Voel je jezelf nu heel slim?quote:Op vrijdag 26 april 2019 23:48 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Blijf je je nu verschuilen achter advocaten?
Robson vind dat, en de advocaten die hij inhuurt brengen die boodschap.
(...)
Wat een 'slachtoffer' zegt is dus niet jouw standpunt.. Goed om te weten, cherrypicker.
Heb jij daar beelden van? Heel neverland vol met kale kankerpatiëntjes? Michael Jackson heeft wat afgelogen in zijn leven (het ontkennen van plastische chirurgie, het liegen over de afkomst van zijn kinderen). Het zal me niets verbazen dat dit nooit plaatsgevonden heeft.quote:Op vrijdag 26 april 2019 23:48 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Deels voor zichzelf en deels voor zieke kinderen:
"(I created it) for myself and the children. Every three weeks we have terminally ill children that come to the house, from charitable organizations such as Make A Wish Foundation, Dream Street, Starlight etc.
And these are sick children, children with cancer. And I entertain them. And they come here to enjoy themselves. […] It brings out the child that lives in everybody. […] I love rides and things like that and I share it with the children. […]
And we'll have like a hundred bald-headed children, they all have cancer, and they're all running around. And they are enjoying themselves and it makes me cry happy tears that I was able to do this for them, you know. (It) makes me so pleased inside.
We have children that come who are fed intravenously...they are very sick, bedridden. They can't sit up and these beds [in the movietheater], they are hospital beds, you push a button, you go up or you go down and they are able to watch.
Michael Jackson in interview with Oprah Winfrey, 1993
Volgens jou zat hij al die doodzieke kinderen en hun families dus te groomen..
Naja. Hij was wel groot, maar sowieso niet groter dan de katholieke kerk..quote:Op zaterdag 27 april 2019 08:42 schreef luxerobots het volgende:
Nee, ik gebruik mijn eigen verstand, en als een advocaat stelt dat Michael Jackson waarschijnlijk de grootste pedo-operatie ter wereld leidde, dan kan ik dat niet beamen. Simpelweg omdat ik niet weet wat andere pedofielen nog meer hebben uitgevroten.
Hou nou op met je advocaat dit en dat.quote:Op zaterdag 27 april 2019 08:42 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Voel je jezelf nu heel slim?
Je brengt een claim in van een advocaat, vraagt mij om te reageren en stelt vervolgens dat ik het slachtoffer niet geloof.
Nee, ik gebruik mijn eigen verstand, en als een advocaat stelt dat Michael Jackson waarschijnlijk de grootste pedo-operatie ter wereld leidde, dan kan ik dat niet beamen. Simpelweg omdat ik niet weet wat andere pedofielen nog meer hebben uitgevroten.
Alles maar in twijfel trekken van MJ. Maar als het gaat om Robson en Safechuck dan wring je je graag in bochten om het kloppend te krijgen.quote:Op zaterdag 27 april 2019 08:51 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Heb jij daar beelden van? Heel neverland vol met kale kankerpatiëntjes? Michael Jackson heeft wat afgelogen in zijn leven (het ontkennen van plastische chirurgie, het liegen over de afkomst van zijn kinderen). Het zal me niets verbazen dat dit nooit plaatsgevonden heeft.
Hij gaf aan velen grote cadeaus, jong en oud, man en vrouw.quote:Maar goed, wat Michael Jackson wel deed was groomen. Waarbij hij omging met tal van kinderen, waarbij hij dan weer een band smeedde met de families en kinderen waar dit makkelijk bij ging.
Advocaten helpen je met het bepalen van een succesvolle strategie en kijken of er juridisch iets te halen valt.quote:Op zaterdag 27 april 2019 10:50 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Hou nou op met je advocaat dit en dat.
Robson claimt het. Hij huurt advocaten in die zijn boodschap overbrengen.
Werken voor Michael Jackson was niet als werken voor een gewone baas. Medewerkers hebben natuurlijk gewoon een oogje toegeknepen of zelfs geholpen in het grooming proces. Niet voor niets moesten medewerkers zwijgcontracten tekenen.quote:Snap dat dit deel van de aantijging van Robson niet in je straatje ligt. Het is nogal overdreven. Een heel netwerk om Jackson heen voor werving en selectie van jonge jongetjes.
Je kan ook in een bed liggen zonder te neuken hehquote:Op zaterdag 27 april 2019 12:01 schreef luxerobots het volgende:
Maar dat neemt niet weg, dat het zeer goed mogelijk is dat Michael Jackson, Gavin Arvizo misbruikt heeft. Waarom zou Michael Jackson anders zijn bed gedeeld hebben met die jongen?
Hoe vaak treden mannen die ooit ten prooi waren aan een pedofiel nu feitelijk in de openbaarheid, of is er ruim beeldmateriaal van daders die hand in hand lopen met hun 7-jarige slachtoffers?quote:Op vrijdag 26 april 2019 23:29 schreef luxerobots het volgende:
Ik weet niet hoe groot het was in vergelijking met andere pedofielen op andere plekken op de wereld.
Juist de openheid die MJ daarin had geeft aan dat hij er niet geheimzinnig over deed. Niet echt het typische stiekeme pedo gedrag.quote:Op zaterdag 27 april 2019 12:24 schreef Za het volgende:
[..]
Hoe vaak treden mannen die ooit ten prooi waren aan een pedofiel nu feitelijk in de openbaarheid, of is er ruim beeldmateriaal van daders die hand in hand lopen met hun 7-jarige slachtoffers?
Nee nee, de claim van Robson is niet dat het gerund wordt door één individu, maar dat Jackson een netwerk om zich had en dat zijn bedrijven hierin een actieve rol hadden.quote:In geval van MJ zijn er meerderen, plus, er vanuit gaande dat velen MJ innocent roepen om zichzelf buiten beeld te houden van de Neverland obsceniteiten, denk ik dat het imperium misschien wel 1 van de grootste was gerund door 1 individu.
Ik heb de documenten van de rechtszaak nog een keer gelezen. Ik lees niet terug in de uitspraak van de rechter dat het bewijs niet werd toegelaten omdat de jury al aan het overleggen was, dat beide partijen al klaar waren, het een publiciteitsstunt was, het eigenlijk geen bewijs was. Hij gaf duidelijk zijn motivatie weer om het bewijs niet toe te laten. Hij zei wel dat de verdediging Jordan Chandler niet aan een kruisverhoor had kunnen onderwerpen. De rechter noemde het bewijs overigens geen hearsay.quote:Op woensdag 24 april 2019 03:34 schreef bingoman het volgende:
[..]
Dat had ik al gedaan. Er worden meerdere argumenten gegeven. Ten eerste natuurlijk de timing. Bewijs dien je in voordat een rechtszaak begint zodat iedereen ruim de tijd heeft om zich voor te bereiden. Dat doe je niet in de laatste weken als beide partijen al klaar zijn en de jury al aan het overleggen is. Hij geeft de verdediging geen tijd om een verzoek tot inzage van het bewijs in te dienen. Zulke dingen kosten allemaal tijd.
Verzoek ingediend op 25 mei 2005
Afgekeurd 26 mei
Einde rechtszaak 13 juni
Verder gebruikt hij geen deskundigen, hij dekt zichzelf in door alleen maar zijn eigen mening te geven, en noemt niet eens de mensen die de foto's kunnen verifiëren. Hij noemt ook geen Dworin. Hij heeft geen Jordan Chandler en wist daardoor natuurlijk al lang dat het niks zou worden.
De lange titel van zijn verzoek maakt het wel duidelijk dat dit alleen maar een publiciteitsstunt was: “Plaintiff’s Motion to admit evidence that Jordan Chandler had knowledge and accurately described defendant’s distinctively-blemished lower torso and penis in 1994”. Dat staat leuk in de krantenberichten.
https://vindicatemj.wordp(...)s-at-the-2005-trial/
bronquote:Towards the end of Jackson’s 2005 Molestation trial, the prosecution attempted to enter the photographs and Jordan’s description into evidence, this time using the word of Thomas Sneddon and the law enforcement officers that Jordan gave his description to for corroboration. The defense successfully argued that under Californian law it is not allowed by either side to bring in sensational evidence at the end of a trial so it was not allowed.
Oprah vierde haar verjaardag begin dit jaar op het jacht van David Geffenquote:Op zondag 28 april 2019 10:49 schreef SuperHartje het volgende:
Maar wat heeft dit met Geffen te maken?
Jaa en dan gezellig onder het eten van een stukje verjaardagstaart leaving neverland kijken.quote:Op zondag 28 april 2019 10:52 schreef matthijst het volgende:
[..]
Oprah vierde haar verjaardag begin dit jaar op het jacht van David Geffen
Net geeditquote:Op zondag 28 april 2019 10:52 schreef matthijst het volgende:
[..]
Oprah vierde haar verjaardag begin dit jaar op het jacht van David Geffen
Als John de Mol door 50 vrouwen beschuldigd werd van aanranding en hij kon op hetzelfde festival waar een docu over hem werd gemaakt zorgen voor een docu over Joop van den Ende zou iet het vast doenquote:Op zondag 28 april 2019 10:52 schreef quirina het volgende:
Sorry hoor, maar ik noem even een voorbeeldje.
John de Mol is ook invloedrijk..
Maar maakt die artiesten het leven zuur?
Klinkt vaag maar volgens mij stond 't ergens op Oprah's insta oid.quote:Op zondag 28 april 2019 10:54 schreef quirina het volgende:
[..]
Jaa en dan gezellig onder het eten van een stukje verjaardagstaart leaving neverland kijken.
Denk je nou echt dat ze dat deden?
Ze was daar o.a. met Gayle King:quote:Op zondag 28 april 2019 10:54 schreef quirina het volgende:
[..]
Jaa en dan gezellig onder het eten van een stukje verjaardagstaart leaving neverland kijken.
Denk je nou echt dat ze dat deden?
En dat was dus ook op 30 jan:quote:King later raved about Leaving Neverland, which details how Michael Jackson allegedly raped two young boys for years.
'Just watched ALL FOUR hours of Leaving Neverland.. powerful, compelling & a game changer for those who have been afraid to speak up of child sex abuse,' wrote King.
Geffen en Jackson waren volgens dit artikel ook niet meer best buddies:twitter:GayleKing twitterde op woensdag 30-01-2019 om 06:12:56Just watched ALL FOUR hours of Leaving Neverland.. powerful, compelling & a game changer for those who have been afraid to speak up of child sex abuse . My heart goes out to Wade Robson &... https://t.co/qka0cmWvPg reageer retweet
https://www.dailymail.co.(...)aving-Neverland.htmlquote:Geffen and Jackson were at times the best of friends, while there was also a period during which the singer was said to have placed curses on the billionaire.
This was reportedly over Jackson's desire to be a silent partner in Dreamworks with Geffen and Steven Spielberg, a plan that reportedly did not work out in the end because of the pop star's demands.
Beetje triestquote:Op zondag 28 april 2019 11:05 schreef matthijst het volgende:
https://meaww.com/oprah-w(...)cumentary-gayle-king
Michael Jackson had juist het imago van de excentrieke creatieveling. Dat hij met kinderen liep hoorde daar gewoon bij. Wacko Jacko, wel gek, niet gevaarlijk. Aldus de beeldvorming.quote:Op zaterdag 27 april 2019 12:44 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Juist de openheid die MJ daarin had geeft aan dat hij er niet geheimzinnig over deed. Niet echt het typische stiekeme pedo gedrag.
Pedoseksualiteit komt ook voor, ik zie niet in waarom dat belachelijk is.quote:Normaal? Nee.
Maar daarom een pedo? Nee,dat is echt belachelijk.
Dat is een andere discussie. Daarbij had Michael Jackson geen doel met het hand in hand lopen (bijvoorbeeld een kind beschermen voor het verkeer). Hij deed het omdat hij het leuk vond.quote:Je vind dat een basisschool meester ook niet met een kind hand in hand mag lopen?
Terry George, Jordan Chandler, Gavin Arvizo, Wade Robson en James Safechuck zijn er niet?quote:En het is de laatste tijd juist gebleken, bij Weinstein en Cosby, dat er juist heel veel naar voren komen zodra er één over de brug is.
Waarom bij Jackson niet?
Omdat ze er niet zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |