar een boel veranderen wat ze niet bewust weet, maar onbewust wel. Mama is anders, er komen spulletjes voor een baby, mensen zeggen dat ze straks ' de grote zus ' is. De uitdaging is alleen hoe je daar nu als hoogzwangere Ro een stukje zekerheid mee kan geven.
Laatste loodjes-dames, bedankt hoeveel ik van jullie heb mogen leren en lezen de afgelopen maanden al. Dit is echt zo fijn. Veel herkenning, nu ook nog steeds. Ik voel mij hierdoor de laatste weken steeds meer een met mijn lichaam, ik merk aan alles dat het klaar maakt voor het moederschap en bevalling, maar er nog niet helemaal is. Mijn intuitie is zoveel sterker geworden, het vertrouwen in mijn lijf, kind en man groeit nog met de dag. Het is zo prettig dat ik mijn zwangerschap op deze manier mag beleven. Het klinkt onwijs zweef zo, maar ik ben daarin ook nog ontzettend nuchter. Ik werd gisteren ook heel erg blij van deze Tedtalk:
Slapen is ineens wel wat meer een uitdaging aan het worden hier. Men neme:
Mijn bedhelft. Je gooit daarop een 2 persoonsdekbed met zijkanten opgerold om voedingskussen met voedingskussen ter hoogte van handig voor benen/voeten. Dan een kussen voor onder mijn kont en een voor onder mijn hoofd/schouders. Dan kan ik liggen en gooi ik mn normale dekbedje over mij heen. Gemiddeld 1x per uur wakker want slaaphouding ligt niet meer lekker of het is te warm, dus pak ik het kleed wat over mij heen ligt. Het opgerolde dekbed kan ik op een comfortabelere manier kwijt onder mijn buik, maar geeft aan de achterkant weer genoeg steun zodat ik wel goed blijf liggen met mijn bekken. Had namelijk nu 3 nachten gehad waarbij ik wakker werd met zoveel pijn in mijn heupen dat het echt niet meer leuk was. Dus ik ben nu bezig met mijn comfortabele wolk te bouwen voor goede nachtrust, omgeven door zoveel mogelijk zachtheid.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En inderdaad. Moederdag! Fijne dag allemaal! Met jullie mini baby's, buikbaby of gewoon al grote broers en zussen..
[ Bericht 4% gewijzigd door Sisu op 12-05-2019 12:29:53 (dt) ]Zonder hoop geen leven.
Ach, als je niet bekend bent met diabetes mellitus type 1 en/of veelvuldig vocht hebt verloren (braken, diarree) dan zou ik me er niet druk om maken hoor!quote:Op zondag 12 mei 2019 11:15 schreef Sicilia het volgende:
Ik had een bijzonder ochtendje gister. Ik had het vermoeden dat ik een blaasontsteking had, dus ik heb mijn ochtend urine opgevangen en naar de huisartsenpost gebracht. Ik moest nog bloed prikken, ook voor de nipt, dus het leek mij wel handig om dat dan ook maar meteen te doen. Bloedprikken moest nuchter i.v.m. bepalen nuchtere glucose waarden, want vader met diabetes. Kom ik bij de arts om de uitslag van mijn urine te bespreken, vraagt ze of ik heel erg aan het braken of aan het vasten ben? De ketonen in mijn urine waren namelijk wel erg hoog (4+). Toen ik aangaf dat niets van dit alles aan de hand is, maar dat ik nog nuchter ben i.v.m. het bloedprikken zei ze: Ah oké, we dachten even dat we u zouden moeten opnemen. Ik moest vervolgens een foto van het scherm met de uitslag maken en deze appen naar mijn verloskundige, had geen blaasontsteking, dus kon gaan.
En nu neemt mijn hoofd een loopje met me en maak ik mij druk om die ketonenHeb de foto naar de verloskundige gemaild, ben benieuwd naar hun reactie morgen.
Sorry beetje #liefdagboek! Fijne moederdag allemaal!
Thanks voor je reactie! Ik eet juist erg graag koolhydraten, ontbijt met witte ovenbroodjes, afgelopen week iedere dag geluncht met pasta. Het aankomen wil ook maar niet lukken, terwijl eten prima gaat, ik blijf rond de 47 kilo hangen.quote:Op zondag 12 mei 2019 12:45 schreef June. het volgende:
[..]
Ach, als je niet bekend bent met diabetes mellitus type 1 en/of veelvuldig vocht hebt verloren (braken, diarree) dan zou ik me er niet druk om maken hoor!
Dan komt het waarschijnlijk door het nuchter zijn. Eet je toevallig weinig koolhydraten? Dan heb je sowieso al meer ketonen in je urine.
#exitdoktermodus
En fijne Moederdag allemaal! Mijn vriend heeft voor me ontbijt op bed gemaakt
Ela, mijn dochter was ook een lichtgewichtje die haar temperatuur ook moeilijk kon vasthouden. Ze doen dan 24 uurs opname om de glucose spiegels in de gaten te houden. Na die 24 uur was alles in orde en konden we weer naar huisquote:Op zondag 12 mei 2019 11:18 schreef elamanilo het volgende:
Ceviche, van harte gefeliciteerd! Ik begrijp nog niet helemaal waarom je kleintje met 3kg in het ziekenhuis moet blijven?! Maar hopelijk mogen jullie vlug terug naar huis.![]()
quote:Op zondag 12 mei 2019 13:51 schreef elamanilo het volgende:
Sisu, mijn vroedvrouw houdt dezelfde UD aan als jij en Pinq, dus ik sta nr 1 samen met jullie!
Klinkt als een bijzondere droom! Geen idee wat het kan betekenen.
Ahhh Okee! Helpt huid op huid niet genoeg dan? Of is dat ook wat ze in de gaten houden?quote:Op zondag 12 mei 2019 14:17 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Ela, mijn dochter was ook een lichtgewichtje die haar temperatuur ook moeilijk kon vasthouden. Ze doen dan 24 uurs opname om de glucose spiegels in de gaten te houden. Na die 24 uur was alles in orde en konden we weer naar huis
Ook, maar wij hadden ook nog eens de 'pech' dat mijn dochter ook nog eens dysmatuur was. Zij woog maar 2465 gram bij 39+6. Een reden daarvoor is nooit gevonden. Zij dronk haar voeding leeg, kwam netjes 40 gram per dag aan om de dag erop die alweer afgevallen te zijn. Groeien én jezelf warm houden is pittig als je zo klein bent. Uiteindelijk een beetje extra voeding, een laagje kleding extra en een kruik erbij, en het kwam helemaal goed. Inmiddels is ze alweer 5 hoorquote:Op zondag 12 mei 2019 15:15 schreef elamanilo het volgende:
[..]
Ahhh Okee! Helpt huid op huid niet genoeg dan? Of is dat ook wat ze in de gaten houden?
Ook zoiets. Gewoon de volgende afspraak.quote:Op zondag 12 mei 2019 21:01 schreef automatic_ het volgende:
Gefeliciteerd Chan! Mooi cadeautje![]()
![]()
Ik ga morgen of dinsdag maar eens bellen ivm de NIPT uitslag. 29/4 geprikt, dus de 10 werkdagen zijn morgen om...
Hoelang duurde het bij jullie tot je de uitslag had?
5 werkdagen, werd gebeld met de uitslag door het ziekenhuis omdat ik net over mocht naar verloskundigequote:Op zondag 12 mei 2019 21:01 schreef automatic_ het volgende:
Gefeliciteerd Chan! Mooi cadeautje![]()
![]()
Ik ga morgen of dinsdag maar eens bellen ivm de NIPT uitslag. 29/4 geprikt, dus de 10 werkdagen zijn morgen om...
Hoelang duurde het bij jullie tot je de uitslag had?
Ik kreeg een week later een mail van de vk met de uitslagbrief (ondertekend door mijn oude prof, grappig toevalquote:Op zondag 12 mei 2019 21:01 schreef automatic_ het volgende:
Gefeliciteerd Chan! Mooi cadeautje![]()
![]()
Ik ga morgen of dinsdag maar eens bellen ivm de NIPT uitslag. 29/4 geprikt, dus de 10 werkdagen zijn morgen om...
Hoelang duurde het bij jullie tot je de uitslag had?
Bij mij belden ze precies op werkdag 10. Dus zou morgen nog even afwachten en anders even bellen.quote:Op zondag 12 mei 2019 21:01 schreef automatic_ het volgende:
Gefeliciteerd Chan! Mooi cadeautje![]()
![]()
Ik ga morgen of dinsdag maar eens bellen ivm de NIPT uitslag. 29/4 geprikt, dus de 10 werkdagen zijn morgen om...
Hoelang duurde het bij jullie tot je de uitslag had?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |