Apart dat zaken die al onder de aandacht zijn gebracht nogmaals herhaald moeten blijven worden.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 00:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hoe is dit in godsnaam een antwoord op mijn post?
[..]
Leg die logica eens uit dan.
Als je het blijkbaar weet kan je het hier ook wel onder woorden brengen om ons jouw perspectief te laten zienen niet zeggen dat je daar geen zin in hebt want waarom zou je hier dan posten ook
Leg het eens goed uit dan.quote:
Ja ze moesten blijven omdat ze zeker een leuk einde voor die personages hadden bedacht, maar ze vonden het dan te laf om ze te laten schuilen. En daarom overleven ze knuffelende zombies.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 00:43 schreef Montagui het volgende:
[..]
Eens. GOT was een serie waarin fouten afgestraft werden en dat lijkt nu niet meer te gebeuren. Helemaal eens. Jaime, Brienne, Samwell.......teveel ondoden. Het zou, gelet op de reacties, een fenomenale (IN YOUR FACE) zijn als toch zeker 1 of 2 dood blijkt te zijn. Kan....
Hoop het (gelet op de serie), maar qua andere belangen zal het wel weer niet.
Echt jammer.. en kut. GOT leek me juist een serie waarin de belangen van de acteurs niet zouden gelden. Maar lijkt er nu wel op..........of misschien toch niet............dat weten we pas na de volgende aflevering.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 00:46 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Dus dat en daar leg ik me bij neer, commercie daalt op ons allen neer.
"Bittersweet".quote:Op vrijdag 3 mei 2019 00:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Leg het eens goed uit dan.
[..]
Ja ze moesten blijven omdat ze zeker een leuk einde voor die personages hadden bedacht, maar ze vonden het dan te laf om ze te laten schuilen. En daarom overleven ze knuffelende zombies.
De schrijvers hebben heel vaak extra scènes geschreven omdat ze de acteurs zo leuk vonden, ipv dat het logisch was voor het personage (Ellaria Sand als grootste voorbeeld in seizoen 5, die had eigenlijk rust moeten zoeken na de dood van Oberyn maar wilde ineens wraak).quote:Op vrijdag 3 mei 2019 00:50 schreef Montagui het volgende:
[..]
Echt jammer.. en kut. GOT leek me juist een serie waarin de belangen van de acteurs niet zouden gelden. Maar lijkt er nu wel op..........of misschien toch niet............dat weten we pas na de volgende aflevering.
Dany die doodgaat en Jon die op de troon komt tegen zijn zin in.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 00:51 schreef Montagui het volgende:
[..]
"Bittersweet".
Wat is daarover jou interpretatie?
En als dat niet gebeurd...ben je dan zuur?quote:[b]Op vrijdag 3 mei 2019 00:57 schreef [url=https://forum.fok.nl/user/profile
Dany die doodgaat en Jon die op de troon komt tegen zijn zin in.
Nee want het boeit mij vrij weinig meer.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 00:59 schreef Montagui het volgende:
[..]
En als dat niet gebeurd...ben je dan zuur?
Verwoesting van Cersei?quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee want het boeit mij vrij weinig meer.
Ik ben op het punt gekomen dat ik het echt totaal niet meer serieus kan nemen, al zal ik het nog wel kijken hoor voor de ergernis. Kijken hoelang ik het volhou.
Arya zal haar wel vermoorden.quote:
Dat ligt er maar net aan hoe dat eventueel gebeurt natuurlijk.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
En dan moeten we allemaal klappen en juichen want het is epic.
Ik denk Tyrionquote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Arya zal haar wel vermoorden.
En dan moeten we allemaal klappen en juichen want het is epic.
Ik vind dat best apart....dat ik de verhaallijn (met ook wat fantasie) kan volgen en dat anderen bij het minste of geringste van dat kan niet meteen afhaken.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee want het boeit mij vrij weinig meer.
Ik ben op het punt gekomen dat ik het echt totaal niet meer serieus kan nemen, al zal ik het nog wel kijken hoor voor de ergernis. Kijken hoelang ik het volhou.
In geen enkel geval zal het vervullend zijn, maar ik ben nu op het punt dat ik het nog hilarisch zal vinden ook.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:05 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Dat ligt er maar net aan hoe dat eventueel gebeurt natuurlijk.
Wie kan de verhaallijn niet volgen dan?quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:10 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ik vind dat best apart....dat ik de verhaallijn (met ook wat fantasie) kan volgen en dat anderen bij het minste of geringste van dat kan niet meteen afhaken.
kNee, dat moet niet en dat zal niet. Ik klap zelf ook pas als het klopt.....nel als net de NK>quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Arya zal haar wel vermoorden.
En dan moeten we allemaal klappen en juichen want het is epic.
Eh jawel, Game Of Thronesquote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
Nja alle mensen die denken dat het punt van dit verhaal het strijden om de troon is volgen het vooral niet echt goed.
Die titel hebben ze gekozen omdat het eerste boek uit de serie 'A Song of Ice and Fire' zo heet, ze wilden eigenlijk elk seizoen een andere boektitel geven maar kozen uiteindelijk voor de herkenbaarheidquote:
Jij, en veel zuren blijkbaar niet.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
In geen enkel geval zal het vervullend zijn, maar ik ben nu op het punt dat ik het nog hilarisch zal vinden ook.
[..]
Wie kan de verhaallijn niet volgen dan?
Ok ,ik heb de boeken niet gelezenquote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die titel hebben ze gekozen omdat het eerste boek uit de serie 'A Song of Ice and Fire' zo heet, ze wilden eigenlijk elk seizoen een andere boektitel geven maar kozen uiteindelijk voor de herkenbaarheid
Dus dat zegt verder niks over de gehele verhaallijn behalve dat het een coole naam was wat lekker vlot van de tong rolt.
Ik heb het idee dat de kritische mensen uit dit topic het een stuk beter begrijpen dan de mensen die deze episode geweldig vondenquote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:17 schreef Montagui het volgende:
[..]
Jij, en veel zuren blijkbaar niet.
Veel zuren accepteren niet dat hun idee van GOT niet werkelijkheid wordt. In wezen bewijzen zijn het gelijk van GOT. GOT volgt de verwachtingen niet,
Mehquote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat de kritische mensen uit dit topic het een stuk beter begrijpen dan de mensen die deze episode geweldig vonden
Maar goed je bent aan het trollen (mag ik hopen althans).
Maar dit had niks te maken met een slechte verfilming van bronmateriaal (want dat is er simpelweg niet), maar het had gewoon cruciale fouten in het script op zichzelf.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:17 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Ok ,ik heb de boeken niet gelezenIk snap je, want ik heb de boeken van Tolkien eerst gelezen en de films waren anders.
En daar ga ik weer uitleggen dat de schrijver (creatief) op de hielen werd gezeten. Zo werkt dat niet.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar dit had niks te maken met een slechte verfilming van bronmateriaal (want dat is er simpelweg niet), maar het had gewoon cruciale fouten in het script op zichzelf.
Ice and Fire is wat mij betreft mega belagnrijk.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die titel hebben ze gekozen omdat het eerste boek uit de serie 'A Song of Ice and Fire' zo heet, ze wilden eigenlijk elk seizoen een andere boektitel geven maar kozen uiteindelijk voor de herkenbaarheid
Dus dat zegt verder niks over de gehele verhaallijn behalve dat het een coole naam was wat lekker vlot van de tong rolt.
De schrijver van het boek heeft niks te maken met het schrijfwerk van deze scripts.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:21 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
En daar ga ik weer uitleggen dat de schrijver (creatief) op de hielen werd gezeten. Zo werkt dat niet.
Ja en dat hebben ze dus verneukt.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:23 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ice and Fire is wat mij betreft mega belagnrijk.
Uitleg? Zie een eerde posting.
Dat geeft hij aan maar men wil meer meer meer. En als hij geen medewerking geeft dan nemen de commercielen het gewoon over. Robot-schrijvers, wil je dat.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De schrijver van het boek heeft niks te maken met het schrijfwerk van deze scripts.
De halfspaces werden niet goed benut.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:44 schreef BlaZ het volgende:
The Battle of Winterfell tactics analysed: Crimes Against Medieval Realism
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hopelijk is dat inderdaad wishful thinking, dat zou echt een bizar tenenkrommend cliché zijnquote:Op vrijdag 3 mei 2019 00:14 schreef Montagui het volgende:
[..]
Daarna vind ik wel de neiging om de 'hoofdrolspelers' te ontzien niet GOT. Alhoewel ik het niet verwacht zou het nog wel kunnen dat in 1 van de shots in de volgende aflevering we Jaime en Brienne dood in elkaars armen zien liggen. Ik verwacht dat dat wishful thinking is....
Ik denk dat ik dat maar niet ga kijken. Gok dat ik me zo alleen nog maar meer ga ergeren aan hoe ze de battle hebben gedaanquote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:44 schreef BlaZ het volgende:
The Battle of Winterfell tactics analysed: Crimes Against Medieval Realism
Dat vond ik juist wel mooi! Dany wist daardoor imo dat Jon een Targaryan was en dus tegen vuur moet kunnen. Ze kon dus mooi de fik zetten in die 50 wights die Jon hadden omsingeld na de grote resurrectie om hem te redden. Anders was Jon niet meer te redden op dat moment.quote:Op donderdag 2 mei 2019 22:00 schreef YT123 het volgende:
[..]
Aflevering 2 was goed toen ik hem eerst zag, maar achteraf vind ik hem nogal zinloos. Waarom al die personages afscheid van elkaar laten nemen als toch bijna iedereen blijft leven? Waarom Jon al aan Daenerys laten vertellen dat ze familie zijn als het uiteindelijk nul invloed gaat hebben in het gevecht? Als de halve cast ook echt was gestorven was het een ander verhaal.
Ik denk het wel. Zou anders een nutteloos plot zijn.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 09:30 schreef lichtknopje het volgende:
Zou Bronn zich nog aan zijn opdracht houden en Tyrion en Jamie vermoorden in opdracht van Cersei? Ik denk het niet.
Wat dat betreft past het prima in de schrijfstijl van D&Dquote:Op vrijdag 3 mei 2019 09:39 schreef so.original het volgende:
[..]
Ik denk het wel. Zou anders een nutteloos plot zijn.
Of hij doet juist iets anders en trekt samen met Jaime op ofzo.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 09:39 schreef so.original het volgende:
[..]
Ik denk het wel. Zou anders een nutteloos plot zijn.
Bronn kills Cerseiquote:Op vrijdag 3 mei 2019 09:41 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Of hij doet juist iets anders en trekt samen met Jaime op ofzo.
quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:20 schreef So_Surreal het volgende:
Coolblue heeft bij hun TV's een producten filter serieus een optie Aanbevolen televisie gebruik met als optie 'Game of Thrones S08E03 kijken'
[ afbeelding ]
Marketingmonsters!quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:20 schreef So_Surreal het volgende:
Coolblue heeft bij hun TV's een producten filter serieus een optie Aanbevolen televisie gebruik met als optie 'Game of Thrones S08E03 kijken'
[ afbeelding ]
Of de (minder) kritische mensen reageren niet of nauwelijks in dit topic, omdat er wat mij betreft enorm denigrerend op gereageerd wordt. Dit bedoel ik niet op de man af, maar in het algemeen. Ik lees dit topic al een heel eind mee en heb best wel meningen en theorieën om kritiek te weerleggen of te bediscussiëren. Het gaat mij echter ook om de manier waarop. 'Super leuk' dat het een 'FOK' ding is om (vies)mad te roepen als iemand een andere mening heeft en dit een paar keer probeert uit te leggen. Dit doet mijn inziens afbraak op de kwaliteit van een goede discussie. Ik mis in dit topic het 'Agree to disagree' principe.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 01:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat de kritische mensen uit dit topic het een stuk beter begrijpen dan de mensen die deze episode geweldig vonden
Goede postquote:Op vrijdag 3 mei 2019 11:20 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Of de (minder) kritische mensen reageren niet of nauwelijks in dit topic, omdat er wat mij betreft enorm denigrerend op gereageerd wordt. Dit bedoel ik niet op de man af, maar in het algemeen. Ik lees dit topic al een heel eind mee en heb best wel meningen en theorieën om kritiek te weerleggen of te bediscussiëren. Het gaat mij echter ook om de manier waarop. 'Super leuk' dat het een 'FOK' ding is om (vies)mad te roepen als iemand een andere mening heeft en dit een paar keer probeert uit te leggen. Dit doet mijn inziens afbraak op de kwaliteit van een goede discussie. Ik mis in dit topic het 'Agree to disagree' principe.
(vies)mad.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 11:20 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Of de (minder) kritische mensen reageren niet of nauwelijks in dit topic, omdat er wat mij betreft enorm denigrerend op gereageerd wordt. Dit bedoel ik niet op de man af, maar in het algemeen. Ik lees dit topic al een heel eind mee en heb best wel meningen en theorieën om kritiek te weerleggen of te bediscussiëren. Het gaat mij echter ook om de manier waarop. 'Super leuk' dat het een 'FOK' ding is om (vies)mad te roepen als iemand een andere mening heeft en dit een paar keer probeert uit te leggen. Dit doet mijn inziens afbraak op de kwaliteit van een goede discussie. Ik mis in dit topic het 'Agree to disagree' principe.
Hehehehequote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:20 schreef So_Surreal het volgende:
Coolblue heeft bij hun TV's een producten filter serieus een optie Aanbevolen televisie gebruik met als optie 'Game of Thrones S08E03 kijken'
[ afbeelding ]
De mensen met de kritiek hebben gewoon argumenten gegeven, en degene die juist niet die kritiek hebben komen dan alleen met opmerkingen als "Wat ben je zuur" of "Dan kijk je toch niet" wat helemaal geen goede discussies stimuleert en alleen ruimte wil laten voor positieve teksten.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 11:20 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Of de (minder) kritische mensen reageren niet of nauwelijks in dit topic, omdat er wat mij betreft enorm denigrerend op gereageerd wordt. Dit bedoel ik niet op de man af, maar in het algemeen. Ik lees dit topic al een heel eind mee en heb best wel meningen en theorieën om kritiek te weerleggen of te bediscussiëren. Het gaat mij echter ook om de manier waarop. 'Super leuk' dat het een 'FOK' ding is om (vies)mad te roepen als iemand een andere mening heeft en dit een paar keer probeert uit te leggen. Dit doet mijn inziens afbraak op de kwaliteit van een goede discussie. Ik mis in dit topic het 'Agree to disagree' principe.
Klopt. Het mes snijdt aan twee kanten.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 12:50 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De mensen met de kritiek hebben gewoon argumenten gegeven, en degene die juist niet die kritiek hebben komen dan alleen met opmerkingen als "Wat ben je zuur" of "Dan kijk je toch niet" wat helemaal geen goede discussies stimuleert en alleen ruimte wil laten voor positieve teksten.
Die lui weten wel hoe marketing werkt.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:20 schreef So_Surreal het volgende:
Coolblue heeft bij hun TV's een producten filter serieus een optie Aanbevolen televisie gebruik met als optie 'Game of Thrones S08E03 kijken'
[ afbeelding ]
Ik ben gewoon een afleveringen kijker en kijk niet naar de analyses, makersvideo's enz. Daardoor mis ik ook dwarsverbanden tussen bijvoorbeeld dingen die in seizoen 2 gezegd zijn waardoor ik had kunnen weten hoe dingen nu in seizoen 8 lopen.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 11:20 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Of de (minder) kritische mensen reageren niet of nauwelijks in dit topic, omdat er wat mij betreft enorm denigrerend op gereageerd wordt. Dit bedoel ik niet op de man af, maar in het algemeen. Ik lees dit topic al een heel eind mee en heb best wel meningen en theorieën om kritiek te weerleggen of te bediscussiëren. Het gaat mij echter ook om de manier waarop. 'Super leuk' dat het een 'FOK' ding is om (vies)mad te roepen als iemand een andere mening heeft en dit een paar keer probeert uit te leggen. Dit doet mijn inziens afbraak op de kwaliteit van een goede discussie. Ik mis in dit topic het 'Agree to disagree' principe.
"Televisie gebruik" is daar nog wel het meestquote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:20 schreef So_Surreal het volgende:
Coolblue heeft bij hun TV's een producten filter serieus een optie Aanbevolen televisie gebruik met als optie 'Game of Thrones S08E03 kijken'
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 3 mei 2019 11:20 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Of de (minder) kritische mensen reageren niet of nauwelijks in dit topic, omdat er wat mij betreft enorm denigrerend op gereageerd wordt. Dit bedoel ik niet op de man af, maar in het algemeen. Ik lees dit topic al een heel eind mee en heb best wel meningen en theorieën om kritiek te weerleggen of te bediscussiëren. Het gaat mij echter ook om de manier waarop. 'Super leuk' dat het een 'FOK' ding is om (vies)mad te roepen als iemand een andere mening heeft en dit een paar keer probeert uit te leggen. Dit doet mijn inziens afbraak op de kwaliteit van een goede discussie. Ik mis in dit topic het 'Agree to disagree' principe.
Star Wars is echt heel slecht.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 13:51 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Omdat het een Starwars plaatje is denk ik.
Je bent zelf slechtquote:
Ik vond het persoonlijk geen geweldige aflevering:quote:Op vrijdag 3 mei 2019 13:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
"Als je het een topaflevering vond heb je het niet zo goed begrepen."
"Als je het een matige aflevering vond heb je niet goed gekeken."
Etc. Matig, slecht.
Had je maar een tv bij CoolBlue moeten kopen.quote:
Ja ok, dat is misschien mijn eigen fout dan.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 13:59 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Had je maar een tv bij CoolBlue moeten kopen.
Prima natuurlijk, maar het komt soms over alsof mensen het zelf niet leuk vonden en dan zeggen dat je het niet goed gezien hebt of het gewoon niet begrijpt als jij het wél leuk vond (geldt uiteraard niet voor iedereen). Alsof je, wanneer je een 'echte' fan bent, het automatisch niet leuk/mooi/genieten kon vinden.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 13:58 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik vond het persoonlijk geen geweldige aflevering:
- erg donker
- aardig wat plot armour
- ondanks foreshadowing, toch een behoorlijke deus ex machina einde
- mijn verwachtingen waren misschien te hoog
- al vanaf Se1E01 verhalen over 'Winter is coming', is die nu alweer voorbij dan?
- vanaf de eerste keer dat Grey Worm, Jaime, Dany, Jon en Brienne 2 ziljard zombies overleefden, wist je al dat zij in elk geval zouden blijven leven
Het zal vast cinematografisch mooi zijn geweest, maar het was te donker om dat goed te kunnen beoordelen. En als ik enkel mooie beelden wil kan ik wel naar Planet Earth kijken.
Daarbij dacht ik vooral 'oh ja, wel logisch om die dingen niet oneindig door te laten vuren als die Dothraki daar bezig zijn'. Nou waren ze dat een half minuutje later niet meer....quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:12 schreef DonRaja het volgende:
Oh en dat hele leger strategie ding heb ik niet opgemerkt. Het enige wat ik dacht, was dat er wel erg weinig stenen lagen bij die katapults.
De Dothraki hadden niet eens dragonglass arakhs, dus wat was hun plan sowieso?quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Daarbij dacht ik vooral 'oh ja, wel logisch om die dingen niet oneindig door te laten vuren als die Dothraki daar bezig zijn'. Nou waren ze dat een half minuutje later niet meer....![]()
Die hadden toch wel dragonglass? Daar was Gendry met z'n posse toch voor meegekomen?quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De Dothraki hadden niet eens dragonglass arakhs, dus wat was hun plan sowieso?
"Hey, er begint er één te rennen. Kom we gaan er allemaal achteraan ALALALALALALALALALALA."quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De Dothraki hadden niet eens dragonglass arakhs, dus wat was hun plan sowieso?
Oh ja, dat was het moment dat Ser Friendzone nog dacht ook plot armour te hebben.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:15 schreef heywoodu het volgende:
[..]
"Hey, er begint er één te rennen. Kom we gaan er allemaal achteraan ALALALALALALALALALALA."
Ik geloof niet dat daar een plan achter zat, dat was gewoon een gevalletje zelfoverschatting. Als het echt een plan was geweest had iemand ook wel het signaal gegeven om aan te vallen
Zal Jan Sneeuw met hulp van Sam Terwijl en Arja Sterk op de ijzeren stoel terecht komen? Of tante Daniek ?quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:12 schreef heywoodu het volgende:
Voor degenen die met Nederlandse ondertiteling kijken: worden de namen ook vertaald? Zoals Greyjoy wat in het Nederlands (zie ik nu) Grauwvreugd is?![]()
https://westeropedia.fandom.com/nl/wiki/Huis_Grauwvreugd
Toen hij terug kwam galopperen dacht ik dat hij een wight wasquote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:18 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Oh ja, dat was het moment dat Ser Friendzone nog dacht ook plot armour te hebben.
Zo te zien hebben ze alleen Greyjoy verneukt?quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:12 schreef heywoodu het volgende:
Voor degenen die met Nederlandse ondertiteling kijken: worden de namen ook vertaald? Zoals Greyjoy wat in het Nederlands (zie ik nu) Grauwvreugd is?![]()
https://westeropedia.fandom.com/nl/wiki/Huis_Grauwvreugd
Jan Sneeuw, met Geest naast zichquote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:18 schreef Momo... het volgende:
[..]
Zal Jan Sneeuw met hulp van Sam Terwijl en Arja Sterk op de ijzeren stoel terecht komen? Of tante Daniek ?
Hij ging net te laat dood om een wight te worden. Zou toch wel de ultieme nachtmerrie zijn voor Dany, een ondode stalkert...quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:19 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Toen hij terug kwam galopperen dacht ik dat hij een wight was
"Winterfell" maar dan met één "l"quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:12 schreef heywoodu het volgende:
Voor degenen die met Nederlandse ondertiteling kijken: worden de namen ook vertaald? Zoals Greyjoy wat in het Nederlands (zie ik nu) Grauwvreugd is?![]()
https://westeropedia.fandom.com/nl/wiki/Huis_Grauwvreugd
Wel een stalkert waar zij ook veel om gafquote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:21 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Hij ging net te laat dood om een wight te worden. Zou toch wel de ultieme nachtmerrie zijn voor Dany, een ondode stalkert...
Een beta-orbiterquote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:22 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wel een stalkert waar zij ook veel om gafEn eentje met een hart van goud
Als dat toch echt was, de vrouw van wie je houdt neukt iedereen behalve jou. Sterker nog, je moet op wacht staan terwijl ze dat doet. Er zijn er voor minder doorgedraaid.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:22 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wel een stalkert waar zij ook veel om gafEn eentje met een hart van goud
Allemaal in stukjes gebarsten.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:27 schreef EdvandeBerg het volgende:
Trouwens; de NK is dood, maar hoe zit het met de andere White Walkers?
Zag er niet zo uitquote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:14 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Die hadden toch wel dragonglass? Daar was Gendry met z'n posse toch voor meegekomen?
Maar ze hebben dit voorbereid hè, slaat nergens op dat iedereen er maar achter aan rent terwijl ze de tegenstander niet eens zien.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:15 schreef heywoodu het volgende:
[..]
"Hey, er begint er één te rennen. Kom we gaan er allemaal achteraan ALALALALALALALALALALA."
Ik geloof niet dat daar een plan achter zat, dat was gewoon een gevalletje zelfoverschatting. Als het echt een plan was geweest had iemand ook wel het signaal gegeven om aan te vallen
Welk boek is dat ookal weer, dat historische?quote:Op donderdag 2 mei 2019 23:04 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Klopt. Dat loopt alleen met die Aemong/Aegon. Dat loopt ook zo dood als de pest, lol. Vond dat zelf ook niet echt leuk in dat historische boek trouwens. Teveel draken.
Ik zou er ook niet blij van wordenquote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:28 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Als dat toch echt was, de vrouw van wie je houdt neukt iedereen behalve jou. Sterker nog, je moet op wacht staan terwijl ze dat doet. Er zijn er voor minder doorgedraaid.
Ik hoop dat er nog wat leven in the Lands of Always Winter.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:27 schreef EdvandeBerg het volgende:
Trouwens; de NK is dood, maar hoe zit het met de andere White Walkers?
Fire and Bloodquote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:30 schreef Funzel het volgende:
Welk boek is dat ookal weer, dat historische?
Ja weet ik veel, ik ben ook geen Dothraki, maar ze lijken nogal overtuigd van hun tactiek: iedereen verliest als ze er gewoon volle bak op knallen. Maar ja, ondoden hebben daar redelijk hard schijt aan.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zag er niet zo uit
[..]
Maar ze hebben dit voorbereid hè, slaat nergens op dat iedereen er maar achter aan rent terwijl ze de tegenstander niet eens zien.
Of dat er naast de Night King ook nog een Night Emperor rond loopt.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik hoop dat er nog wat leven in the Lands of Always Winter.
Of the Day King in het zuidelijke continent waar we nog nooit iets over gehoord hebben behalve dat Naath en de Summer Isles even genoemd zijn.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 14:32 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Of dat er naast de Night King ook nog een Night Emperor rond loopt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |