zo, wij hebben gedaan wat we kunnen. Nu is het verder aan Overmarsgodquote:Op woensdag 24 april 2019 15:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Volstrekt onhaalbaar, maar we hebben weer een transfersoap nodig.
Odegaard kan gewoon op alle drie posities achter de spits spelen. Ook goed voor een brede bezetting.quote:Op woensdag 24 april 2019 15:28 schreef duo-penotti het volgende:
Ziyech gaat sowieso wel vertrekken. Voor Ziyech vang je rond de 35-40 mil (met een beetje geluk zelfs meer).
Zie Odegaard graag als opvolger van Ziyech. Schat zijn waarde rond de 15 mil. Maar goed, met Real weet je het nooit natuurlijk.
Donny - Marin - Odegaard is wel een leuk middenveld op papier. Wellicht iets té aanvallend !
Maar Odegaard kan ook als valse vleugelspits spelen a la Ziyech.
Nigel de Jong terughalen en als CV er achter samen met Blind?quote:Op woensdag 24 april 2019 15:28 schreef duo-penotti het volgende:
Donny - Marin - Odegaard is wel een leuk middenveld op papier. Wellicht iets té aanvallend !
Maar Odegaard kan ook als valse vleugelspits spelen a la Ziyech.
Wat?quote:Op woensdag 24 april 2019 15:32 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Nigel de Jong terughalen en als CV er achter samen met Blind?
Is dit satire?quote:Op woensdag 24 april 2019 15:32 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Nigel de Jong terughalen en als CV er achter samen met Blind?
quote:Op woensdag 24 april 2019 15:32 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Nigel de Jong terughalen en als CV er achter samen met Blind?
wij hebben hier genoeg kneuzen gehad/ en nog steeds, om te weten dat sommigen dit soort opmerkingen serieus bedoelen.quote:
"Ik schrik hiervan"quote:Op woensdag 24 april 2019 15:48 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
wij hebben hier genoeg kneuzen gehad/ en nog steeds, om te weten dat sommigen dit soort opmerkingen serieus bedoelen.
Uiteraard kreeg Van Bommel de vraag of hij gisteren naar Ajax - Vitesse had gekeken, het antwoord was even ferm als duidelijk: 'Nee. Ik heb gisteren geen tv gekeken, ik had genoeg andere dingen te doen. Mijn kinderen hebben de wedstrijd wel gezien. Wat ze zeiden? Dat het 4-2 voor Ajax was geworden.quote:Op woensdag 24 april 2019 14:29 schreef mokkiemok het volgende:
zouden de kinderen van van Bommel gekeken hebben gisteren?
waren toch weer twee penaltys en wat discutabele momenten.
De ware aard van grumpy Mark komt steeds meer naar boven... altijd al het gevoel gehad dat als de resultaten tegen zouden gaan vallen dat hij uit zijn rol van Mr. Cool zou vallenquote:Op woensdag 24 april 2019 15:58 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Uiteraard kreeg Van Bommel de vraag of hij gisteren naar Ajax - Vitesse had gekeken, het antwoord was even ferm als duidelijk: 'Nee. Ik heb gisteren geen tv gekeken, ik had genoeg andere dingen te doen. Mijn kinderen hebben de wedstrijd wel gezien. Wat ze zeiden? Dat het 4-2 voor Ajax was geworden.
ik geloof er geen hol van ook, die zit gewoon in zijn psv pyjama op de bank te hopen op puntverlies.quote:Op woensdag 24 april 2019 15:58 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Uiteraard kreeg Van Bommel de vraag of hij gisteren naar Ajax - Vitesse had gekeken, het antwoord was even ferm als duidelijk: 'Nee. Ik heb gisteren geen tv gekeken, ik had genoeg andere dingen te doen. Mijn kinderen hebben de wedstrijd wel gezien. Wat ze zeiden? Dat het 4-2 voor Ajax was geworden.
hij zegt toch niets verkeerds, wat heeft het voor zin om naar een tegenstander te kijken die je niet meer treft.quote:Op woensdag 24 april 2019 16:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
De ware aard van grumpy Mark komt steeds meer naar boven... altijd al het gevoel gehad dat als de resultaten tegen zouden gaan vallen dat hij uit zijn rol van Mr. Cool zou vallen
100 keer liever Ten Hag, een coach die ook echt het tactisch vernuft heeft om zich op situaties aan te passen
idem, altijd geroepen.quote:Op woensdag 24 april 2019 16:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
De ware aard van grumpy Mark komt steeds meer naar boven... altijd al het gevoel gehad dat als de resultaten tegen zouden gaan vallen dat hij uit zijn rol van Mr. Cool zou vallen
100 keer liever Ten Hag, een coach die ook echt het tactisch vernuft heeft om zich op situaties aan te passen
komt meer door dat "mannelijke fluiten" wat af en toe de kop op doet, bleven veel overtredingen op hem onbestraftquote:Op woensdag 24 april 2019 16:07 schreef Vollenhoven het volgende:
Eerlijk is eerlijk. Volgens mij heeft Dolberg last van een spierziekte of last van de ziekte van Pfeiffer want hij lag meer op de grond dan dat hij stond op het veld
hij zou tactisch kunnen leren van bijna elke wedstrijd die hij ziet, zeker van zijn directe concurrent.quote:Op woensdag 24 april 2019 16:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
hij zegt toch niets verkeerds, wat heeft het voor zin om naar een tegenstander te kijken die je niet meer treft.
Over dat laatste ben ik het wel met je eens maar niet vergeten dat Ten Hag er daar kansloos met 3-0 afging
wat een onzin en het zijn aan beide kanten weer nieuwe teams volgend seizoenquote:Op woensdag 24 april 2019 16:09 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
hij zou tactisch kunnen leren van bijna elke wedstrijd die hij ziet, zeker van zijn directe concurrent.
volgend seizoen staan ze weer twee keer tegen over elkaar, of mark moet weg gaan.
buiten lozano zie ik iedereen blijven bij psv.quote:Op woensdag 24 april 2019 16:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
wat een onzin en het zijn aan beide kanten weer nieuwe teams volgend seizoen
Bergwijn naar Ajaxquote:Op woensdag 24 april 2019 16:17 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
buiten lozano zie ik iedereen blijven bij psv.
Nee hoorquote:Op woensdag 24 april 2019 09:37 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Dat is volgens mij een andere Trabelsi , die in België voetbalde
7/10quote:
Die mag nog niet eens aan het shirt ruiken.quote:
Meh, ik zou de bekerfinale gewoon spelen met de basis met misschien 1 of 2 wisselingen. Lijkt me wel een leuk potje voor Huntelaarquote:Op woensdag 24 april 2019 17:02 schreef Tarado het volgende:
jong Ajax - Twente lijkt me een goeie voorbereiding op de bekerfinale, tenminste als je een bruikbaar resultaat haalt in Londen zou ik jong Ajax aangevuld met wat wisselspelers naar de kuip sturen
is 3 dagen voor de return, en Huntelaar kan je wel opstellen ja maar ik zou de basis in z'n geheel niet opstellen tenzij je al met 3-0 daar hebt verlorenquote:Op woensdag 24 april 2019 17:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Meh, ik zou de bekerfinale gewoon spelen met de basis met misschien 1 of 2 wisselingen. Lijkt me wel een leuk potje voor Huntelaar
Jawel joh, dan blijven ze in dat ritme en het winnen van zo'n beker geeft ook wel weer een boost eraan. Zijn nog maar een paar potjes.quote:Op woensdag 24 april 2019 17:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
is 3 dagen voor de return, en Huntelaar kan je wel opstellen ja maar ik zou de basis in z'n geheel niet opstellen tenzij je al met 3-0 daar hebt verloren
we gaan het zien wat ze doen, eerst maar eens tegen de Spursquote:Op woensdag 24 april 2019 17:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jawel joh, dan blijven ze in dat ritme en het winnen van zo'n beker geeft ook wel weer een boost eraan. Zijn nog maar een paar potjes.
Ze kunnen genoeg uitrusten in de weken voor de CL-finale
Gewoon altijd de focus op de eerstvolgende wedstrijd, volgens mij heeft dat genoeg succes gehad dit seizoen voor de spelers.quote:Op woensdag 24 april 2019 17:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
we gaan het zien wat ze doen, eerst maar eens tegen de Spurs
dat is waar maar ze zijn echt wel blij met dat weekend wat uit is gevallenquote:Op woensdag 24 april 2019 17:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Gewoon altijd de focus op de eerstvolgende wedstrijd, volgens mij heeft dat genoeg succes gehad dit seizoen voor de spelers.
Oh klopt hoor, even opladen. Maar in die week heb je drie wedstrijden waar je twee prijzen kan pakken en je kan plaatsen voor de CL-finale. Dat zal zorgen voor genoeg adrenaline waardoor ze de pijntjes niet meer voelen.quote:Op woensdag 24 april 2019 17:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is waar maar ze zijn echt wel blij met dat weekend wat uit is gevallen
Ik dacht dat het om een gast in Belgie ging die ook Trabelsi heettequote:Op woensdag 24 april 2019 16:20 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Nee hoor
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Hatem_Trabelsi
wel grappig jaquote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
Hij is nog jong , afwachten maarquote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef Tarado het volgende:
Scherpen dus, ben benieuwd of die Ajax 1 gaat halen
Leuk gedaan.quote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
quote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
Hahahaha.quote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
quote:Kjell Scherpen speelt volgend seizoen voor Ajax. Zijn transfer van FC Emmen naar de hoofdstad kondigde zich al aan en is nu door de Amsterdammers officieel gemaakt. Scherpen tekent voor vier seizoenen.
'Kjell is een heel groot talent en het is mooi dat hij voor Ajax heeft gekozen', vertelt directeur voetbalzaken Marc Overmars op de clubsite van Ajax. 'We zijn erg tevreden met de recente contractverlenging van Andre Onana, maar we kijken natuurlijk ook naar de toekomst. Kjell wordt 1 van de 4 keepers in de A-selectie en zal dus dagelijks met het eerste elftal op het trainingsveld staan. Hij is daarnaast nog jong genoeg om in de Keuken Kampioen Divisie bij Jong Ajax wedstrijden te kunnen keepen.'
De negentienjarige Scherpen doorliep de jeugdopleiding van FC Emmen en is sinds dit seizoen de eerste doelman van de club uit Drenthe. Zijn uitstekende prestaties onder lat leverden hem een oproep voor Oranje Onder-19 op, waar hij inmiddels de vaste keeper is.
Dit seizoen was Scherpen echter ook al een paar keer het mikpunt van kritiek. Zo verloor hij dinsdag met FC Emmen nog het degradatieduel met De Graafschap (1-0), het enige doelpunt viel na een flater van Scherpen. Dat was niet zijn eerste fout van dit jaar, maar desondanks ziet Ajax voldoende potentie.
Scherpen had in Emmen nog een contract tot 2020. De club deed hem eerder dit seizoen al een verbeterde en verlengde aanbieding, maar toen Ajax concreet werd sprak de keeper zijn voorkeur uit voor een transfer. Die wens is nu dus uitgekomen.
https://www.vi.nl/nieuws/ajax-bevestigt-komst-scherpen
Ze hebben dat met Jasper ook een tijdje gedaan, zodat hij wel wedstrijden kan keepen (in Jong) en mee kan trainen. Als hij tweede keeper wordt kan hij zelden keepen.quote:Op woensdag 24 april 2019 17:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Derde of vierde keeper dus, die zien we waarschijnlijk nooit terug in Ajax 1.
genotquote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
Geweldig filmpjequote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
quote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
Daarom is die onrust van die hooligans zo droevig. Laat gaanquote:Op woensdag 24 april 2019 17:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Derde of vierde keeper dus, die zien we waarschijnlijk nooit terug in Ajax 1.
Dat filmpje van Overmars op deadlinedag met zijn telefoontjequote:Op woensdag 24 april 2019 18:04 schreef SaferSephy het volgende:
Prachtig dat filmpje. Geweldig ook om te zien hoe involved vd Sar en Overmars zijn bij dit soort media uitingen, gasten snappen het echt!
Kan ik me niet meer herinneren, heb je een link?quote:Op woensdag 24 april 2019 18:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat filmpje van Overmars op deadlinedag met zijn telefoontje
Nee, sorry.quote:Op woensdag 24 april 2019 18:09 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Kan ik me niet meer herinneren, heb je een link?
Telefoon uitgezetquote:Op woensdag 24 april 2019 18:09 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Kan ik me niet meer herinneren, heb je een link?
Lijkt me ook niet. Matige keeper, redelijk talent.quote:Op woensdag 24 april 2019 17:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Derde of vierde keeper dus, die zien we waarschijnlijk nooit terug in Ajax 1.
Net als ik op je moeder gisteravond.quote:
Sow koekoek zeg.quote:Op woensdag 24 april 2019 18:58 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Net als ik op je moeder gisteravond.
quote:Op woensdag 24 april 2019 18:58 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Net als ik op je moeder gisteravond.
quote:Ajax komt overal mee weg en dat is vreemd
Columnist Willem van Hanegem is van mening dat Ajax de landstitel verdient, maar zou iets meer eerlijkheid bij de Ajacieden op prijs stellen.
Ajax verdient de landstitel. Dat zeg ik al een tijdje en daar blijf ik bij. En ze zullen ook kampioen worden, want PSV worstelt zich letterlijk naar het einde. Dan blijft het jammer dat het na FC Groningen-Ajax terecht zo lang over de arbitrage ging.
Kom bij mij niet aan met dat gezanik dat Tagliafico geen hands maakte. Deze bal stuiterde niet zomaar per ongeluk tegen zijn arm aan. En dat geel voor Huntelaar terecht was. Huntelaar was bewust op zoek naar de confrontatie, keek nog even en plantte zijn arm zo in die gozer van FC Groningen. Dat hij na afloop zei dat er niets was gebeurd, dat sloeg helemaal nergens op.
Hij zal over twee weken wel vertellen dat hij toen een beetje jokte, zoals Robin van Persie nu eerlijk aangeeft dat het onzin was dat hij destijds zei dat Feyenoord vaak trainde op het niveau van Arsenal en Manchester United. Neem een ander in de maling.
Helemaal in het begin van het seizoen werd er een doelpunt van VVV tegen Ajax afgekeurd. Toen greep de VAR overal in en nu laten ze het dus allemaal maar gaan. Ajax komt er lekker mee weg en dat is vreemd. Toch blijf ik het terecht vinden als ze de landstitel pakken.
Nu wil iedereen een stukje van het grote succes. Kijk maar eens hoe vaak die Alfred Schreuder pal naast Erik ten Hag staat met z’n schrijfblok
Nu wil iedereen een stukje van het grote succes. Kijk maar eens hoe vaak die Alfred Schreuder pal naast Erik ten Hag staat met z’n schrijfblok. Lekker pontificaal in beeld. Op zijn papiertjes staan allemaal heel belangrijke dingen. Hou toch op. Geef mij Aron Winter maar. Die gedraagt zich als een trouwe assistent, niet iemand die opeens heel belangrijk wil zijn.
Aan dat belangrijk willen zijn, daar erger ik mij al zo lang aan. Bij Almere City hingen dit seizoen overal drones en ene Michele Santoni kwam het allemaal uitleggen als trainer. Santoni is weg, de drones zijn weg en Almere stoomt misschien door naar de eredivisie. Een mooi voorbeeld dat we lekker normaal moeten blijven doen met z’n allen.
Weet je waar we ook mee moeten stoppen? De prestaties van Ajax een wonder noemen. Zelfs in mijn krant kopten ze ‘Mirakel’ op de voorpagina. Ajax kan zich al een heel seizoen meten met de allerbeste clubs. En voor de halve finale tegen Spurs denk ik zelfs dat ze favoriet zijn om de eindstrijd te bereiken. Spurs heeft met Kane en Heung-min Son twee topspelers en die doen de eerste wedstrijd allebei niet mee. En Kane in de return ook niet. Ajax liet in de tweede helft tegen Juventus zien dat als ze écht gaan voetballen iedereen achteruit moet. Dat is kwaliteit.
Dat gejuich van al die mensen na de finish van de Amstel Gold Race, het deed me denken aan het moment dat Jan Raas wereldkampioen werd in 1979 in Limburg
Net als Mathieu van der Poel op een fiets. Ik kan zo genieten van die gozer. Dat gejuich van al die mensen na de finish van de Amstel Gold Race, het deed me denken aan het moment dat Jan Raas wereldkampioen werd in 1979 in Limburg. Ik ben zelf nooit zo van het vieren van successen. Maar laat de mensen lekker blij zijn. Ja, ook de mensen in Enschede. FC Twente pakte de titel. Weet je waar ik dan heel moe van word? Van mensen die nu de vraag stellen of ze wel genoeg geboet hebben voor de dingen die ze in het verleden hebben geflikt.
Hou toch op. Ik zou zeggen: welkom terug FC Twente, mooi dat jullie er weer zijn.
Is toch ook zo? Die maakte ook blunder na blunder en brak pas rond zijn 23e door.quote:Op woensdag 24 april 2019 18:27 schreef PowerLoungen het volgende:
Maarja Vd Sar was ook slecht toen die jong was enzo hihaho .
Willem is een rasechte mongool, zo blijkt maar weer.quote:
Een typische ouwe lul die moe wordt van nieuwe ontwikkelingen in de voetballerij, zoals assistenten die gewoon professioneel bezig zijn met hun werk i.p.v. dat ze alleen maar de allemansvriend zijn daar.quote:Op woensdag 24 april 2019 19:29 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Waarom op Schreuder haten als je 0 verstand hebt van Ajax?
En Willem is vergeten dat hij als assistent van Advocaat bij Oranje het meest in de melk te brokkelen had van alle assistenten ooitquote:Op woensdag 24 april 2019 19:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Een typische ouwe lul die moe wordt van nieuwe ontwikkelingen in de voetballerij, zoals assistenten die gewoon professioneel bezig zijn met hun werk i.p.v. dat ze alleen maar de allemansvriend zijn daar.
En zoiets heeft een podium.quote:Op woensdag 24 april 2019 19:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Een typische ouwe lul die moe wordt van nieuwe ontwikkelingen in de voetballerij, zoals assistenten die gewoon professioneel bezig zijn met hun werk i.p.v. dat ze alleen maar de allemansvriend zijn daar.
Aron Winter, het kasplantje waarvan niemand weet wat zijn functie überhaupt is. Wat een wereldassistentquote:
Dit is echt goudquote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
En Hoffenheim zal Schreuder niet voor niets willen he. Miljoentje neertellen voor onze assistent. Wat zal die Aron Winter dan wel niet waard zijn.quote:Op woensdag 24 april 2019 19:47 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Aron Winter, het kasplantje waarvan niemand weet wat zijn functie überhaupt is. Wat een wereldassistent.
Dat soort mannetjes worden er altijd bij gezet . Moeten controle houden en shit doorspelen naar de vijfde colonne .quote:Op woensdag 24 april 2019 19:47 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Aron Winter, het kasplantje waarvan niemand weet wat zijn functie überhaupt is. Wat een wereldassistent.
Ik moet ook nog even wennen aan het idee dat Poulsen volgend jaar naast Ten Hag zit.quote:Op woensdag 24 april 2019 19:50 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dat soort mannetjes worden er altijd bij gezet . Moeten controle houden en shit doorspelen naar de vijfde colonne .
''Van Bommel moet je schoppen bij de persconferentie'' als enige inbreng lol.quote:Op woensdag 24 april 2019 19:51 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik moet ook nog even wennen aan het idee dat Poulsen volgend jaar naast Ten Hag zit.
Dan ga ik de persconferentie wel kijkenquote:Op woensdag 24 april 2019 19:52 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
''Van Bommel moet je schoppen bij de persconferentie'' als enige inbreng lol.
Als Ten Hag tenminste blijft .
Wat een heerlijk filmpjequote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
Wel grappig ja.quote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
Dat schrijft hij juist, dat men zegt dat geel terecht was.quote:Op woensdag 24 april 2019 19:20 schreef franklop het volgende:
Heb uberhaupt maar weinig mensen horen zeggen dat het geel van Huntelaar niet terecht was. Benieuwd waar hij dat gelezen heeft
Mooiquote:Op woensdag 24 april 2019 20:33 schreef BobW het volgende:
https://www.vi.nl/nieuws/ajax-maakt-werk-van-odegaard
Ja en Verweij zei dit ook al, dus het lijkt me wel dat ze ermee bezig zijn.quote:
Iedereen is 10 onderwerpen verder en jij reageert nog even op een kakkerlakquote:
Laatste paar paginas teruggelezen.quote:Op woensdag 24 april 2019 21:08 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Iedereen is 10 onderwerpen verder en jij reageert nog even op een kakkerlaktrolletje van de onderste plank. Onderste ja.
HAHAHAHAHHAHAquote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
Ja maar kom op je maakt een grapje toch? Als er eentje zijn emoties niet onder controle heeft is het van Hanegem wel, die kan gewoon niet helder denken, zodra hij zich druk gaat zitten maken blijkt het gewoon een simpele oude man zonder bagage.quote:Op woensdag 24 april 2019 21:22 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Laatste paar paginas teruggelezen.
Vind het oprecht een goed stuk.
Briljant idd.quote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
Deze is wel heel goed jaquote:Op woensdag 24 april 2019 17:35 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb hierom moeten lachen. Ajax media goden.
https://www.facebook.com/123044724409551/posts/2200876633293006/
Blijft wel een miskoop in mijn ogen, we zullen het zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |