Hoe zeker is dat? Ik dacht juist dat het 3 mei zou zijn?quote:Op maandag 29 april 2019 09:33 schreef sasquatsch het volgende:
De Grand Prix van Nederland gaat waarschijnlijk gehouden worden op 10 mei 2020 in plaats van de GP van Spanje volgens het wekelijkse nieuwsoverzicht van Joe Saward in mijn mailbox. Ook Duitsland zal van de kalender af gaan om plaats te maken voor Hanoi.
Silverstone zou een nieuwe deal hebben tot en met 2022.
Center Parcs is nog te boekenquote:Op maandag 29 april 2019 09:33 schreef sasquatsch het volgende:
De Grand Prix van Nederland gaat waarschijnlijk gehouden worden op 10 mei 2020 in plaats van de GP van Spanje volgens het wekelijkse nieuwsoverzicht van Joe Saward in mijn mailbox. Ook Duitsland zal van de kalender af gaan om plaats te maken voor Hanoi.
Silverstone zou een nieuwe deal hebben tot en met 2022.
Uit het artikel:quote:Op maandag 29 april 2019 09:40 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Hoe zeker is dat? Ik dacht juist dat het 3 mei zou zijn?
quote:The first Grand Prix in Europe in 2020 will be the new Dutch Grand Prix, which we believe will take place at Zandvoort on May 10 next year.
quote:
quote:The event will, by all accounts,
take the place of the Spanish Grand Prix, leaving that event off the calendar. The switch highlights the departure from F1 of Fernando Alonso and the subsequent drop in interest in F1 in Spain, and the rise of Dutch interest as
Max Verstappen becomes a stronger and stronger force.
De GP verkeert in zwaar weer, zo vergezocht is het niet dat het zal verdwijnen.quote:Op maandag 29 april 2019 13:11 schreef Lionheaad het volgende:
Contract voor Spanje loopt wel af dit jaar. Maakten in 2017 en 2018 wel verlies.
Conclusie dat hij geheel van de kalender zal verdwijnen vind ik wel erg vroeg.
Volgens mij zijn ze nog in onderhandeling en heeft de provincie Catalonië aangegeven dat ze er nog wel geld voor over hebben.
Duitsland verrast me totaal niet. Is al jaren lastig om daar de GP van de grond te krijgen.quote:Op maandag 29 april 2019 13:14 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De GP verkeert in zwaar weer, zo vergezocht is het niet dat het zal verdwijnen.
Duitsland verrast me wel, en dat zo ik echt gigantisch kut vinden gezien wat er voor terug komt voor bagger.
Mwoah als Ferrari volgend jaar Mick Schumacher in de Alfa Romeo lepelt dan krijgen ze Hockenheim zo weer uitverkocht hoor.quote:Op maandag 29 april 2019 13:15 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Duitsland verrast me totaal niet. Is al jaren lastig om daar de GP van de grond te krijgen.
Maar Mick is niet zo goed.quote:Op maandag 29 april 2019 13:58 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Mwoah als Ferrari volgend jaar Mick Schumacher in de Alfa Romeo lepelt dan krijgen ze Hockenheim zo weer uitverkocht hoor.
Klopt, B rijder maar wordt flink gehyped door Ferrari en FOM dankzij zijn achternaam.quote:
Niet echt. Hockenheim wilde altijd al om het jaar een GP organiseren en alleen door druk van Liberty zijn ze voor dit jaar daar van afgeweken en loopt het contract na dit jaar af.quote:Op maandag 29 april 2019 13:14 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De GP verkeert in zwaar weer, zo vergezocht is het niet dat het zal verdwijnen.
Duitsland verrast me wel, en dat zo ik echt gigantisch kut vinden gezien wat er voor terug komt voor bagger.
dit Hockenheim-circuit is ook treurigheidquote:Op maandag 29 april 2019 14:35 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Niet echt. Hockenheim wilde altijd al om het jaar een GP organiseren en alleen door druk van Liberty zijn ze voor dit jaar daar van afgeweken en loopt het contract na dit jaar af.
Ik zat jankend voor de tv toen die helikopter opsteeg.quote:Op woensdag 1 mei 2019 08:28 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Tijd vliegt, maar heb dat moment nooit bewust meegemaakt.
Tijd vliegtquote:
Zie ook: SPT / DTM #3 Met Robin Frijns bij Audi!quote:Op woensdag 1 mei 2019 10:52 schreef spectrumanalyser het volgende:
Zaterdag om 16:10 is de eerste race van de WSeries. Het is live te volgen op het Ziggo tv-kanaal Ziggo Racing.
Ik zou eerder hier kijken aangezien het geen DTM betreftquote:Op woensdag 1 mei 2019 12:59 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Zie ook: SPT / DTM #3 Met Robin Frijns bij Audi!
30 april en 1 mei. Niet de 29ste. Toen crashte Barrichello hard, maar die overleefde de crash.quote:Op woensdag 1 mei 2019 13:38 schreef THEFXR het volgende:
[..]
x2, want op 30 April ging er ook een coureur heen.
Had alleen een gebroken neus, wat een klap was dat ook...quote:Op woensdag 1 mei 2019 14:07 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
30 april en 1 mei. Niet de 29ste. Toen crashte Barrichello hard, maar die overleefde de crash.
dat zeg ik toch, "op 30 April"quote:Op woensdag 1 mei 2019 14:07 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
30 april en 1 mei. Niet de 29ste. Toen crashte Barrichello hard, maar die overleefde de crash.
Dat vind ik van Jules ook maar het is nooit populair dat soort dingen te ventileren helaas.quote:Op woensdag 1 mei 2019 15:24 schreef tja77 het volgende:
Ratzenberger natuurlijk ook treurig.
Maar daar had ik minder mee als persoonlijkheid, en was toch ook enigszins eigen schuld.
De post die je quote was van de 29stequote:
Dat was Ralf Schumacher eigenlijk ook niet en die redde het ook. En kijk nar Stroll. Hij is niet superslecht maar zo'n beetje iedereen is het er over eens dat er grotere talenten in die auto hadden kunnen zitten. Dus Mick gaat het echt wel tot de F1 schoppen.quote:
Echt wel ja. Een inktzwarte bladzijde in de sportquote:Op woensdag 1 mei 2019 09:22 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik zat jankend voor de tv toen die helikopter opsteeg.
Godver wat een heftig weekend in de F1 was dat.
quote:Op woensdag 1 mei 2019 16:06 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
De post die je quote was van de 29ste
#nattekrant
quote:Op woensdag 1 mei 2019 14:49 schreef Smacked_Actor het volgende:
[..]
Had alleen een gebroken neus, wat een klap was dat ook...
Ook tot Ferrari?quote:Op woensdag 1 mei 2019 16:29 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Dat was Ralf Schumacher eigenlijk ook niet en die redde het ook. En kijk nar Stroll. Hij is niet superslecht maar zo'n beetje iedereen is het er over eens dat er grotere talenten in die auto hadden kunnen zitten. Dus Mick gaat het echt wel tot de F1 schoppen.
ook zo lekker rechtopgezet door de stewardsquote:Op woensdag 1 mei 2019 18:58 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Wat een klapper, eigenlijk de heftigste van dat weekend
Nee dat niet. Mijn post was gewoon meer om aan te geven dat je met een hoop geld ook ver kan komen. Kijk Stroll bv. Die Mick Schumacher kan racen maar het is geen wereldtopper. Maar zet hem in een Ferrari en hij doet gewoon met de top 6 mee hoor. Zelfs Stroll zou gewoon met de top 6 meedoen in een Ferrari, komt gewoon door het gat tussen de top 3 teams en de rest.quote:
Ralf was echt niet slecht. Liet bij Jordan mooie dingen zien en had bij Williams BMW ook een hele sterke fase. Uiteindelijk voor het geld gekozen bij Toyota.quote:Op woensdag 1 mei 2019 16:29 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Dat was Ralf Schumacher eigenlijk ook niet en die redde het ook. En kijk nar Stroll. Hij is niet superslecht maar zo'n beetje iedereen is het er over eens dat er grotere talenten in die auto hadden kunnen zitten. Dus Mick gaat het echt wel tot de F1 schoppen.
Eigenlijk hetzelfde wat gebeurt bij Ricciardo dus? Nu hij bij Renault zit, is zijn carričre ook bijna voorbij...quote:Op donderdag 2 mei 2019 01:56 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Ralf was echt niet slecht. Liet bij Jordan mooie dingen zien en had bij Williams BMW ook een hele sterke fase. Uiteindelijk voor het geld gekozen bij Toyota.
met het verschil dat Toyota alles had om de absolute top de worden (a la Mercedes nu) qua budget, topmensen uit andere takken van de autosport en megafaciliteiten in Keulen bv. En Renault, tsja, budget kan niet tippen aan de toppers, Abiteboul als leider, en een team waar ze nog steeds mee bezig zijn om het op te bouwen sinds ze het terug gekocht hebben van Genii Capital en daar ook nog een deel goede mensen van weggejaagd hebben.quote:Op donderdag 2 mei 2019 09:05 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Eigenlijk hetzelfde wat gebeurt bij Ricciardo dus? Nu hij bij Renault zit, is zijn carričre ook bijna voorbij...
Nou inderdaad, wat kansloosquote:Op woensdag 1 mei 2019 20:00 schreef Ener-G het volgende:
[..]
ook zo lekker rechtopgezet door de stewards
Het grote verschil is dat Ralf Schumacher volgens mij niet zo'n geliefd persoon in de paddock was. Dat heeft Ricciardo wel mee en is een enorme pr-booster voor je team.quote:Op donderdag 2 mei 2019 09:05 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Eigenlijk hetzelfde wat gebeurt bij Ricciardo dus? Nu hij bij Renault zit, is zijn carričre ook bijna voorbij...
Maar dan rijdt-ie waarschijnlijk dus wel de rest van z'n carričre bij mindere teams dan waar-ie eerder voor reed.quote:Op donderdag 2 mei 2019 11:57 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Het grote verschil is dat Ralf Schumacher volgens mij niet zo'n geliefd persoon in de paddock was. Dat heeft Ricciardo wel mee en is een enorme pr-booster voor je team.
Ik gok dat hij straks nog wel eens het plekje van Raikkonen over kan nemen als hij er na 2020 mee stopt of naar McLaren gaat als Sainz of Norris progressie maken (most likely Norris dan).
Die Sainz zal dan wel een pleuris hekel aan Ricciardo krijgen dan. Op het moment dat Sainz eindelijk een beetje aanspraak kan gaan maken op eem RB zitje blijft Ricciardo nog zitten. Gaat Sainz vervolgens weg naar Renault om daar verder te groeien jn zn carriere moet ie plaats maken voor Ricciardo. Als hij hem straks ook uit die Mclaren duwt zou het helemaal pijnlijk zijnquote:Op donderdag 2 mei 2019 11:57 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Het grote verschil is dat Ralf Schumacher volgens mij niet zo'n geliefd persoon in de paddock was. Dat heeft Ricciardo wel mee en is een enorme pr-booster voor je team.
Ik gok dat hij straks nog wel eens het plekje van Raikkonen over kan nemen als hij er na 2020 mee stopt of naar McLaren gaat als Sainz of Norris progressie maken (most likely Norris dan).
Waarom zou Ricciardo interesse hebben in een Sauber zitje? Dat is een dood spoor. Renault gaat de top wel weer halen, Sauber nooit.quote:Op donderdag 2 mei 2019 11:57 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Het grote verschil is dat Ralf Schumacher volgens mij niet zo'n geliefd persoon in de paddock was. Dat heeft Ricciardo wel mee en is een enorme pr-booster voor je team.
Ik gok dat hij straks nog wel eens het plekje van Raikkonen over kan nemen als hij er na 2020 mee stopt of naar McLaren gaat als Sainz of Norris progressie maken (most likely Norris dan).
Zo is het niet gegaan. In eerste instantie wilde Renault Sainz definitief overnemen van Red Bull en voor 2019 hun Hulkenberg/Sainz line-up behouden. Maar rancuneus als ze bij Red Bull zijn wilden ze daar niet aan meewerken. Vervolgens heeft Renault Ricciardo weggekaapt bij Red Bull zoals we allemaal weten. Omdat ze een Verstappen/ Sainz line-up niet zagen zitten had Red Bull er opeens geen probleem mee om Sainz naar McLaren te laten vertrekken.quote:Op donderdag 2 mei 2019 13:18 schreef opreis het volgende:
[..]
Die Sainz zal dan wel een pleuris hekel aan Ricciardo krijgen dan. Op het moment dat Sainz eindelijk een beetje aanspraak kan gaan maken op eem RB zitje blijft Ricciardo nog zitten. Gaat Sainz vervolgens weg naar Renault om daar verder te groeien jn zn carriere moet ie plaats maken voor Ricciardo. Als hij hem straks ook uit die Mclaren duwt zou het helemaal pijnlijk zijn
Als Renault weer top is dan is Ricciardo denk ik geen F1 coureur meer, die wordt ook al 30 dit jaarquote:Op donderdag 2 mei 2019 14:16 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Waarom zou Ricciardo interesse hebben in een Sauber zitje? Dat is een dood spoor. Renault gaat de top wel weer halen, Sauber nooit.
[..]
Zo is het niet gegaan. In eerste instantie wilde Renault Sainz definitief overnemen van Red Bull en voor 2019 hun Hulkenberg/Sainz line-up behouden. Maar rancuneus als ze bij Red Bull zijn wilden ze daar niet aan meewerken. Vervolgens heeft Renault Ricciardo weggekaapt bij Red Bull zoals we allemaal weten. Omdat ze een Verstappen/ Sainz line-up niet zagen zitten had Red Bull er opeens geen probleem mee om Sainz naar McLaren te laten vertrekken.
Het is dus niet zo dat Ricciardo Sainz uit de Renault gedrukt heeft maar het heeft puur met het kinderachtige gedrag van Red Bull te maken.
Kimi is 38. Dus als Ricciardo het net zo lang vol houdt, dan heeft Renault nog bijna 9 jaar om een fatsoenlijke auto te bouwenquote:Op donderdag 2 mei 2019 14:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als Renault weer top is dan is Ricciardo denk ik geen F1 coureur meer, die wordt ook al 30 dit jaar
quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:28 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Kimi is 38. Dus als Ricciardo het net zo lang vol houdt, dan heeft Renault nog bijna 9 jaar om een fatsoenlijke auto te bouwen
Je hoeft niet op je top te zijn om wereldkampioen te worden, als je auto maar goed genoeg is.quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:30 schreef Tarado het volgende:
[..]ja is Kimi nog zo goed als op z'n 29e?
Je zuigt vanalles uit je duim.quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:16 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Zo is het niet gegaan. In eerste instantie wilde Renault Sainz definitief overnemen van Red Bull en voor 2019 hun Hulkenberg/Sainz line-up behouden. Maar rancuneus als ze bij Red Bull zijn wilden ze daar niet aan meewerken. Vervolgens heeft Renault Ricciardo weggekaapt bij Red Bull zoals we allemaal weten. Omdat ze een Verstappen/ Sainz line-up niet zagen zitten had Red Bull er opeens geen probleem mee om Sainz naar McLaren te laten vertrekken.
Het is dus niet zo dat Ricciardo Sainz uit de Renault gedrukt heeft maar het heeft puur met het kinderachtige gedrag van Red Bull te maken.
Oke.quote:
en je teammaat net niet goed genoegquote:Op donderdag 2 mei 2019 14:33 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Je hoeft niet op je top te zijn om wereldkampioen te worden, als je auto maar goed genoeg is.
Zie Button bijvoorbeeld
Hier lekker jouw tekstenquote:
Ach, als Ricciardo het onderspit delft tegen Hulkenberg dan willen ze liever Hulkenberg. En Italiaanse media zijn enorm gecharmeerd van Verstappen ondanks dat ze hem in 2016 en 2017 bijna kapot schreven vanwege zijn gedrag om de baan.quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:36 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Wellicht dat Ferrari in de toekomst nog een optie voor Ricciardo kan zijn als Vettel echt het onderspit gaat delven ten opzicht van Leclerc en fouten blijft maken. Ik denk niet dat Ferrari Leclerc en Verstappen aan elkaar wil koppelen.
Het klopt allemaal wat ik geschreven heb. Jij bent gewoon niet goed op de hoogte met je "Ricciardo heeft Sainz uit de Renault gedrukt."quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:40 schreef opreis het volgende:
[..]
Hier lekker jouw teksten
1 In eerste instantie wilde Renault Sainz definitief overnemen van Red Bull en voor 2019 hun Hulkenberg/Sainz line-up behouden.
2 Maar rancuneus als ze bij Red Bull zijn wilden ze daar niet aan meewerken.
voor zo ver ik weet geld dat alleen voor 2018 en was Sainz in 2019 gewoon vrij om te gaan
3 Het is dus niet zo dat Ricciardo Sainz uit de Renault gedrukt heeft maar het heeft puur met het kinderachtige gedrag van Red Bull te maken.
Ik zeg ook niet dat hij slecht was, maar geen niveau M.Schumacher. Net als zijn zoon dus.quote:Op donderdag 2 mei 2019 01:56 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Ralf was echt niet slecht. Liet bij Jordan mooie dingen zien en had bij Williams BMW ook een hele sterke fase. Uiteindelijk voor het geld gekozen bij Toyota.
zie Verstappen toch nog eerder naar Mercedes gaanquote:Op donderdag 2 mei 2019 14:42 schreef opreis het volgende:
[..]
Ach, als Ricciardo het onderspit delft tegen Hulkenberg dan willen ze liever Hulkenberg. En Italiaanse media zijn enorm gecharmeerd van Verstappen ondanks dat ze hem in 2016 en 2017 bijna kapot schreven vanwege zijn gedrag om de baan.
Ik zou Verstappen naar Ferrari niet uitsluiten, met of zonder Leclerc daar.
Goed onderbouwd.quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:45 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Het klopt allemaal wat ik geschreven heb. Jij bent gewoon niet goed op de hoogte met je "Ricciardo heeft Sainz uit de Renault gedrukt."
Renault was heel tevreden over Sainz en wilde hem voor 2019 behouden. Toen Red Bull daar niet aan mee wilden werken zijn ze doorgeschakeld en uiteindelijk bij Ricciardo uitgekomen. Sainz was niet vrij om te gaan en staan waar hij wilde in 2019.
Als hij kan kiezen wel denk ik. Maar gaat er van af hangen denk ik. Hoe doet Bottas het, hoe doen Vettel/Leclerc het.quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
zie Verstappen toch nog eerder naar Mercedes gaan
Je bent gewoon niet op de hoogte , arrogant mannetje.quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:49 schreef opreis het volgende:
[..]
Goed onderbouwd.
Ik geloof best dat ze tevreden waren over Sainz, maar dan kunnen ze nog steeds liever Ricciardo nemen.
Als Lewis stopt, vertrekt Max naar Mercedes. Eerder niet, Mercedes heeft met Lewis hun golden boy en Bottas is een perfecte tweede rijder.quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
zie Verstappen toch nog eerder naar Mercedes gaan
begrijp ik, niet volgend jaar maar in 2021 of zo en het is sowieso maar een gevoel, het is natuurlijk mooier als hij met Red Bull een titel pakt maar dan moeten ze aardig gaan doorpakken dit jaar om er volgend jaar klaar voor te zijnquote:Op donderdag 2 mei 2019 14:52 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Als Lewis stopt, vertrekt Max naar Mercedes. Eerder niet, Mercedes heeft met Lewis hun golden boy en Bottas is een perfecte tweede rijder.
Komt van de man die totaal geen wrok heeft tegen Red Bullquote:Op donderdag 2 mei 2019 14:51 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Je bent gewoon niet op de hoogte , arrogant mannetje.
https://www.motorsport.co(...)l-ricciardo/3188773/
Welk punt probeer je nou precies te maken met deze post? Welk "ander beeld" geeft dit?quote:Op donderdag 2 mei 2019 15:01 schreef opreis het volgende:
[..]
Komt van de man die totaal geen wrok heeft tegen Red Bull
Dit geeft een ander beeld
https://www.gptoday.net/n(...)er-direct-vertrekken
Of deze
https://www.marca.com/en/(...)2704ef4148b4634.html
Tevens zou ook zelfs Esteban Ocon aanspraak hebben gehad op dat zitje van Sainz
arrogant mannetje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |